VIPTEX fashion vol.9
Katılımcı Listesi
RU
TR
En
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
2021
‎|
‎|
Viptex Fashion vol. 9
Ziyaretçi Talep Formu
Fuarı ziyaret edebilmek için formu doldurunuz
Viptex Fashion vol. 9
Katılımcı Talep Formu
Fuar alanında stant satın alabilmek için formu doldurunuz
A
Avrupa Pasifik
2000 yılında kurulan Avrupa Pasifik Tekstil, Türk tekstili'nin başkenti Bursa'da bulunan ve dünyanın her yerinden yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine hizmet veren önde gelen baskı ve boyama tesislerinden biridir. Ana fikir, hem örme hem de dokuma mevsimsel olarak değişen seçici, dinamik baskı sitelerinde koşullu ve dijital baskı yapabilme ve tüm müşteri gereksinimlerini renklendirme yeteneğine sahiptir. Kumaşlarımız 20 g / m2 açık ipekden 400 g / m2 ağır örme kumaşların yanı sıra Pamuk, poliamidler, polyesterler, geri dönüştürülmüş polyesterler, viskon, eko-viskoz, keten ve basit, dokuma ve jakar karışımları arasındadır.

Web: www.avrupapasifik.com.tr

Telefon: +90 224 261 6269

Adres: Avrupa Pasifik Tekstil Sanayi ve Ticaret A.S. Bursa Demirtaş Dumlupınar OSB Mah. İstanbul Cad. (Sönmez Tesisleri İçi) No:554/3
Osmangazi /BURSA TURKEY
Ardem
ArdemTekstil markası 1963 yılında Bayram Erdem İpekli Dokuma adıyla faaliyete geçti. 1997 yılında zaten ArdemTekstil adı altında bulunan firmamız gömlek için kumaş üretmeye devam etti.

Ardem Textile, kurulduğu günden bugüne kadar sürekli olarak evrim geçirmekte ve tekstil sektörünün öncüsüdür. Sektörün sergilediği klasik kumaşlara ek olarak, Ardem Tekstil en son küresel trendleri takip eden çok çeşitli benzersiz motif ve renkler sunuyor.

Web: ardemtekstil.com

Telefon: +90 224 363 83 72

Adres: Anadolu Mahallesi Akgün Sokak No:15/1 Yıldırım/Bursa
Anipent Textile
Tekstile gönül vermiş bir aile şirketi olan Anipent Tekstil, sektöre ilk olarak 1999 yılında Bursa Tekstil Ticaret Merkezi binasında erkek gömleklik kumaş satışı ile adım atmıştır, o yıllarda üretimini fason olarak sürdüren Anipent Tekstil 2 yıl içerisinde önemli bir büyüme kaydederek 2001 yılında ilk fabrikasını kurmuştur.10 adet dokuma tezgahı ile erkek gömleklik kumaş alanında kendi üretimini yapmaya başlamıştır.

Sektördeki yenilikleri sürekli takip eden Anipent Tekstil 2006 yılında bayan giyimine yönelik kumaş ithalatı ve satışı yapmaya başlamış, yıllar içerisinde ithal kumaş skalasını modaya göre yönlendirmiş ve çok çeşitli kumaşları bünyesinde toplamıştır.

Müşteri portföyünün ihtiyaçlarına cevap verebilmek için 2012 yılında dokumaya ilaveten örme kumaş fason üretim ve satışında da aktif rol almaya başlamıştır.

2013 yılında Kestel' de 4500 m2 alana kurulu yeni fabrika binasına taşınmıştır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden bir şirket olarak en güncel teknoloji ile donatılmış örme makineleri yatırımı ile örme kumaş üretimine başlamıştır.

Yatırımlarına ara vermeden devam eden şirket 2014 yılında dijital baskı yatırımı ile dijital baskı üretimine başlamış, kısa sürede kendi desen ekibini kurmuş, kendi tasarımlarını ve koleksiyonunu yapmaya başlamıştır.

Trendi en hızlı yakalayan şirket olmak misyonu ve kalitesini tüm dünyaya satan bir marka olmak vizyonuyla beslenen Anipent Tekstil genç, dinamik ve yaratıcı çalışan kadrosu, vizyon sahibi yönetimi ile hedeflerine her geçen gün hızla yaklaşmaktadır.


Adres: Barakfakih Mh. Ankara Cd. No.28 Kestel/Bursa/TÜRKİYE

Tel: +90 224 384 11 42 - 87

Web: anipent.com
Aday Tekstil
Firmamız 1995 yılında kurulmuştur. İlk mağazamızı 16 yıllık tecrübenin ardından 2011 yılında açtık. Yüksek kaliteli kumaşlar ve bayan giyimine yönelik çok çeşitli kumaşlar üretiyoruz.

Web: www.adaykumas.com

Telefon: +90(212) 234 34 07

Adres: Cumhuriyet Mah. Rumeli Cad. No:96/A Şişli / İstanbul
Aziz Dijital
2014 yılıda kaliteli üretim ilkesiyle kurulan AZİZ DİGİTAL uluslararası düzeyde ve yurtiçinde hizmet vermektedir. İstanbul Merter'de bulunan AZİZ DİGİTAL müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda hareket ederek doğru zamanda doğru ürün ve baskılarla müşterisine hizmet vermektedir. Digital baskı alanında uzman ve tecrübeli kadrosuyla en hızlı ve en kaliteli hizmeti vermeyi misyon ve vizyon kabul eden AZİZ DİGİTAL hayal ettiğimiz tüm desenleri kumaşlarınıza mükemmelliği hedefleyerek önünüze sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini her aşamada sürdürebilir kaliteden ödün vermeden örnek ve öncü baskılarıyla bu yönde her geçen gün sektörümüze yenilikler katarak sistematik şekilde büyüyen bir tekstil kuruluşudur.
'KALİTE HİÇBİR ZAMAN TESADÜF DEĞİLDİR'

Adres: M. Nezih Özmen Mh. Zeytin Sk. No: 3/A-3B, Merter/ Güngören/ İstanbul

Tel: +90 212 606 11 01
Ayda kumaş
Orme dokuma dijital baski ve doğal elyafli kumaslar üretiyoruz

Adress: Cumhuriyet Mah. Sanayi 3 Cad. No: 49-50 Demirtaş Osmangazi/ Bursa
Adesse fabric&print
2000 yılında Bursa'da kurulan Adesse Kumaşçılık Ltd. Şti. dokuma kumaş Üreticisi ve ihracatçısıdır. Yetişmiş insan gücü ile dünya standartlarında üretim yapan şirket müşterilerine yüksek kalite ürün ve hizmet vermeyi ana amaç görmektedir.

Teknolojik yatırımlarına devam eden Adesse Kumaşçılık toplam üretim kapasitesi yıllık 3.500.000 mt'dir. ürün kalitesi ve yeni ürün geliştirme özellikleri amaçlanırken, yeni müşterileri de Adesse Kumaşa kazandırmak hedeflenmektedir.


Adesse tekstil sürekli yeni ürettiği kaliteli ürünler nedeniyle müşteriler tarafından tercih edilen Şirket olup, sahip olduğu güçlü ve dinamik sat pazarlama ekibiyle Türkiye, Avrupa, ABD ve BDT pazarında hızla ilerlemektedir. Mevcut müşterilerimize daha iyi ve daha hızlı hizmet vermektedir.


Web: www.adessetekstile.com

Теl: +90 212 220 88 43

Аdres: Halide Edip Adıvar Mah. Tanyolu Sokak No.46 / B Bomonti / Şişli / İSTANBUL / TURKE
Aytex Kumaş
Ayteks Kumaş'ın tekstil yolculuğu 9 yıl önce başladı. Çok kısa sürede hızlı bir gelişme sağlanmış ve kumaş üretiminde entegre üretim anlayışı uygulamaya konmuştur. Ayteks Kumaş, çağdaş ve çevreci bir gelişim anlayışıyla, yılda 1.200.000 milyon metre üretim kapasitesine sahip, hızla büyüyen ve yenilikçi bir şirkettir. Ayteks Kumaş, erkek giyim sektörüne yönelik kumaşlar üretiyor ve 2022 yılından sonra tüm üretiminin %60'ını ihraç etmeyi hedefliyor. Şirket dünya çapında faaliyet göstermeye devam ediyor. Ayteks Kumaş, yatırım yaparak ve istihdam sağlayarak ekonomiye katkı sağlamaya


Address: M.Nesih Özmen mah. Savaş Cad. Limon sk. No:17/C GÜNGÖREN / İSTANBUL

Tel: 0212 481 58 83-88

Web: aytekskumas.com.tr
Arı Tekstil
Firmamız 1987 yılında 20 m2'lik bir dükkanda konfeksiyon imalatına başlayıp 1996 yılında kumaş satışına geçmişdir. Yine 2004 yılında son teknolojik makinalar ile 38,500 m2'lik alanda kendi kumaş üretim tesisini kurarak ; örme, boyama ve baskı işlemlerini kendi bünyesine alarak sektörde önemli yerlere gelmiştir. İstanbul'da 2 adet satış mağazası ile yüzün üzerinde örme kumaş çeşidi ile yaklaşık 5.000 m2'lik alanda faaliyetlerine devam etmektedir. Hazırda renkleri ile birlikte bulundurduğumuz bazı kumaş çeşitleri şunlardır : Pamuk Süprem – 2 iplik – 3 iplik – interlock – kaşkorse – ribana – viskon çeşitleri ve daha birçok çeşitli kumaşlar hazırda mevcuttur.


Adres:
Merkez : Telsiz Mah. Seyitnizam Cad. No:206/A - Zeytinburnu / İstanbul
Şube : Telsiz Mah. İmdat Toraman Cad. No:4 – Zeytinburnu / istanbul
Fabrika : Çerkezköy Org. San. Böl. Gaziosmanpaşa Mah. 2.Cad. No:10 – Çerkezköy / Tekirdağ

Tel: +90 212 546 50 57

Website: www.aritekstil.com.tr
Ataman group
Firmamız örme ve dokuma kumaşlarının toptan ticareti ve buna ilave olarak hazır giyim imalatı yapmaktadır. Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra modaya uygun, kaliteli kumaş ve aksesuarlar sunmak ana hedefimizdir.

Avantajımız dürüstlük ve güvenilirlik, Hak ve adalet ölçülerine riayet, gelişime açık, müşteri ve kalite odaklı , İnsana saygı ve değer vermek, İnsani değerlere ters düşmemektir.Тasarım'a göre çok çeşitli kumaşların yanı sıra isteğiniz kalite üzerine kumaşlara baskılar yapılabilir, aynı zaman da konfeksiyon üretimi yapabiliriz

Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir düşüncesi ile hareket ederek çıktığımız bu yolda her geçen gün değişen ve artan müşteri beklentilerini karşılayabilmek , müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak ve asla kaliteden ödün vermeden ilerlemek .Tüm müşterilerin memnuniyeti doğrultusunda doğru zamanda düzgün ve kaliteli kumaşları tedarik edip müşteriye teslim etmek

Çeşitlerimizi tanımak ve ilgilendiğiniz kumaş ve modeller ile alakalı bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizi karşılıklı yarar sağlayan işbirliğine davet ediyoruz, sizi şirketimizin müşterileri arasında görmekten mutluluk duyacağız!


Tel: +90 212 438 04 29

Web: www.ataman.tc / www.atamantextile.com

Adres: Oruç Reis Mahallesi, Giyimkent 19. Sokak No:71/A, 34235 Esenler-İstanbul
Ares Örme
Örme kumaş sektöründe 27 yıllık tecrübemizle; kaliteli ve özgün ürünlerimizi, dünyaca ünlü markalarla, dünya modasının hizmetine sunmanın gururunu yaşamaktayız...

Müşteri odaklı yaklaşımımız, öncelikle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli ve zamanında hizmet anlayışımız firma politikamızdır. AR-GE bölümümüz dünya üzerindeki tekstil alanında yeni gelişmeleri takip edip müşterilerimize yeni ürünler sunmaktır.

Ofis ve üretimimiz İstanbul'da bulunmaktadır.

Fiyatlandırma politikamız hemen hemen her müşterinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Gezegenimizin yaşanılabilir hale getirmek için geri dönüşüm ve organik ürünlere önem veriyoruz.


Address: Yakuplu Mah. Haramidere Beysan San Sitesi Birlik Cad Mc İş Merkezi No:10 Kat:2 Beylikdüzü/İSTANBUL

Tel: +90 (212) 879 26 67-68

Web: aresorme.com
B
Behateks
2010 yılından itibaren tekstil sektöründe hizmet veren Behateks, sektörde 20 yıla aşkın tecrübesi bulunan İsmail Karaahmetoğlu tarafından kurulmuştur. Behateks, aynı zamanda sektörde yarım asırdır güvenilirliği ve dürüstlüğü ile tanınan Karaahmetoğlu Ailesi kuruluşudur.

Alanında profesyonel çalışma kadrosuyla müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan Behateks, erkek giyim modasına hitap eden konfeksiyon firmalarına, dünyadaki güncel trendleri yakından takip ederek kumaş tedarik etmektedir.

Sürekli gelişim ve yaratıcılığı şirket vizyonu edinmiş Behateks'in gelecekte de sektöründe öncü, bilinen ve tercih edilen bir kuruluş olma hedefi, şirket vizyonunu desteklemektedir.

Behateks, üretim aşamasında hız, esneklik ve ekip çalışmasına önem vermektedir. Hazırladığı koleksiyonlarda müşterilerin aktif katılımlarını sağlamaktadır.

Behateks, kaliteye önem veren, yenilikçi ruha sahip firmaların tekstil sektöründeki çözüm ortağı olarak, sektörde öncü olma yolunda ilerlemekte ve uluslararası pazarda rekabet oluşturmaktadır.


Address: Mehmet Nezih Özmen Mh. Savaş Cd. Liman Sk. No: 15 Merter / Güngören / İstanbul

Tel: +90 212 233 53 08

Web: www.behateks.com
Biray kumaş
Aynı alanda faaliyet gösteren firmaların bire bir karşılaştırılabilir olmaları sebebiyle, karşılaştırma kriterierini yeniden tanımlayarak rakiplerimizden ayrıştik.

Urun çeşitliliğini zenginleştirirken temel hareket noktamızdan kopmadik. "Yeni " ifadesinin çekiciliğini bilerek, üretmiş olduğumuz kumaşlara sürekli bir yenisini ilave ederek. Sadece mevcut müşterilerimizi değil bugüne kadar müşterimiz olmayanlarıda heyecanlandırdık.

Bugün geldiğimiz noktada bünyemizde bulunan2016 model ileri teknoloji örme makine parkurumuz ve grubumuzda bulunan boyahanemiz ile dünya markalarına aylik 300.000 kg. kapasite ile hizmet etmekteyiz.

Biray Kumaş, dünya modasındaki hızlı değişime aynı hızda tepki verebilen ve bu doğrultuda özel tasarım kumaşlar üreterek müşterilerine çözüm ortağı olmaktadır.

Doğal, sentetik, yapay ve karışımlı her türlü elyaf ile tasarımı birleştirerek ürettiği kumaşları başta Avrupa olmak üzere tüm dünyaya ihraç etmektedir.

Biray Kumaş, koşulsuz müsteri memnuniyeti ilkesinden taviz vermemek adına; uzman kalite kontrol ekibi ile, hammadde girişinden mamul çikişina kadar olan bütün üretim aşamalarında tüm detaylari gözlemlemekte uluslar arası onaylı laboratuar ekipmani ile test ederek, üretilen kumaşın insan sağlığına ve kullanımina en uygun şekilde müşterilerine teslim etmektedir.


Tel: +90 212 876 99 95

Adres: Bakır ve Pirinçciler Sanayi Sitesi Açelya Cad. No:33 34524 Beylikdüzü / ISTANBUL /
Birlik Örme
Tekstil sektörünün önde gelen kumaş imalatçılarından birisi olan Birlik Örme Boya San ve Tic A.S 1973 yılından beri tekstil sektörüne hizmet vermektedir. Çerkezköy Organize sanayi bölgesinde 25000 m2 açık 12000m2 kapalı alan üzerinde faaliyetini sürdüren Birlik Örme Boya Sanayi ve Ticaret A.S Boyalı ve Reaktif Digital Baskılı kumaş imalatı yapmaktadır.Aylık 600-750 Ton kumaş üretim kapasitesine sahip olan Birlik Örme Boya San: EA ve EA sız olmak üzere Polyester/Viskon; Polyester/Yun; Pamuk ve Pamuk karışımlar; Viskon ve Viskon karışımları; %100 Keten ve Keten karışımlı Kumaşlar üretmektedir.

Birlik Örme Boya San ve Tic A.Ş üretim parkuru; 15 Adet sıralı kapasiteli boya makinesinin yanı sıra 3 Adet Açık En Sanfor 1 Adet Tüp Sanfor , 4 Adet (2 Adet Bruckner ,1 LK,1 ACC ) Ram, 5 Adet Monallisa Robustelli Digital Baskı Makinesi ve Bunları destekleyen tüm ekipmalara sahiptir.

2000'li yıllların başından beri İhracat yapan firmamız örme kumaş sektöründeki Türkiye'nin ihracatçı firmalarından birisi olma özelliğine sahiptir. Üretiminin %85'lik kısmını direkt olarak ihraç eden firmamız basta Avrupa ülkeleri olmak üzere dünyanın dört bir yanına ihracat yapmaktadır. Geri kalan %15'lik üretimini ise iç piyasadaki ihracatçı konfeksiyonlara vermektedir.


Теl: +90 (212) 510 16 16-17

Аdres: OSB mah Açelya cad no 39 BEYLİKDÜZÜ İstanbul

Web: http://birlikorme.com.tr/
Bekos Textile
İPLİKTEN KUMAŞA UZANAN GÜVENİLİR YOL…

Bekos Tekstil 2019 yılında İstanbul'da kuruldu. Ürünlerimiz çeşitli ipliklerden ve bükümlü ipliklerden oluşmaktadır. İşletmemiz İspanya,Fas, Rusya,İsrail,Romanya,İngiltere başta olmak üzere 20'den fazla ülkeye ve iç pazarda Markalara üretim yapana İhracatçı müşterilere yönelik üretimine devam etmektedir.

Kumaş çeşitlerimiz; Chanel,kalınfayn,kadife,jersey,interlok,ribana,kaşkorse,süprem,ottoman,havlu,double face,havlu,mini jakar,elektronik jakar,ottoman,rashel,her türlü fantezi kumaş yapılabilmektedir.

Bekos Tekstil, zengin ve kaliteli ürün yelpazesi ile hem Türkiye ihracat müşterilerine üretim yapmakta hemde yurdışına ihracat yapmaktadır.
Ana müşterilerimizden bazıları,H&M,İnditex Group,Marks & Spencer,Next,George,Top Shop,Aosis,Asos,Mayoral,Matalan,El Carte,Tesco,Christian Dior,Knits,Lpp,Lcw,Newlook

Şirketimizin Misyonu;

Yeni moda özel kumaşları yüksek kalite ve kabul edilebilir fiyatlarla en hızlı termin ile müşterilerimize sunmak.

Sloganımız: "GAME CHANGER"Adres: Beylikdüzü Osb Mahallesi Hürriyet Bulvarı No: 14 Beylikdüzü/ İstanbul 34524

Tel: +90 212 853 51 24 05

Web: www.bekostextile.com
Burcu Tekstil
Burcu Örme olarak 1996 yılında siz değerli müşterilerimizin tekstil alanındaki her türlü ihtiyacını karşılamak üzere yola çıktık. Kurulduğumuz günden bu yana en büyük amacımız ihtiyacız olan tekstil ürünlerini sizlere sunmak. Bu yolda sizlere ihtiyacınız olan ürünleri vererek, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı kendimize ilke edindik. Müşterilerimize sunduğumuz yüksek kalitenin süreklilik göstermesi sayesinde ise en çok tercih edilen tekstil firmaları arasında kendimize yer edindik. Üretim süreçlerimizin tamamında en büyük hedefimiz siz değerli müşterilerimize en yüksek kaliteyi en uygun fiyata sunmak. Bu sektördeki 23 yıllık tecrübemiz ile yüksek kalite uygun fiyat politikamızın birleşmesi ise bizi en ileriye taşımayı sağladı.

https://www.burcuorme.com/

Tel: +90 212 679 62 26 - +90 212 679 62 36

ADRES: Seyitnizam Cad. Akevler Sitesi C/1 Blok No:51/5D Zeytiburnu / İSTANBUL
Beyhan Tekstile
1978 yılından bu yana Bursa'da dokuma kumaş üretimi yapan ailemiz, 1983 yılında küçük dokuma kumaş üretimi yapmakta olup, her yıl üretimini genişletmekte ve 1995 yılından beri üretim ve satış yapan bir işletme haline gelmiştir.
Bey-Han Tekstil, üretimin her aşamasında kaliteyi hassas bir şekilde kontrol ederek müşteri memnuniyetini ön planda tutar: "Sizin memnuniyetiniz bizim mutluluğumuzdur." prensibe göre hareket eder.
Geliştiriciler ve tasarımcılar ekibimizle her sezon küresel trendleri takip ederek yeni kreasyonlar ile müşterilerimize hizmet veriyor, ayrıca müşterilerin istekleri doğrultusunda özel kumaşlar üretiyoruz.

Web: www.beyhantextile.com

Telefon: +90 224 376 04 00

Adres: Şehit Cüneyt Yıldız Caddesi No:163 Uludağ Org. San. Bölg. P.K 16580 Gürsu / BURSA
Bünyem Tekstil
Aile şirketimiz 1961 yılında kurulmuş olup Bursa Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi'nde 8000 m2 açık ve 5000m2 kapalı alanda jakarlı ve armürlü dokuma tezgahları ile faaliyet göstermektedir.

Firmamız üretiminin yaklaşık% 90'ını 35'ten fazla ülkeye ihraç etmekte ve sektörünün önde gelen şirketlerinden biri haline gelmiştir.

Firmamız yatırımlarıyla üretim kapasitesini her geçen yıl arttırmaktadır, düz ve fantezi perdelik kumaşlar öncelikle organze, tafta, şönil ve benzeri kalitede üretilmektedir.Web: www.bunyemtekstil.com

Telefon: +90 (224) 267-2600

Adres: Alaşar Mahallesi Çalışkan Sok No:18 BURSA/ TÜRKİYE
BZ Jacquard
BZ Jakarlı Dokuma, 1993 yılında Öztürktaş Tekstil adı altında kuruldu.
Jakarlı dokuma üretiminde uzmanlaşan BZJ şirketi, kadınlar için kapsamlı bir dış giyim koleksiyonuna sahiptir.
Sadece kumaşı değil, yeni tesisinde çalışanları ve müşterileri için yaşam alanı tasarlayan BZJ'nin vizyonu müşterilerini memnun etmektir.
Kaliteli ve hızlı servisiyle her zaman tercih edilen marka olan BZJ, şu anda 72 ülkeye ihracat yapmakta ve ülkenin seçkin firmalarına da hizmet vermektedir. BZJ'nin hedefi bu sayıyı her yıl artırmaktır.
BZJ, yenilenen marka kimliği ve 10.000 m2'lik yeni mülküyle her anlamda hizmeti zenginleştiren bir Amerikan mimari ve iç mimari stüdyosu; Ayrıca Studio Ka ile çalıştı.


Adres: Organize Sanayi Bölgesi 75. Yıl Bulvarı, 2. Sok. No: 2 Nilüfer, Bursa, Türkiye

Telefon: +90 0224 243 3306

Web:
http://www.bzjakar.com.tr/
C
Çizgi Nebo Fabrika tekstil
"Çizgi Nebo Fabrika tekstil" - 25 yılı aşkın süredir kumaş üretimi yapmaktadır.

Uygun fiyata geniş bir kumaş yelpazesi sunuyoruz. Poliviskon, viskon, polyester, Keşmir, Chanel gibi kumaşlar üretiyoruz.

Müşterinin talebi üzerine farklı kumaş tasarımları geliştiriyoruz. Ayrıca okul kıyafetleri ve ofis için kumaşlar geliştirme aşamasındadır.

Rusya, Ukrayna, Beyaz Rusya, Türkmenistan, Kırgızistan, Romanya, Polonya ve AB ülkeleri gibi birçok ülke ile işbirliği yapıyoruz.

Web: www.cizginebo.com

Telefon: +90 212 493 48 00, +90 532 420 73 30

Adres: topçular kışlalar sokak Ticvişli Sokak No: 9/169 Bayrampaşa / İstanbul / Türkiye
Çakar Tekstil
Tekstil Sektöründe, kalite politikasını sağlam temeller üzerine kurmuş, kalite anlayışı ile önde gelen ÇAKAR TEKSTİL; 1994 yılında kurulmuş ve bugüne dek istikrarlı bir büyüme göstererek ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunmuştur.
Kurulduğu günden bu güne attığı her adımda bugün Türkiye"nin en büyük kumaş tedarikçisi ve üreticilerinden biri haline gelmiştir.
Müşterilerimize en iyi, en hızlı servisi verebilmek için koleksiyonumuzda bulunan tüm ürünlerimizin stokları mevcuttur.
ÇAKAR Tekstil 'in bugün bulunduğu noktada, öncelikle müşteri taleplerini sezonun getirdiği moda trendi le birleştirerek, yüksek kalitede, maksimum hızda en iyi hizmeti verebilmenin başarısı saklıdır.
ÇAKAR Tekstil AR-GE / AR-GE bölümlerinde benzersiz tasarımları, kalite ve hizmet anlayışı ile bay / bayan giyimde fark yaratarak modaya farklı bir soluk getirmeyi, müşterilerinin beklenti ve istekleri doğrultusunda koleksiyonunu zenginleştirmeyi, kalitesini daima iyileştirmeyi, sektörde büyümeyi ilke edinmiştir.


Adres: Telsiz mah. Balıklı yolu no:52-54 Zeytinburnu / İstanbul

Tel: +90 212 665 90 00

Web: www.cakartekstil.com.tr
Can's Kumas


Can's Kumas, dokuma kumaşların entegre bir üreticisidir. Firmamız 1985 yılında ayda 350 ton iplik üretimi ile kurulmuştur. Bugün 1989 yılında dokuma fabrikasının kuruluşundan bu yana entegre bir kumaş üreticisiyiz, 1993 yılında boya ve dekorasyon Fabrikası ve atık su arıtma sisteminin temeli ve 1996 yılında ortak üretim Departmanının temeli.
Ürünlerinin %70'inin ihraç edildiği Can Tekstil, Çorlu, Tekirdağ'da bulunuyor. Fabrikada inşa edilen 400.000 m2 ve 110.000 m2 iç alan üzerine inşa edilmiş ve yaklaşık 1.200 çalışanı tek bir çatı altında faaliyet göstermektedir. Ortalama toplam kumaş üretim kapasitesi ayda 1.000.000 metredir.Bu işletmelerde iplik прядется mevcut ring iplik eğirme teknolojisi, kumaş ткется üzerinde рапирных ve hava püskürtmeli tezgahlarında çalışabilecek, çok çeşitli tasarımlar, штучная ve/veya boyalı iplik kumaş yapılır, boyama ve terbiye bitirme fabrikasında en son teknolojiyi kullanarak красильных ve apre makineleri.Merkez ofisinde bulunan pazarlama departmanı

Аddress: Mehmet Nezih Özmen Mah Meşe Sk No:10 / Merter / ISTANBUL

Phone: +90 212 6377348
D
Doruk Tekstil
2009 yılından beri faaliyet gösteren firmamız, hizmet ve ürün kalitesi ile imalat sektöründe dokuma, jakar ve% 100 pamuklu nakış ve kumaş alanlarında fark yaratarak, müşterilerimizi, çalışanlarımızı, yatırımcılarımızı ve kalitemizi ön planda tutarak uzun vadeli üstünlük sağlamalıdır. . Rekabet koşullarına ve her dönemde müşteri beklentilerini algılama yeteneğine uyum sağlayarak modern yapısına ulaşan firmamız, hem şirket hem de ülke için yenilikler sayesinde önemli bir büyüme ve gelişme unsurudur.

Web: http://doruktekstil.org/

Telefon: +90 212 219 20 24

Adres: Rumeli Cad. Nakiye Elgün sk.No: 7/A Şişli / İstanbul
E
Enerji Tekstil
2012 yılında kurulan Enerji Tekstil, kalite, güven ve yenilikten ödün vermeyen modaya yön veren tasarımlarıyla uluslararası pazarda lider markalardan biri haline gelmiştir. Sektörel trendleri takip eden ekibimiz İtalya ve Fransa desen stüdyoları ile çalışmaktadır. Enerji Tekstil kaliteli örme jakar ve fantazi kumaşlar dijital rotasyon flok ve varak baskıları yapılmaktadır. Enerji Tekstil modayı şekillendiren girişimleri ile her geçen gün büyüyor ve hedefimiz uluslararası pazarda kalıcı bir kalite ile büyümektir.

Adress: Meşrutiyet Mh., Ebe Kız Sk., no: 39/A, Osmanbey/İstanbul

Phone.: +90 212 296 33 20
Etico
30 yıllık tecrübemiz ve altmıştan fazla güler yüzlü ekibimizle proje ve ürünlerimizi dünyaya ihraç ediyoruz. Tasarım dilini ve kumaşları çok iyi anlıyoruz. Vizyon sahibi, özgün ve kumaşa uygun tasarımlar arıyoruz.

Kullandığımız tüm renkler ve ürettiğimiz kumaşlardaki imzamız sadece kalite için gösterdiğimiz duyarlılığı değil, doğaya ve insanlara da saygılı olduğumuzu ifade ediyor. Dört farklı küresel kuruluş tarafından onaylanmış, çevre dostu boyalarımız ve geri dönüştürülmüş kağıtlarımızla içinde yaşadığımız dünyayı korumaya kararlıyız.

Web: www.etico.com.tr

Telefon: +90 (212) 241 41 74

Adres: Feriköy Mh. Fırın Sk. No: 38/A İstanbul
Efeks Textile
Firmamız 2002 yılında örme kumaş pazarlama ve satış amacı ile kurulmuş olup halen faaliyetine İstanbul Güneşlideki ofisinde devam etmektedir.

Efeks , Embosan Emprime Boya San.ve Tic. A.Ş'nin grup şirketi olup , kendi boyahanesinde üretim yaptırmanın sağladığı güven ve avantaj ile müşterilerinin taleplerini hızlı ve kaliteli bir biçimde karşılamaktadır.1974 yılında parça ve el baskı tesisi olarak kurulan Embosan A.Ş ,ilerleyen yıllarda tesis olmaktan çıkmış önce büyük bir işletmeye , daha sonra fabrikaya dönüşmüş ve sektörün önde gelen fason boyahaneleri arasındaki yerini almıştır.

52.000 metrekare arazi üzerinde kurulu olan ve 18.000 metrekarelik kapalı üretim alanı bulunan boyahanemizin bugünkü kapasitesi ; 30 ton/gün kumaş boyama şeklindedir. Boyahanemiz ISO 9001,OEKO-TEX,INDITEX A CLASS, GOTS,OCS,GRS,RCS, gibi birçok kalite standartları güvencesi ile üretimini sürdürmektedir.Efekstekstil Ltd. , 2002 yılında ticaret hayatına , iç piyasaya kumaş satışı olarak iş hayatına başlamış ve 2005 yılında kumaş ihracatına başlamıştır.

Efekstekstil Ltd. yurdışından gelen talepler doğrultusunda 2007 senesi içerisinde bitmiş ürün ürettirerek , ihracatını gerçekleştirmiş ve ürün gruplarına bitmiş ürünü de ekleyerek kumaş ihracatına da hız vermiştir. Günümüzde GOTS,OCS,GRS,RCS , BCI sertifikalarına sahip olarak üretim yapabilmektedir.

Efekstekstil Ltd. günümüz piyasa şartlarında en dogru ürünü , uygun fiyat ile kaliteden ödün vermeden , müşteri memnuniyetini ulaşılması en önemli hedef olarak belirleyerek hizmet vermeye devam etmektedir.

Adres: 15 TEMMUZ MAH. 1430 SOK. NO:2 / 21 GÜNEŞLİ / BAĞCILAR / İSTANBUL

Tel.: (0212) 656 46 45

Web: www.efekstextile.com
Espe Örme
Firmamız Ömürteks Tekstil 1972 yılında İstanbul'da kuruldu. Üretime büyük önem veren firmamız, yüksek istihdam seviyesi ve yüksek ihracat hacmi ile Türkiye ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır.

Ticari sağduyu ihlal etmeden en kaliteli ve yenilikçi çözümleri sunan müşterilerimize kaliteli hizmet anlayışı ile yüksek teknoloji ve yaratıcılık sunuyoruz.

Web: www.omurteks.com.tr

Telefon: +90 212 503 55 95

Adres: Cobancesme Mah. Mithatpasa Cad. Gonca Sok.Karaca Is Sitesi No: 14 Yenibosna-Istanbul
Etkin Textile
2003 yılında Türkiye'de en önemli tekstil merkezlerinden Bursa'da kurulan ETKİN KUMAŞÇILIK , Levent YALAZ ve Bülent YALAZ önderliğinde, profesyonel yönetim kadrosu ve personeliyle, özellikle bayan giyimine yönelik kumaş üretiminde tekstil sektörünün önderlerinden ve aranan isimlerinden biri olma yolunda azimle ilerlemekte ve çalışmaya güçlü adımlarla devam etmektedir.


Adres: DEMİRTAŞ DUMLUPUNAR O.S.B MAH. 1. NİLÜFER SOKAK ÇEKİRGE SANAYİ SİTESİ NO.9/2 OSMANGAZİ BURSA

Tel: +90 224 215 64 51

Web: www.etkinkumascilik.com.tr
Elegant
1996 yılında Bursa'da kurulan Elegant, empirme alanında uzmanlaşmış bir baskı fabrikasıdır.
Yüksek kalite standartlarında ürettiği kumaşları konfeksiyonculara, toptancılara ve mağaza zincirlerine sunmaktadır. Her geçen gün profesyonelleşen yapısıyla günlük "pronto" moda pazarına ve programlı ihracat pazarına hizmet vermektedir. Firmada süblime ve Inkjet tip baskı makinaları ile ürettiği kumaşı finishleyecek bir boyahane bulunmaktadır.
Kalitesiyle her zaman tercih edilen bir marka olan Elegant, edinmiş olduğu tecrübe ile iş ortaklarının memnuniyetine odaklanmıştır.
Elegant; sahip olduğu tesis ile ulaşılmış en yüksek teknolojiyi temsil etmektedir. Geçen 20 yıl içerisinde değişen baskı teknolojilerine ve tüm ilerlemelere gününde uyum sağlamayı başarmıştır. Modanın hıza, esnekliğe, sürate ve kaliteye ne kadar duyarlı olduğunu kavramış, bunu iş ortaklarına yansıtmıştır.
Elegant; tasarım konusunda diğer empirmecilerden farklılaşmaktadır. Tüm tasarımlarını iş ortağı olarak çalışmakta olduğu; Türk, İtalyan, Fransız ve İngiliz stüdyolarından temin etmektedir.
Firmada çalışmakta olan tasarımcılar ve varyantçılar tasarımlarına kendi el yazılarıyla nihai şekil vermekte; her yıl kendisini yenileyen koleksiyonlar, Elegant'a özgü el yazısını taşımaktadır.Bu da Elegant'ı sanatsal ve teknik yaklaşımı olmayan birçok rakibinden farklı kılmaktadır.
Elegant, hızlı ve kaliteli üretimin ne kadar önemli bir kavram olduğunun farkındadır. Trendleri takip eden tasarım ekibine, kalite standartlarını sürekli kontrol eden teknik ekibe, yüksek teknolojili baskı ve finish makinalarına sahiptir.
Elegant'ın işine duyduğu tutku ve bunu destekleyen disiplin; iş ortakları tarafından övgüyle karşılanmaktadır.
Elegant için süreklilik ve yüksek hizmet kalitesi vazgeçilmez bir olgudur. 20 yıldır aynı hizmet kalitesini sürdürmeyi başarmış olan firma, Bursa ve İstanbul Shrowroomları'nda tüm koleksiyonlarını her yıl aynı tarihlerde açmaktadır. Bununla birlikte müşteri temsilcileri ve pazarlamacılar, müşteri taleplerini yerine getirmek için yoğun bir şekilde çalışmaktadır.
Elegant, 4000 m² kapalı alan içerisinde süblime inkjet baskı makinaları ile üretime entegre, ön hazırlık ve finish apre yapan boyahanesiyle hizmet vermektedir.
Dijital baskı metodunu benimsemiş olan firma, müşterilerine düşük metrajlı kumaşlar sağlamaktadır.
Dünyanın en önemli tekstil merkezlerinden biri olan İstanbul mağazasında; güncel ve stok kumaşlarla yerli ve yabancı müşterilere haftanın 6 günü en son koleksiyonları servis etmektedir.
Osmanbey'de bulunan mağazaya İstanbul'un her noktasından ulaşmak mümkündür.


Adres: Organize sanayi bölgesi gri cad.no:5/A Nilüfer/BURSA

Tel: 0-224-2611725-26-29

Web: www.eleganttekstil.com
Ezgi Tekstil
1992 yılında moda dünyasına yeni bir soluk getirmek ve hızla değişen dünyaya renk katmak için Ezgi Tekstil'i kurduk. Ve bu felsefe doğrultusunda, Bursa'daki 20.000 metrekarelik tesisimizde her geçen gün büyüdük ve zengin bir koleksiyon yelpazesi elde ettik.
Öncelikle jakarlı kumaş üretmeye devam ederken, çanta, ayakkabı vb.gibi çeşitli kumaşlar üreterek kendimizi sektörde özel bir yer haline getirdik. gelişmiş ekipmanlarımızdan aldığımız güçle.
Moda, her gün değişen, yenilenen bir dünyadır.Ve her gün yeni bir dünyaya uyanıyoruz ve her gün yeni bir hikayeye renk katıyoruz.
Bugün aylık 450.000 m jakarlı ve düz kumaş üretimi, 1.100,000 m kaplama ve laminasyon, 300.000 m rotasyonel baskı ve 50.000 m dijital baskı üretim kapasitesine ulaştık. Moda endüstrisindeki yenilikler ve teknik gelişmeler doğrultusunda her geçen gün yepyeni renklerle büyürken, portföyümüze de yeni ürünler eklemeye devam ediyoruz.

Web: www.ezgitekstil.com

Phone: +90 212 908 02 00, +90 0224 411 00 83

Address: Tesvikiye Mah. Şakayık Sok. Nisantası Plaza No: 40 : 19 kat: 4 Nisantaşı Sisli /IST
Er & Ez
Er & Ez Group, 2013 yılında tekstil sektöründe üretime başlamıştır. Er & Ez Group, kadın giyim (pantolon, elbise, gömlek, bluz, ceket vb.) üretmektedir. Ham ve bitmiş kumaşların satışı, şirketin aylık satışları 5-6 milyon metredir. 100 pamuk, viskon, polyester, kubbeli, tencel, poliamid ve naylon ürün gruplarını kullanıyoruz listelenen ürünlerin bir karışımı için profesyonel ekibimiz tarafından yeni ürünler yaratılmaktadır.

Web: http://er-eztextile.com/

Phone: +90 224 372 23 36-37

Address: Erez Dokuma Kumaş Tekstil San.ve Tic.LtD.Şti. DOSAB Mine Sok. No:16 Osmangazi BURSA 16245
Elissa
Elissa Stampa kurulduğu günden bu yana en son teknolojileri yakından takip etmektedir. Hedefimiz, genç ve yaratıcı ekibimizle, dünyadaki en güncel moda tasarımlarını yakından takip ederek sektörünün lideri olmak ve bu amaç için çalışmaktır. Değişime ve gelişime açık olan firmamız dünya modasını yakından takip ederek tasarımlarında uygulamakta ve üretimde müşterilerine hızlı hizmet vermektedir. Kalite, Hız, Yenilikçilik ve Rekabetçi fiyat politikalarımız ile sektördeki ayrıcalığımızı her zaman koruyoruz. Güçlü tasarım ekibimiz ve geniş desen koleksiyonlarımız ile müşterilerimize bir üreticiden daha çok bir iş ortağı olarak hizmet vermek için çalışıyoruz.

Web: www.elissastampa.com.tr

Phone: +90 (212) 553 46 70-72

Address: Sanayi Mah. Sancaklı Cad. İmar Sk. Kale İş Mrk. 7/B No:8 Güngören/İSTANBUL
Erok Tekstil
Şirket, Türk kumaş ve örme kumaş üretimi ve toptan satışı yapmaktadır . Ana koleksiyon kostüm (poliviskoz ve pamuk ) bluz, denim kumaşların yanı sıra okul üniforması ve farklı amaçlar için örme kumaşlardır. Ürün yelpazesi kadın, erkek ve çocuk yönü için uygundur .Dijital baskı ile benzersiz ve özelleştirilmiş baskılar yaratıyoruz .


Web: http://eroktkan.ru/

Adres: A. Kutsi Tecer Cd., Kınalıtepe Sk. No 45 Merter/ İstanbul

Tel: +90 212 539 33 00
Egece tekstil
30 yıllık tekstil tecrübesine dayalı olarak, sürdürülebilirlik, gelişime açık, yenilikçi, esnek ve yaratıcı olma hedefiyle 2018 yılında kurulmuştur.

Tekstil ve moda endüstrisinde son yıllarda önem kazanan sürdürülebilirlik ve şeffaflık stratejileri doğrultusunda EGECE TEKSTIL olarak tasarım aşamasından başlayarak tüm tedarik ve üretim süreçlerimizde daha sürdürülebilir, izlenebilir, çevre dostu hammadde/ürün kullanma ilkesi ile hareket ediyoruz.

Özellikle çevreye duyarlı Geri dönüşümlü ( Recycle ) kumaşlar ve Dokuma, boya, baskı ve terbiye konusunda deneyimli kadrosuyla, ve tedarikçileri ile " Değişmeyen tek şey değişimdir " mottosu ile sürekli yenilikçi, araştıran, geliştiren ve gelişen bir şirket olma yolunda ve hedefinde emin adımlarla devam etmektedir.

Üretimlerimiz arasında ;

% 100 Cotton, Acrylic, Yün, Viskon, Keten, Tencel, Polyester, Nylon ve bu elyafların karışımlı orijinal ve Recycle ürünleri bulunmaktadır.

EGECE TEKSTİL gücünü, tecrübe birikimi, modern-teknolojik alt yapısı sürekli araştıran, geliştiren, yenilikçi ve dinamik çalışanlarından almaktadır.

Çok seslilik, Sağlamlık, güvenilirlilik, çözüm odaklılığı ve kalite olmazssa olmazımız, temel ilkeleri olarak kabul ederek, türkiyenin ve dünyanın birçok kurumsal firmalarına üretim yapmaktadır.Address : Oruçreis MAH giyimkent 16.sok no 48 /A Esenler İstanbul

Phone : +9 0212 320 09 09

Web : www.egecetekstil.com
F
Fikri Örme
1993 yılından bu yana, Fikri Örme Industry Trading Limited her türlü örme kumaş (jakar, örme, trilis, çift örme, iki katmanlı, waffle, havlu, kaşkorse, osmanlı, ringel, sallika, üçlü örme ... ) 1993'ten beri Günümüzde teknolojinin sunduğu fırsatları tekstil sektörlerinin gelişimi ve değişen gereksinimlerle birleştirerek, dünyanın birçok ülkesine kumaş tedarik eden ham, boyalı ve baskılı kumaşlar biçiminde ayda 1000 tondan fazla üretim kapasitesine ulaşmıştır.

Web: www.fikriorme.com.tr

Telefon: +9 0212 642 32 65

Adres: Sanayi Mahallesi Öznur Sokak No:38-40 Güngören İstanbul
Forte tekstil
Kalıcı başarının kaliteli, doğru ürün,uygun fiyat,hızlı termin tecrübeli ve dinamik bir ekip ile sağlanacağı düşüncesiyle yüzde yüz müşteri memnuniyetidir.
Sektörün ihtiyaç duyduğu üretim faliyetlerini ; çözüm odaklı, çevreye ve insana duyarlı bir şekilde yürütmektir.
Müşteri ve kalite odaklıyız.
Sorun değil çözüm odaklıyız.
Başarımızın anahtarı çalışanlarımız ve eğitimdir. Yenilikçi ve rekabetçiyiz.


Web: http://fortetekstil.com.tr/tr/iletisim/

Теl: +90 224 714 83 38

Аdres: Prof. Dr. Oktay Sinanoğlu Cd. No:8, 16400 Süleymaniye Organize Sanayi Bölgesi Tayyare/İnegöl/Bursa
Fersan Tekstil
1982 yılında hayatına başlayan Fersan Tekstil, o zamandan bu yana pazarın ihtiyaçlarını karşılayan sürekli büyümesi ve profili ile dikkat çekiyor, bugün 180 örgü makinesi ile 25.000 metrekareye hizmet veren Fersan Tekstil, önemli aşamalardan geçiyor. markalaşma yolunda ve ayda ortalama 750 ton% 100 polyester triko üretebilen büyük bir şirket haline geldi.

Web: http://fersantekstil.com/

Telefon: +90 (0212) 875 43 13

Adres: Bakırcılar Sanayi Sitesi Mustafa Kurdoğlu Caddesi No:24 Beylikdüzü / İSTANBUL
Filam
FİLAM KUMAŞÇILIK, 2000 yılından beri yurtiçi ve yurtdışı piyasalar için geniş bir ürün yelpazesi içinde imal ettiği teknik kumaşlar ile Türkiye`nin önde gelen Tekstil üreticilerinden biridir. Filam Kumaşçılık, örme kumaş, dokuma kumaş, iki iplik ve dijital baskı üretim ve ihracatı yapmaktadır.

FİLAM KUMAŞÇILIK, Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine "VİZYON" edinmiştir.

Müşterilerimize, çalışanlarımıza, ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir kuruluş olmayı kendimize "MİSYON" edindik.


Phone : +90 212 458 51 32

Web: http://www.filamkumas.com

Address: M.Nezihi Özmen Mah. Söğüt Sk.
G
Güldemir Tekstil
1992 yılında Veli GÜL ve Hasan DEMİR tarafından kurulan Güldemir Tekstil, kurulduğu ilk günden bugüne sürekli büyüyen, gelişen ve kendi pazarında varlığını hissettirmiş ender firmalardan biridir. Güldemir Tekstil, kalite anlayışı ve müşteriye doğru hizmet noktasında güçlü ve istikrarlıdır.

29 yıllık deneyim ve birikimler ile her türlü dokuma kumaş üretimi ve ithalatını yapabilen firma, hem ihracatta hem de yerli pazarda müşterilerine hizmet vermektedir. Bu sektörde kendi markasını oluşturabilen firmalardandır.

Bünyesinde oluşturduğu eğitimli, tecrübeli ve dinamik ekip sayesinde; dünya modasını yakından takip edebilme, her türlü dokuma kumaş üretebilme, yeni prosesler doğrultusunda özel ürünler geliştirebilme yeteğine sahiptir.

Güldemir Tekstil aylık ortalama 500.000 metre kumaş üretimi yaparak,yerli ve yabancı müşterilerine zamanında ve doğru servis verebilmektedir.

Firma kendi bünyesinde oluşturduğu AR-GE bölümünde sürekli olarak çalışmalar yaparak Kış ve Yaz sezonlarını kapsayan kolleksiyonlar hazırlamaktadır.

Güldemir Tekstil her türlü özel iplik, dokuma ve terbiye teknikleri ile farklı ve özel ürünler ortaya çıkararak müşterilerinin beğenisine sunabilen dinamik bir yapıya sahiptir.

Firmanın vazgeçilmezleri ise çevreye duyarlılık ve insan sağlığıdır. Üretilen bütün üretilen kumaşlar, bu doğrultuda müşteriye pazarlanmaktadır. Müşterilerimiz bizim için bir değerdir.

Unutulmaması gerekir ki insana değer vermeyen hiçbir şahıs veya kurum varolamaz.


Adres: sanayi mah.gür sokak güldemir iş merkezi no.4-8 pk.34165 güngören/istanbul

Web: www.guldemirtekstil.com

Tel: +90 (212) 557 43 47
Gülle Tekstil
1970 yılında kurulan GÜLLE Entegre Tekstil İşletmeleri AŞ, elyaftan kumaşa entegre üretim yapan kapasitesine ulaşırken , sırasıyla örme , kumaş boya ve apre , iplik boya ve apre, iplik ve baskı tesislerini faaliyete geçirmiştir.
Bu süreç dahilinde iç ve dış pazarlarda satış ağını ve lider konumunu her geçen gün güçlendirerek büyümektedir.

Sürekli Ar-Ge çalışmaları yaparak, insan sağlığına ve doğaya faydalı olacak Dünya genelinde geçerli sertifikalı geri dönüşümlü ve sürdürülebilir kaliteleri geliştiriyoruz ki ihracat anlamında tüm Dünya pazarlarına ulaşabilmek için.

Adres: Cihangir mah. Sarızeybek Cad. No:8/1–A blok Ambarlı Avcılar/Istanbul/Türkiye

Web: www.gulletekstil.com.tr

Tel: +90 212 422 1281
H
Hamboya
1976'lı yıllardan itibaren tekstil sektöründe faaliyet göstermiş kurucu ortaklar, 1998 yılında Hamboya Boyacılık Tekstil ve San. A.Ş. şirketini kurmuştur. Kurulduğu günden bu yana tekstil, kimya, enerji gibi birçok alanda faaliyet gösterdiği başarılı ticari yolculuğu ile yüksek bir büyüme oranına sahip olmuş, sektörlerine büyük ölçüde katkı sağlamıştır.

Günümüzde İplik, Örme, Boyama, Kimya sektörlerinde faal olarak hizmete devam eden bir grup firma haline gelerek
faaliyetlerine HB GROUP adı altında devam etmektedir


Web: https://www.hbgroup.com.tr/

Тel: +90 212 699 89 99, +90 212 699 49 00

Аdres: Zafer mah. 140 street No:45 Post Code:34513 Esenyurt/İSTANBUL

Has Örme
Has örme tekstil 1976 yılında kurulmuş olup bugünlere hep büyüyerek gelmiştir. 200 ün üzerinde makine parkuruyla süprem, ribana, interlok, açık en kumaşları üreterek piyasanın önemli kısmına hitap etmektedir. Bu başarısı ve piyasa hakim oluşu müşterilerine vermiş olduğu hassasiyetten, güvenden ve üretimdeki kaliteden kaynaklanmaktadır.
Örme alanında adından sıkça bahsettiren Has Örme; Kaşkorse , Süprem, İnterlok, Ribana vb. çeşitliliği ile hizmet vermektedir.


Web: www.hasorme.com.tr

Tel: +90 212 617 68 11

Adres: Karayolları Mah. Cebeci Cd. 649. skNo:14 Küçükköy-GOP/İstanbul
HRN Tekstil
2001 yılında kurulan Hrn Fabric, Örme sektöründe faaliyet göstermektedir. Kuruluşundan bu yana profesyonellik, deneyim, kalite, güven ve müşteri memnuniyetine aynı şekilde önem verip bugün bu endüstri değerleri ile ile tanınan bir firma haline gelmiştir.

20 yılı aşkın süredir hizmet veren Hrn Fabric, yenilikçi ve zengin kumaş içeriği ile müşteri memnuniyetini öncelikli hedefi alarak yoluna devam etmektedir. Başta Hollanda, Almanya, Rusya, İngiltere, ve Portekiz olmak üzere dünyanın birçok ülkesine ihracat yapmaktadır.


Web: www.hrnfabric.com.tr

Telefon: 0 (212) 503-8346

Adres: Yakuplu Mh. Birlik Cd. No: 2 D: 3 İstanbul / Türkiye
I
İlgi Textile
1995'ten bugüne var olan tecrübemizle örme penye kumaş grupları, fantezi kumaş, jakarlı ve ringel kumaşlar üzerine profesyonel ekibimizle, kendi örme makinalarımızla üretim yapmaktayız. 1995'te "kalite ve müşteri memnuniyeti" ilkesiyle yola çıkan İlgi Tekstil, geçen 25 yıllık süreçte Dünya ve Türkiye'nin, en büyük tekstil markalarına üretim yapan yerli firmalardan biri olmayı başarmıştır.

Firmamız profesyonel ekibi ile 7/24 çalışan kendi makine parkuruyla örme penye kumaş grupları, fantezi kumaş, jakarlı ve ringel kumaşlar üzerine üretim yapmaktadır. İlgi Tekstil sipariş sürecinden üretim sürecine, kalite kontrol sürecinden, nakliye sürecine kadar müşterilerini şeffaflık ilkesiyle bilgilendirir.

Better Cotton sertifikalı ürünler kullanarak çevrenin ve dünya bireylerinin daha sağlıklı olmalarına katkıda bulunuyoruz.

Misyon: Çevreye olan saygıyı ön planda tutarak, kaliteyi temel ilke olarak gören ve sürekli geliştiren, takım ruhu ve anlayışı ile çalışan ve bu alanlarda kendini ispatlamış bir kuruluş olmak.

Vizyon: Örme kumaş üretimi alanında, dünya standartlarındaki kalite anlayışıyla, ekolojik, uygun fiyatlı ürünler üreterek ve gelişen teknolojiyi takip ederek müşteri memnuniyetini sağlamak.

Adres: Bağlar Mah. Barış Sok. No:10 K.2 Güneşli / Bağcılar /İstanbul

Telefon: 0212 655 80 70 / 0212 655 80 71

Web:
https://ilgitextile.com/
Işıksoy
Işıksoy Tekstil 1954 yılında faaliyete başlamıştır ve şu anda Türkiye'nin önde gelen entegre tekstil şirketlerinden biridir. 60.000 metrekareyi aşan üretim tesisleri, kadın ve erkekler için geniş bir dış giyim yelpazesi ve S.E.M marka iplik üretimi ile Işıksoy, tekstil sektöründe tercih edilen firma haline gelmiştir.

Işıksoy, inovasyon kültürüyle öne çıkmakta ve nitelikli insan kaynakları, geniş satış ağı, yüksek kaliteli ürünler, sağlam tabanlı bilgi sistemleri ve sağlam finansal yapısı ile bu sektörde lider konumdadır.

Web: www.isiksoytekstil.com.tr

Telefon: +90 224 261 17 41 - 42

Adres:
Demirtaş Dumlupınar Organize Sanayi Bölgesi Mahallesi, Ali Osman Sönmez Caddesi No:20 16369 BURSA/TÜRKİYE
İremak
1956 yılında faaliyete geçen İREMAK TEKSTİL, 1980 yılından itibaren Bursa'da faaliyet göstermektedir. Geçmişte alt yüklenici olarak kumaşların örülmesi ve boyanması yapan tekstil fabrikası, 2003 yılında boyahane faaliyete geçtiği için firma bu işlemleri kendi fabrikasında gerçekleştirmeye başlamıştır. Tesis, terbiye ve boyamanın yanı sıra boru, film ve rotasyon baskı üzerine baskı işlemleri gerçekleştirmektedir. İşlenmiş kumaşların çoğu esas olarak suni ipek, modal, polyester ve bunların karışımlarından oluşan pamuktan oluşur. Firma, viskon, interlok, jarse, lacoste, viskon (likra) gibi elastanlı, düz dokuma örme kumaş, elastanlı iki kat örme kumaş, pamuk ve polyester karışımları, kadife, havlu kumaş, velsoft gibi kumaşların boyama, baskı ve terbiye işlemlerini gerçekleştirmektedir. , polar.

14 bin metrekare iç alana sahip örme kumaş boyama fabrikası. m., Bursa, Kestel sanayi bölgesinde yer almaktadır. Şirket müşterilerine kumaş boyama, baskı ve terbiye süreçleri dahil geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır.

Yıllık 6 bin ton üretim kapasitesine sahip tesis, ağırlıklı olarak çocuk giyim, tulum, iç giyim, bayan dış giyim ve spor giyim üretiminde kullanılan kumaşlar üretiyor. Bu kumaşlar Akdem Pazarlama'da (Akdem Pazarlama) satılmaktadır.


Теl: +90 224 364 33 78

Аdres: AKD1 92EM TEKSTİL SAN.TIC.LTD.STI. Yunusemre Mah.2 Aksay Sokak No4: Yildirim/Bursa
İpekgül
Çeşitli örgü türleri, çelik örgüler ve baskılar. Örme ve dokuma süetler, lacoste örgüler, yüksek örgüler, şifon kumaşlar ve baskılar. Vual kumaşlar ve baskılar. Gabardin, kadife, pamuk saten, Terry Cotton, Dacron, Poplin, Velboa, Jakar, Poli-Viskon, Keten, Astar, Tela ve iğnelenme


Address: Fatih Cad. Kalender sk. No:6 Merter / İstanbul

Phone: +90 212 637 24 07
İskur Group
Kahramanmaraş'ta 1990 yılında kurulan ve kısa zamanda üretim, sanayi ve pazarlama sektörlerinde kendisine iddialı bir yer edinen İSKUR; yerel, bölgesel ve global ölçekte her geçen gün güçlenen bir işletmeler bütünüdür.
İlk olarak "pamuk", "çırçır" ve "pamuk yağı" üretimiyle faaliyete başlayan İSKUR, günümüzde Türkiye tekstil sektöründe tam entegre en büyük üretici firmalar arasında yer alırken, diğer faaliyet gösterdiği sektörlerde de önemli bir oyuncu olmuş; yurtiçi ve yurtdışında birçok destinasyonda binlerce çalışanı ile hizmet verir konuma gelmiştir.

Kurulduğu günden bugüne hızlı adımlarla büyüyen, kapasitesini artıran, satış ağını genişleten İSKUR, günümüzde birçok farklı sektörde faaliyet göstermektedir. Global ölçekte müşteri ağının genişliği ve kalitesi ile dikkat çeken İSKUR, 4 kıtada 30'u aşkın ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Tarım, tekstil, enerji, otomotiv, plastik, sigorta, perakende mağazacılık ve pazarlama olmak üzere 8 ana sektörde faaliyet gösteren İSKUR; 18 farklı işletme ve 4 bin çalışanıyla, 150 Milyon USD ihracat, 1,2 Milyar TL'lik ciroya ulaşarak ''Türkiye'nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu'' listesine girmektedir.


Address : Genç Osman Mah. Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı İskur Tekstil No 97/A Dulkadiroğlu / KAHRAMANMARAŞ

Phone : +90 344 236 20 00

Web : www.iskur.com
J
Jade Lace
Nurel Group , Bursa fabrikası ve İstanbul ofisi ile önemli konumda yer almaktadır .Grup bünyesinde medikal tekstil,dantel,gömleklik kumaş, baskılı kumaş ,eşarp-pareo olarak 52 yıldır hizmet vermektedir.Amacımız müşterilerimiz istediği standartlar üzerinde ürün üretmek ve sevkiyatını gerçekleştirmektir.

Jade dantel Nurel Grup içerisindeki dantel bölümüdür ,İç giyim ve dış giyim olmak üzere iki farklı grupta üretim yapmaktadır.Yeni Karl Mayer Jacquard tronic ve Textronic makinalrımız ile yüksek kalite dantel üretimi yapmaktayız .JAde Lace entegre tesis olarak hizmet vermektedir .Büküm bölümümüz, boyahanemiz , internal laboratuvarımız da toplamda 350 kişi çalışmaktadır .Boyahanemiz endüstriyel alanda ekolojik standartlarda su kullanımı ve atık prosesi tesisi ile üretimini sürdürmektedir.

Son birkaç yıldır koleksiyonumuza sürsürülebilir doğal elyaflarla çeşitlendirmiş bulunmaktayız .Bunun yanısıra sahip olduğumuz sertifikalar

OEKO-TEX, BCI, GOTS,RCS,Organıc cotton .

Boyahanemiz H&m, Indıtex,M&S gibi firmalar tarafından acreditedir.

Önde gelen pazarlar Almanya , Fransa,Ispanya ,ABD ,Ingiltere ile yüksek alımlı iç ve dış giyimde ihracatlarımız devam etmektedir.


Address : NUREL TEKSTIL APRE VE BOYA SAN TIC AS DOSAB Karanfil Sk No:4 16000 Bursa / TURKEY

Phone : +90 224 261 1122

Web : www.nurelgroup.com www.jadelace.com

K
Karınca Tekstil
KARİNCA TEKSTİL 1974 yılında Hikmet Altinöz tarafından İstanbul Sultanhamam piyasasında faaliyete başlamıştır 2000 senesinde şirketleşerek aynı yıl Osmanbey piyasasına taşınmıştır . 2011 yılında boyahane yatırımı ile öncesinde fason imalat yaptığı Adana Organize Sanayi bölgesinde tesisleşmeye başlamıştır . Boyahane yatırımını takiben , 2016 senesinde dokuma ve iplik hazırlama tesisini kendi bünyesine katmıştır.

KARİNCA TEKSTİL üretiminin konsantre olduğu ürün gamı PES-VIS- EA, ürünlerimiz bayan giyim , erkek giyim , okul üniforması , çalışan kıyafetleri üretiminde kullanılmak tabidir. Dokuma kapasitemiz 500.000 metre/ayda boyahane kapasitemiz 1.300.000 metre/ayda. Desen büro kendi bünyemizde olup, ürün geliştirmek için 4 adet desinatör çalışmaktadır.


Web: www.karincatekstil.com

Telefon:
+90 212 233 20 03 – 231 84 52

Merkez: Rumeli Cad. Nakiye Elgün Sk. No:41/A Osmanbey/İST

İhracat showroom: 19 Mayıs Mah. Dr. Hüsnü İsmet Öztürk Sk. No: 17, ELITE RESIDENCE, Kat:8, D:24 Şişli/İSTANBUL

Dokuma:
Acıdere OSB Mah. İstiklal Cad. No:16 SARIÇAM /ADANA

Boyahane: TOROS KUMAŞ – APRE – BOYA Acıdere OSB Mah. Vatan Cad. No: 6/1 SARIÇAM / ADANA
Ka Moda Tekstil
Ka Moda Tekstil, 20 yıllık birikim ve deneyimle yönetilmektedir. Ka Moda Tekstil, 2017 yılından bu yana müşterilere son teknolojik olanaklarla üretilen en yeni Trendler ve Tasarımlarla katılıyor. Düz Boyalı, İplik Boyalı ya da İpliklerde yılda 2,5 Milyon metre Dokuma ve Örme Kumaş Üretiyoruz .
Geniş Ürün yelpazesi ve İnovatif yapısı ile Kumaş tedarik alanında ilk akla gelen Firma olmayı hedefliyoruz.


Web: www.kamodatekstil.com

Теl: +90 224 502 82 58

Аdres:
Kazım karabekir mah. yaylalı sok. no:4 /a yıldırım – Bursa
Karkent Textile
1980 yılında kurulan firmamız, geçen yıllar içerisinde gömleklik kumaş ve etiketlik kumaş imalatı alanında Türkiye'nin önde gelen firmaları arasındaki yerini almıştır. 20.000m² kapalı alan ve 5.000m² açık alan içerisinde yer alan son teknoloji dokuma makineleri ile yıllık üretim kapasitesi 10.000.000 metre kumaş olan firmamız bünyesinde; %100pamuklu, polyester pamuklu ve baskılı gömleklik kumaşlar üretilmektedir. Bursa tekstil dünyasının öncüsü olan firmamız, dünyanın 5 kıtasında 40'dan fazla ülkeye ihracat yapmakta ve her geçen daha fazla çalışmaya, üretmeye ve büyümeye devam etmektedir.

Address : Uludağ Org. San. Bölg. Turgut Özal Cad. No : 8 Gürsu/ Bursa

Phone : +90 224 371 82 20

Web : https://www.karkent.com/en
Kükrer tekstil
Kestel Organize Sanayi Bölgesinde 5.109 m2 kapalı alanı, 100 çalışanı ve yılda 5.000.000 m dokuma &baskı kumaş kapasitesiyle tekstil sektöründe 1970 yılından beri dış giyim için kumaş üreten bir tekstil firmasıdır.

2008 yılından bu yana ihracatlarımız grup firmamız GESİ TEKSTİL tarafından yapılmaktadır. Kükrer Tekstil ;yarım asırlık tecrübesi ve yeni teknolojik gelişmeler doğrultusunda sürekli kendini yenileyerek geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir.

Address : Kestel Org. San. Böl. Doğan: Sok. No: 3 BURSA / Kestel

Phone : + 90 224 261 30 14

Web : www.kukrertekstil.com

Kasrevi grup tekstil
Firmamız, iş hayatını 1970'li yıllarda babası M. Sıtkı Oral'ın sultanhamam'daki kumaş mağazasında öğrenmeye başlayan Halit Oral tarafından kurulmuştur.

1990 yılında örme kumaş üretimi ile başladığımız ticari faaliyetlerimizi 2017 yılından itibaren Kasrevi Grup Tekstil A.Ş çatısı altında yürütmekteyiz. Genel olarak günlük spor giyim ve aktif spor giyim üretiminde kullanılan düz ve yüksek teknolojili ipliklerden üretilen boyalı ve baskılı kumaşlarda uzmanlaşmış bulunmaktayız. Ürettiğimiz kumaşları Türkiye'den dünyanın bir çok ülkesine ve markalarına hazır giyim konfeksiyon üretimi yapan firmalara satıyor olmakla birlikte, aynı zamanda yurt dışında hazır giyim konfeksiyon üretimi yapan firmalara da kumaş olarak ihracatını yapmaktayız. Ülkemiz iç pazarı için hazır giyim üreten firma ve markalarda kumaşlarımızı tercih etmektedir. Gelişen trendler doğrultusunda sürekli yeni kumaş koleksiyonları hazırlayarak müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Hedefimiz, kumaş üretiminin tüm süreçlerinde gelişen teknolojileri ve inovatif yaklaşımı esas almak, üretimin tüm aşamalarında; insana, doğaya, çevreye, saygıyı birinci ilke edinmektir.

Kumaşlarımızın tamamını uluslar arası kalite standartlarına uygun olarak üretmekteyiz.

Firma olarak amacımız, ticari faaliyetlerimizi devam ettirirken gelecek kuşaklara temiz ve yaşanılabilir bir Dünya bırakmaktır.


Address : Beylikdüzü OSB Mahallesi Birlik Sanayi Sitesi 3 Cadde No: 13/75 Beylikdüzü / İstanbul

Phone : +9 0212 527 73 84

Web : www.kasrevitekstil.com.tr
Kamvol
JSC "Kamvol", BDT ve Avrupa'daki Avustralya merinos yünü içeriği ile yüksek kaliteli özel kumaşların en büyük üreticilerinden biridir.

Büyük ölçekli bir modernizasyondan sonra işletme, modern Avrupa premium ekipmanlarından oluşan güçlü bir filo ile donatılmıştır. Kumaş üretiminde sadece ileri teknolojiler ve uzun yılların yurtdışı tecrübesi kullanılmaktadır. OJSC "Kamvol", teknik ekipmanların sürekli yenilenmesi, yeni ürün türlerinin geliştirilmesi ve ürün yelpazesinin mevsimsel olarak yenilenmesi konusunda kararlı tutumundan vazgeçmemektedir. Uzmanlarımız, tekstil endüstrisindeki Avrupa'nın en iyi şirketlerinde eğitilmiştir. Bu sayede, SUPER 100-140 serisinin %100 yününden seçkin birinci sınıf kumaş koleksiyonumuzu piyasaya sürmek mümkün oldu.

Bugün JSC "Kamvol" size çeşitli kombinasyonlarda polyester elyaf, viskon, PA, PAN, likra elastan iplik, keten eki ile çok çeşitli modern elbise ve pantolon saf yünlü, yünlü, yarım yünlü kumaşlar sunabilir. Şu anda, Kamvol OJSC aşağıdaki kamgarn kumaş gruplarını üretmektedir:

• birinci sınıf kumaşlar (SÜPER 100-140 serisi);
• ceketler için tüvit kumaşlar;
• 'twid' kumaşlar;
• okul üniformaları için kumaşlar;
• üniforma kumaşları;
• kostüm ve elbise kumaşları.

Ayrıca JSC "Kamvol", polyester elyaf, viskon, PA, PAN, keten ve likra elastan iplik eki ile tam yünlü, yarı yünlü örme ve dokuma ipliği (boyalı ve sert) üretir.

Kumaşlarımızın avantajı: mükemmel fiziksel ve mekanik özellikler, mekanik strese karşı direnç, minimum bakım gerektirmesi, düşük buruşma ve dayanıklılık.

Kumaşların koruyucu özelliklerini arttırmak için bir dizi özel apre çeşidi sunuyoruz: yumuşatıcı, yağ-kir-su itici, antistatik.

Kapsamlı kalite kontrol, hammadde seçimi ile başlar ve nihai ürün elde edilene kadar devam eder. Bu, STB ISO 9001-2009 gerekliliklerine göre bir kalite yönetim sistemi sertifikası, Belarus Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı sıhhi sertifikalarının mevcudiyeti ve uygunluk sertifikaları ile onaylanır. Şirketimiz yakın zamanda Oeko-Tex ® Standard 100 sertifikasını almıştır.


Address: 220028 Minsk, str. Mayakovskogo, 176. The Republic of Belarus

Phone: +375 17 282 28 39

Web: www.kamvol.by.
Kayaoğlu tekstil
Firmamız 20 yılı aşkın iş deneyimi ve uzmanlık kazanmış deneyimli personeliyle, ham örme kumaş, boyalı örme kumaş, baskılı ve pliseli örme kumaş üretimi ve satışı hususunda gerek yuriçi, gerekse yurdışı firma ve dünyaca ünlü markalara hizmet vermektedir.

Sektörümüzdeki her türlü yenilik dikkatle izlenerek yatırımlarımız ve iyileştirmelerimiz bu doğrultuda gerçekleştirilmektedir.

Üretimimizde müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Sipariş alımından teslimata kadar ki süreç içerisinde her türlü konuda müşteri bilgilendirilmesi satış personelimiz tarafından hızl bir şekilde yapılmaktadır. Üretilen ürünlerde, müşterilerin istekleri ön planda tutulmakta olup, yapılan üretim geliştirme çalışmaları sonrasında olabilecek problemler de tespit edilip hızlıca çözümlendirildikten sonra üretim işlemi yapıldığından, ürün kalitesi ve sağlamlığı ile müşterilerimizin beklentileri en üst düzeyde karşılanmaktadır.Address: D.O.S.A.B. Üçgül Sk. No:1 Osmangazi / BURSA / TURKEY

Phone: +902242501110

Web: www.kayaoglutekstil.com
L
Lami Textile
Lami Transfer Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 2001 yılında İstanbul'da kurulmuş ve fason transfer baskı üretimiyle faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu günden itibaren hep ileri gitmeyi hedefleyen Lami Tekstil, değişen müşteri talepleri ve moda trendlerine cevap verebilmek için daima yenilikçi bir kuruluş olmayı kendisine hedef belirlemiştir.

Şirket 2012 yılında yeni bir yapılanma sürecine girmiş ve geleneksel transfer baskı alanındaki 25 yılı aşan tecrübesi ve bilgi birikimini dijital baskı teknolojisiyle birleştirmiştir. Kendi bünyesinde faaliyete geçirdiği desen tasarım stüdyosu ve baskılı kumaş üretimiyle birlikte, desen programlarına, dijital baskı makine parkuruna önemli yatırımlar yapmıştır. Koleksiyonunu Avrupa'nın önde gelen tasarım stüdyolarıyla birlikte eş zamanlı çalışarak hazırlayan Lami Tekstil, dünyanın önemli hazır giyim markalarına baskılı kumaş tedariki yapmaktadır. Tekstil sektöründeki yenilikleri yakından takip ederek, kumaş ARGE'sine yaptığı yatırımlarla sezonun en trend kumaşlarını müşterilerinin beklentileri doğrultusunda üretmektedir.

Bugün İstanbul Davutpaşa Sanayi Sitesindeki 3000 m2 kapalı alanda bulunan işletmesinde yıllık 3.000.000 metretül baskı kapasitesine ulaşmıştır. Baskılı kumaş koleksiyonunda geniş bir ürün yelpazesine sahip olup dokumadan örmeye birçok kumaş çeşidini bünyesinde bulundurmaktadır. Bu üretilen kumaşlar ağırlıklı olarak viskon, polyester, pamuk ve keten karışımlı olup, kadın erkek dış giyiminden, iç giyimine kadar birçok alanda kullanılmaktadır. 2014 yılından itibaren Paris, Londra, Münih ve Moskova'daki tekstil fuarlarına katılarak kumaş ihracatını sürekli olarak arttırmaktadır. Ayrıca Avrupa'nın çoğu ülkesindeki satış acenteleri aracığıyla müşterilerine servis vermektedir.

Sektöründe öncü firmalar arasında yer alan Lami Tekstil, yenilikçi ve süreklilik ilkelerini benimseyerek, kalite standartlarından ödün vermeden güvenilir ve saygın bir üretici kimliğiyle hizmetine devam etmeyi hedeflemektedir.


Tel : +90 212 481 48 56 – 481 48 65

Web: www.lamitextile.com

Adres: Maltepe Mah. Davutpaşa Cad. Yıldız sk. No:4/1 Zeytinburnu 34010 İstanbul
Le modern
LE MODERN, kumaş üretiminde 20 yılı aşkın tecrübesiyle tüm değerli müşterilerimiz için dünya çapında seçilmiş kumaş koleksiyonları üretmektedir. 3 milyon metre üretim kapasitesi ile seçkin müşterilerimize benzersiz bir kalite sunmaya çalışıyoruz. Günden güne; kumaşlarımızın kalitesini yurt içi ve yurt dışı partnerlerimiz ile birlikte geliştiriyor ve iyileştiriyoruz. İç pazarlara hizmet etmenin yanı sıra üretim kapasitesinin yüzde 640'ı ihracat içindir. Bluz, gömlek, tunik, pantolon, mont ve ceketler için her türlü kumaş üretmekteyiz. Kumaş bizim aşkımızdır.


Adres: Izzetpasa Sk. Cumhuriyet Mh. No: 35/3 Şişli / istanbul

Phone: +90 212 291 40 90

Fax: + 90 212 291 40 62

Web: www.moderncizgitextile.com
Luno Textile
2011 yılında kurulmuş olan firmamız, BURSA Demirtaş OSB'deki fabrikasıyla ve İstanbul Güneşli-Basın Express' teki satış ofisi ile polyester örme kumaş alanında faaliyet göstermektedir.

Toplamda 3000m² alan üzerine kurulu olan fabrikamız, 38 adet örme makinası ve 4 adet dijital baskı makinası ile hizmet vermektedir.

Üretimimizin %80'ini ihracat (yurtdışındaki konfeksiyon üreticileri) , %20 'sini yurtiçindeki ihracatçı konfeksiyonculara hizmet olarak sürdürmekteyiz.

Yerli ve yabancı konfeksiyon müşterilerimizin üretim yaptıkları başlıca firmalar; Zara, Mango, M&S,

Topshop, River, Island, Asos, H&M, Bestseller, LPP , Next, Tesco, Esprit gibi firmalardır.

Başlıca ihracat yaptığımız ülkeler; İngiltere, Romanya, Portekiz, İsrail, Fransa, Sri Lanka, Polonya, Fas, Tunus…

Ürün gamımız; her türlü polyester kumaş ve bu kumaş üzerine yapılan dijital baskı, plise, varak, batik, flok baskı şeklindedir.

Örme kumaş haricinde, polyester dokuma, raşel ve tül üzerine aynı işlemlerle yapılan koleksiyonumuz da mevcuttur.
Litera&Lisateks
Litera Tekstil sahip olduğu 30 yıllık bilgi ve tecrübesini siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın heyecanını duyuyor.

Kurulduğumuz günden itibaren uzman kadroya sahip olan işletmemiz , her türlü dokuma ve örme kumaş üzerine , Dünya'nın önde gelen markaları için varak baskı üretimi yapmaktadır.Website: www.literatekstil.com

Adres: Yakuplu mah. 226.sokak Medi-Set iş merkezi No:3 Yakuplu -Beylikdüzü-ISTANBUL

Tel.: +90 212 875 16 05 – 06
M
Marsala
Fabrika 1940 yılından beri deneyime sahiptir ve bu süre zarfında kendisini güvenilir bir tedarikçi ve pazarda deneyimli bir üretici olarak belirlemiştir. Marsala Tekstil Fabrikası, Rusya ve Avrupa'nın önde gelen gömlek ve kumaş üreticilerinden biridir. Her zaman en iyisi için çalışıyoruz. Ekipmanlarımız modern teknoloji kullanılarak üretilmiştir ve diğer üreticilere kıyasla daha iyi kalite üretmemizi sağlar. Koleksiyonumuz, farklı yönlerde birçok tasarım içerir, bu da ürün yelpazenize harika bir katkı olabilir. Bunlar basit kumaşlar, çizgiler, hücreler, jakarlar, baskılar ve diğer birçok kumaş türüdür.

Web: www.marsalatextile.com

Telefon:
+90 (224) 502-0019

Adres: OSB Turuncu Cad. 2.Sk № 3 16140 Nilüfer – BURSA / TÜRKİYE
Modasay
ModaSay Tekstil firması 2004 Yılında Yüksel Altıntaş tarafından Bayrampaşa'da kurulmuştur. Firmamız 2004 yılından beri müşterilerine ARGE tasarım ve tedarik alanında hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

2007 yılı ilk Laleli Mağazamız ile satışlarımıza devam edip,2010 yılında mağazamızı Merter olarak devam ettirdikten sonra;2013 yılı itibariyle Osmanbey Mağazamız ile kaliteye önem vermektedir.

Genç,dinamik ve yenilenmiş kadrosuyla kumaş piyasasında her alanında kalite deneyimini yaşamak isteyen müşterileri taleplerini karşılamaktayız. Yerel ve global pazarlar için renk, doku ve desen harmonisi olan koleksiyonlarımızı zengin yelpaze ağında geliştirmeye ve sunmaya devam etmekteyiz.

ModaSay olarak hali hazırda Rusya, Fransa, İngiltere, Belarus, Ukrayna, Macaristan, Azerbaycan, Özbekistan, İsrail, Yunanistan, İran, Bulgaristan, Ermenistan, Polonya, Kırgızistan olmak üzere 15 ülkede ürünlerimizi yurtdışı müşterilerimiz ile buluşturmaktayız.Web: www.modasay.com.tr

Теl: +90 532 680 82 12, +90 212 417 58 74

Аdres: Cumhuriet Mah. Rumeli Cad. Nakiye elgün Sok. No:16/B Osmanbey/Şişli İstanbul/Türkiye
Migiboy
Migiboy Tekstil yaklaşık 750 çalışanı olan bir tekstil şirketidir. Her türlü örme ve dokuma kumaş üretiyoruz ve ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz ve çeşitli ülkelere ihracat yapıyoruz. Migiboy Tekstil olarak 40 yılı aşkın tecrübemiz ile tekstil sektöründe Türkiye'nin önde gelen şirketlerinden biriyiz ve inşaat, enerji ve konaklama sektörlerine artan yatırımlarla büyümeye devam ediyoruz.

Web: http://www.migiboy.com/

Adres: Mehmet Nesihi Özmen Mah. Fatih Cad. Selvi Sok. No:7 / 1 Merter – Güngören / İSTANBUL
Maliboss
Renkteks Tekstil San.Tic.Ltd.Şti, 1997 yılında Renk Grup bünyesinde giyim ve perde sektöründeki tekstil firmalarına hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.

Kuruluşuyla fason üretimle piyasaya giren Renkteks Tekstil, 2005 yılında ilk makine parkurunu kurarak üretime başlamıştır. 16 yıllık üretim tecrübesiyle farklı sektörlere hitap edebilen firmamız, her geçen yıl büyümeye devam etmektedir. Firmamız 28 adet Raşel Örme makinaları ile şu an aylık üretim kapasitesi 1.000.000 mt üzerindedir. 2020 yılı itibariyle 4 adet brode makinemiz de üretime başlamıştır.

Giyim sektörüne özel yeni markamız Maliboss; dış giyim ve iç giyimlik kumaş ve tül çeşitleriyle hizmet vermektedir. Örme mesh tül, viskon likralı örme raşel kumaşlar, gelinlik kumaşlar, abiye kumaşlar, bürümcük kumaşlar gibi çeşitleriyle piyasaya kalitesinden söz ettirerek yerini aldı. Baskı ve boya çeşitleriyle müşterilerimizin isteklerini dinleyip, onlara özel numunelerle onay alarak işlem yapmaktayız. Kaliteden taviz vermeyen Maliboss, müşteri memnuniyeti ve geri dönüşler ile her geçen gün kendini yenilemektedir.


Tel: 0216 5615432

Web: www.maliboss.com

Adres: Osmangazi mah. Mertler cad. No:20 Sancaktepe / İstanbul
Menthe Tekstil
Tekstil sektöründe uzun yıllar deneyimi bulunan menthe, teknolojideki yenilikleri de yakından izleyerek ürünleri farklı kılmakta, değeri yüksek 'kupon' kaliteli kumaşlar üretmektedir.

Menthe tekstil, uluslararası kalite standartlarında tekstil ürün ve hizmetleri üreterek, tekstil sektöründe, yurt içinde ve yurt dışında doğru teknolojiler ile çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, sektöründe bir dünya şirketi olmayı amaç edinmiştir. Bu vesileyle dünyanın birçok ülkesine ihracat yapmaktadır.

Ürünlerimizde kullanılan boyalar, dünya standartlarında olup kesinlikle kanserojen madde içermemektedir. Oeko-Teks standart 100 boya sertifikalıdır.

Menthe Tekstil, özenli himeti ve sektördeki değişimlere hızla ayak uyduran yapısı ile hem yurt içinde hem yurt dışında birçok müşterinin öncelikli tercihi haline gelmiştir. Yüzlerce çeşitteki ürünlerimiz arasından seçimlerinizi yapmak üzere sizleride showroomlarımıza bekliyoruz.Web: menthe.com.tr

Tel: +90 212 438 42 51

Adres: Oruçreis Mah. Giyimkent 19. Sk. Giyimkent Sitesi Ö71 Apt. No:1A 34235 Esenler / İstanbul
Muratoğlu Kumaş
Firmamız 40 yılı aşkın süredir bay ve bayan dış giyim kumaşları üretmektedir. Kumaşlarımızda polyester-viskon, yün-akrilik, yün-poliamid ve akrilik-polyester elyaflar kullanılmaktadır. İstenilen renk ve deseni üretme kapasitesine sahip olan firmamız koleksiyonu ile modaya ışık tutmaktadır.

Web: www.muratoglukumas.com

Telefon: 0212 565 10 32

Adres: Cumhuriyet Mah. Nakiye Elgün Sok. No: 23 / Osmanbey / Şişli / İstanbul
Mem tekstil
1992 yılında sadece iplik üretimi olarak kurulan firmamız zamanla büyüyerek ülkemizin ve dünyanın önde gelen hazır giyim markalarına değişen moda trendleri içerisinde en kaliteli ve çeşitli iplik ve kumaşları en hızlı terminle sunar hale gelmiştir. Yüksek kapasitemiz, ürün çeşitliliğimiz ve geliştirdiğimiz yeni ürünlerle müşterilerimizin pazardaki rekabet gücünü sürekli artırmayı hedefliyoruz. Her yıl düzenli olarak dünya genelinde tekstil ihtisas fuarlarına katılarak moda trendlerini yakından takip ediyor; inovasyonlarımız için sürekli olarak teknoloji ve insan kaynağına yatırım yapıyoruz.

KUMAŞ ÇEŞİTLERİMİZ:
Boyalı ve Baskılı(Rotasyon ve Dijital):

Süprem
Likralı Süprem
İki İplik
Likralı İki İplik
Üç İplik
İnterlok
Pike
Ribana
Selanik
Waffle
Punto di Roma
Organik kumaşlar
Vortex Viskon Kumaşlar
Flamlı ve Nopeli Kumaşlar

ÜRETİM KAPASİTEMİZ:
İplik---150 ton/gün
Boyalı Örme Kumaş: 40 ton/gün
Rotasyon Baskılı Örme Kumaş: 10 ton/gün
Dijital Baskılı Örme Kumaş: 1 ton/gün


MEM TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.

Address: Tekstilkent Koza Plaza A Blok Kat: 14 No:53 Esenler/İSTANBUL/TURKEY

Tel: +90 212 438 21 38

E-Mail: sales@memtextile.com

Web: www.memtextile.com
Mahmutoğlu tekstil
Mahmutoğlu Tekstil 1991 yılında Karakuş ailesi tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden beri izlemiş olduğu yenilikçi, sürdürülebilir ve hep daha iyisini üretme politikaları sayesinde Türkiye'nin sayılı üretim firmalarından biri haline gelmiştir.

Mahmutoğlu tekstil üretimini ve satışını Türkiye genelinde sahip olduğu 1 fabrika 2 şube ile gerçekleştirmektedir.
Yaklaşık 20.000 metrekare kapalı alan üzerine kurulmuş olup
Toplam da 260 personel çalışmaktadır.
Mahmutoğlu tekstil sürekli büyüyen ve gelişen organizasyonu ile insan kaynağının eğitilmesine yüksek önem verir. Bu sebeple gerek kişisel gelişim ve bilinçlendirme gerekse yasal zorunlu eğitimler tüm çalışanlarımıza verilmektedir.
Sektörle ilgili en son trendler yakından takip edilip müşteri beklentilerine uygun Tasarım+Kumaş kombinasyonları oluşturulmakta ve müşteri portföyüne sunulmaktadır.

VİZYONUMUZ-MİSYONUMUZ

" Önce insan" felsefesinden, firma güvenilirliğinden ve ürün kalitesinden ödün vermeden, bilgi ve teknolojinin önemini özümsemiş, yetkin ve yaratıcı kadromuzla gelişen standartları takip ederek yatırımlarımızı sürdürüp dünyanın önde gelen tekstil üreticilerinden biri olmaktır.
Ulusal rekabet koşullarında, artı değer yaratmayı vazife bilen, kaynaklarını maksimum etkinlikte kullanan, Müşterilerine sözü verilen sipariş öncesi teslim edilen numune ile aynı kalitede sevkiyatın yapılmasını amaçlayan ,en iyi ve kaliteli hizmeti veren, güvenilir ve itibarlı bir şirket olarak Hizmet kalitemizi en üst noktaya taşıyarak varlığımızı sürdürmek .

ANA FAALİYET KONUSU

Sentetik filamentlerden ve devamsız elyaflardan dokuma kumaş imalatı olup Polyester/Viskon; Pamuk ve Pamuk karışımlar Viskon ve Viskon karışımlı kumaşlar üretilmektedir

FİRMAMIZDAKİ MEVCUT DURUM

Firmamızda, sentetik filamentlerden, devamsız elyaftan, polyester/viskon, pamuk ve pamuk karışımlar ile viskon ve viskon karışımlı ürünlerden örme kumaşlar üretilmektedir.
Bu kumaşların imalatı için gerekli olan faaliyetlerini gerçekleştirirken; sipariş alımı, satın alma, üretim planlama, üretim, satış, yönetim organizasyon, ürün ve yardımcı malzeme stokları gibi süreçler excel formlarında manuel olarak takip edilmektedir.

Firmamız, büyüme süreci ile birlikte bahsedilen süreçlerini yeniden gözden geçirerek, dijital sistemleri daha fazla kullanarak rekabet gücünü arttırmaya ihtiyaç duymaktadır.
Firmamız üretim hatlarında gereksiz bekleme, stok takibi ve üretim hatlarındaki maliyetlerin düşürülmesi ile ilgili olarak 3'er aylık dönemler halinde stok sayımı yapmaktadır. Gerçekleştirmiş olduğu sayımlara bağlı olarak gereksiz bekleyen ürünler ve gereksiz stoklar ile ilgili analizler yapılarak planlama ve üretim süreçlerinde bu bilgiler kullanılmaktadır. Böylelikle verimsizlikler azaltılmaya çalışılmaktadır.

Mevcut durumda kumaş üretim süreçlerindeki, makinelerin çalışması/durması gibi fonksiyonları kumanda eden temel otomasyon uygulamaları dışında kullandığı bir otomasyon uygulaması bulunmamaktadır.
Firmamızın üretim öncesi ve üretim süreçlerinde makinalar tarafından, bağımsız ve otomatik olarak yapılan işlemler ile bu amaçla kullanılan donanımsal ve yazılımsal bileşenler an itibariyle maalesef bulunmamaktadır


Adres: İnegöl Org.San.Böl.Süleymaniye mah.4.cad.No:4, İnegöl- Bursa

Tel: +90 224-215-10-15 -16

Website: www.mahmutoglutekstil.com
Moda Ossa
Moda Ossa, markaya ve üretime yeni bir bakış açısı getirdi. Kadın giyiminde dokuma kumaş konusunda, 2014 kuruluş tarihinden bugüne kadar geçen yıllarda, alternatif yaratan renk ve desen seçenekleriyle hem Türkiye'de hem de yurt dışında da tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Dünya çapında kabul gören üretim standartlarına uygun kaliteli dokuma kumaş ve özgün kumaş koleksiyonu ile tüm beğenilere cevap veren Moda Ossa Kumaş, tasarıma yönelik AR-GE çalışmalarıyla da sektörde modanın ve yeni eğilimlerin yolunu açan uluslararası bir firmadır.

Misyonumuz

Bursa da üretim fabrikamızla, İstanbul da satış ve pazarlama alanında hizmet verdiğimiz tüm müşteri ve ürün segmentlerinde, yenilikçi ve yaratıcı ürünlerimizle öncelikli tercih edilen, izlenen, yönlendiren, sevilen ve sürdürülebilir değerler yaratan lider dağıtım kanalı olmak.

Vizyonumuz
Çalışanların kişisel gelişimine olanak vererek gelişimin ve yenilikçiliğin sürekliliğini sağlamak, sürdürülebilir iş sonuçları oluşturarak hissedarlarımızın yönetiminde sağlıklı ve sürdürülebilirliği sağlanmış bir şirket yapısını oluşturmak.

Address : Halide Edip Adıvar, Akar Cad. No:2/B Bomonti/İstanbul

Phone : +90 212 231 25 42

Web : www.modaossakumas.com

Medas
1997 yılında " Modern ve yüksek kalitedeki ürünleri makul fiyatlarla müşterilerinin beğenisine sunma " ilkesiyle yola çıkan MEDAS, geçen 22 yıllık süreçte sektöründe yenilikçi ve müşteri odaklı çalışma prensipleriyle önde gelen şirketler arasına girmeyi başarmıştır.

2005 yılında Moskova merkezli Rusya faaliyetlerine başlayan MEDAS , 2015 yılında Minsk merkezli Belarus ve 2016 yılında da Varşova merkezli Polonya faaliyetlerini başlatarak herhangi bir aracı kişi veya kurum olmadan müşterilerine ulaşarak yüksek standartları ve yetkin kadrosuyla müşterileriyle sürdürülebilir, güvene dayalı iş ortaklığı oluşturmuştur.

Üretim aşamasından son kullanıcıya kadar, iş akışında deneyimli profesyonel ekibi ve sürecin her aşamasında teknolojiyi kullanarak fark yaratan MEDAS, müşteri odaklı çalışmalarını şirket içi hizmet kültürünü, değişime açık yönetim anlayışıyla bütünleştirerek gelişmeye devam etmektedir.

Müşteri ilişkilerinde kurumsal yapımızın gereği olarak bireysel yaklaşımı tercih ediyoruz. Bu nedenle müşterilerimizin karlılığı ve güveni iş hayatımızda ki en önemli kılavuzlarımızdır.

Faaliyet gösterdiği ülkelerde toplumun ihtiyaç ve hassasiyetlerini kusursuz olarak kavrayabilmek adına, o ülkenin en iyi ve başarılı iş insanlarını ekibimize dahil ediyor, farklı ülkelerden edindiğimiz tecrübelerle birleştirdiğimiz bu benzersiz gücü özgün bir yaklaşımla sunuyor ve sizlere en iyi hizmeti verebilmeyi amaçlıyoruz.

Sektörümüzün tecrübeli isimlerinden oluşan yönetici kadromuzun deneyimini , sahada titizlikle çalışan genç ekibimizin dinamizmiyle birleştiriyor ve müşterilerimizin güveni için çalışıyoruz.

En değerli şeyin zaman olduğunun farkındayız. Dünya hızla değişirken MEDAS'ı faklı kılan bir diğer özelliğimiz yeniliğe ve teknolojiye yaptığımız yatırımlardır. ARGE çalışmalarımızın ve teknoloji alanına yaptığımız yatırımların temel hedefi siz değerli müşterilerimizin karlılığını arttırmak ve sonuç odaklı iş hızınızı arttırmaktır.

Lojistik ağımıza verdiğimiz önemle , bölge depolarımızın haftalık periyotlarda yeni ürünlerle takviye edilmesini ve müşterilerimizin talep ettikleri ürünlere en kısa zamanda sahip olmasını sağlıyoruz.

Sizlerden gelen "özel ürün" siparişlerini de yine aynı titizlik, dikkat ve hızla üretiyoruz.

Her bir ürün için 96 ayrı renkten oluşan ürün yelpazemiz, deneyimli kadromuz, hızlı lojistik ağımız ve müşteri odaklı çalışma anlayışımızla yolumuza devam ediyoruz.Web : medastex.com
Morelli Dijital
3 kuşaklı firmanın bilgi ve tecrübe geçmişi ile tekstil sektöründe yaklaşık 70 yıldır tekstil hizmetine ilk günkü amatör havasıyla siz değerli müşterilerimize sunmanın gururunu yaşıyoruz. Firmamız kurulduğu günden itibaren tekstil sektöründe müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ilke edinmiş, çağın her geçen gün gelişen yeniliği ile birlikte daha sağlam adımlarla hizmet vermektedir. 2010 yılından bu yana şirketimiz, vizyonunu Morelli Exclusive design adı altında dijital baskıya yaptığı yatırımlarla ortaya koymuştur.
Moripek kendi tasarımları ve dünyanın önde gelen tasarım stüdyoları ile yaptığı işbirliği ile kadın giyim modelleri için farklı koleksiyonlar hazırlamaktadır. Global moda trendlerini takip ediyor ve bunları kendi vizyonumuz ve bu konuda büyük deneyime sahip kadromuzla birleştiriyoruz. Toplam 6 koleksiyon ile 2 ana ve 4 alt koleksiyon hazırlıyoruz. Müşteri odaklı hizmetler ile siz değerli müşterilerimize özel tasarım koleksiyonları ve hızlı moda trendlerini sunuyoruz.
Moripek'in ana ilkesi, uzman kadrosuyla hem yurtiçi hem de yurtdışı pazarlara koşulsuz müşteri memnuniyeti, hız, kalite sunmaktır. Moripek, Avrupa ve Amerika'daki payını her geçen gün artırmaktadır.


Address : Demirtaş Dumlupınar OSB. Mah.Istanbul Cad.No:570 Bursa / TURKEY

Phone : +90 224 262 10 45

Web : www.moripek.com.tr

N
Nil Örme
Nil Örme; örme, boya, baskı ve finish işlemlerini kendi bünyesinde yapan entegre bir örme kumaş imalatçısıdır. Tekstil hayatına 1940 yılında başladık, bayan ve erkek kumaşında uzmanlaştık. Üretim yelpazemiz, süprem,interlok,ribana, kaşkorse, 3 iplik, 2 iplik, scuba,waffle, pike örme kumaşlardan oluşmaktadır. Kullandığımız iplikler; doğal iplikler (bamuk, keten…), selülozik iplikler(viskon, modal, tencel) ve sentetik iplikler (polyester, polyamid) ve bu ipliklerin elstanlı/elastanszı karışımları.
Tüm üretimlerimiz Oeko-Tex 100 sertifikası kapsamındadır.
Şirketimiz iyi organize bir firma olup, OCS,GOTS,GRS ve BCI sertifikalı kumaş üretimi yapmaktadır.Adres: Cihangir Mah.Şehit jan.Kom.Er Zafer Kızıltaş Sk. No: 1 Kat: 4 Ambarlı – Avcılar / İstanbul

Telefon: (0212) 422 58 78

Fax: (212) 422 83 63

Web: nilorme.com
Nuryıldız Tekstil
Nuryıldız Tekstil San. ve Tic. A.Ş.; günümüze uzanan tekstil sektöründeki faaliyetine 1952 yılında başlamıştır.

İplik ve kumaş boyama & terbiye işlemleri ve yuvarlak örgü yapan Nuryıldız, iç ve dış piyasada ürünlerini pazarlamakta, ayrıca fason hizmette vermektedir.

Amerika ve Avrupa'dan ithal son teknolojiye sahip makinalarla üretim gerçekleştirilmekte olup, teknolojik yenilikleri bir gereksinim olarak kabul eden Nuryıldız sektördeki bugünkü konumunu da bu sayede perçinleştirmiştir.


Web: http://www.nuryildiz.com.tr/

MERKEZ

15 Temmuz Mah. Gülbahar Cad. No.7 Kat:6 Güneşli-BAĞCILAR-İSTANBUL

Tel: (0212) 550 26 55

FABRİKA

Velimeşe Organize Sanayi Bölgesi Mah.6. Yanyol Cad. No:46/1 59850
Ergene/TEKİRDAĞ

Tel: (0212) 550 26 55
Nelko tekstil
NELKO TEKTİL 21.02.2018 senesinde Bursa Gürsu Organize Sanayi Bölgesinde kurulmuş olup 2019 yılında Demirtaş Organize Sanayi Bölgesine taşınmıştır.

32 Jakarlı ve 148 armürlü dokuma kumaş üretim ile sektöre giren NELKO tekstil 2019 yılında ihracat faaliyetlerine başlamıştır. NELKO Tekstil bünyesinde üretilen kumaşların %50'i dış pazarlara, %50'i ise ihracata yönelik çalışan konfeksiyon firmalarına satılmaktadır. NELKO Tekstil uluslararası platformda gerçekleşen fuar katılımlarıyla, pazar payını yükseltmek için faaliyetlerde bulunmaktadır. Yılda 4 kez koleksiyon hazırlayan firmamız, markalara yönelik özel koleksiyon çalışmalarına da yer vermektedir.

DOKUMA


Bünyesinde bulunan klimalı 10.000m² kapalı alanı olan dokuma salonunda son model armürlü ve jakarlı dokuma tezgâhları ve çözgü makinaları ile aylık 600.000mt yüksek kaliteli kumaş üretimini en verimli şekilde gerçekleştirmektedir. Dokuma teknolojilerindeki tüm yenilikler titizlikle takip edilmekte ve bu doğrultuda sürekli ve planlı olarak makina ve ekipmanların teknolojileri yenilenmektedir.
Ağırlıklı olarak bayan alt ve üst giyimine yönelik kumaş üretimi yapan dokuma departmanı; aynı zamanda özellikle elastanlı pantolonluk ve gömleklik kumaş üretiminde de köklü bilgi birikimi ve tecrübeye sahiptir. Esnek üretim yapısı sayesinde pamuk, viscose, naylon, polyester akrilik, lyocel, keten, ipek ve elastanlı iplikler içeren kumaşlar üreterek zengin bir ürün yelpazesini moda dünyasına sunmaktadır.

Bünyesinde bulunan AR-GE ve ÜR-GE bölümü uluslararası tecrübeye sahip tasarımcıları ve konusunda çok deneyimli personeli ile tüm moda trendlerini takip etmekte ve firmamızın koleksiyonlarına yön vermektedir.

KUMAŞ BOYA

Modern ve farklı makine parkuru ile kumaş boyama bölümünde hem baskı altı hem düz boya olarak aylık 380 ton kumaş üretimi yapılmaktadır.
Düz boya makine parkurumuz; çeşitli elyaf karışımlarıyla ürettiğimiz kumaşları en verimli şekilde boyanmasını sağlamak üzere seçilmiştir. Üretim; yönetim bilgi sistemi ve kimyasal otomasyonla desteklenerek kumaş üretimi her aşamada izlenebilmekte ve kayıt altında tutulabilmektedir. Üretimde kullanılan kimyasal ve boyar maddeler temiz çevre esas alınarak belirlenmiştir. Bitim işlemlerinin uygulanmasında da tüm yenilikleri takip eden NELKO TEKSTİL son teknoloji makinaları ile ürettikleri kumaşlara artı değerler katmaktadır. Eoketex ve inditex belgeleri vardır.

İTHAL KALİTELER

Nelko Tekstil olarak firmamız uzak doğu ülkeleri Endonezya. Malezya, Çin Kore ve Pakistan gibi ülkelerden 60 gr mt/tül den 200 gr mt/tül e kadar Viskon, Pamuk ve Polyesterdeki kaliteleri ham ve Pfd olarak ithal ederek iç piyasaya ve ihracata proforma ve ihraç kayıtlı satış yapmaktadırAdres: Demirtaş Dumlupına OSB mah Fesleğen Sok. No:6 Osmangazi / BURSA

Tel: 0 224 371 5 444

Web: www.nelkotextile.com
NNK textile
NNK Tekstil 2004 yılından beri çeşitli ülkelere - Rusya, Ukrayna, Beyaz Rusya, Bulgaristan, Sırbistan'a - kadın giyim üretimi için boyalı, baskılı, dokuma ve örme kumaşlar ihraç etmektedir.

Firmamız, alanında uzman üretici partnerler ile yapmış olduğu iş birlikleri neticesinde kalite ve hizmetinden ödün vermemektedir.

Desen tasarımı, varyant ve kumaş ARGE birimlerimizde dünya moda sektörünü yakından takip etmekte olup bunlar, moda ile en iyi şekilde harmanlanıp müşterilerimize sunulmaktadır.


Web: nnktextile.com

Adres: Cumhuriyet mah gazi cad güven sokak no 2/1b nilüfer bursa
Nipteks
Adress: Alaşarköy Mah. İstanbul Caddesi B Blok,No:620/1A
Osmangazi/BURSA

Telefon:
+(90) 224 322 21 11

Web:
www.nipteks.com.tr
O
Ova textile
Ova tekstil; Türkiye'nin sayılı büyük yarı entegre dokuma fabrikalarından biri olarak faaliyet göstermektedir;

Aylık 250.000 metre kumaş üretmektedir.

Ova tekstil aynı zamanda Avrupa'daki tüm saygın müşteri ve markalardan oluşan bir ağ aracılığıyla bir pazarlama düzeni içinde kendi koleksiyonunu üreterek üretim hattının %100 kapasitesini işletmektedir

Aylık 250.000 metre kumaş üretim kapasitemiz olup, yurtdışı satış organizasyonu üretimimizin %50'sini Avrupa markaları ve perakendecilere ihraç etmektedir.

Kumaş koleksiyonumuz spor giyim ve akıllı giyim bölümünden oluşmaktadır.

Spor giyim bölümü: Reaktif ve indigo iplik boyalı grubu (üstler ve düğmeler) dahil olmak üzere geniş bir spor&casual koleksiyonu ile pamuk ve karışımlarından (düz&iplik boyalı) oluşur. Pamuk, Tencel, Polyter, Viskon, Keten ve karışımlı kumaşlar mevcuttur.

Smartwear Bölümü : poli/viskon ipliği boyalı ve düz kumaşlardan oluşur; Ayrıca Wool&Blends (Streigen yünü) dokuma tesisi bulunan özel bir tezgâhımız bulunmaktadır. Poly/Viskon , Keten, Pamuk ,Yün ve karışımlı kumaşlar mevcuttur.

Sürdürülebilirlik: BCI, Recycle, OEKO-TEX Standard 100 gibi birçok sertifakası mevcuttur.

Ayrıca ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikamızda mevcuttur.

Yıllık Ciro: 20.000.000 USD (Kumaş Satış Cirosu)

KUMAŞ ÜRETİMİ İÇİN ÜRÜN KATEGORİLERİ

ALT GRUP İÇİN:

Kompakt uzun stapelli ipliklerle (yüksek yoğunluklu) Pamuk ve Pamuk Karışımları (Pamuk/Keten ,Pamuk/Tencel,Pamuk/Pes)

İndigo Parça boya ve İplik boyalı(Halat boyama),Sülfür&Delave ipliği boyalı koleksiyon(Pamuk;Pamuk/Keten,Pamuk/Tencel)

Akıllı giysiler için polyester/viskon ipliği boyalı kaliteler

Akıllı giyim için yün ve yün karışımları

ÜST GRUP İÇİN:

Pamuk / Pamuk karışımlı (Gömleklik için indigo ipliği boyalı koleksiyon)

Akıllı giyim için polyester/viskon iplik boyalı. Pamuk, tencel, keten, polyviskon karışımlı armurlü ve ipliği boyalı kaliteler.

Akıllı giyim için yün ve yün karışımları (streigen)

ÖZEL TUŞE

Karbon Kaplama (Lafer Süet kaplama)

Yünlü tuşe

Şardonlu

Su İtici apre (Teflon Kaplama; ütülenmesi kolay ve kaygan saplar)

KAPLAMALAR

Mumlu kaplama

Soluk Kaplama

İki ton Renkli kaplama

Parlak Kaplama

Poliüretan Kaplama

CİNSİYETE GÖRE ÜRÜN KATEGORİLERİ:

- %50 ERKEK

- %40 BAYANLAR

- %10 ÇOCUK

ÜRÜNE GÖRE BAŞLICA MÜŞTERİLER:

- UNITED COLORS OF BENETTON: ÇOCUKLAR VE BAYAN DOKUMA

- EL CORTE INGLES : BAYAN DOKUMA

- ROSNER :BAYAN DOKUMA

- MARCO POLO: BAYAN VE ERKEK DOKUMA

- SLAM : ERKEK VE BAYAN DOKUMA

- MAVİ: BAYAN DOKUMA

- ZARA ERKEK: DOKUMA ERKEK

- ZARA BASIC : ERKEK DOKUMA

- CELIO: ERKEK DOKUMA

- ARMAND THIERY : ERKEK DOKUMA

- EFSANE: BAYAN DOKUMA

- SAN BARTH : ERKEK DOKUMA

SATIŞ AĞI

ALMANYA - FRANSA - İTALYA - HOLLANDA - İSPANYA - TUNUS - FAS
PORTEKİZ - BELÇİKA

ADRES: Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi, Toros Caddesi No: 4 Sarıcam/ Adana / Turkey

Phone: +90 322 394 46 16

WEB ADRES: www.ovatekstil.com.tr
Oztayteks
Öztayteks 2008 yılında kuruldu. Başından beri kalitesi, güvenilirliği ve geniş ürün yelpazesi ile sektörün önde gelen şirketlerinden biri haline gelmiştir. Dünyaca ünlü fuarlarda modayı ve trendleri takip eden genç ve dinamik bir ekip, ticari hayatına bugün ilk izlenimlerle devam ederek her yıl üretim kapasitesini artırıyor.

Öztayteks tüm dünyaya kumaş ihraç ediyor ve moda lideri lider firmalarla çalışıyor. Ülkemizde olduğumuz için yurtdışında güncelleme öncüsü olmaktan gurur duyuyoruz. Gün geçtikçe büyüyüp güncellenirken, müşterilerine en iyi kaliteyi ve en iyi kaliteyi sunmak için belirli bir prensipte çalışıyoruz.

Web: www.oztayteks.com

Telefon: + 90 0212 233 32 33

Adres: Cumhuriyet Mah. Rumeli Cd. No: 94/A Osmanbey / İstanbul
Öz Üçel Tekstil
Firmamız 1998 yılında Bursa'da kurulmuştur. 16000 metrekarelik alan üzerine kurulu olan fabrikamız 1998 den beri kadınlar ve erkekler için pamuk, polyester, viskon ve çeşitli kumaşlar üretmektedir. Bugün sektörde sağlam bir yer edinen firmamız bayanlar ve baylar için gömleklik, dış giyim,pantolon ve çocuk kıyafetleri için kumaş üretmekte ve bunların hem iç pazara satışını yapmakta hem de ihracatını yapmaktadır. Ayrıca Türkiye'de üretilmeyen kumaşların da ithalatını gerçekleştirip boyamasının ve son işlemlerinin ardından satışını gerçekleştirmektedir. Ayrıca son teknoloji renk laboratuvarında renk çalışmaları en kısa sürede yapılmakta ve yine son teknoloji fizik laboratuvarımızda kumaşlara birçok test uygulanabilmektedir.
Hızla büyüyen şirketimizin vizyonu müşterilerimize yüksek kaliteli ve hızlı hizmet sunmaktadır. Misyonu, Ar-ge ve Ür-ge ile ürün çeşitliliğini en iyi şekilde artırmaktır.

Web: www.ozuceltekstil.com.tr

Telefon: +90.224.261 22 24

Adres: Demirtas Dumlupınar OSB Mah. Papatya sk. No:2 16369 Osmangazi /Bursa / TURKEY
Özel tekstil
1940 yılında Mehmet Özel tarafından sürekli büyüyen ve gelişen bir karaktere sahip olan bugün, uluslararası ve iç pazarda tanınan 3 nesil tarafından yönlendirilmekte olup, kendisi için bir isim yapmış, tamamen entegre bir dokuma kumaş üreticisine politikayla yenilikçi ve yüksek kaliteli ürünler bu pazara sunmuştur. ÖZEL KUMAŞLAR, 60 yıllık tekstil bilgisi, özgün tasarımlar, doğru ve kaliteli hizmeti güçlendiren, yeni nesil çağına ayak uyduran, global talep ve hızlı moda trendleri ile geliştirilen, hızlı tepki verme yaklaşımı, ilerici, kesinlikle markalaşma 'hızlı moda ve tekstil "üreten merkezdir.

Web: www.ozeltekstil.com

Telefon: +90 212 520 79 35, +90 212 522 16 78

Adres: Cumhuriyet Mahallesi Nakiye Elgun Sokak No: 31/B ŞİŞLİ / İSTANBUL
Özçimen Textile
Özçimen tekstil 1939 yılında Ali Özçimen tarafından ipek kumaş dokumaya başlayarak Bursa'da tekstil sektörünün öncüleri arasında yer almıştır.1969 yılında da oğlu Şükrü Özçimen tarafından bir aile şirketi haline getirilerek son teknoloji jakar ve armür makineleri ile bayan dokuma kumaş üretimi yapmaya başlamıştır.

Kurulduğu günden bu yana sürekli gelişim içinde olup, ürün ve hizmet kalitesini her daim geliştirecek standartları yakalamak için uygun makine, ekipman ve kadroya sahip olmayı ilke edinmiştir.

Koleksiyonlarını Arge ve Ürge departmanlarının özenli çalışmalarıyla oluşturarak modanın hızla gelişen trendlerini dünya pazarlarının beğenisine sunmaktadır.

Almanyada Munıch Fabric Start , İngilterede The London Textile Fair ,Fransada Premier Vision , Rusyada Interfabrıc Moscow gibi dünya çapında düzenlenen tekstilin önde gelen fuarlarına katılmaktadır.

Üretiminin büyük bir kısmını başta Avrupa ülkeleri olmak üzere Amerika , Rusya ve Türkiyedeki Avrupaya ihracat yapan firmalara vermektedir.

Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutmayı ve hiçbir zaman kaliteden ödün vermemeyi, pazar beklentilerinden teknolojik gelişmelere kadar her alanda araştırmacı ve yenilikçi bir firma olmayı kendisine prensip edinmiştir.


Adres: Demirtaş Org.San.Bölg. Sardunya Sk. No:5 Bursa/Turkeiye

Tel: +90 224 261 10 99/ 261 04 71

Web: ozcimentextile.com

Özteks Fabrics
Firmamız her türlü tekstil sanayinin örme kolunda kullanılan pamuk viskon polyester tiftik sentetik ipek ve sair iplikleri ile bunların karışımından meydana gelen jakarlı ve düz kumaşların imalatı yapılmaktadır.
Firma bünyesinde İplik Aktarma, İplik Fikse, Kumaş Örme , Kumaş Terbiye İşlemleri ve Konfeksiyon yapılmaktadır.

NE YAPIYORUZ?

● Kumaş ve giyim imalatı

● Jakarlı kumaş sektöründe olan büyük deneyimimiz 2011 de başlamıştır.

● Kendi tasarımımızla hazır giyim üretiyor, kendi tasarım ve tadilatları ile üçüncü parti üretici olarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

● Müşterilerimize uygun maliyetle kaliteli ürünler sunmaya odaklanıyor ve onları yenilikçi tasarımlar ve kumaşlarla destekliyoruz.

● Müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor ve onlara göre desteklerimizi sağlıyoruz.

● Yeni teknolojileri benimsemek ve müşterilerimizi memnun etmek için çalışanlarımıza ve işimize yatırım yapıyoruz.

● Sosyal ve doğal çevremizi önemsiyoruz.

MISYONUMUZ

Kalitemize ve zamanlamamıza güvenerek müşteri memnuniyetini sağlamak ve tekstil sektöründe güvenilir bir üretici olmak

VIZYONUMUZ

2025'e kadar Türkiye'deki en güvenilir 3 jakarlı kumaş ve konfeksiyon üreticisinden biri olmak.


Adres: ÖZTEKSFABRİCS KUMAŞÇILIK SAB VE TİC LTD ŞTİ Ç.O.S.B İSMETPAŞA MAH 2 SO KNO:4 KAPAKLI / TEKİRDAĞ

Website: WWW.OZTEKS.COM.TR

Tel : 0282-758-22-58 / 56/55
Ozcan örme
Özcan tekstil 2000 yılında Zeytinburnu'nda kurulmuştur. Özcan tekstil ,fantezi örme kumaş alanında globalleşen Türkiye tekstil piyasasında emin adımlarla ilerlemektedir.

2014 yılında örme makine parkurunu bünyesine katarak üretim aşamasında ki ilk atılımını gerçekleştirmiştir. Özcan tekstil gerek kalite gerekse vizyon açısından istikrarlı bir şekilde ilerleyerek 2018 yılında Aktif Apre adı altında yıkama-baskı-apre kurarak üretim aşamasında büyük bir atılımı daha gerçekleştirmiştirAdres:
Telsiz mah dursunkılıç cad no:6/A Zeytinburnu/İstanbul

Web: www.ozcantextile.com.tr

Phone: +902126795893
Özer jakar
Özer Jakar dokuma büyümekte olan bir teksil firmasıdır.

1980'li yılların başından bu güne uzanan hikayemiz de tek amacımız gelişmek ve geliştirmek olmuştur.

Başlıca ürün grubumuz ağırlıklı olarak abiyelik ve fantezi jakar dokuma kumaşlardır. Tasarladığımız ve dokuduğumuz her yeni kumaşla müşterilerimize bu günün modasını ve gelecek yeni moda akımlarını sunmayı amaçlamaktayız.

Bizler mevcut pazarımızı ve yeni pazarları daha etkin şekilde yönetebilmek için tüm değişimlere çabuk tepki verebilen genç kadromuz ile sonuç odaklı bakış açısıyla kendimizi yarınlara emin adımlarlar ile taşıyabilmeyi hedeflemekteyiz.Adres: Kazım Karabekir Mah. 2.Karaağaç Sk. No:33 Yıldırım/BURSA

TEL: 0224 341 2244

Website: www.ozerjakar.com

Özer Örme
1995 Yılında kurulan Özer Örme yenilikçi düşünce ve Apre çalışmalarıyla sizlere hizmet etmeye

devam etmekteyiz.Örgü kumaş üretimi dışında daha çok (Finishing) işlemlerle doğru ve kaliteli çalışmalarıyla

siz müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz.

İştigal alanlarımız;
- Örgü Kumaş üretimi
- Raşel Kumaş üretimi
- Varak Baskı
- Emboss baskı
- Glıter Sim Baskı
- Hotmelt Laminasyon
- Alev Laminasyon
- Jakarlı plise
- Düz plise vs

Özer Örme Tekstil ticaretin karşılıklı güven ve dürüstlük ilkesine dayalı olması gerektiği fikri ile çalışmalarına devam etmektedir.
Web: www.ozerorme.com

Telefon : +90 212 671 03 14

Adres: Aykosan San.Sit.2. Kısım 7.Ada B Blok İkitelli-Başakşehir/istanbul
Ozyurt tekstil
We are leaders and exports in the industry of knitted and dyed fabrics over 31 years of experience in Turkey.
Today we are working with some of the top companies in Textile sector in Turkey. At the same time, we are exporting to our neighboring countries such as Bulgaria, Greece, North Macedonia, Romania, Russia, Poland, Israel and Belarus. Our main strategy for export is customers to service our dyed and printed fabrics.
Our annual turnover is at 50 Million Dollars and our export sales volume 20 Million Dollars. We reached to these figures with three prdoction facilities and 350 skilled employees. Pls find below a summary about our product range and capacity which will give you as cope of our company.
1-Knitting
Our machine park is highly impressive with 100 circular machines and wide range of products including Single Jersey, Interlock, French Terry, Ribana, Velour, Futter, 3 Yarn Fleece, Polar. We have a big collection of fancy knitted fabrics which we can supply both in dyed and printed.
2-Dyeing
Our capacity of dyeing for fabrics which including cotton, viscose, pol-cot, polyester and polyamide is 30 tons daily. The Company's quality management system complies fully with regulation of Oeko-Text Standard 100. We manufacture organic fabrics that are certificated by Systain&Pure Wear. Also, we have brushing,velour line, carbon brushing, and burning process.
3-Printing
We have started to printing since 2017. We are really successful in this department. We can make reactive digital 10000 meters and transfer digital 10000 meters per day on cotton, cotton/modal viscose and polyester yarn fabrics.

We look forward to working with you in near future

Address : Velimeşe osb hacı şeremet mevkii çorlu, tekirdag - turkey

Phone : +90282 674 46 12; +90212 557 36 37

Email : sales@endora.com.tr

Web : www.endora.com.tr
Özlem Kumaş
Merhaba, Dünya çapındaki Premiere Vision Paris , New York, Moskova, Londra, Munih fuarlarımızdan sonra Viptex'in sıcak ortamında sizlerleyiz. Istanbul'a uğrarsanız, sizleri ofisimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız. Koleksiyonumuz yün, pamuk , polyester viskon dokuma kumaşlardan oluşmaktadır. Ayrıca buklet, makarna, pul, püskül gibi hayalgücünüzü harekete geçirecek çeşitli kumaşlarımızda mevcuttur. Talebiniz üzere, geri dönüştürülmüş polyesterler ile üretim yapabiliriz. Son olarak, sürekli hazır stokları bulunan kumaş grubumuzda 40dan fazla kalitemiz mevcuttur. Minimumları ise sadece 50metredir.


Tel: +90 212 438 5 438

Web: www.ozlemkumas.com

Adres: Koza Plaza, B Blok, Kat:31, Tekstilkent, 34235 Esenler / Istanbul / Turkey
Özge moda
Özge Moda Textile is a major manufacturer of plain fabrics.
Our company has been established in 2013.

Production is located in Turkey, Istanbul. Fully integrated factory and showroom where you can see the quality and our entire range.

Constant availability of plain fabrics in the warehouse. The production capacity is 12 tons per day.

The quality control department takes care of the highest quality of products.

Our assortment
Futter
Fleece
Cotton and cotton blends
Frenchterry
Threefleece
Doubleface
Ribana
Kashkorse

We accept orders for knitted fabrics of any quality, weight and density.

Dry houses used are ECO TEX approved and all dye stuffs are enviromentally friendly.

Our goal is to achieve the best customer satisfaction in terms of quality with the most competent prices.

We export to countries: Russia, Kyrgyzstan, Tajikistan, Kazakhstan, Ukraine, Moldova, Belarus, Serbia, Poland, Czech Republic and others.

Address : Showroom: Telsiz Mahallesi Orkide Sokak No: 30/1 A Zeytinburnu/İstanbul
Factory: Akçaburgaz Mahallesi 3137 Sokak No 16/1 Esenyurt/İstanbul

Phone : 0212 582 68 26; 0212 886 11 49

Web : www.ozgemoda.com.tr
P
Premium Tekstil
1992 yılından bu yana tekstil sektöründeki bilgi birikimimiz ile Türkiye'de Merter Kerestecileri ve dünyada büyüyen tekstil sektöründe, kaliteli ve modaya uygun kumaşlara olan ihtiyacı karşılama hedefi ile Premium Tekstil 2015 yılında kuruldu. Dünyada modanın gelişmesine uygun olarak müşteriler için hazırlanan koleksiyonlarla aylık 2 milyon MT kapasiteyle hizmet vermektedir.

Web: www.premiumtekstil.com

Telefon: +90 212 452 5054

Adres: 15 Temmuz mah. Gülbahar cd.1507. sk. No:10 İstanbul
Peraline Kumaş
Peraline kumaş reform aksesuar 'ın 20 yıllık tecrübesinden doğan modern piyasa bilgisinden faydalanarak kurduğu yenilikçi kalite değişen trendleri ve gelişen fonksiyonları yakından takip edip araştıran bir firma olarak sektörün her türlü ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için Merter ve Osmanbey mağazalarımız da ithal ve yerli ürünlerle hizmet vermekteyiz.

Firmamız faaliyet göstermeye başlarken "müşteri memnuniyeti kazançtan daha önemlidir "prensibini benimsediği için yıllardır gelişerek şuanda bulunduğumuz noktaya gelmiştir.

Çalışmalarımızdaki özen ve titizliği müşterilerimize en iyi şekilde yansıtıp, onlara hizmet olarak sunmaktayız. Her zaman ilkelerimiz arasında birinci olan kalite ve hizmete göstermiş olduğumuz titizliktir.

Ağırlık olarak Avrupa Ülkelerine ihraç yapmakta olan firmamız başlıca Almanya, İngiltere, Hollanda, Rusya, Ukranya,Romanya,Moldova,Sırbistan gibi ülkelere hazır giyim tekstil ürünleri ihraç etmektedir.

İhracatı gerçekleşen ürünlerin üretim organizasyonu, alanında uzman 15 personelimiz ile tasarlanmakta olup işinde başarılı tekstil imalat firmalarını yakın takip ile üretimi yaptırılmaktadır.

Web: http://peraline.com.tr/

ADRES: Mehmet Nesih Özmen Mahallesi, Savaş Cd No:2, 34173 Güngören/İstanbul

Tel.: (0212) 556 56 44
Pakipek group
Müşteri memnuniyetini hedef alıp gelişmiş teknolojiler kullanan PAKİPEK TEKSTİL dünyanın önemli markalarına dokuma bay, bayan ve çocuk hazır giyim kumaşı üreterek ihracat yapmaktadır. Pakipek Tekstil dünya trendleri ile rekabet ve teknolojiyi maksimum kullanma amacı ile 7.500 m2 kapalı alana sahip modern üretim tesisleri ile hizmete devam etmektedir.
60 yılı aşkın tecrübemiz, büyümek ve daha iyisini yapma yolundaki yoğun çabalarımız, PAKİPEK TEKSTİL A.Ş.'ye ulusal ve uluslararası pazarda sektörün önde gelen ve saygın üreticilerinden biri olarak isim yapmasını sağlamıştır.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmiş


Web: www.pakipekgroup.com

Теl: +90 224 243 20 30

Аdres: Organize Sanayi Bölgesi Yeşil Cd. No:29 Nilufer/Bursa/ Turkey
Pena Tekstil
Pena Fabric yeni gelişmelere açıktır ve bu süreci geliştiren yönetim politikası sayesinde müşteri memnuniyetine odaklanmış, en uygun, en kaliteli ve en hızlı hizmeti sunmaktadır. Pazar trendlerine uygun olarak yurtiçinde ve yurtdışında hizmet veren pazarda öncü olmak.

Değişen bir dünyada yeniliğin gelişmesi ve küreselleşen rekabetçi bir ortamda olumlu gelişmeler elde etmek, doğaya ve insanlara saygı duymak, onları korumak ve diğer şirketler için öncü olmak.

Web: http://penatekstil.com/

Telefon: +90 212 452 73 62

Adres: Yenibosna Merkez Mah. Hafız Burhan Sk. Atlas Konakları Sit. İstanbul
R
Rota Trend
Rota Trend Kumaşçılık 2009 yılından bu yana dokuma kumaş sektöründe faaliyet göstermektedir. Aylık 1 Milyon metre üretim kapasitesi ve pamuk, tencel, keten, viskon, poliviskon, polyester kumaşlarda geniş üretim altyapısı ile Dünyada önde gelen markalara servis vermektedir.

Zengin koleksiyonumuz, geniş üretim çeşitliliğimiz, farklılık yaratan inovatif ürünlerimiz, müşteri odaklı ve hızlı servisimiz, rekabetçi ve etkin fiyat politikalarımız ile emin adımlarla geleceğe yürümekteyiz.


Başarımızı mutlu çalışanlarımız ve mutlu müşterilerimizden almaktayız. Bu mutluluğa sizi de davet ediyoruz.

Saygılar..

Tel: +90-212 677 7333

Web: rotatrend.com

Adres: Bahçelievler mahallesi, Neyire Neyir sokak No:28/A Bahçelievler-İstanbul/Turkey

ROF tekstil
ROF Tekstil İstanbul/Türkiye'de kurulmuş olup örme kumaş imalatı alanında faaliyet gösterir. Uzun yıllardır tekstil piyasasında tecrübe edinmiş profesyonel ekibiyle uluslararası markalar için kumaş üretimi yapmaktadır. Kaliteli üretim ve hızlı servis ROF Tekstilin ana yapısını oluştururken, müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir.ROF Tekstil Dünya modasındaki hızlı değişime ayak uydrurarak hernevi doğal, sentetik ve karışımlı elyafları yeni tasarımlarla yüksek kalitede dünyanın birçok ülkesindeki markalara ihraç etmektedir. Dünya modasındaki yeni temaları merkezine alarak, müşterilerimize hızlı ve kaliteli üretim yapmaktayız.
NE YAPIYORUZ?
İplikten kumaşa; üretimin tüm aşamalarının izlenebilir olmasını sağlayan ROF Tekstil, üretimin her sürecinde fizik ve kalite kontrol laboratuvarında uluslararası standartlara uygun test yapmakta ve müşterilerine servis vermektedir.ROF Tekstil olarak dünya modasındaki hızlı değişime ayak uydurarak her nevi doğal, sentetik ve karışımlı elyafları yeni tasarımlarla yüksek kalitede dünyanın birçok ülkesindeki markala ihraç etmekteyiz.Dünya modasındaki yeni temaları merkezine alarak, müşterilerimize hızlı, farklı ve kaliteli üretimyapmaktayız.

Adres: BAKIR VE PIRINCILER SAN. ST. ORKIDE CD.NO:13/1 YAKUPLU BEYLIKDUZU 34520 BEYLIKDUZU / BEYLIKDUZU

Tel: +90 (212) 875 01 25 – 26

Fax: +90 (212) 875 01 27

Web: roftextile.com.
Ram Fabrics
Ram Kumaş olarak dünya moda trendlerinin nabzını tutan ve yeniliklere sürekli açık bakış açısı ile , sektörün önde gelen dokuma kumaş tedarikçileri arasında yer alma yolunda ilerliyoruz .

2019 yılında kurulan firmamız kısa sürede ihracat odaklı hızlı bir ivme kazanmış ve sektörün önde gelen firmalarından olmuştur . Pazar alanımızın%65'i avrupa , %5'u Kuzey Afrika ve %5'i Asya ülkeleri ve kalan kısmını lokal pazarda ihracatçı konfeksiyoculardan oluşmaktadır .

Ham ve Boyalı dokuma kumaş üretimi yapan firmamız , her türlü elyaf karışımı pamuk, viskon, polyester, keten, tencel, modal elyaflarının zengin karışımlarıyla elyaf boyadan, düz boyaya , dijital ve rotasyon baskı gibi , geniş gramaj aralığında üretim yaparak , kendini sürekli günceleyen ve sürdürülebilirlik ilkesi ile insan, çevre sağlığı için dünya standartlarında kaliteden ödün vermeden üretimlerine devam etmektedir..


Tel: +90 212 438 55 83

Web: www.ramfabric.com

Adres: Oruçreis Mah. Ticaret Cd . No: 129/A 34235 Esenler-Istanbul

RRT
Değerli ziyaretçilerimiz,

Sizleri gelecekteki yeni koleksiyon siparişlerimiz için standımızda ağırlamak isteriz.

Koleksiyonumuz taraflarca yaygın bilinen ve gündelik giyimlerden oluşur.

Bütün deri gruplarımız DMF'den arındırılmıştır ve ayrıca İnditex ve H&M markalarca oldukça talep edilen çevre dostu deri ürünlerimiz mevcuttur.

Bizler kadın giyim, çocuk giyim ve çocuk giyim için elverişli olan PU/PVC deri ürünlerinde, dokuma ve örme fabrikalarında, polyester, pamuk ve viskon ürünlerde, yağmurluk naylon ve polyester ürünlerde uzman sayılırız. Bunun yanında bizler %40 likra ve %60 poliamid oluşan fitness ve yoga koleksiyonları da barındırırız.


Adres: Sanayi Mah.Çağlayan sok.No:14/1 Güngören – Merter – İstanbul Pk : 34173

Tel : 0212 – 515 51 78

Fax : 0212 – 515 51 79
Real Transport
2003 yılından beri nakliye ve lojistik sektöründe faaliyet gösteren firmamız, 2009 yılından bu yana taşımacılık ve lojistik sektöründe faaliyet gösteren firmamız, REAL TRANSPORT markası altında hizmet vermektedir.

Şirket, Türkiye ve Rusya arasında entegre ve parti taşımacılık hizmetleri sunmanın yanı sıra Rusya'da gümrükleme hizmetleri de vermektedir. Karayolu taşımacılığı şirketin lokomotif işidir, aynı zamanda müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda konteyner, vagon ve hava taşımacılığı hizmetleri de sunmaktayız.

Web: https://real-transport.com/

Telefon: +90 212 470 30 73 / +90 212 470 30 74

Adres: Yenibosna Merkez Mah.29 Ekim Cad.İstanbul Vizyon Park Ofis Plazaları 3.Plaza
Roder
Roder Tekstil asla taviz vermeyen kalite anlayışı ile dokuma ve örme ürün gruplarında geniş ürün yelpazesiyle yerli ve ithal ettiği ürünlerde daima yüksek kalite standartlarını göz önünde bulundurmaktadır.

Firmamız kuruluşundan bugüne kalite ve memnuniyet amaçlı çalışmış olup bu sayede başarı çizgisini en üst seviyede tutmuş ve sürekli kendini yenilemiştir. Türkiye genelinde önde gelen markalarla olan işbirliği sürekli gelişime açık ve yenilikçi prensibiyle ortaya koyduğu iş potansiyelleri ile iç ve dış piyasanın öncü güçlü firmalarından biri haline gelmiştir.

Ürünlerimizde kalite ve mükemmelliği sağlayarak müşterilerimizin öncelikli seçtiği güvenilir kumaş tedarikçisi olmaya amaç edinen firmamızın hedefi gündemi takip ederken bünyesinde bulundurduğu ekibiyle tüm dünya geneline hizmet vermeyi hedeflemektedir. Temel prensibimiz olan müşteri memnuniyeti ve kalite ile güvene dayalı müşteri ilişkileri gerek ürün kalitesi ve koleksiyon zenginliği ile mukemmelliği sağlayarak müşterilerimizin öncelikli seçtiği kumaş tedarikçisi olmayı amaç edinen firmamız üstün kaliteyi yakalamak için her
türlü çabayı göstermeye devam etmektedir.
Ürün Çeşitlerimiz;
DOKUMA KUMAŞLAR
ÖRME KUMAŞLAR
DANTEL KUMAŞLAR
SUNİ DERİ, SUET VE KÜRK KUMAŞLAR
HAM BEZ VE BASKIALTI KUMAŞLAR


Address : Mehmet Nesih Özmen Mahallesi Yüksek Sokak No:14/1
Merter-Güngören

Phone : +902122193000; +902122193001

Web : www.rodertekstil.com
Rota tekstil
Rota Tekstil olarak 2003 yılında faaliyetimize başladık. İhracat pazarında büyüyen, günün gelişmelerine göre pazarı ve yenilikleri takip eden, pamuk-lycra , poliviskon , nylon-lycra kumaşlardan tencel denimlere kadar uzanan geniş bir üretim ağı içerisinde, günümüz ihtiyaçlarına uygun üretim yapmaktayız. BCI,RCS,OCS ve GRS gibi sertifikaları bulunmaktadır. Müşteri isteklerine göre kaplamalı kumaşlardan, yanmaz özellikli kumaşlara kadar geniş bir üretim yelpazesine sahibiz. 33 dokuma tezgahımız ve fason üretimlerimizle müşterilerimize hizmet vermekteyiz.


Address : Nafız Gürman Mah. Nazım Erten Sk. Övün Aprt. A Blok No:25 D/7
Merter/Güngören/İstanbul

Phone :
+90 212 644 78 30

Web : rotatrade.com
S
SS mir moda örme & dokuma
ERDOĞAN kardeşler olarak ticaret hayatımıza 1996 yılında hazır giyim imalatı ile Eminönü Sutanhamam'da başladık. Bursa'da üretimini yaptırdığımız tekstil ürünlerimizi Sultanhamam ve Merter/İSTANBUL mağazalarımızda satışa sunduk. 2002'de tekstil sektöründe al-sat ile de varlığımızı gösterdik. 2010-19 yıllarında Bursa'da sadece fason imalatı yapılırken bir taraftan da hedeflerimizi hep yüksek tutmayı ihmal etmedik. 2019'dan bu yanada ortak aldığımız kararlar neticesinde tüm üretim kapasitelerimizi tek elde topladık. Gün geçtikçe müşteri portföyümüzü ürün kalitemizi ve ürün çeşitlerimizi artırarak hedefimiz doğrultusunda ilerledik.

Gün geçtikçe büyüyen iş gücümüzün artık dışarıdan aldığımız destekler ile sağlanamayacağını anladık ve Bursa'da özenle kendi üretimimizi yapacağımız Dokuma fabrikasını ve Boyahanemizi kurarak sanayileşme sürecimizi güçlendirdik. Edindiğimiz tecrübe ve gözlemlerin getirisi olarak birikimlerimizi doğru ve yerinde kullanmayı başardık. Başardıkça iş heyecanımız arttı ve kısa zamanda iplik hazırlama, dokuma, boya, apre ve satış mağazalarımıza uzanan entegre üretime geçtik. Türk Tekstil sektörünün üretim ve ihracatında önemli bir rol üstlenmeyi kutsal görev bildik kendimize. Bir bireyin, bir şehrin, bir ülkenin var olabilmesi-ayakta durabilmesi- artması ancak ve ancak üretmekle mümkündür.

Yatırımlarımızda büyüme önceliğini insana ve teknolojiye verdik. Dünya standartlarının üzerinde üretim ve hizmet sağlamayı ilke edindik. Bu ilkelerden ödün vermeden yoğun bir tempo ile çalıştık daima; yatırımlara ve büyümeye adım adım devam ettik. Üretim tesisimizde boyahane bölümünde günlük 10 ton yıllık 3.000 ton kumaş boyama üretimi, dokuma bölümünde günlük 4.000 mt yıllık 1.250.000 mt ham kumaş üretimi yapmaktayız...

Bağlı kaldığımız prensiplerimiz doğrultusunda, ülkemiz ekonomisine gerek yarattığımız istihdam ve yatırımlarla, gerekse hedeflediğimiz ihracat rakamlarımızla katkıda bulunmayı en değerli sorumluluk bilip, ülkemizin lokomotif gruplarından biri olma bilinciyle yatırımlarımızı artırmaya gururla devam ediyoruz...Web: http://www.ssmirmoda.com/

Adres: Mehmet Nesih Özmen Mah. Limon Sk. No:16/8 Güngören/İSTANBUL

Tel: 0212 528 52 73
SRC fabric
Binbir çeşit renk ve binbir kalitedeki kumaşları firmamızdan rahatlıkla temin edebilirsiniz. Kalitenin doğru adresi olan şirketimiz yıllar yılı asla kalite anlayışından ödün vermeyen yapısı ve gelişime açık yönü ile siz değerli müşterilerine istemiş oldukları en iyi ve en kaliteli hizmet olanakları doğrultusunda ürünlerini sunmaktadır.

Adres: ORUÇREİS MAH.GİYİMKENT 15.SOK.B152 APT.NO:57A GİYİMKENT/ESENLER/İSTANBUL

TEL: 0212-235-4 -235

Website: www.srckumas.com
Sivteks
Firmamız 1978 yılında Adana'nın Kadirli ilçesinde Malatya/Darende eşrafından Merhum Abdul Baki Siverekli tarafından kurulan Koza Tuhafiye A.Ş adı altında ticaret hayatına başlamıştır.Daha sonra 1982 yılında Adana`nın Kocavezir mahallesinde Sivteks Tekstil tabelası altında toptan kumaş alanında faaliyetlerine başlamıştır. Zaman içerisinde Abidinpaşa ve Melekgirmez mağazalarınıda bünyesine katarak 1996 yılına kadar tüm Türkiye'de müşteri ağına sahip olmuştur. Bu tarihten sonra firmamız büyüme hızını arttırma amacıyla tekstil pazarında üretici kimliği kazanmak için yatırım yapma kararı almıştır. Bu karar doğrultusunda yeni kurulan Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde 32.000 m2 açık ve kapalı alanda kurularak boya-apre, terbiye ve haşıl-çözgü faaliyetlerinde kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Sivteks A.Ş günden güne gelişen tekstil sektöründe müşteri odaklı yaptığı çalışmaları,atılımları ve sunduğu istihdam ile tekstil şehri adananın önde gelen firmalarından birisi olmuştur. Günümüzde Sivteks tekstil yıllık 12 milyon metreye varan üretimi ile Avrupa ülkeleri ve Rusya başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesine ihracat yapan bir firma olarak büyümesini sürdürmektedir.

Web: www.sivteks.com.tr

Telefon: +90 322 394 38 93 - 94 - 95

Adres: A.O.S.B Ankara Caddesi, no:6 Sarıçam/ ADANA
Selvi Örme Tekstil
Sektörde 25. yılını dolduran Selvi Örme Tekstil İnş. Ltd. Şti. 1993 yılında Ramazan Selvi tarafından kuruldu
Örme makinaları ile fason örgü yapılarak 2003 yılına gelindiğinde, piyasadaki ihtiyaca cevapsız kalmayan Erol Selvi, kumaş üretim ve toptan satışı yapmak üzere Zeytinburnu kumaş piyasasında ilk mağazasını açtı ve toptan kumaş sektörüne girdi.
Daha sonra mağaza sayısını arttıran Erol Selvi ihracat ta atılım yaparak, halen 10 dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Aynı zamanda iç piyasanın ihtiyacı olan ve gündemdeki moda kumaş çeşitlerini üretip, "Son Moda Kumaşlar Her Zaman Bizim İşimiz" sloganı ve sektördeki iddiasıyla toptan satışlar yapmaktadı

Adres: Telsiz Mahallesi, G-2. Sk. No: 14, 34020 Zeytinburnu /İSTANBUL

Telefon: (0212) 546 09 21

Faks: (0212) 546 09 21
Sergiteks
1980 yılında kurulan Sergiteks, kaliteden, güvenden ve özgünlükten ödün vermeden, kısa sürede modayı tanımlayarak, yerel ve uluslararası pazarlarda lider markalardan biri haline gelmiştir. Endüstri trendlerini yakından takip eden geliştirme ekibi, Amerikan ve İtalyan tasarım stüdyolarıyla çalışıyor. Doğal ve sentetik elyaftan yapılan örme, dokuma, jakar ve nakış kumaşları Sergiteks kalitesinde üretiliyor. Rotasyonel, dijital ve flok baskılar mevcuttur. Sergiteks, 30 farklı ülkede moda işleten büyük markalarla çalışıyor ve her geçen gün büyüyor ve müşteri portföyünü geliştiriyor.

Web: www.sergiteks.com

Telefon: + 90 (212) 219 52 59

Adres: cumhuriyet mh. Nakiye elgün SK. NO:12/A İSTANBUL / ŞİŞLİ
Seray Tekstil
Seray Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. Bursa'da 1990 yılında kurulmuştur. 1983 yılından itibaren küçük çaplı üretim yapan dokuma fabrikası iken her yıl büyüyerek 100% pamuk, pamuk/elastan, polyester/pamuk dokuma bay ve bayan kumaşı imalatı ve satışında uzmanlaşmış ve konusunda Türkiye'nin önde gelen gömleklik kumaş üreticisi firmalarından biri haline gelmiştir.

Bugün itibarı ile; 70.000 m2 kapalı alanda 1. kalite ve dünya standartlarında üretimini yaptığımız, aylık yaklaşık 1.200.000 metre, yıllık 14.000.000 metreyi bulan 100% pamuk, pamuk/elastan, polyester/pamuk karışımlı dokuma kumaş üretim kapasitemiz ile sektörde ayrıcalıklı bir yer edinmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Ayrıca, kendi bünyemizde mevcut polyester iplik fabrikamız ile hazır gömlek ve bayan giyimine yönelik konfeksiyon fabrikamız da mevcuttur.

Dokuma fabrikamız yanında sahip olduğumuz kendi boyahanemizde kumaşlarımız, en son teknoloji ürünü makineleri kullanarak boyama, yıkama, apre, gaze, sanfor, kalender vs. işlemlerinden geçirilerek satışa sunulmaktadır. Kumaş üretiminde kullandığımız iplik ve boya kimyasallarında çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyen, uluslararası kalite standartlarına uygun malzemeler kullanılmaktadır.
Firmamız, Türkiye'de klasik desen gömleklik kumaş denildiğinde ilk akla gelen firmaların başında gelmektedir. Fabrikamızda 1. sınıf kalite kumaşlar klasik desenlerde; armürlü, çizgili, ekose, oxford, şamre, CVC, dakron, poplin likra ve baskılı kumaş türü kalitelerden, yüzlerce desenden binlerce renkte milyonlarca metre kumaş üretilmekte ve satışa hazır halde stoklanmaktadır. Sezonluk değişme gösteren Koleksiyonlarımızdaki mevcut desenlerden üretilen kumaşlar stoklarımızda her an mevcut olup, bu sayede müşterilerimizin anlık taleplerine hemen cevap verilmektedir. Stok bazlı çalışmanın müşteri memnuniyetinin en önemli şartlarından biri olduğunu yaşayarak gören bir firmayız. Özel, kaliteli ve yenilikçi üretim anlayışı ile birlikte son derece geniş ürün çeşidine sahip olan firmamız, her zaman siz değerli müşterilerimizin emrindedir.
Öncelikli hedefimiz, kalitesi sürekli kontrol edilen hatasız kumaşlarımızı siz değerli müşterilerimize rekabetçi fiyatlarla sunmaktır. Güvenilirlik ve sürdürülebilirlik ana prensiplerimiz arasındadır. ''İtibarımız paramızdan kıymetlidir'' sözü her zaman düsturumuz olmuştur.

Koleksiyonumuzda mevcut ürünlerimiz modern teçhiz edilmiş fabrikamızda ve depolarımızda sürekli mevcut olup satışa hazır bulunmaktadır. Ürettiğimiz kumaşlar gerek iç piyasada gerekse yurt dışı pazarlarda artan oranlarda ilgi görmekte olup, ihracatımız genellikle Avrupa ülkelerine; İngiltere, İtalya, Fransa, İspanya (Inditex Grup), Almanya, Yunanistan, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Ukrayna, Rusya, Macaristan, Sırbistan, Karadağ, Makedonya, Bulgaristan, Romanya vs. ve bunlara ilaveten, İran, Ürdün, Suriye, Lübnan, Fas, Tunus, Mısır, Birleşik Arap Emirlikleri ve Avustralya olmak üzere ihraç edilmektedir.

Hedefimiz yurdumuzda üretim yapıp sürekli büyüyerek bir dünya markası yaratmaktır.

Adres: Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi, Menekşe Sokak No:1, 16100 Osmangazi / Bursa / Türkiye

Tel: +90 224 261 3504-05-06

Website: www.seraytekstil.com.tr
Servet tekstil
1997 yılında Merter'de başladığımız iş hayatımıza şuan Yenibosna ve Beylikdüzü olmak üzere iki ayrı fabrika olarak devam etmekteyiz. Yenibosna firmamızda süprem, iki iplik , üç iplik, lakost , mekanik jakar ve pamuklu ürünlerde üretim yapmaktayız.

Yenibosna firmamızda aylık 250.000 kg üretim yapılmakta ve bunun %70'i boyalı %30'u ham olacak şekilde üretilmektedir. Beylikdüzü firmamızda polyester grubu , scuba, dalgıç , polyester , interlok , 4 iğne 4 çelik, mekanik jakar üretimi ve pamuk, viskon ,ringviskon ,modal ,karışımlı doubleface üretimi yapılmaktadır.

Beylikdüzü firmamızda 100.000 kg üretim yapılmakta olup bunun tamamı boyalı satıştır. Bünyemizde 42 adet makinamız bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimizi networkümüzde görmekten onur duyarız.


Tel: 0(212) 552 00 93

Web: servettekstil.com

Adres: Çobançeşme Mah. Sanayi Cad. No:72/1, Bahçelievler / İSTANBUL
Sefa dokumacılık
Sektörde 22. Yılını doldurmuş deneyimli bir ekip tarafından 2010 yılında kurulan SEFA DOKUMA SAN. TİC. LTD. STİ. poly/vısc, poly/vısc ea, yünlü, yün karışımlı, şanel ve fantezi kumaşlar, iplik boya pamuk, pamuk karışımlı kumaşların imalatını yaparak kuruluşundan bu yana sürekli büyüme ve gelişme içerisindedir.

2016 yılında büyümeyi hedef alan firmamız bünyesine 14 adet dokuma makinası katarak sektördeki yerini genişletmiştir.

Aylık kapasitemiz 350.000 mt olup müşterilerimize kaliteli ve hızlı servis vermekteyiz.

İnovasyon, manevra kabiliyeti, genç araştırma ekibimiz ve tecrübemizle her sezon yeni koleksiyonlarımızı müşterilerimize sunmaktayız.

Yılda yaklaşık 250 yeni kumaş üretilmekte ve en az 150 tanesi üretim programına alınmaktadır.Adres : İkitelli OSB. İsteks Dok. San. Sit. D.1 Blok No:17 Başakşehir / İSTANBUL

Tel : +90 212 485 63 44

www.sefadokuma.com

Safran Kumas
Firmamız 2014 yılında kumaş üretimi ve satışı amacıyla kurulmuştur. Ham, boyalı ve baskılı kumaş üretimi ve satışı konusunda deneyimli ve yetkin kadrosu ile çalışmaktadır. Şirket, bu sektördeki tüm teknolojik yenilikleri yakından takip etmekte ve her zaman üretim ve verimliliğini arttırmakta, değerlendirmeler yapmakta ve müşterilerin gereksinimlerini dikkate almaktadır.
Pazarlama ve satış ekibimiz deneyimli satış temsilcileri ve hesap yöneticilerinden oluşmaktadır. Siparişlerin müşterilere teslimine erişimi hakkında gerekli tüm bilgileri sağlarlar ve aynı zamanda sürecin tüm aşamalarının uygulanmasında uzmandırlar.

Web: www.safrankumas.com

Telefon: +90 224 211 73 27

Adres: Cumhuriyet, Nakiye Elgun Sk. No: 35, 34380 Şişli / İstanbul
Sönmez raşel teknik
Raşel Teknik Mühendislik Hizmetleri San.Ve Tic.Ltd.Şti 2004 yılında SAKİN ALTINDİŞ tarafından kurulmuştur. 2007 yılında SÖNMEZ A.S.F İplik Dokuma ve Boya San A.Ş. ile ortaklık yapısı kurulmuş olup halen Sönmez Holding Bünyesinde faaliyetlerine devam etmektedir. 7000 m2 kapalı alanda faaliyet gösteren fabrikamızda 44 adet Raşel Örme Makinası bulunmaktadır.

Günlük üretim kapasitemiz ortalama 8000 İLA 12.000 kg ARASI olup teknolojimizi sürekli olarak geliştirmekteyiz.

Firmamızda polyester pamuklu, akrilik, viskon, fantazi, naylon başta olmak üzere çok çeşitli ipliklerle, boyalı ve baskılı üretim yapılmakta olup, Jakarlı, Raşel ve çözgülü örme dantel 42 tarak ve Atkılı makinalarda bayan giyim,astarlı ,tül ve abiye kumaşların yanısıra döşemelik, perdelik ve masa örtülerine uzanan geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermekteyiz.

Üretimimizin %60 ini başta Fransa, İtalya, İspanya, İngiltere, olmak üzere birçok avrupa ülkesine ihraç etmekteyiz. Ürün çeşitliliği ve ürün kalitesi konusunda sektörün lider firmalarından Sönmez Raşel Teknik olarak ilkemiz müşterilerimizin memnuniyetini her zaman en üst seviyelerde tutmaktır.

SÖNMEZ RAŞEL TEKNİK MÜHENDİSLİK HİZ.TEKS.KONF.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Adres: Demirtas Dumlupinar OSB Mah. Istanbul Cad. NO:568/1 Osmangazi/Bursa, TURKEY

Tel: +90 224 261 1152 Fax : +90 224 261 0434 ,

Web: www.raselteknik.com
Segovin Textile
Segovin Tekstil firmasının kuruluşundan bu yana, ana faaliyetimiz büyük üreticiler ve küresel moda perakendecileri için Boyalı, baskılı ve renkli dokuma kumaşların üretimidir. Yurt içinde ve küresel ihracat pazarları için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
Merkez Ofis: Istanbul Türkiye. – Satış, pazarlama ve yönetim.
Üretim ofisleri: Bursa (Baskı), Adana (İpliği Boyalı)
Taşeron Fabrikalar: Bursa and Adana (Tüm fabrikalarımız Inditex tarafından onaylıdır.)
Segovin, doğrudan çeşitli üretim merkezlerine gönderilen daha özel kumaşların üretiminde görev alan bir Kore tedarikçisiyle güçlü bir ortaklığa sahiptir. (China, Sir-Lanka, Morocco and UK)

İçlerinde, Topshop, LPP, Tally Weijl, Kokai, Next, H&M, Koton LCY, Tesco, Primark, ASOS gibi firmalarında buluğunduğu geniş bir müşteri yelpazesine sahibiz.

Ürünlerimiz, Okoetex, GRS, GOTS and Lenzing tarafından sertifikalandırılmıştır.

ÜRÜNLER

Tencel, Lyocell, modal kumaşlar
100% keten ve viskon keten karışımlı kumaşlar

Daha resmi bir stil için poly/viskon düz boya ve ipliği boyalı

Mevcut üretim kapasitesi ayda yaklaşık 500.000 metredir.


Website: www.segovin.com.tr

Adres: CUMHURİYET MAH. İZZETPAŞA SOK. SÜER APT. NO.3 K:3 DA:7-8 OSMANBEY, PO.34380, ŞİŞLİ, İSTANBUL.

TEL: 0212 220 69 66
Sönmez ASF
SÖNMEZ ASF İPLİK DOKUMA VE BOYA SANAYİ A.Ş.

FİRMA KURULUŞ YILI : 1975

TOPLAM KAPALI ALAN : 12.850 m²

İHRACAT YAPTIĞI ÜLKELER: Almanya, Hollanda, Fransa, İtalya, İspanya, İsveç, Romanya, Yunanistan, Rusya Federasyonu,ABD

ÜRETTİĞİ ÜRÜNLER: Bayan giyim için baskılı ve boyalı floş,viskon ve karışımlı dokuma kumaşlar

SERTİFİKASYONLAR / MÜŞTERİ ONAYLARI: M&S ve H&M Akreditasyonları, INDITEX Green (CTW) sertifikası,OEKOTEX,HIGG

FİRMA PROFİLİ: Sönmez Holding kuruluşlarından olan Sönmez A.S.F İplik Dokuma ve Boya Sanayii A.Ş 1975 yılında Dokuma, Boya ve Baskı bölümleriyle kumaş üretmek amacıyla kuruldu. Hedef aldığı üretimde mükemmellik ilkesiyle iç ve dış piyasalarda kabul gören Sönmez A.S.F ürünleriyle tercih edilen kuruluş oldu. Günümüzde dünya markalarına akredite olmuş üretim tesislerinde çağdaş teknolojinin tüm yeniliklerini içeren makina parkı ve deneyimli kadrosuyla bayan fantezi kumaş üretimi yapmaktadır. Yılda 12 milyon mt. kapasiteye sahip dokuma üretiminde ağırlıklı olarak; floş, viskon, elestan, tencel, yün, pamuk, keten, naylon, polyester elyaf ve karışımları kullanılmaktadır. Düz boya tesislerinde yılda 15 milyon mt kapasite bulunmakta olup,baskı tesislerinde ise 18 milyon metre kapasite ile Ronjan, Reaktif, Dispers Aplikasyon, Pigment, Yakma baskı teknikleri Rotasyon ve Dijital makinalarda uygulanmaktadır.İLETİŞİM BİLGİLERİ: Demirtaş Dumlupınar OSB Mah. İstanbul Cad. No:568 Osmangazi / Bursa

Tel: +90 224 261 04 40

Fax: +90 224 261 22 57

Web: www.sonmezholding.com
Starline Textile
2013 yılında kurulan Starline Tekstil , dokuma, örme , baskılı ve düz kumaş üretimi alanında faaliyet gösterir. Şirketimiz, tasarım, sanat ve teknolojiyi bir araya getirerek araştırma ve yenilikçi vizyonu ile son teknoloji ekipmanlara sahip üretim tesisimizle sektördeki yerini almıştır.

Bir aile işletmesinden bir sanayi merkezine dönüştürdüğümüz 20 yıllık geçmişimiz ile giyim,kumaş ,baskı, üretim dahil birçok farklı pazar segmentindeki müşterilere yönelik özel hizmetler sunmaktayız.Ürünlerimiz ile sayısız projenin içinde yer alarak sektöre yeni bir vizyon katmayı amaçlamaktayız.

Şirketimiz, tasarım, sanat ve teknolojiyi bir araya getirerek araştırma ve yenilikçi vizyonu ile son teknoloji ekipmanlara sahip üretim tesisimizle sektördeki yerini almıştır.


Adres : 15 Temmuz Mh. Halkalı Cd. No:117/ A Güneşli- BAGCILAR- ISTANBUL

Web Sitesi : www.starline.istanbul

Telefon : 0212 602 07 95
SIO tekstil
Bu birikim ile 2017 yılında sektörün talep ve istekleri, bizden beklentilerini de göz önüne alarak yeni ve gözalıcı dizayn modellerle kumaş pazarına merhaba dedik.
1996 yılında hazır giyim sektörüne adım atarak kısa sürede yurtdışı pazarlarında aranılan markaları yaratma başarısını gösterdik.Bu süreçte 26 ülkeye ihracat ve daha bir çok coğrafyada gerek fuar ve işbirlikleri gerekse satış temelli çalışmalarla çıtamizi daha da yüksektik . Hazır giyimde elde edilen başarının arkasında kumaş seçiminden dizayn ve model belirlemeye kadar hemen herşeyin kendi tercihlerimiz üzerine kurulu olma anlayışı vardır.
Amacımız ; kalite , creative bakış açısıyla, hep yeniyi ve özeli kovalayan , tüm enerji ve birikimini müşteri memnuniyeti üzerine kuran bir yapi oluşturmaktı. Memnuniyetle ifade etmek isterizki bu aşamaya hızla koşmaya devam ediyoruz.Hali hazırda iç pazarda belli başlı markalara ve yurtdışından 16 ülkeye ihracatımız devam etmektedir.
Tempomuz her geçen gün yükselmeye devam edecek, çizgimizi koruyarak markamızı global pazarlarda daha da büyüteceğiz.


Address : Oruçreis Mah. Giyimkent sitesi 18. sk. no: 6-8 Esenler/IST

Phone :
+9 0212 438 51 08

Email : siotekstil1@gmail.com
Soylu Örme
SOYLU ÖRME , 1995 yılında kurulmuş olup , örme kumaş sektöründe hızlı ve zinde bir şekilde faaliyete başlamıştır. Kurulduğu günden günümüze farklı ve kaliteli kumaşlar üretip imalatçılara kazandırmak hedefiyle çalışan firmamız kısa sürede içerisinde yer aldığı örme kumaş piyasasında kendinden daha eski , teknik donanım ve kapasite açısından çok daha büyük firmalarla rahatlıkla rekabet eder durumuna gelmiştir.
Kaliteli , daima zinde ve sürekli hizmet ilkesi ile hareket eden SOYLU ÖRME her yeni sezonda üretmiş olduğu kumaş ve desen zenginliği ile yüzlerce konfeksiyon üreticisi ve rekabet ettiği diğer firmalar tarafından her zaman farklı kumaşların üretildiği ve modaya kazandırıldığı bir yer olarak titizlikle izlenmiştir.
Oldukça zengin bir üretim yelpazesine sahip olan firmamız günlük 4500-5000 kg arası boyalı kumaş kapasitesi ile çok büyük ihracatçı firmalara ve seçkin iç piyasa müşterilerine hizmet vermektedir.
3000 m² alan içerisinde her türlü donanıma sahip MAYER ve ORIZIO marka makinalarla her çeşit kalınlık ve genişlikte süprem , üçiplik , ikiiplik , interlok , ribana , kaşkorse , selanik , pike , havlu , polar , zımparalı üçiplik , micro polyester , tactel ve merryll kumaşlar , full lycralı tactel, file, tül ve polyamid kumaşlar imal etmekte ve üretimin her aşamasında iplik ve kumaş kontrolleri titizlikle yapılmaktadır.


Adres: Merkez Mah. Köyaltı Mevkii Doğu San. Sit. A Blok No:23 Yenibosna/İstanbul/Turkey

Tel: +90 (212) 653 77 88

Web : soyluorme.com
T
Tandoğan Brode
Bir Aile şirketi olan Tandoğan Brode tekstil , sektöre ilk olarak 2010 yılında, İstanbul merter'deki satış mağazası ile Erkan tekstil aksesuar 'ile başlamıştır , şirket o yıllarda üretimini fason olarak yaptırmış ve 2018 yılında kendilerine Tandoğan brode fabrikasını kurmuştur ,şirket 1000 m2 kapalı alan içerisinde Brode ve Nakış makinaları ile , yurt içi ve yurt dışı müşterilerine hizmet vermektedir .

Tandoğan Brode tekstil , sektördeki yenilikleri takip ederek bayan iç ve dış giyim için %100 cotton ve %100 polyester olarak müşteri isteklerine ve kendi içinde'ki arge çalışmalarına göre yarı mamül olarak üretim yapmaktadır.

Üretim faaliyetleri ve branşları .

  • Bant Güpür dantel
  • Kumaş Güpür dantel
  • İşlemeli Fisto bnt dantel
  • İşlemeli Fisto kumaş dantel
  • Pamuk & polyester Güpür Yaka
  • Fisto Yaka ve aplikelerAddress : OVACIK MAH .KULLAR CAD. NO: 199 / A BAŞİSKALE / KOCAELİ

Phone : +9 0262 349 55 77

Web : www.tandoganbrode.com.tr
Tekspa Kumaş
Kendine özel sürekli yenilenen koleksiyonu ve kumaş kaliteleriyle %100 pamuk ve pamuk polyester karışımlı toptan gömleklik kumaş üretimi yaparak yurt içi ve yurt dışındaki birçok seçkin gömlek üreticilerine kendini kabul ettirmiştir.


Web: http://www.tekspakumas.com.tr/

Adres: Meşrutiyet Mah. Dere Sk.No:27 Osmanbey İstanbul / TÜRKİYE

Telefon: +90 212 230 8390
Toraman Tekstil
Toraman Textile has been one of the leading organizations of fast growing knitting industry in our country by; creating a team from experts, since foundation respecting human health, and keeping up with the world of technological developments and information at the highest level. Our goal in the short term is to create new values for our customers by developing new and original designs in the light of this success without compromising our quality and to be with them not only during sales but also after sales. Our goal in the long term is to increase our production by using our resources efficiently and accurately in line with today´s and future customer expectations and to make our production world´s brand by spreading our sales points that are present for today to important textile centers of the world.


Web: www.toramantekstil.com/

Phone: +90 212 416 72 25

Address: Telsiz Mahallesi Imdat Toraman Caddesi No:21 Zeytinburnu / Istanbul
Titizler Tekstil
Örme, Boya ve Apre bölümleri ile entegre bir kumaş üreticisidir. Titizler Tekstil; 1974 yılında kurulmuştur. Firmamız Malatya-da 15.000 m2 kapalı alanda faaliyet göstermektedir. Firmamız 50 yılı aşan tecrübesi, geçmişten gelen deneyimleri, sürekli büyüyüp gelişen ve yenilenen makine parkuru, uzman yöneticileri ile müşterilerinin güven ve desteğini alarak istikrarlı bir şekilde büyümektedir.

Şirketimiz; İstanbul satış ofisi Zeytinburnu'nda olup Malatya 'da bulunan fabrikamızda, müşterilerimizin siparişlerini zamanında yüklemeye özen gösterir. Tüm müşterilerine tam müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda zamanında, düzgün ve kaliteli kumaşları teslim etmeye azami derecede dikkat etmektedir. Şirketimiz bünyesindeki tüm departmanlarda uluslararası kalite standartları mevcut olup, geçmişte olduğu gibi bugün ve gelecekte de yüksek kalite standartlarını sürdürmeyi hedeflemektedir.

Misyonumuz

İnsan sağlığı ve çevreye duyarlı ürünlerle müşterilerimize en iyi kalite ve servisi vermek, yeni nesillere markasını ve kimliğini kabul ettirmiş, müşteri odaklı, teknik ve sosyal anlamda müşterilerimizin kurumsal kimliğimiz ile vazgeçilmezi olmaktır.

Vizyonumuz

Titizler Tekstil Ticaret Ltd. Şti. olarak vizyonumuz: Bizi en iyi olmaya taşıyacak olan ürettiğimiz kumaşlara değer ve farklılık katmaktır.


Titizler Tekstil Merkez Ofis:
Seyitnizam Mahallesi Gümüşsuyu Davutpaşa Caddesi No: 6 Zeytinburnu İSTANBUL

Telefon : +90 212 679 67 17

https://www.titizlertekstil.com/
Tebesa fabric
TEBESA KUMAŞ 2010 YILINDA YELKOVAN TEKSTİL'İN GRUP ŞİRKETLERİNDEN BİRİ OLARAK KURULMUŞTUR. YILDA 10 MİLYON METREDEN FAZLA KAPASİTE İLE BAYAN VE ÇOCUK GİYİM İÇİN DÜZ BOYALI, BASKILI VE JAKARLI KUMAŞLAR ÜRETMEKTEYİZ. ODAK NOKTAMIZ, ULUSLARARASI TEKSTİL ENDÜSTRİSİ İÇİN EN KALİTELİ, YENİLİKÇİ, SÜRDÜRÜLEBİLİR VE ÇEVRE DOSTU MODA KUMAŞLAR ÜRETMEKTİR. MÜŞTERİLERİMİZE EN İYİ HİZMETİ VEREBİLMEK İÇİN MODA TRENDLERİNİ SÜREKLİ TAKİP EDİYORUZ . KOLEKSİYONLARIMIZ İÇİN ÖZEL DESEN VE RENKLERİMİZİ OLUŞTURAN TASARIMCI EKİBİMİZ BULUNMAKTADIR. SLOGANIMIZ "ÜRETİMDE YENİLİK, ÇEVREYE BAĞLILIK"TIR.


Address : PANAYIR MAH.2.DERMAN CAD.NO:255 BURSA / TURKEY

Phone :
+90 224 2610735

Web : tebesa.com.tr
U
Universal textile
MODA VE KALİTENİN ORTAK NOKTASI 1998'DEN BERİ

HAYATINIZA DOKUNUYORUZ

1998 yılından beri iç-dış giyim ve ev tekstili kumaşlarının üretimini gerçekleştiriyoruz. Time dergisi tarafından 20. yüzyılın en önemli buluşlarından biri olarak gösterilen 'tüylenmez polar kumaşı' üretimimizin çoğunu oluştururken eğitimli iş gücümüz ve üretimde kullandığımız son teknoloji ile 'polyester örme kumaş' imalatında da Türkiye'nin lider firmaları arasında yer alıyoruz. Ayrıca Universal Tekstil olarak Türkiye'ye polar kumaşı getiren ilk şirket olmanın gururunu yaşıyoruz. Örme, boya, baskı ve apreleme tesislerimizde ürettiğimiz tescilli antibakteriyel, terletmez, alev almaz ve tüylenmez polyester kumaş çeşitlerimiz ile sektöre yön veriyoruz. Üstelik ülkemizdeki kumaş üretim kapasitesinin gelişiminde de büyük rol oynuyoruz.

67.720 m²'lik açık ve 50.000 m²'lik kapalı üretim tesislerimizde yüksek kapasitede üretim gerçekleştiriyoruz. Günlük 60 tona kadar ulaşan kumaş üretim kapasitemizle dünyanın birçok yerinden markalara üstün hizmet sunuyoruz. Kumaşlarımızı, uluslararası geçerliliği bulunan kalite standartlarına uygun bir şekilde kendi tesislerimizde üretiyoruz. Avrupa ve Orta Doğu pazarına; gelişmiş teknolojimiz, hizmet kalitemiz ve yüksek üretim kapasitemiz ile yeni değerler katıyoruz.Теl: +90 212 671 03 74

Аdres: İkitelli OSB. Eski Turgut Özal Cd. No:22D 34490, Başakşehir, İstanbul, Türkiye

Web: https://universaltextile.com.tr/
Ünteks
Ünteks Grup 20 yılı aşkın süredir tekstil sektöründe faaliyet gösteren öncü bir entegre tekstil firmasıdır. Grubun bünyesi içerisinde, pamuk ipliği üretimi, örme kumaş imalatı, boyama, rotasyon baskı ve konfeksiyon faaliyetleri bulunmaktadır.

• 1000 çalışan
• Farklı şehirlerde 4 üretim tesisi
• Aylık 1500 ton kumaş üretimi
• Aylık 1.000.000 parça hazır giyim üretimi
• En büyük 500 ihracatçı Türk firması listesinde (2015)
• En büyük 1000 Türk firması listesinde (2015)

Son teknoloji makinalarla donatılmış fabrikalarıyla, konusunda en profesyonel insanlarla çalışan ve müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedeflemiş bir firmadır.Tel: (0 212) 475 51 25

Faks: (0 212) 416 59 53

Web:
www.unteksgrup.com

Adres:
Eski Habipler Mh. Eski Edirne Asfaltı No:987 Sultangazi / İstanbul
Uğur Tekstil
Uğur Tekstil, 1988 yılından beri Orta Avrupada tekstil sektöründe faaliyetlerine başlamıştır.Firmamızın Avrupa ülkelerine ihracatı devam ederken 2005 yılından sonra iç piyasayada yönelerek çalışmalarına devam etmektedir.

Uğur Tekstil kuruluşundan bugüne kadar ; bayan giyimine yönelik elbiselik, gömleklik, pantalonluk, eteklik, ceketlik ve kabanlık tüm kumaş çeşitlerinde sunduğu bol çeşit alternatifleriyle piyasada öncü olmayı kendine hedef edinmiştir.

Araştırma ve geliştirme; firma düşüncemizin kilit noktasıdır. Firmamız piyasaya yeni ve yenilikçi ürünler sunmak için, çalışmalarını devam ettirmektedir.

Uğur Tekstil; sektörde belirleyici özelliğini, ürün çeşitliliğini zengin tutmayı, müşteriye özel çözümler üretmeyi, rekabetçi fiyat politikası içerisinde olmayı, hızlı hizmet anlayışını ve müşteri memmuniyetini ön planda tutmayı benimsemiştir.

Uğur Tekstil; ticaretin karşılıklı güven ve dürüstlük ilkesine dayalı olması gerektiği fikri ile çalışmalarına devam etmektedir.


Adres: Halide Edip Adıvar Mah. Akar Cad. No 16 Bomonti / işli / İSTANBUL

Tel: (90) 212 232 32 65

Web: www.ugurtextile.com

Uğurluoğlu tekstil
1982 yılında İrfan Uğurlu oğlu tarafından kurulan firmamız kendi öz kaynaklarıyla tekstil sektöründe yer almıştır. Şirketmiz aile şirketi olup, 60 personele sahiptir. 40 dönüm arazi üzerine 6.000 m2 si kapalı alan olan yeni fabrikamızda 1999 - 2000 model 38 adet Somet Thema Süper Excel ve 8 adet Picanol Optimax tezgahlarda üretim yapılmaktadır. Yıllık üretim kapasitemiz 4.700.000 m dir.

Hammadde ihtiyacımızın büyük çoğunluğunu yırtdışından ithal etmekteyiz. 40 gr'dan 400 gr'a kadar her türlü lycralı ve polyviskon başta olmak üzere kumaş dokuma imkanımız mevcuttur. Kumaşlarımızın büyük çoğunluğu boyalı satılmaktadır ve ihracat müşterilerine verilmektedir. Konusunda uzman kadromuzla her türlü kaliteyi garanti etmekteyiz. Müşterilerimize daha iyi ve daha hızlı hizmet verebilmek için boya ve apre tesisi düşünülen yatırımlarımızdandır. Firma olarak her zaman şunu amaçladık ; Ürün kalitemiz arttıkça, gücümüzde artacaktır.

Kalite politikamız ; Mükemmel iş sonuçlarının elde edilmesi için, tüm iş süreçlerinin, tüm çalışanların katılımı ile sürekli iyileştirilmesidir.

Bunu gerçekleştirmek üzere, müşterilerimizin beklentilerini fazlası ile karşılayacağız. Çalışanlarımızı tatmin edeceğiz ve bireysel gelişimlerine olanak sağlayacağız. İşbirliği yaptığımız kurum ve kuruluşların beklentilerini karşılarken yarattığımız katma değeri toplum ile paylaşacağız. Tedarikçilerimizle bir amaç ilkesinde bütünleşeceğiz.

Biz yönetim olarak inanç birliği içerisinde tüm kaynaklarımızı bu yönde kullanacağız.

Poliviskonda kalitenin imzası UĞURLUOĞLU ...Web: www.ugurluoglutekstil.com

Теl: +90 224 267 0661

Address: Karabalçık Köy Yolu, 1. Km Ovaakça 16100 Osmangazi / BURSA


Uzkan tekstil
İnovasyonu bir misyon haline getiren ve yuvarlak örme alanında kalite odaklı araştırma ve geliştirmeye öncelik veren Firmamız 2000'li yılların başından günümüze kadar çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca çözgü örme ve Armürlü dokuma kumaşlar üretiyoruz. Moda trendlerini takip ediyoruz ve dünya çapındaki müşterilerimizin çeşitliliğini artırmayı hedefliyoruz.

Düz boyalı iplikler, boyalı dokuma ve örme kumaşlar ile yılda 2,5 milyon metre üretim kapasitemiz ile ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.


Adres: ANADOLU MAHALLESİ, KARLIDAĞ CADDESİ, BÜLBÜL SOKAK, NO:15/B
YILDIRIM / BURSA

Tel:
+9(224) 363 70 25
URIM IBRAIMI - DENIM & COTTON FABRICS
Ciddiyetle, Sevgiyle ve Keyifle yaptığımız bu isi, uzun yıllar tecrübesini bizimle beraber ilerlemek isteyenlere tecrübemizi paylaşıyoruz.

Bizim için aslolan, doğru kalite, doğru fiyat, doğru kişiler ile işbirliği yaparak başarıya ulaşmaktır.

Dokuma kumaş grubunda (Denim ve Non Denim-Cotton), pfd, boyalı, baskılı ve kaplamalı olarak: pamuklu , pamuk lycra, tencel , modal , keten , viskon , naylon ve polyester karışımları ile bunların türevleri olarak geniş ürün yelpazesiyle üretim ve tedarik hizmeti veren firmayız. Türkiye ve dünyadaki büyüyen tekstil sektörünün kaliteli ve trend kumaş ihtiyacını karşılamak amacı ile, dünyadaki moda gelişmelerine göre hazırladığı koleksiyonlar ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Başarılara önem veren ve tecrübelere dayanarak, sizinle beraber daha büyük başarılara ulaşacağımıza eminiz.

Basarı, bizim icin satışla bitmiyor, satış sonrası müşteri memnuniyeti insana ve çevreye saygı ile devam etmektedir.


Adres: Altintepsi Mah. Oztekin Cad. No:50/A Bayrampasa Istanbul

Tel.: +90 212 674 90 07

Web.: www.sabakumas.com / www.nuripekkumascilik.com.tr
Ulupınar yaman tekstil
V
Viratex
Viratex kumaş ve desen baskı alanında uzun yılların deneyimini koleksiyona aktaran bir kumaş firmasıdır.
Dokuma ve öreme kumaşta geniş trend koleksiyonu ile kadın giyim sektörüne yönelik kaliteli ve güvenli hizmet vermektedir.
Geniş desen arşivi ve özel tasarım koleksiyonu ile digital baskılı kumaşları kendi bünyesinde üretmektedir.Adres:
Merkez mah.Birahane Sok.No:10 Bomonti / ili- STANBUL/TRKYE

Telefon:
+9 0 212 234 6450 PBX

Web: www.virakumas.com.tr
Ventsa Tekstil
2006 yılına kadar astar kumaş üreticisi Ventsa Tekstil, bu yıldan sonra moda ve akşam kumaşlarının üretimine odaklanarak yeni bir geliştirme sürecine girdi ve böylece müşterilerine özel şirketlerin deneyimini ve kalitesini sunabilir ve yüksek yatırım maliyetlerini önleyebilir. Taşeron olarak gerçekleştirdiğimiz süreçler boyama ve dokuma süreçleridir. Hem kendi yapımız hem de dış kaynak kullanımı üzerine üretilen tüm ürünlerin kalite kontrolü Ventsa Tekstil ekipleri tarafından yapılmaktadır.

Web: www.ventsatekstil.com

Telefon: +90 (224) 360 09 94, +90 (224) 361 01 65

Adres: DOSAB Papatya Sok. No: 4 / A Osmangazi / BURSA
Y
Yenihayat
Yenihayat Dokuma'nın tekstil yolculuğu Necmettin Yenihayat öncülüğünde 35 yıl önce başlamıştır. Çok kısa süre içerisinde hızlı bir gelişim ivmesi yakalanmış ve kumaş dokumada entegre üretim konsepti uygulamaya konulmuştur.
Yenihayat Dokuma'nın tekstil yolculuğu Necmettin Yenihayat öncülüğünde 35 yıl önce başlamıştır. Çok kısa süre içerisinde hızlı bir gelişim ivmesi yakalanmış ve kumaş dokumada entegre üretim konsepti uygulamaya konulmuştur.
Yenihayat Dokuma, aylık 500.000 metre üretim kapasitesiyle sektörde önemli üreticiler arasındadır. Türk tekstil endüstrisinde üreticiler ve ihracatçılar arasında çok önemli bir rol üstlenen Yenihayat, ürünlerinin % 60'ını dünyanın birçok ülkesine ihraç etmektedir.
Belirlediği ilkelerden taviz vermeden devam ettiği çalışmaları sayesinde; hem kendi ülkemizde hem de dünyadaki pek çok ülkede Yenihayat Dokuma'nın ürünleri tercih edilmektedir. Yatırımlar yapmak ve istihdam sağlamak suretiyle ülkemizin ekonomisine katkıda bulunan Yenihayat Dokuma; yatırımlarını arttırmaya devam etmektedir.
Makine parkuru ve işletme sahasıyla sektörünün sayılı üreticileri arasında yer almasının yanı sıra; teknoloji, kalite ve Ar-ge yatırımlarıyla sektörde kendine haklı bir yer edinen Yenihayat Dokuma, dünyadaki teknoloji ve gelişmeleri yakından takip ederek kendini sürekli yenilemekte ve kalite standartlarını sürekli yükseltmektedir.

Adres: Demirtaş Dumlupınarosb Mah. Ali Osman Sönmez Cad. No:17 Osmangazi / BURSA

Tel: +90 (224) 261 26 46

Web: http://www.yenihayatdokuma.com.tr/
YGA Textiles
Yga tekstil, kadın giyim alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Fabrikalarımız son teknoloji baskı, dokuma ve, boyama makinalarıyla donanımlıdır. Yga tekstil olarak birçok Avrupa ve Amerika firması ile çalışma halindedir.
Amacımız yüksek kalite ve rekabetçi fiyatkatla müşterilerimizi memnun etmektir.

Şirket adresi : Demirtaş Cumhuriyet Mah. Müjdat Köstendil cad. No 97/A
osmangazi BURSA

Şirket web sitesi: www.ygatekstil.com

Şirket Telefon : 0224 261 1002
Yenel etiket
Yenel Etiket, 1990 yılından itibaren deneyim ve kaliteyi bir araya getirerek tekstil aksesuarları üreten global bir şirkettir.

Türkiye'nin lider ve deneyimli Tekstil Aksesuar üreticisi firmalarından biri olan Yenel Etiket'in fabrikası İstanbul'dadır. ABD' de bulunan ofisimiz ile de dünyanın en ünlü Amerikan markalarına en iyi ve en hızlı hizmetimiz ile servis vermekteyiz.

Kendi alanında tecrübeli 100'den fazla çalışanımız ile yerli ve global müşterilerimize farklı türde dokuma, baskı, karton, silikon, deri ve dar dokuma etiketle, metal aksesuar, ambalaj ürünleri ve promosyonlar üretiyoruz.

Üretimin her aşaması, müşterilerimizden gelen özel taleplere göre, deneyimli çalışanlarımız tarafından kontrol edilmektedir.

ERP sistemimizi müşterilerimizin isteklerine göre sürekli yenileyip geliştiriyoruz.

Müşterilerimizi kendi yerlerinde ziyaret edip, anlık çözümler üretiyoruz.

Yenel Etiket olarak yeni makine yatırımları yapıp, teknolojiyi yakından takip ediyoruz.


YENEL TEKSTIL ETIKET MATBAA SAN. TIC. LTD. ŞTI.

ADRES: ÇOBANÇEŞME MAH. ÇARDAK SOKAK SAÇSAN SANAYİ SİTESİ
NO: 16/2 BAHÇELİEVLER / İSTANBUL / TURKEY 34196

TELEFON:
+90 212 552 20 86

WEB SITE : www.yeneletiket.com

Yılmazipek
Yılmazipek; gücünü yaratıcılığından, yüksek üretim standardından, deneyimli ilkeli ekibinden, insana, çevreye saygılı, gelecek kuşakların yaşamını daimi kılan sürdürülebilir bütünsel politikalarından, ilhamını ise zengin bir mazisi olan Bursa kumaşçılığının dünyayı giydiren geleneğinden alır.

İnovasyon Geleneği

Yenilik; düşüncemizin, yaratıcılığımızın ve eşsiz ürünlerimizin kalbidir.

Yılmazipek'in kilometre taşlarının başında 1945 senesinde ipek kadın çorabı üretimi gelir. 1974 yılında THK için ürettiği paraşüt bezi bir ilktir. 1994 senesinde ise "kara tezgâh" devri kapanarak yeni nesil dokuma teknolojisine geçilir. Sadece yeniliğe değil, sürdürülebilen yeniliğe adanmışlık, 1997'de Bursa'nın ilk ISO 9001 belgeli tekstil firması olma ayrıcalığını getirir. 2010'da PASTEL BY YILMAZİPEK® markasıyla mamul kumaşa başlaması ve devamında 2013'te kendi boyahanesini açmasıyla beraber inovatif süreçler daha da zenginleşir. 2017'de ekslüziv fillsens® ipliğiyle yarattığı yeni koleksiyonlar dünyadaki en çevreci kumaşlar arasındadır. 2019'da ise, büyük markalar bu çok özel, sürdürülebilir kumaştan ürettikleri kıyafetlerin etiketlerinde kendi markalarıyla beraber fillsens® markasını da yazmaya başlarlar. Aynı yıl FSC® belgesi almaya hak kazanan Yılmazipek, Bursa'da bu kıymetli belgeye sahip ilk kumaş firması olur. 2020'de ise reborn®'un aileye katılmasıyla polyester, poliamit türevli kaynakların geri dönüştürülmesiyle elde edilen kumaşlar, sürdürülebilir inovasyon geleneğinde yerini alır.

Değerlerimiz

Yılmazipek, gerek ekonomik büyüme, gerek sürdürülebilirlik, rekabet, ya da çevrecilik, konu ne olursa olsun daima ilkeli olmayı kendine birinci hedef seçmiştir. Teknoloji, organizasyon yapısı ve insan gücü ile değişimlere cevap verme çevikliğini çok önemser. Karşılıklı güvene dayalı, açık erişilebilir bir iletişim tartışılmazıdır. İşbirliği, kalite, saygılı ve adil olmak olmazsa olmaz değerlerimiz arasındadır.

İş Mükemmelliği

Yılmazipek'in iş mükemmelliği politikası, her işte mükemmeli hedeflemek, bütün süreçlerde kaliteyi gözetmek, en iyi müşteri deneyimini sağlamak ve çalışan bağlılığını en üst düzeye taşımak olarak tanımlanır. Bu süreç, yetenek yönetimi politikalarının üç temel yetkinliği olan müşteri odaklılığı, sonuç odaklılığı ve takım çalışması ile desteklenir.


Address : Işıktepe OSB, Kahverengi Cad. No.1 16215 Nilüfer - Bursa / Türkiye

Phone : +(90) 224 243 88 44

Web : yilmazipek.com

Yılmam tekstil
YILMAM TEXTILE was founded in 1979, in Bursa. The company has been carrying on it's operations as a family business since it's foundation.

Our priority is customer satisfaction with high quality, fast service and new collections. To ensure the satisfaction, all of our departments are working with collaboration.

We are preparing 4 collections in a year with 40 years of experience. We are selling %40 of our production to oversea markets (UK, Russia, France, Serbia, etc.) and %60 of our production to the local market.

PRODUCTION

Volume of production : 350.000 meters per month

Area of production: 5.000 sqm

Features of the use of equipment: jacquard and dobby.

Producing fabrics for: shirt, dress and evening dresses.


Address: DOSAB Nergis Sok. No:2/1 OSMANGAZİ/BURSA

Phone: +90 (224) 361 73 82

Web-site: www.yilmamtekstil.com

Z
Z Teks Tekstil
ZTEKS TEKSTİL fabrikası 1998 yılında kurulmuş olup, ISO 9001 kalite güvence sistemine göre kumaşlar üretmektedir. Verimlilik ve sürdürülebilir büyüme standartlarına göre tasarlanan modernizasyon yatırımları, fabrikanın kapasitesini her geçen yıl artırıyor. Zteks'in Beyaz Rusya, Bulgaristan, Romanya, İtalya, Suriye, İran, Suudi Arabistan, Azerbaycan ve Özbekistan ile uzun vadeli ticari ilişkileri bulunmaktadır.

ÜRETİM

Kuruluşunda belirlenen ilkelerden sapmadan faaliyetlerini sürdüren Zteks Tekstil fabrikası, tecrübesini modern teknolojiler ve üretim sistemleriyle birleştirmeyi başarmıştır. Fabrika, yenilikçi bir yaklaşım sayesinde her yıl kumaş çeşitliliğini artırmayı ve endüstriyel ölçekte düzenli araştırma ve geliştirme yoluyla üretim teknolojisini şekillendirmeyi başarıyor. Üretim tesisleri 7,5 bin metrekarelik bir alan üzerinde yer almaktadır. Kumaşların üretim hacmi yılda 1,5 milyon metredir. Çiğ Hindistan'dan tanımsız kumaş üretimi için malzemeler satın alınmaktadır.

İşbirliği şartları Stokta

% 70 kumaş stokta, stokta çalışıyoruz

Stoktan satışlar minimum bir rulo

Minimum sipariş:

Renk başına 500 mt
Fiyat aralığı: 2,5-6 $
Üretim süresi: 10-21 iş günü
Rusya'ya teslimat süresi: 5 -10 gün

Kullanım sektörleri:

• Erkek giyim
• Kadın giyim
• Çocuk giyim

Ürün çeşitleri:

• Gömlekler
• Bluz kumaşlar
• Elbise kumaşları - düz boyalı
• Buklet / chanel kumaşlar
• Okul üniforması kumaşları

Web: www.zteks.com.tr

Telefon: +90(212) 231 78 89

Adres: Nakiye Elgun Sok. No:1 Osmanbey / İstanbul / Türkiye
Zirve
25 Yıllık Kumaş ve Baskı tecrübemizle 30 ülke'ye ve iç piyasamıza baskılı, düz boya, jakar kumaş ürünleri imal edip satmaktayız. Zirve dijital olarak üretim kontrolü ve kalite kontörlü ile her zaman iş ahlakı prensip edinmiş firmadır. Modern makine parkuru ile tam verimlilik ile son teknoloji i kullanarak çalışan tesisimizde, günlük 15.000 mt kumaş baskısı yapılmaktadır. Tesisimiz İstanbul Kağıthane, 2.500 Mt içerisinde Mari Plaza'da yer almaktadır.


Web: www.zirvetextile.com

Tel: +90 212-320-29-90; +90 538 443 31 42

Adres: Gürsel mahallesi nurtaç caddesi no 9/A mari plaza Kağıthane / İSTANBUL
Zares
Dış giyime yönelik dokuma kumaş konusunda uzman olan ZARES TEKSTİL 2010 yılında kurulmuştur. ZARES TEKSTİL kendi alanında müşterilerine zengin kumaş çeşitleri sunmakla birlikte hizmeti ve kalitesiyle ön plana çıkmaktadır.

ZARES TEKSTİL, kaliteye önem vererek müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir.


Address : Mehmet Nesih Özmen Mh. Coşkun Sk. No: 1/1-B Merter-Güngören/İSTANBUL

Phone : (+90) 212 483 46 97

Web : www.zarestex.com
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION

İletişim
BUTTİM PLAZA İş Merkezi, 13. Kat ofis No: 1301 Osmangazi, Bursa, Türkiye