VIPTEX fashion vol.10
Katılımcı Listesi
RU
TR
En
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
2022
‎|
‎|
Viptex Fashion vol. 11
Katılımcı Talep Formu
Fuar alanında stant satın alabilmek için formu doldurunuz
A
Avrupa Pasifik
2000 yılında kurulan Avrupa Pasifik Tekstil, Türk tekstili'nin başkenti Bursa'da bulunan ve dünyanın her yerinden yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine hizmet veren önde gelen baskı ve boyama tesislerinden biridir. Ana fikir, hem örme hem de dokuma mevsimsel olarak değişen seçici, dinamik baskı sitelerinde koşullu ve dijital baskı yapabilme ve tüm müşteri gereksinimlerini renklendirme yeteneğine sahiptir. Kumaşlarımız 20 g / m2 açık ipekden 400 g / m2 ağır örme kumaşların yanı sıra Pamuk, poliamidler, polyesterler, geri dönüştürülmüş polyesterler, viskon, eko-viskoz, keten ve basit, dokuma ve jakar karışımları arasındadır.

Web: www.avrupapasifik.com.tr

Telefon: +90 224 261 6269

Adres: Avrupa Pasifik Tekstil Sanayi ve Ticaret A.S. Bursa Demirtaş Dumlupınar OSB Mah. İstanbul Cad. (Sönmez Tesisleri İçi) No:554/3
Osmangazi /BURSA TURKEY
Ardem
ArdemTekstil markası 1963 yılında Bayram Erdem İpekli Dokuma adıyla faaliyete geçti. 1997 yılında zaten ArdemTekstil adı altında bulunan firmamız gömlek için kumaş üretmeye devam etti.

Ardem Textile, kurulduğu günden bugüne kadar sürekli olarak evrim geçirmekte ve tekstil sektörünün öncüsüdür. Sektörün sergilediği klasik kumaşlara ek olarak, Ardem Tekstil en son küresel trendleri takip eden çok çeşitli benzersiz motif ve renkler sunuyor.

Web: ardemtekstil.com

Telefon: +90 224 363 83 72

Adres: Anadolu Mahallesi Akgün Sokak No:15/1 Yıldırım/Bursa
Aday Tekstil
Firmamız 1995 yılında kurulmuştur. İlk mağazamızı 16 yıllık tecrübenin ardından 2011 yılında açtık. Yüksek kaliteli kumaşlar ve bayan giyimine yönelik çok çeşitli kumaşlar üretiyoruz.

Web: www.adaykumas.com

Telefon: +90(212) 234 34 07

Adres: Cumhuriyet Mah. Rumeli Cad. No:96/A Şişli / İstanbul
Adesse fabric&print
2000 yılında Bursa'da kurulan Adesse Kumaşçılık Ltd. Şti. dokuma kumaş Üreticisi ve ihracatçısıdır. Yetişmiş insan gücü ile dünya standartlarında üretim yapan şirket müşterilerine yüksek kalite ürün ve hizmet vermeyi ana amaç görmektedir.

Teknolojik yatırımlarına devam eden Adesse Kumaşçılık toplam üretim kapasitesi yıllık 3.500.000 mt'dir. ürün kalitesi ve yeni ürün geliştirme özellikleri amaçlanırken, yeni müşterileri de Adesse Kumaşa kazandırmak hedeflenmektedir.


Adesse tekstil sürekli yeni ürettiği kaliteli ürünler nedeniyle müşteriler tarafından tercih edilen Şirket olup, sahip olduğu güçlü ve dinamik sat pazarlama ekibiyle Türkiye, Avrupa, ABD ve BDT pazarında hızla ilerlemektedir. Mevcut müşterilerimize daha iyi ve daha hızlı hizmet vermektedir.


Web: www.adessetekstile.com

Теl: +90 212 220 88 43

Аdres: Halide Edip Adıvar Mah. Tanyolu Sokak No.46 / B Bomonti / Şişli / İSTANBUL / TURKE
Aytex Kumaş
Ayteks Kumaş'ın tekstil yolculuğu 10 yıl önce başladı. Çok kısa sürede hızlı bir gelişme sağlanmış ve kumaş üretiminde entegre üretim anlayışı uygulamaya konmuştur. Ayteks Kumaş, çağdaş ve çevreci bir gelişim anlayışıyla, yılda 1.200.000 milyon metre üretim kapasitesine sahip, hızla büyüyen ve yenilikçi bir şirkettir. Ayteks Kumaş, erkek giyim sektörüne yönelik kumaşlar üretiyor ve 2023 yılından sonra tüm üretiminin %60'ını ihraç etmeyi hedefliyor. Şirket dünya çapında faaliyet göstermeye devam ediyor. Ayteks Kumaş, yatırım yaparak ve istihdam sağlayarak ekonomiye katkı sağlamaya devam ederken, yatırımlarını da hızla artırmaya devam ediyor.


Address: M.Nesih Özmen mah. Savaş Cad. Limon sk. No:17/C GÜNGÖREN / İSTANBUL

Tel: 0212 481 58 83-88

Web: aytekskumas.com.tr
Arı Tekstil
Firmamız 1987 yılında 20 m2'lik bir dükkanda konfeksiyon imalatına başlayıp 1996 yılında kumaş satışına geçmişdir. Yine 2004 yılında son teknolojik makinalar ile 38,500 m2'lik alanda kendi kumaş üretim tesisini kurarak ; örme, boyama ve baskı işlemlerini kendi bünyesine alarak sektörde önemli yerlere gelmiştir. İstanbul'da 2 adet satış mağazası ile yüzün üzerinde örme kumaş çeşidi ile yaklaşık 5.000 m2'lik alanda faaliyetlerine devam etmektedir. Hazırda renkleri ile birlikte bulundurduğumuz bazı kumaş çeşitleri şunlardır : Pamuk Süprem – 2 iplik – 3 iplik – interlock – kaşkorse – ribana – viskon çeşitleri ve daha birçok çeşitli kumaşlar hazırda mevcuttur.


Adres:
Merkez : Telsiz Mah. Seyitnizam Cad. No:206/A - Zeytinburnu / İstanbul
Şube : Telsiz Mah. İmdat Toraman Cad. No:4 – Zeytinburnu / istanbul
Fabrika : Çerkezköy Org. San. Böl. Gaziosmanpaşa Mah. 2.Cad. No:10 – Çerkezköy / Tekirdağ

Tel: +90 212 546 50 57

Website: www.aritekstil.com.tr
Ataman group
Firmamız örme ve dokuma kumaşlarının toptan ticareti ve buna ilave olarak hazır giyim imalatı yapmaktadır. Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra modaya uygun, kaliteli kumaş ve aksesuarlar sunmak ana hedefimizdir.

Avantajımız dürüstlük ve güvenilirlik, Hak ve adalet ölçülerine riayet, gelişime açık, müşteri ve kalite odaklı , İnsana saygı ve değer vermek, İnsani değerlere ters düşmemektir.Тasarım'a göre çok çeşitli kumaşların yanı sıra isteğiniz kalite üzerine kumaşlara baskılar yapılabilir, aynı zaman da konfeksiyon üretimi yapabiliriz

Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir düşüncesi ile hareket ederek çıktığımız bu yolda her geçen gün değişen ve artan müşteri beklentilerini karşılayabilmek , müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak ve asla kaliteden ödün vermeden ilerlemek .Tüm müşterilerin memnuniyeti doğrultusunda doğru zamanda düzgün ve kaliteli kumaşları tedarik edip müşteriye teslim etmek

Çeşitlerimizi tanımak ve ilgilendiğiniz kumaş ve modeller ile alakalı bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizi karşılıklı yarar sağlayan işbirliğine davet ediyoruz, sizi şirketimizin müşterileri arasında görmekten mutluluk duyacağız!


Tel: +90 212 438 04 29

Web: www.ataman.tc / www.atamantextile.com

Adres: Oruç Reis Mahallesi, Giyimkent 19. Sokak No:71/A, 34235 Esenler-İstanbul
Ares Örme
Örme kumaş sektöründe 27 yıllık tecrübemizle; kaliteli ve özgün ürünlerimizi, dünyaca ünlü markalarla, dünya modasının hizmetine sunmanın gururunu yaşamaktayız...

Müşteri odaklı yaklaşımımız, öncelikle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli ve zamanında hizmet anlayışımız firma politikamızdır. AR-GE bölümümüz dünya üzerindeki tekstil alanında yeni gelişmeleri takip edip müşterilerimize yeni ürünler sunmaktır.

Ofis ve üretimimiz İstanbul'da bulunmaktadır.

Fiyatlandırma politikamız hemen hemen her müşterinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Gezegenimizin yaşanılabilir hale getirmek için geri dönüşüm ve organik ürünlere önem veriyoruz.


Address: Yakuplu Mah. Haramidere Beysan San Sitesi Birlik Cad Mc İş Merkezi No:10 Kat:2 Beylikdüzü/İSTANBUL

Tel: +90 (212) 879 26 67-68

Web: aresorme.com
Adasya Denim
Adasya Denim Tekstil Sanayi ve Ticaret LTD. STI. , Bursa Vişne Ticaret Sanayi Bölgesi'nde 2018 yılında kurulmuş bir firmadır. Denim üzerine uzmanlaşmış bir kadro ile geniş bir çeşitlilikte yüksek kaliteli denim kumaşları, müşteri odaklı rakipsiz ürünleri, müşterilerin ihtiyaçlarına özel çözümleri, hızlı teslimat, etkin fiyat politikası ve yüksek müşteri memnuniyeti sunmaktadır.

Adasya Denim, üretimin tüm aşamalarında kaliteyi ön planda tutarak, müşterilerinin ve ilgili tüm tarafların ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilen modern ve entegre bir tesis iş ortağıdır.

Adasya Denim bir Atlas Denim AŞ bayii ve iş ortağıdır. Atlas Denim Yüksek teknolojiye sahip makineleri ile sektördeki yenilikleri sürekli takip eden ve ihtiyaçlara en kısa zamanda cevap verebilen kumaş üretim tesisidir.

Firmamız denim kumaşı satış pazarlama yanısıra gerekse ürün çeşitliliği ve yenilikçiliği ile iç ve dış pazarda kendini devamlı geliştirmekte olup zengin koleksiyonu ile yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine en iyi kalitede ürünler sunmaktadır. Vizyon ve misyonumuz doğrultusunda ve sahip olduğu ilkeler ve hedefler doğrultusunda emin adımlarla ilerlemekte ve faaliyet gösterdiği alanlarda öncü kuruluş olmaya devam etmektedir.


Address: Yunus Emre Mh. 2. Devrengeç Sk. No. 9 Yıldırım/BURSA

Phone: +90 224. 364 79 00
Antik Dantel
1995 yılında kurulan, yüksek teknoloji üretim tesisi ile deneyimli bir işlemeli dantel üreticisi ve ihracatçısıyız. Şirketimiz hem Türk hem de yabancı giysi üreticilerine yenilikçi, esnek ve hızlı çözümler sunuyor.

Antik Dantel, deneyimli, yaratıcı ve eğitimli kadrosu, teknolojik altyapısı ve müşteri odaklı satış organizasyonu ile dantel ve raşel kumaş/örmede doğal güzelliği zarif bir sanata dönüştürmeyi amaçlıyor.

32.000 m2 açık, 12.000 m2 kapalı üretim alanı ile 300'ün üzerinde iş gücümüzle, kaliteyi stil ile sunmaya devam ediyoruz. Çorlu/Tekirdağ/TÜRKİYE'de bulunan üretim tesisimizde, yıllık 50 milyon metre üretim kapasiteli Karl Mayer yeni nesil dantel ve raşel makineleri var.Adres: Çakmaklı Mah. Hasat Sok. No: 30 Büyükçekmece – İstanbul / Turkey

Tel: +90 212 422 16 83

Web: www.antikdantel.com.tr
Agül Tekstil
2018 YILINDA KURULAN AGÜL KUMAŞ, İSTANBUL-MERTER'DE BULUNAN VE DÜNYANIN HER YERİNDEN YUTİÇİ VE YURTDIŞI MÜŞTERİLERİNE HİZMET VEREN ÖNDE GELEN KUMAŞ FİRMALARINDAN BİRİDİR. FİRMAMIZIN ANA FAALİYET KONUSU KADIN, ERKEK VE ÇOCUK GİYİM KUMAŞLARI ININ İMALATI, İTHALATI VE TİCARETİDİR. YENİ TRENDLERE UYGUN OLARAK RENK VE FARKLI MODELLERLE BASKILI KUMAŞ ÇEŞİTLERİMİZ BULUNMAKTADIR. BASKILI KUMAŞLARIMIZIN YANI SIRA PAMUK, VİSKON, GOFRE,PAMUK KETEN,PAMUK POLYESTER GİBİ BİRÇOK KUMAŞ ÇEŞİTLERİMİZ BULUNMAKTADIR.

KISACA AGÜL KUMAŞ OLARAK ÇOK HIZLA GELİŞEN TEKSTİL PAZARINDA YILIN TRENDİNİ YAKALAYARAK YENİLİKÇİ TASARIMLARLA FARK YARATIP BİZİ TERCİH EDEN MÜŞTERİLERİMİZİ MEMNUN ETMEK EN BÜYÜK HEDEFİMİZ OLMUŞTUR.


Address: Mehmet Nesih Özmen Mh. Fatih cad. Söğüt Sk. No:5/A, Güngören/İstanbul

Phone: (0212) 507 0167

Web: http://www.agulkumas.com/
Asy Tekstil
ASY FABRIC, ASY TEKSTİL SAN TİC VE PAZ LTD STİ markasıdır ve 2000 yılında BURSA – Türkiye'de kurulmuştur. ASY FABRIC, Türkiye'nin önde gelen hazır giyim kumaş üreticilerinden biridir.

ASY FABRIC, dokuma giysi kumaşı ve üretim tarzı parça boyalı tarzımızı, alıcıya verdiği bu üretim tarzının rengarenk koleksiyonlar yapmasına ve alıcının kendisine özel bir renk sunabilmesi nedeniyle sunmaktadır. ASY TEKSTİL, spandeksli ve elastansız polyester viskon, yün karışımı, keten poli gibi çeşitli karışımlar üretmektedir. elastanlı ve elastansız viskon

ASY KUMAŞ kullanışlı takım elbise – tören-pantolon-ceket –blazer-yelek- kaban-üniforma

ASY KUMAŞ sadece en değerli asil liflerden üretilmekte, kendi ülkelerinde satın alınmakta ve Şirket'te ustaca dönüştürülmektedir.

ASY KUMAŞ geleneğinde, değerli elyafların tüm çekiciliği ve zarafeti, en üst düzeyde yenilik deneyimiyle bir araya getirilmiştir.

ASY FABRIC, kesimden dikime kadar olan aşamaları etkilemeden, giysiyi tamamen değerli bir yapıya dönüştürerek esneklik sağlar.

Bu nedenle ASY FABRIC, hazır giyim için ideal bir malzemedir ve yüksek kalite, en iyi terzilik için başlangıç noktasıdır.

ASY FABRIC Kurulduğundan beri erkek modasının dünyaca ünlü süper ince kumaş markası olduğu bilinmektedir.

Hem gelenek hem de inovasyonu göz önünde bulundurarak, zamanın ruhuna en uygun olanı yapmaya, en iyisini en iyiye ulaştırmaya çalışarak kalıcı bir görünüme sahip yeni hedefler ve keşfedilmemiş bölgeler üzerindeyiz.

Sonuç olarak, yaratıcılığın kumaşları, desenlerle dengelenmiş gölgeler aracılığıyla yaratıcılığın dilini konuşuyor.


Address : Uludag Org San Bölg Kale Mah Dilek Sok No 8 Kestel Bursa

Phone: 0224 3720845

Web: www.asytekstil.com
Aycan Tekstil
Şirketimiz 1972'den günümüze tekstil sektöründe yer alan yurtiçinde olduğu kadar global pazarda da aranan, talep ve tercih edilen standartlarda hizmet verme gayesiyle kurulmuştur.

Velimeşe mevkii Çorlu - Tekirdağ'da mülkiyeti firmamıza ait 30 dönüm arazi üzerinde 20 dönüm kapalı alana sahip tesisimizde günlük 25 ton örme kumaş imalatı ve kumaş boyama yapmaktayız. Fabrikamıza günlük 10 ton kapasiteli iplik boyama sisteminin de entegre edilmesi ile kapasitemiz optimal seviyeye getirilmiştir.


Address: Seyitnizam Mh. Seyitnizam Cd.No:51/6C Akevler Sit. AK-6 Blok Sokak No:16 34015 Zeytinburnu/İSTANBUL

Phone:
+90 212 416 24 24

Web: aycantekstil.com
Aydın Akınbay Tekstil
Aydın Akınbay Tekstil 1992 yılında Bursa'da kurulmuş olup; desen tasarım, varyant tasarım, dijital numune ve metraj baskı alanlarında hizmet vermektedir.

Tüm kararlarımızın temelinde kalite yatmaktadır. İleri teknoloji dijital baskı makinelerimiz ile kaliteyi en üst düzeyde tutuyor renk ve desen konusunda sektörümüzün en iyisi olmaya gayret ediyoruz. Kalite kontrol ekibimizle birlikte çıkardığımız ürünlerimizin her aşamasını özenle takip ediyor, hatayı sıfıra indirgemeye çalışıyoruz. Desinatörlerimizle modayı takip ediyor, sizler için şimdiye kadar benzeri olmayan, en güzel ve estetik tasarımları tasarlıyor, desenler üretiyoruz.


Address: Demirtaş organize sanayi bölgesi fesleğen sokak no6/2 Aydın Akınbay Tekstil Osmangazi/Bursa

Phone: +90224 501 01 88

Web: https://aydinakinbaytekstil.com
Ada Denim Kumaş
Ada Denim, yenilikçi bakış açısıyla 2005 yılında kurulmuş bir tekstil firmasıdır.

Amacımız, sürekli değişime açık yaklaşım ve tekstil endüstrisinde öncü kumaş geliştirmeleriyle gezegenimiz ve toplumumuz için sürdürülebilir büyüme sağlamaktır.

Ada Denim, iplik boyalı, boyaya hazır, reaktif boyalı, sülfür boyalı, indigo parça boyalı, baskı ve kaplamalı kumaşları en yüksek teknoloji ile harmanlayarak sunar. Yılda iki adet ana koleksiyon çıkartan Ada Denim, istenildiği takdirde müşteriye özel kapsül koleksiyon ve kumaş geliştirmeleri sunmaktadır.

Servis verdiği pazarların başında Almanya, Birleşik Krallık, İspanya ve İtalya olan Ada Denim 'in aylık ortalama satış rakımı 500.000 metredir.

Ada Denim, tekstil endüstrisinde 45 yılın üzerinde deneyimi ve aylık 3 Milyon metre ham kumaş üretim kapasitesiyle Türkiye'nin en büyük üretim tesislerinden biri olan Süzer Tekstil çatısında servis vermektedir.

Kalite standartlarına büyük önem veren Ada Denim, İyi Pamuk Uygulamaları Global Organic Textile Standard (GOTS), Organic Content Standard (OCS), Küresel Geri Dönüşüm Standardı (RCS) VE OEKO-TEX® gibi sertifikaları ve SAC HIGG INDEX üyeliğini bünyesinde bulundurmaktır.
Address: M.Nesih Özmen mah. Fatih cd. Akçay sk.Besa İş Mrk. No: 12/2 Merter/Güngören/İSTANBUL 34173 TURKİYE

Phone:
+90 212 637 27 04 +90 212 504 04 20 – 21

Web:
www.adadenim.com
Atak textile
Atak Textile Firması, Gaziantep'te faaliyet gösteren Örme kumaş üreticisidir. Atak Textile, yüksek kalitesi ve hızlı servisi ile, dünya üzerinde birçok kumaş toptancısı ve hazır giyim üreticinse hizmet vermektedir.

Atak Textile, partnerleri olarak gördükleri müşterilerinin, bulundukları pazarlarda güçlü rekabet edebilmesi için en kaliteli kumaşları en uygun fiyatlarda sağlamaktadır. Bu amaçla, üretimi için en uygun fiyatlarla hammadde tedarik etmekte ve maliyetleri oldukça düşürmektedir.

Örme Üretim Kapasitesi: 25 TON/GÜN
Boyama Üretim Kapasitesi: 25 TON/GÜNKUMAŞ ÇEŞİTLERİ:

1. Süprem, Full Likralı Süprem

2. Lakost Pike (Çift Toplama Pike, Tek Toplama Pike, Amerikan Pike, Full Likra Pike)

3. Interlok

4. 1x1 Ribana, 2x1 Ribana, Kaşkorse, Raporlu Ribana, Likralı Ribana, Full Likralı Ribana

5. İki İplik, Full Likralı İki İplik

6. Üç İplik  • KULLANILAN İPLİKLER:
A. PAMUK İPLİKLERİ: %100 OE Pamuk, OE Pamuk/Pes, %100 Karde Pamuk, %100 Penye Pamuk, Penye Pamuk/Pes, %100 Vorteks Pamuk, Vorteks Pamuk/Pes, Viskon vs.

B. LİKRA: 20 Denye, 30 Denye, 40 Denye and 70 Denye

C. POLYESTER: 70 Denye, 100 Denye, 150 Denye

  • FINISHING: Termofikse, Enzim İşlemi, Silikon Apresi, Sanforlama, Şardonlama, Fırça İşlemi (Şeftali Tüyü Efekti), Traşlama
  • RENKLER: Melanjlar, Kasar, Boyama, ATAK TEXTILE renk kartelası, PANTONE renkleri vs.Address: 4. Organize Sanayi Bölgesi OFM Karşısı Gaziler Mahallesi Yavuzeli Yolu Cad. No: 78/A Şehitkâmil/Gaziantep/TÜRKİYE

Phone:
(+90.342) 321 25 48

Web:
www.ataktextile.com

Akınbay Tekstil
1965 yılında tekstil sektörüne girmiş olan Akınbay Tekstil, 1994'te şirketleşerek bayan giyim kumaş ürünleri alanında faaliyetine devam etmektedir.

Şu anda faaliyetine yüzölçümü 5000m2'den büyük olan Bursa Organize Sanayi bölgesindeki tesisinde devam etmektedir. Akınbay tekstil yarım asırlık tecrübesini üretim anlayışına aktarmıştır.

İstanbul'da bulunan satış ofisi ile Türkiye ve Dünya pazarına açılmıştır.

Akınbay Tekstil, yüksek üretim hacmi ile fark yaratan firma olarak ön plana çıkmaktadır.Address: Fethiye OSB Mah. Gri Cadde 2. Sokak no: 5 Nilüfer/Bursa

Phone:
02242610719

Web:
www.akinbay.com.tr
Akmina tekstil
B
Behateks
2010 yılından itibaren tekstil sektöründe hizmet veren Behateks, sektörde 20 yıla aşkın tecrübesi bulunan İsmail Karaahmetoğlu tarafından kurulmuştur. Behateks, aynı zamanda sektörde yarım asırdır güvenilirliği ve dürüstlüğü ile tanınan Karaahmetoğlu Ailesi kuruluşudur.

Alanında profesyonel çalışma kadrosuyla müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan Behateks, erkek giyim modasına hitap eden konfeksiyon firmalarına, dünyadaki güncel trendleri yakından takip ederek kumaş tedarik etmektedir.

Sürekli gelişim ve yaratıcılığı şirket vizyonu edinmiş Behateks'in gelecekte de sektöründe öncü, bilinen ve tercih edilen bir kuruluş olma hedefi, şirket vizyonunu desteklemektedir.

Behateks, üretim aşamasında hız, esneklik ve ekip çalışmasına önem vermektedir. Hazırladığı koleksiyonlarda müşterilerin aktif katılımlarını sağlamaktadır.

Behateks, kaliteye önem veren, yenilikçi ruha sahip firmaların tekstil sektöründeki çözüm ortağı olarak, sektörde öncü olma yolunda ilerlemekte ve uluslararası pazarda rekabet oluşturmaktadır.


Address: Mehmet Nezih Özmen Mh. Savaş Cd. Liman Sk. No: 15 Merter / Güngören / İstanbul

Tel: +90 212 233 53 08

Web: www.behateks.com
Biray kumaş
Aynı alanda faaliyet gösteren firmaların bire bir karşılaştırılabilir olmaları sebebiyle, karşılaştırma kriterierini yeniden tanımlayarak rakiplerimizden ayrıştik.

Urun çeşitliliğini zenginleştirirken temel hareket noktamızdan kopmadik. "Yeni " ifadesinin çekiciliğini bilerek, üretmiş olduğumuz kumaşlara sürekli bir yenisini ilave ederek. Sadece mevcut müşterilerimizi değil bugüne kadar müşterimiz olmayanlarıda heyecanlandırdık.

Bugün geldiğimiz noktada bünyemizde bulunan2016 model ileri teknoloji örme makine parkurumuz ve grubumuzda bulunan boyahanemiz ile dünya markalarına aylik 300.000 kg. kapasite ile hizmet etmekteyiz.

Biray Kumaş, dünya modasındaki hızlı değişime aynı hızda tepki verebilen ve bu doğrultuda özel tasarım kumaşlar üreterek müşterilerine çözüm ortağı olmaktadır.

Doğal, sentetik, yapay ve karışımlı her türlü elyaf ile tasarımı birleştirerek ürettiği kumaşları başta Avrupa olmak üzere tüm dünyaya ihraç etmektedir.

Biray Kumaş, koşulsuz müsteri memnuniyeti ilkesinden taviz vermemek adına; uzman kalite kontrol ekibi ile, hammadde girişinden mamul çikişina kadar olan bütün üretim aşamalarında tüm detaylari gözlemlemekte uluslar arası onaylı laboratuar ekipmani ile test ederek, üretilen kumaşın insan sağlığına ve kullanımina en uygun şekilde müşterilerine teslim etmektedir.


Tel: +90 212 876 99 95

Adres: Bakır ve Pirinçciler Sanayi Sitesi Açelya Cad. No:33 34524 Beylikdüzü / ISTANBUL /
Bekos Textile
İPLİKTEN KUMAŞA UZANAN GÜVENİLİR YOL…

Bekos Tekstil 2019 yılında İstanbul'da kuruldu. Ürünlerimiz çeşitli ipliklerden ve bükümlü ipliklerden oluşmaktadır. İşletmemiz İspanya,Fas, Rusya,İsrail,Romanya,İngiltere başta olmak üzere 20'den fazla ülkeye ve iç pazarda Markalara üretim yapana İhracatçı müşterilere yönelik üretimine devam etmektedir.

Kumaş çeşitlerimiz; Chanel,kalınfayn,kadife,jersey,interlok,ribana,kaşkorse,süprem,ottoman,havlu,double face,havlu,mini jakar,elektronik jakar,ottoman,rashel,her türlü fantezi kumaş yapılabilmektedir.

Bekos Tekstil, zengin ve kaliteli ürün yelpazesi ile hem Türkiye ihracat müşterilerine üretim yapmakta hemde yurdışına ihracat yapmaktadır.
Ana müşterilerimizden bazıları,H&M,İnditex Group,Marks & Spencer,Next,George,Top Shop,Aosis,Asos,Mayoral,Matalan,El Carte,Tesco,Christian Dior,Knits,Lpp,Lcw,Newlook

Şirketimizin Misyonu;

Yeni moda özel kumaşları yüksek kalite ve kabul edilebilir fiyatlarla en hızlı termin ile müşterilerimize sunmak.

Sloganımız: "GAME CHANGER"Adres: Beylikdüzü Osb Mahallesi Hürriyet Bulvarı No: 14 Beylikdüzü/ İstanbul 34524

Tel: +90 212 853 51 24 05

Web: www.bekostextile.com
Burcu Tekstil
Burcu Örme olarak 1996 yılında siz değerli müşterilerimizin tekstil alanındaki her türlü ihtiyacını karşılamak üzere yola çıktık. Kurulduğumuz günden bu yana en büyük amacımız ihtiyacız olan tekstil ürünlerini sizlere sunmak. Bu yolda sizlere ihtiyacınız olan ürünleri vererek, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı kendimize ilke edindik. Müşterilerimize sunduğumuz yüksek kalitenin süreklilik göstermesi sayesinde ise en çok tercih edilen tekstil firmaları arasında kendimize yer edindik. Üretim süreçlerimizin tamamında en büyük hedefimiz siz değerli müşterilerimize en yüksek kaliteyi en uygun fiyata sunmak. Bu sektördeki 23 yıllık tecrübemiz ile yüksek kalite uygun fiyat politikamızın birleşmesi ise bizi en ileriye taşımayı sağladı.

https://www.burcuorme.com/

Tel: +90 212 679 62 26 - +90 212 679 62 36

ADRES: Seyitnizam Cad. Akevler Sitesi C/1 Blok No:51/5D Zeytiburnu / İSTANBUL
Bünyem Tekstil
Aile şirketimiz 1961 yılında kurulmuş olup Bursa Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi'nde 8000 m2 açık ve 5000m2 kapalı alanda jakarlı ve armürlü dokuma tezgahları ile faaliyet göstermektedir.

Firmamız üretiminin yaklaşık% 90'ını 35'ten fazla ülkeye ihraç etmekte ve sektörünün önde gelen şirketlerinden biri haline gelmiştir.

Firmamız yatırımlarıyla üretim kapasitesini her geçen yıl arttırmaktadır, düz ve fantezi perdelik kumaşlar öncelikle organze, tafta, şönil ve benzeri kalitede üretilmektedir.Web: www.bunyemtekstil.com

Telefon: +90 (224) 267-2600

Adres: Alaşar Mahallesi Çalışkan Sok No:18 BURSA/ TÜRKİYE
Bektaş Tekstil
1989 yılında kurulan BEKTAŞ TEKSTİL geçmişi itibari ile tarihsel bir oluşum sonucudur.Büyüklerimizin sanatsal ruhundan esintiler taşımaktadır.Yöresel olarak benimsenmiş kök boya ve peştemal-keşan dokumacılığı olarak yıllarca göz nuru ile işlenmiş ve gelecekteki ticari düşüncelere temel oluşturmuştur.

Türkiye'nin kalbi İstanbul-Yeşildirek'te merkezi ve yine İstanbul-Mahmutbey'de 30.000 m2 kapalı alan da son sistem örgü makinaları ile gelişen teknolojiyi takip ederek siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Günümüzde hemen hemen tüm sektörlerde yoğun bir rekabet hüküm sürmektedir. Gümrük Birliğinden sonra Avrupa ülkeleri ile ticari sınırlar kalkmış; yurt içi pazarı, yurt dışı pazarı kavramı yerine dünya pazarı kavramı yerleşmiştir. Bu yarışta başarının anahtarı müşteri memnuniyetidir. Ürettiğimiz ürünün ve sunduğumuz hizmetin müşterilerimizin beklentilerine cevap verecek düzeyde olması gerekmektedir.

Bugün amacımız;
Üretim yatırımlarına devam etmek; Ürün yelpazesini genişletme; Kalite ve Müşteri memnuniyeti sağlamak; Çalışanlarımıza yatırım yapmaktır.Address: Mahmutbey Mah. Deve Kaldırımı Cad. No:58 BAĞCILAR/İSTANBUL

Tel: (0212)445 67 45 – (0212) 445 67 14

Web: www.bektastekstil.com
Bayhanlar Tekstil
Bayhanlar Tekstil, 2004 yılında kurulumundan bu yana, daima kaliteyi ve yeniliği en iyi fiyat ve hizmet ile müşterilerine sunmayı hedeflemiştir. Kurulduğu ilk günden itibaren müşteri memnuniyeti odaklı bir strateji izleyen firmamız, sürekli büyüyerek sektördeki etkinliğini ve saygınlığını artırmaya devam etmektedir. Bu çerçevede firmamız daima paydaşlarıyla iletişimini sıcak tutarak ve kazancının büyük bir bölümünü AR-GE faaliyetlerine ayırarak moda sektörünün öncü firmalarından biri haline gelmiştir.

Her türlü örme, dokuma, baskılı ve fantezi kumaş çeşitleriyle yurt içi ve yurt dışında geniş bir müşteri kitlesine hitap eden firmamız, satışlarının bir kısmını iç pazara, büyük bir bölümünü ise Asya, Avrupa, Ortadoğu, Balkan ve Kafkas ülkelerine ihraç etmektedir.


Address:
Telsiz, Dursun Kilic cad. No:25, Zeytinburnu – İSTANBUL / TURKEY

Tel:
+ 90-212-547-57-51

Web: www.bayhanlartekstil.com
Biradlı suni deri & kumaş
İbrahim BİRADLI tarafından 1998 yılında kurulmuştur.

BİRADLI suni deri kumaş firmamız, kaliteli ithal ve yerli suni deri kumaşlarımızı çantadan ayakkabıya aksesuardan giyimlik kumaşa ve birçok farklı alanda olmak üzere siz değerli üreticilere ve ithalatçılara sunmayı amaçlamaktadır.

Sektörün her geçen gün değişen, yenilenen moda ve trendine ayak uydurmak, müşterilerimizin memnuniyetlerini arttırmak amaçlı bir vizyonumuz vardır.

Bu vizyonumuz kısa termin süreleriyle 1 kat daha artmaktadır.

Sınırsız üretim, tedarik potansiyelimiz ve olağandışı çok yönlülüğümüzü işimizde kullanarak deri kumaşlarımızı modanın en çekici vazgeçilmez parçası yapmayı amaçlıyoruz.

Uluslararası tekstil ve moda endüstrilerini kapsayan geniş kapsamlı ilişki ağımız sayesinde ithal ve yerli suni deri kumaşlarımıza modanın vazgeçilemez parçalarını aydınlatmak için ilham veriyoruz.

İthal ve yerli suni deri kumaşlarımızın farklılıklarından yararlanmak isteyen ve heyecan verici yeni koleksiyonlarımızı siz değerli müşterilerimize sunmak için sabırsızlanıyoruz

Siz değerli üreticilerimizi Merter'de bulunan showroom mağazamıza bekleriz.


Address: SAVAŞ CAD. MEHMET NESİH ÖZMEN MAH. KAVAKLI SK. NO:28/A MERTER-GÜNGÖREN/İSTANBUL

Tel: +90 212.644.58.44

Web: www.biradliderikumas.com
Buyruk Tekstil
Buyruk Tekstil en son teknolojiye sahip üretim tesisleri ile sizlere kalitede sınırı olmayan bir kumaş yelpazesi ( çeşidi ) sunar. Örme Tesisinde; her çeşit standart ve isteğe göre uygulanan fantezi örme kumaşlar yüksek kalite standartlarında siz müşterilerimiz için titizlik ile üretilmektedir.

Buyruk Tekstil uzman, özverili çalışanları ve müşteri memnuniyeti politikası sayesinde kalite ve istikrarın temsilcisi olmuştur. Kullandığı teknolojileri, araştırma geliştirme faaliyetleri ve başarılı stratejileriyle her geçen yıl üretimi arttırmıştır.

Buyruk Tekstil başta Avrupa Ülkeleri olmak üzere dünyanın birçok ülkesine kumaş ihracatı yapmaktadır.

Tüm üretim aşamalarında ISO 9001 kalite yönetim sistemi uygulanarak müşteri memnuniyetini en yüksek seviyelere taşımaktadır.


Address: Gaziosmanpaşa OSB Mah. 2. Cadde Buyruk Tekstil Sitesi No : 24 Çerkezköy-Tekirdağ

Phone:
0282 758 37 56

Web:
buyruk.com.tr

C
Çizgi Nebo Fabrika tekstil
"Çizgi Nebo Fabrika tekstil" - 25 yılı aşkın süredir kumaş üretimi yapmaktadır.

Uygun fiyata geniş bir kumaş yelpazesi sunuyoruz. Poliviskon, viskon, polyester, Keşmir, Chanel gibi kumaşlar üretiyoruz.

Müşterinin talebi üzerine farklı kumaş tasarımları geliştiriyoruz. Ayrıca okul kıyafetleri ve ofis için kumaşlar geliştirme aşamasındadır.

Rusya, Ukrayna, Beyaz Rusya, Türkmenistan, Kırgızistan, Romanya, Polonya ve AB ülkeleri gibi birçok ülke ile işbirliği yapıyoruz.

Web: www.cizginebo.com

Telefon: +90 212 493 48 00, +90 532 420 73 30

Adres: topçular kışlalar sokak Ticvişli Sokak No: 9/169 Bayrampaşa / İstanbul / Türkiye
Çakar Tekstil
Tekstil Sektöründe, kalite politikasını sağlam temeller üzerine kurmuş, kalite anlayışı ile önde gelen ÇAKAR TEKSTİL; 1994 yılında kurulmuş ve bugüne dek istikrarlı bir büyüme göstererek ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunmuştur.
Kurulduğu günden bu güne attığı her adımda bugün Türkiye"nin en büyük kumaş tedarikçisi ve üreticilerinden biri haline gelmiştir.
Müşterilerimize en iyi, en hızlı servisi verebilmek için koleksiyonumuzda bulunan tüm ürünlerimizin stokları mevcuttur.
ÇAKAR Tekstil 'in bugün bulunduğu noktada, öncelikle müşteri taleplerini sezonun getirdiği moda trendi le birleştirerek, yüksek kalitede, maksimum hızda en iyi hizmeti verebilmenin başarısı saklıdır.
ÇAKAR Tekstil AR-GE / AR-GE bölümlerinde benzersiz tasarımları, kalite ve hizmet anlayışı ile bay / bayan giyimde fark yaratarak modaya farklı bir soluk getirmeyi, müşterilerinin beklenti ve istekleri doğrultusunda koleksiyonunu zenginleştirmeyi, kalitesini daima iyileştirmeyi, sektörde büyümeyi ilke edinmiştir.


Adres: Telsiz mah. Balıklı yolu no:52-54 Zeytinburnu / İstanbul

Tel: +90 212 665 90 00

Web: www.cakartekstil.com.tr
Can's Kumas
Can's Kumas 2013 yılında kurulmuştur.

Firmamız, pamuk, pamuk polyester karışımlı ve elastan kumaş çeşitlerinde üretim yapmaktadır. Farklı armür , spor ve klasik tasarımlarda, bay ve bayan gömleklik kumaşları, top boyalı, ipliği boyalı ve özel apre efektleri ile baskılı olarak üretmektedir.

Can's Kumas koleksiyonunu değerli müşterileri ile buluştururken günümüz pazarının taleplerini hızlı ve sorunsuz karşılamayı şirket politikası haline getirmiştir.Аddress:
Mehmet Nezih Özmen Mah Meşe Sk No:10 / Merter / ISTANBUL

Phone: +90 212 6377348

Web: www.canskumas.com
Clotex Clothes textile
Kullandığımız iplikler için en iyi pamuğu seçiyoruz Kumaşlarımızı birçok yeni branşta dokuyoruz Tesislerimiz yeni nesil teknolojiler kullanılarak yapılıyor Kumaşlarımız insan sağlığına zarar vermeyen renklerle boyanıyor Kıvırcık renklerimizi doğru seçiyor, sipariş takibi yapıyoruz. Kumaşlarımızı özenle ve titizlikle kontrol ettiğimiz gün Word sınıfı ürünler üretiyoruz word sınıfı gömlek kumaşları ürününü uzman kadromuzla üretiyoruz uzman kadromuz müşterilerimizin taleplerini karşılamak için hazır en küçük bile olsa ilgileniyoruz detaylar. Dedemizin mesleği olan tekstil sektöründe yüz yıllık tecrübemiz 100'den fazla

Address: CENTER/TURKEY-BURSA: ANADOLU MH. KARLIDAĞ CD. NO:9 YILDIRIM/BURSA

Phone: 02243633666

Web: http://www.clotexco.com
D
Doruk Tekstil
2009 yılından beri faaliyet gösteren firmamız, hizmet ve ürün kalitesi ile imalat sektöründe dokuma, jakar ve% 100 pamuklu nakış ve kumaş alanlarında fark yaratarak, müşterilerimizi, çalışanlarımızı, yatırımcılarımızı ve kalitemizi ön planda tutarak uzun vadeli üstünlük sağlamalıdır. . Rekabet koşullarına ve her dönemde müşteri beklentilerini algılama yeteneğine uyum sağlayarak modern yapısına ulaşan firmamız, hem şirket hem de ülke için yenilikler sayesinde önemli bir büyüme ve gelişme unsurudur.

Web: http://doruktekstil.org/

Telefon: +90 212 219 20 24

Adres: Rumeli Cad. Nakiye Elgün sk.No: 7/A Şişli / İstanbul
DLX Haseller Tekstil
Haseller'in kökeni, yerel bir kumaş tedarikçisi olarak 1979 yılına dayanmaktadır ve Haseller, 2011 yılında İstanbul'da bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Haseller'ın misyonu sadece kumaş satmak değil aynı zamanda koleksiyon oluşturup onları üretmektir. Eşsiz tasarımlarımız partnerlerimizin sadece Haseller'e tahsis edilen kapasiteleri kullanılarak üretilmektedir büyük bir özenle üretilmektedir.

Misyonumuz:

-Güncellenmiş güçlü koleksiyonlar üretmek
-Hizmette daha iyi olmaya çalışmak
-Çevre dostu olmak

Bu çerçevede Haseller, GOTs, GRS, OCS, RCS, OEKOTEX Standard100, Lenzing sertifikalarına sahiptir.Web: www.hasellertekstil

Phone: +90212-637 25 47

Address:
MEHMET NESİH ÖZMEN MAH. FATİH CADDESİ SEDİR SOKAK
NO:23 34173 MERTER/GÜNGÖREN/İSTANBUL
Dortrenk Textile
Dortrenk Tekstil, çeşitli matbaa pazarlarında 30 yıllık bilgi birikimine sahip Furkan Ofset Baskı tecrübesi ile kurulmuştur.

2000 Yılında Dijital Teknolojiyle buluşan Furkan Ofset Baskı, hem ofset hem de dijital baskıda Türkiye'nin öncü firmalarından biri oldu.

Orta ölçekli işletmelere uygun yüksek kapasiteli üretimimiz bulunmaktadır (Polyester kumaş 10.000 mt / gün, Pamuk ve / veya Viskon kumaş 5.000 mt / gün).

Veritabanımız, tasarımcılarımız tarafından yapılan 5000'den fazla kumaş desenine / tasarımına sahiptir, tüm mevsimlik koleksiyonlarınızı canlı renklerle yüksek kalitede basabiliriz. Konsept kanıtı örnek baskı ve hem örnek hem de bitmiş üründe tüm ülkelere hızlı teslimat bizi rakiplerimizden bir adım öne çıkarıyor.

Kadın giyim, çocuk giyim ve erkek gömlek konusunda uzmanlaşmış diğer kumaş imalat ve baskı ülkelerine kıyasla uygun fiyatlara sahibiz. Bunlar kaliteli baskı ve kumaşlarımızla birleştirildiğinde Dortrenk Tekstil tüm beklentileri aşıyor.


Address: PANAYIR MAHALLESI ISTANBUL YOLU CADDESI NO:490/1 OSMANGAZI BURSA TURKIYE

Phone:
0224 211 0404

Web:
https://www.dortrenktextile.com/
E
Enerji Tekstil
2012 yılında kurulan Enerji Tekstil, kalite, güven ve yenilikten ödün vermeyen modaya yön veren tasarımlarıyla uluslararası pazarda lider markalardan biri haline gelmiştir. Sektörel trendleri takip eden ekibimiz İtalya ve Fransa desen stüdyoları ile çalışmaktadır. Enerji Tekstil kaliteli dokuma ve fantezi kumaşlar dijital rotasyon flok ve varak baskıları yapılmaktadır. Enerji Tekstil modayı şekillendiren girişimleri ile her geçen gün büyüyor ve hedefimiz uluslararası pazarda kalıcı bir kalite ile büyümektir.

Adress: Meşrutiyet Mh., Ebe Kız Sk., no: 39/A, Osmanbey/İstanbul

Phone.: +90 212 296 33 20
Efeks Textile
Firmamız 2002 yılında örme kumaş pazarlama ve satış amacı ile kurulmuş olup halen faaliyetine İstanbul Güneşlideki ofisinde devam etmektedir.

Efeks , Embosan Emprime Boya San.ve Tic. A.Ş'nin grup şirketi olup , kendi boyahanesinde üretim yaptırmanın sağladığı güven ve avantaj ile müşterilerinin taleplerini hızlı ve kaliteli bir biçimde karşılamaktadır.1974 yılında parça ve el baskı tesisi olarak kurulan Embosan A.Ş ,ilerleyen yıllarda tesis olmaktan çıkmış önce büyük bir işletmeye , daha sonra fabrikaya dönüşmüş ve sektörün önde gelen fason boyahaneleri arasındaki yerini almıştır.

52.000 metrekare arazi üzerinde kurulu olan ve 18.000 metrekarelik kapalı üretim alanı bulunan boyahanemizin bugünkü kapasitesi ; 30 ton/gün kumaş boyama şeklindedir. Boyahanemiz ISO 9001,OEKO-TEX,INDITEX A CLASS, GOTS,OCS,GRS,RCS, gibi birçok kalite standartları güvencesi ile üretimini sürdürmektedir.Efekstekstil Ltd. , 2002 yılında ticaret hayatına , iç piyasaya kumaş satışı olarak iş hayatına başlamış ve 2005 yılında kumaş ihracatına başlamıştır.

Efekstekstil Ltd. yurdışından gelen talepler doğrultusunda 2007 senesi içerisinde bitmiş ürün ürettirerek , ihracatını gerçekleştirmiş ve ürün gruplarına bitmiş ürünü de ekleyerek kumaş ihracatına da hız vermiştir. Günümüzde GOTS,OCS,GRS,RCS , BCI sertifikalarına sahip olarak üretim yapabilmektedir.

Efekstekstil Ltd. günümüz piyasa şartlarında en dogru ürünü , uygun fiyat ile kaliteden ödün vermeden , müşteri memnuniyetini ulaşılması en önemli hedef olarak belirleyerek hizmet vermeye devam etmektedir.

Adres: 15 TEMMUZ MAH. 1430 SOK. NO:2 / 21 GÜNEŞLİ / BAĞCILAR / İSTANBUL

Tel.: (0212) 656 46 45

Web: www.efekstextile.com
Espe Örme
Firmamız Ömürteks Tekstil 1972 yılında İstanbul'da kuruldu. Üretime büyük önem veren firmamız, yüksek istihdam seviyesi ve yüksek ihracat hacmi ile Türkiye ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır.

Ticari sağduyu ihlal etmeden en kaliteli ve yenilikçi çözümleri sunan müşterilerimize kaliteli hizmet anlayışı ile yüksek teknoloji ve yaratıcılık sunuyoruz.

Web: www.omurteks.com.tr

Telefon: +90 212 503 55 95

Adres: Cobancesme Mah. Mithatpasa Cad. Gonca Sok.Karaca Is Sitesi No: 14 Yenibosna-Istanbul
Etkin Textile
2003 yılında Türkiye'de en önemli tekstil merkezlerinden Bursa'da kurulan ETKİN KUMAŞÇILIK , Levent YALAZ ve Bülent YALAZ önderliğinde, profesyonel yönetim kadrosu ve personeliyle, özellikle bayan giyimine yönelik kumaş üretiminde tekstil sektörünün önderlerinden ve aranan isimlerinden biri olma yolunda azimle ilerlemekte ve çalışmaya güçlü adımlarla devam etmektedir.


Adres: DEMİRTAŞ DUMLUPUNAR O.S.B MAH. 1. NİLÜFER SOKAK ÇEKİRGE SANAYİ SİTESİ NO.9/2 OSMANGAZİ BURSA

Tel: +90 224 215 64 51

Web: www.etkinkumascilik.com.tr
Elegant
1996 yılında Bursa'da kurulan Elegant, empirme alanında uzmanlaşmış bir baskı fabrikasıdır.
Yüksek kalite standartlarında ürettiği kumaşları konfeksiyonculara, toptancılara ve mağaza zincirlerine sunmaktadır. Her geçen gün profesyonelleşen yapısıyla günlük "pronto" moda pazarına ve programlı ihracat pazarına hizmet vermektedir. Firmada süblime ve Inkjet tip baskı makinaları ile ürettiği kumaşı finishleyecek bir boyahane bulunmaktadır.
Kalitesiyle her zaman tercih edilen bir marka olan Elegant, edinmiş olduğu tecrübe ile iş ortaklarının memnuniyetine odaklanmıştır.
Elegant; sahip olduğu tesis ile ulaşılmış en yüksek teknolojiyi temsil etmektedir. Geçen 20 yıl içerisinde değişen baskı teknolojilerine ve tüm ilerlemelere gününde uyum sağlamayı başarmıştır. Modanın hıza, esnekliğe, sürate ve kaliteye ne kadar duyarlı olduğunu kavramış, bunu iş ortaklarına yansıtmıştır.
Elegant; tasarım konusunda diğer empirmecilerden farklılaşmaktadır. Tüm tasarımlarını iş ortağı olarak çalışmakta olduğu; Türk, İtalyan, Fransız ve İngiliz stüdyolarından temin etmektedir.
Firmada çalışmakta olan tasarımcılar ve varyantçılar tasarımlarına kendi el yazılarıyla nihai şekil vermekte; her yıl kendisini yenileyen koleksiyonlar, Elegant'a özgü el yazısını taşımaktadır.Bu da Elegant'ı sanatsal ve teknik yaklaşımı olmayan birçok rakibinden farklı kılmaktadır.
Elegant, hızlı ve kaliteli üretimin ne kadar önemli bir kavram olduğunun farkındadır. Trendleri takip eden tasarım ekibine, kalite standartlarını sürekli kontrol eden teknik ekibe, yüksek teknolojili baskı ve finish makinalarına sahiptir.
Elegant'ın işine duyduğu tutku ve bunu destekleyen disiplin; iş ortakları tarafından övgüyle karşılanmaktadır.
Elegant için süreklilik ve yüksek hizmet kalitesi vazgeçilmez bir olgudur. 20 yıldır aynı hizmet kalitesini sürdürmeyi başarmış olan firma, Bursa ve İstanbul Shrowroomları'nda tüm koleksiyonlarını her yıl aynı tarihlerde açmaktadır. Bununla birlikte müşteri temsilcileri ve pazarlamacılar, müşteri taleplerini yerine getirmek için yoğun bir şekilde çalışmaktadır.
Elegant, 4000 m² kapalı alan içerisinde süblime inkjet baskı makinaları ile üretime entegre, ön hazırlık ve finish apre yapan boyahanesiyle hizmet vermektedir.
Dijital baskı metodunu benimsemiş olan firma, müşterilerine düşük metrajlı kumaşlar sağlamaktadır.
Dünyanın en önemli tekstil merkezlerinden biri olan İstanbul mağazasında; güncel ve stok kumaşlarla yerli ve yabancı müşterilere haftanın 6 günü en son koleksiyonları servis etmektedir.
Osmanbey'de bulunan mağazaya İstanbul'un her noktasından ulaşmak mümkündür.


Adres: Organize sanayi bölgesi gri cad.no:5/A Nilüfer/BURSA

Tel: 0-224-2611725-26-29

Web: www.eleganttekstil.com
Ela Tekstil
Dokuma, boyahana ve laboratuvar farkı ile sektörde farklı bir hizmet sunuyoruz. Boya, depolama, kalite kontrol, garanti ve 7/24 destek sunarak sizlerin siparişlerini ve ürünlerini en başından satış sonrası da dahil olmak üzere sorunsuz ve yüksek kalitede hizmet sunuyoruz.
Fabrikamızda kullanılan tüm makine ve aksesurlar dünya standartlarında kullanılan en iyi ve yeni modellerdir. Yılda yaklaşık 3-4 milyon metre poliviskon ve yün kumaş üretim kapasitesine sahiptir.

Ela Tekstil yurtiçinde tanınan, güvenilir bir firma olmanın yanı sıra, yıllardır bu sektörde faaliyet göstermekte ve uluslararası platformda da ticari işbirliği içerisinde faaliyetlerine devam etmektedir.
Vizyonumuz doğrultusunda; Ela Tekstil stratejik öncelikleri,Gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak, Ürün ve hizmet sürecinin kalitesini sürekli iyileştirmeyi ve Bunlardan güç alarak müşteri beklentilerini karşılamayı hedefler. Ela Tekstil, kumaş sektöründe liderler arasında yer almakta ve Üretiminin % 60'ını yurtdışına ihraç etmektedir. Üretim, araştırma ürün geliştirme ve desenleme konusundaki bilgi birikimimizle,Dünya genelindeki sektörel gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ediyoruz.

Tel: 0212 481 55 28

Web: https://elatekstil.com.tr/

Adres: Mehmet Nezih Özmen Mah. Zeki Sk. No:15/A Merter Güngören İstanbul

Ezgi Tekstil
1992 yılında moda dünyasına yeni bir soluk getirmek ve hızla değişen dünyaya renk katmak için Ezgi Tekstil'i kurduk. Ve bu felsefe doğrultusunda, Bursa'daki 20.000 metrekarelik tesisimizde her geçen gün büyüdük ve zengin bir koleksiyon yelpazesi elde ettik.
Öncelikle jakarlı kumaş üretmeye devam ederken, çanta, ayakkabı vb.gibi çeşitli kumaşlar üreterek kendimizi sektörde özel bir yer haline getirdik. gelişmiş ekipmanlarımızdan aldığımız güçle.
Moda, her gün değişen, yenilenen bir dünyadır.Ve her gün yeni bir dünyaya uyanıyoruz ve her gün yeni bir hikayeye renk katıyoruz.
Bugün aylık 450.000 m jakarlı ve düz kumaş üretimi, 1.100,000 m kaplama ve laminasyon, 300.000 m rotasyonel baskı ve 50.000 m dijital baskı üretim kapasitesine ulaştık. Moda endüstrisindeki yenilikler ve teknik gelişmeler doğrultusunda her geçen gün yepyeni renklerle büyürken, portföyümüze de yeni ürünler eklemeye devam ediyoruz.

Web: www.ezgitekstil.com

Phone: +90 212 908 02 00, +90 0224 411 00 83

Address: Tesvikiye Mah. Şakayık Sok. Nisantası Plaza No: 40 : 19 kat: 4 Nisantaşı Sisli /IST
Er & Ez
Er & Ez Group, 2013 yılında tekstil sektöründe üretime başlamıştır. Er & Ez Group, kadın giyim (pantolon, elbise, gömlek, bluz, ceket vb.) üretmektedir. Ham ve bitmiş kumaşların satışı, şirketin aylık satışları 5-6 milyon metredir. 100 pamuk, viskon, polyester, kubbeli, tencel, poliamid ve naylon ürün gruplarını kullanıyoruz listelenen ürünlerin bir karışımı için profesyonel ekibimiz tarafından yeni ürünler yaratılmaktadır.

Web: http://er-eztextile.com/

Phone: +90 224 372 23 36-37

Address: Erez Dokuma Kumaş Tekstil San.ve Tic.LtD.Şti. DOSAB Mine Sok. No:16 Osmangazi BURSA 16245
Erok Tekstil
Şirket, Türk kumaş ve örme kumaş üretimi ve toptan satışı yapmaktadır . Ana koleksiyon kostüm (poliviskoz ve pamuk ) bluz, denim kumaşların yanı sıra okul üniforması ve farklı amaçlar için örme kumaşlardır. Ürün yelpazesi kadın, erkek ve çocuk yönü için uygundur .Dijital baskı ile benzersiz ve özelleştirilmiş baskılar yaratıyoruz .


Web: http://eroktkan.ru/

Adres: A. Kutsi Tecer Cd., Kınalıtepe Sk. No 45 Merter/ İstanbul

Tel: +90 212 539 33 00
Egece tekstil
30 yıllık tekstil tecrübesine dayalı olarak, sürdürülebilirlik, gelişime açık, yenilikçi, esnek ve yaratıcı olma hedefiyle 2018 yılında kurulmuştur.

Tekstil ve moda endüstrisinde son yıllarda önem kazanan sürdürülebilirlik ve şeffaflık stratejileri doğrultusunda EGECE TEKSTIL olarak tasarım aşamasından başlayarak tüm tedarik ve üretim süreçlerimizde daha sürdürülebilir, izlenebilir, çevre dostu hammadde/ürün kullanma ilkesi ile hareket ediyoruz.

Özellikle çevreye duyarlı Geri dönüşümlü ( Recycle ) kumaşlar ve Dokuma, boya, baskı ve terbiye konusunda deneyimli kadrosuyla, ve tedarikçileri ile " Değişmeyen tek şey değişimdir " mottosu ile sürekli yenilikçi, araştıran, geliştiren ve gelişen bir şirket olma yolunda ve hedefinde emin adımlarla devam etmektedir.

Üretimlerimiz arasında ;

% 100 Cotton, Acrylic, Yün, Viskon, Keten, Tencel, Polyester, Nylon ve bu elyafların karışımlı orijinal ve Recycle ürünleri bulunmaktadır.

EGECE TEKSTİL gücünü, tecrübe birikimi, modern-teknolojik alt yapısı sürekli araştıran, geliştiren, yenilikçi ve dinamik çalışanlarından almaktadır.

Çok seslilik, Sağlamlık, güvenilirlilik, çözüm odaklılığı ve kalite olmazssa olmazımız, temel ilkeleri olarak kabul ederek, türkiyenin ve dünyanın birçok kurumsal firmalarına üretim yapmaktadır.Address : Oruçreis MAH giyimkent 16.sok no 48 /A Esenler İstanbul

Phone : +9 0212 320 09 09

Web : www.egecetekstil.com
Elmas Tekstil
Elmasteks 1960 yılında astar imalatı ile başlayan faaliyetlerini, bugün jakarlı dokuma üretimi olarak sürdürmektedir.O günden günümüze firmamızın hayali, gelişmek ve geliştirmek olmuştur.

Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı sürekli büyüme ve gelişmeyi, hızlı, kaliteli servis verebilmeyi, yurt içi ve yurt dışında rekabet edebilmeyi hedef edinmiştir. Elmasteks olarak müşterilerimize her geçen gün yenisini katarak ilerlemeye devam etmekteyiz.

Elmasteks, giysilik üzerine jakarlı kumaşlar üretmektedir. Koleksiyon hazırlıkları için dünya moda trendlerine uygun plan yapar, müşteri taleplerini göz önünde bulundurur, kaliteli ve çeşitli tasarımlar üretir.

Elmasteks olarak sektörümüzle ilgili yurt içinde ve yurt dışındaki fuarları ve yenilikleri takip ederek,müşteri memnuniyetini artırıp mevcut müşterilerine yenilerini katarak yoluna devam etmektedir.Address : Samanlı Mah. Kocaali Cd. No: Yıldırım/Bursa

Web : www.elmasteks.com

Phone : +9 0224 351 22 64

Eymen Kumaşçılık Tekstil
Eymen Kumaşçılık Tekstil 2010 yılında kurulmuştur. Şirket kuruluşundan hemen sonra kumaş üretimi yapmaya başlamıştır. 5000 metrekare kapalı alanda üretim yapmaktadır. Her geçen gün gelişen teknolojiyi ve yenilikleri takip etmekte, bu gelişmeleri bünyesine adapte ederek kaliteli ve nitelikli, çevre dostu kumaş üretimi yapmaktadır. İplikten kumaşa tüm üretim süreçlerinde inovasyona ağırlık vermekte bu sayede dinamizmini korumaktadır.

Bünyemizde bulunan 25 örme makina parkurumuzla ve partner olarak çalıştığımız tedarikçilerimizle aylık 300 ton mamül kumaş üretimi yapmaktayız. Kumaş kaliteleri olarak; süprem, interlok, jakar, ringel, simli, pike, futter vb. kumaş kalitelerinin yanında sürekli yeni ar-ge kaliteleride bünyemize katmaktayız.


Address : Mahmut Bey Mah. Halkalı Cad. No:76/31 Bağcılar / İSTANBUL / TÜRKİYE

Web : www.eymentekstil.com.tr

Phone : +9 0212 515 07 08 - 09
Ege Kumaş
Ege Kumaş olarak; 25 yılı aşkın süredir, dokuma ve örme kumaş çeşitlerinin imalatı ve satışı faaliyetlerini sürdürmekteyiz. Artan rekabet ortamında, teknoloji ve tecrübemizi kullanarak; uygun fiyat, yüksek kalite ve zamanında teslim ilkelerimizden taviz vermeden piyasadaki taleplere cevap vermeyi kendimize ilke edindik.


Adres: Mehmet Nesih Özmen Mahallesi. Kasım Sokak. No: 35 Güngören/İstanbul

Web: www.egekumas.org

Tel: +902125229346

Ekose Tekstil
Yarım asra geçen başarılı geçmişi, farklı ancak hizmet kültürü olarak birbirini tamamlar niteliğe sahip sektörlerdeki yetkinliği, donanımlı insan kaynağı, güçlü istihdam ağı, sağlam finansman yapısı, öngörü ve strateji geliştirme yeteneği gibi değerleriyle ülke ekonomisine nefes veren, yaşama değer katan lider kuruluşlar arasındadır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına , tek çatı altında yanıt verebilmenin gururunu yaşamaktayız.

Profesyonel ekibimizle müşteri istekleri doğrultusunda üst kalite işler yapmak için çok çalışıyor ve bundan mutluluk duyuyoruz.Address: Velimeşe OSB Mah. Çorlu - Çerkezköy yolu Cd. Kapı no: 5 Ergene / TEKİRDAĞ

Phone: +90 282 676 41 12

Web: www.ekosetekstil.com.tr
Ema tekstil
2014 yılından bu yana hızla büyüyen EMATEKS; iplik, kumaş ve boya terbiye üzerine kurulu entegre tesisleriyle müşterilerine hizmet vermektedir. İplik fabrikamız; 5 Ne – 40 Ne arasında open end ve vorteks iplik üretimi yapabilmekte. Kumaş fabrikamız; süprem, iki iplik, üç iplik ve bu kumaşlarının türevlerini, ribana, selanik, interlok, double face vb. kumaş üretimi yapabilmektedir. Üretilen kumaşlarımız boya fabrikamızda son işlemleri yapılıp müşterilerimize sunulmaktadır.

Halen üretim faaliyetlerine Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde entegre tesisleriyle devam eden EMATEKS teknolojideki son gelişmelere göre güncellenen donanımlarıyla, rekabetçi fiyat politikasıyla, üretimdeki kalitesiyle, çevreye ve insana verdiği değer ile Türkiye'nin öncü firmaları arasındadır.

Yaptığı her işi benzersiz takım ruhu ve bilgiye odaklı araştırmacı geleneğiyle, dürüst ve uzun süreli iş birliği ilkelerinden taviz vermeden yerine getiren EMATEKS her zaman daha iyi ve daha başarılı çalışmalara imza atmayı ilke edinmiştir.


Address: YILDIRIM BEYAZIT OSB MAH. SANAYİ SK.NO:114/A 59500 Çerkezköy/TEKİRDAĞ

Phone: +90 282 758 18 06

Web: www.emateks.com.tr/
F
Forte tekstil
Kalıcı başarının kaliteli, doğru ürün,uygun fiyat,hızlı termin tecrübeli ve dinamik bir ekip ile sağlanacağı düşüncesiyle yüzde yüz müşteri memnuniyetidir.
Sektörün ihtiyaç duyduğu üretim faliyetlerini ; çözüm odaklı, çevreye ve insana duyarlı bir şekilde yürütmektir.
Müşteri ve kalite odaklıyız.
Sorun değil çözüm odaklıyız.
Başarımızın anahtarı çalışanlarımız ve eğitimdir. Yenilikçi ve rekabetçiyiz.


Web: http://fortetekstil.com.tr/tr/iletisim/

Теl: +90 224 714 83 38

Аdres: Prof. Dr. Oktay Sinanoğlu Cd. No:8, 16400 Süleymaniye Organize Sanayi Bölgesi Tayyare/İnegöl/Bursa
Fersan Tekstil
1982 yılında hayatına başlayan Fersan Tekstil, o zamandan bu yana pazarın ihtiyaçlarını karşılayan sürekli büyümesi ve profili ile dikkat çekiyor, bugün 180 örgü makinesi ile 25.000 metrekareye hizmet veren Fersan Tekstil, önemli aşamalardan geçiyor. markalaşma yolunda ve ayda ortalama 750 ton% 100 polyester triko üretebilen büyük bir şirket haline geldi.

Web: http://fersantekstil.com/

Telefon: +90 (0212) 875 43 13

Adres: Bakırcılar Sanayi Sitesi Mustafa Kurdoğlu Caddesi No:24 Beylikdüzü / İSTANBUL
Filam
FİLAM KUMAŞÇILIK, 2000 yılından beri yurtiçi ve yurtdışı piyasalar için geniş bir ürün yelpazesi içinde imal ettiği teknik kumaşlar ile Türkiye`nin önde gelen Tekstil üreticilerinden biridir. Filam Kumaşçılık, örme kumaş, dokuma kumaş, iki iplik ve dijital baskı üretim ve ihracatı yapmaktadır.

FİLAM KUMAŞÇILIK, Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine "VİZYON" edinmiştir.

Müşterilerimize, çalışanlarımıza, ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir kuruluş olmayı kendimize "MİSYON" edindik.


Phone : +90 212 458 51 32

Web: http://www.filamkumas.com

Address: M.Nezihi Özmen Mah. Söğüt Sk.
Fazilet Tekstil
1968 yılında İstanbul Sultanhamam'da değerli kurucumuz Osman Açık tarafından kurulan Fazilet Tekstil, 1991 yılında şirketleşmiş ve 1995 yılında örme kumaş üretimine başlamıştır. Zeytinburnu mağazamız 2012 yılında açılmıştır. Geniş stok ağımızla müşterilerimizin taleplerini hızlı ve güvenilir bir şekilde tedarik etmekteyiz. Firmamız ağırlıklı olarak pamuk, pamuk-polyester ve viskon örme kumaş üretimi ve satışı yapmaktadır. Aynı zamanda istenilen renk ve kalitede örme kumaşlar da üretmekteyiz. Kaliteli makine parkurumuzda çocuk, bayan ve erkek hazır giyim için örme kumaşlar üretiyoruz. Firmamız sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek ülkemizin saygın markalarının tedarikçisi konumuna gelmiştir. Örme kumaş üretiminde modern üretim hattını kaliteli hammadde ve titiz işçilikle birleştirerek müşterilerimize kapsamlı bir hizmet sunmaktayız. Firmamız tecrübesini yeni nesillere aktararak dünya standartlarında üretim ve yüksek pazar payı hedeflemektedir.Address: Seyitnizam Mah. Gümüşsuyu Davutpaşa Cad. No: 17/A Zeytinburnu/ İstanbul

Phone: 0212 5139770

Web: www.fazilettekstil.com.tr

G
Güldemir Tekstil
1992 yılında Veli GÜL ve Hasan DEMİR tarafından kurulan Güldemir Tekstil, kurulduğu ilk günden bugüne sürekli büyüyen, gelişen ve kendi pazarında varlığını hissettirmiş ender firmalardan biridir. Güldemir Tekstil, kalite anlayışı ve müşteriye doğru hizmet noktasında güçlü ve istikrarlıdır.

29 yıllık deneyim ve birikimler ile her türlü dokuma kumaş üretimi ve ithalatını yapabilen firma, hem ihracatta hem de yerli pazarda müşterilerine hizmet vermektedir. Bu sektörde kendi markasını oluşturabilen firmalardandır.

Bünyesinde oluşturduğu eğitimli, tecrübeli ve dinamik ekip sayesinde; dünya modasını yakından takip edebilme, her türlü dokuma kumaş üretebilme, yeni prosesler doğrultusunda özel ürünler geliştirebilme yeteğine sahiptir.

Güldemir Tekstil aylık ortalama 500.000 metre kumaş üretimi yaparak,yerli ve yabancı müşterilerine zamanında ve doğru servis verebilmektedir.

Firma kendi bünyesinde oluşturduğu AR-GE bölümünde sürekli olarak çalışmalar yaparak Kış ve Yaz sezonlarını kapsayan kolleksiyonlar hazırlamaktadır.

Güldemir Tekstil her türlü özel iplik, dokuma ve terbiye teknikleri ile farklı ve özel ürünler ortaya çıkararak müşterilerinin beğenisine sunabilen dinamik bir yapıya sahiptir.

Firmanın vazgeçilmezleri ise çevreye duyarlılık ve insan sağlığıdır. Üretilen bütün üretilen kumaşlar, bu doğrultuda müşteriye pazarlanmaktadır. Müşterilerimiz bizim için bir değerdir.

Unutulmaması gerekir ki insana değer vermeyen hiçbir şahıs veya kurum varolamaz.


Adres: sanayi mah.gür sokak güldemir iş merkezi no.4-8 pk.34165 güngören/istanbul

Web: www.guldemirtekstil.com

Tel: +90 (212) 557 43 47
Grace Lace Tekstil
Yenilikçi ve özgün tasarımlarının yanı sıra yüksek kalitede üretim standartları neticesinde, iş ortaklarının vazgeçilmezi olma hedefini taşımaktayız

Her sezon yeni ve etkileyici koleksiyonlarını sektörün önde gelen iç ve dış giyim üreticilerinin beğenisine sunan şirketimizin ürün gamında; dar bant ve lez dantel çeşitlerine ilave olarak raşel dantel, jakarlı raşel, tül ve file kumaşlar da bulunuyor. Aylık 60 ton üretim kapasitesine sahip olan grubumuz; Türkiye dahil 21 ülkede, 700'ü aşkın şirket ve tasarım ofisine hizmet veriyor.

Moda ve hazır giyim sektörüne hep daha iyisini sunma hedefiyle çıktığı yolda, global bir marka olma vizyonuyla hareket eden Grace Lace, dünyanın önde gelen markalarıyla kurduğu iş birliği neticesinde, faaliyette olduğu sektöre değer katmayı sürdürüyor.Adres: Cihangir mah. Sarızeybek Cad.No:8/1–A blok Ambarlı Avcılar/Istanbul

Web: WWW.GRACELACE.COM.TR

Tel: +9 0212 438 40 27
Gürsoy Tekstil
Gürsoy Tekstil olarak 20 yılı aşkın tecrübemizle kaliteli güvenilir ve geniş ürün yelpazesi ile sektörümüzde öncü firmalardan biri olarak faaliyet göstermekteyiz. Örme, dokuma, boya ve kendi bünyemizde olan dijital tesisimizle firmalara göre tasarım ve üretim yapabilen dinamik ve vizyoner ekibiyle sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.


Adres: MEHMET NESİH ÖZMEN MAHALLESİ SÖĞÜT SOKAK NO/5 E MERTER/İSTANBUL

Tel: +90212 643 10 12
Gürkan Borde
Güldeniz Tekstil
3 kuşaktır ticaret hayatına devam eden Güldeniz Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1974 yılında tekstilin kalbi Eminönü Sultan Hamam'da çalışmalarına başladı. Dokuma kumaşı ülkemize tanıtan marka olma hedefiyle, ilk ticaretini 1974 yılında gerçekleştirdi.

1992 yılında parkurunu genişleterek iç piyasa ile dünyaya açılan Güldeniz Tekstil birçok dünya ülkesi ile ticaret yapmaya başladı. Ayrıca sektördeki gelişmeleri dikkatle izleyerek kalite standartlarını iyileştirmeye başladı. Yine 1992 yılında Bayrampaşa'daki yeni üretim tesisine taşınarak üretim kapasitesini ve parkurunu yenilemiş oldu. Kaliteli ham maddeden kaliteli ürün elde edileceği gerçeğine dayanarak, 2.000 m2 kapalı alana sahip fabrikamızda her zaman en iyi ham maddeleri toplayarak nitelikli iş gücüne sahip olmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Toplumsal sorumluluk ve etik değerlerimize aykırı hiçbir faaliyet içerisinde yer almadan; dinamik, öncü, uluslararası kalite standartlarına dayalı bir sistem anlayışını sürdürmek için gerekli olan proaktif yeteneklerini sürekli geliştiriyoruz. Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve ortaklarımızın çıkar ve mutlulukları kadar, topluma ve çevremize karşı olan sorumluluklarımızın da hassasiyetle gözetildiği bir yönetim anlayışı ile sektörde global ölçekte lider bir kuruluş olabilmek için çalışıyoruz.

Daima köklü bir aile gibi karşılıklı güven, saygı, katılım, adalet ve iş birliği esasıyla çalışmak tüm Güldeniz Tekstil çalışanlarının performansları dışında herhangi bir farklılık gözetilmeden çalışmasına, yükselmesine, gelişmesine sürekli olarak fırsat vererek ailemizin güvenilirliğini, sıcaklığını, keyfini yaşamak ve yaşatmak esas hedeflerimizden birisidir.
Address: M. Nesih Özmen Mah. Savaş Cad. Söğüt Sokak No: 10/12-E Merter Güngören / İstanbul

Phone: 0212 674 67 85

Web: guldeniz.com.tr
H
Hamboya
1976'lı yıllardan itibaren tekstil sektöründe faaliyet göstermiş kurucu ortaklar, 1998 yılında Hamboya Boyacılık Tekstil ve San. A.Ş. şirketini kurmuştur. Kurulduğu günden bu yana tekstil, kimya, enerji gibi birçok alanda faaliyet gösterdiği başarılı ticari yolculuğu ile yüksek bir büyüme oranına sahip olmuş, sektörlerine büyük ölçüde katkı sağlamıştır.

Günümüzde İplik, Örme, Boyama, Kimya sektörlerinde faal olarak hizmete devam eden bir grup firma haline gelerek
faaliyetlerine HB GROUP adı altında devam etmektedir


Web: https://www.hbgroup.com.tr/

Тel: +90 212 699 89 99, +90 212 699 49 00

Аdres: Zafer mah. 140 street No:45 Post Code:34513 Esenyurt/İSTANBUL

Has Örme
Has örme tekstil 1976 yılında kurulmuş olup bugünlere hep büyüyerek gelmiştir. 200 ün üzerinde makine parkuruyla süprem, ribana, interlok, açık en kumaşları üreterek piyasanın önemli kısmına hitap etmektedir. Bu başarısı ve piyasa hakim oluşu müşterilerine vermiş olduğu hassasiyetten, güvenden ve üretimdeki kaliteden kaynaklanmaktadır.
Örme alanında adından sıkça bahsettiren Has Örme; Kaşkorse , Süprem, İnterlok, Ribana vb. çeşitliliği ile hizmet vermektedir.


Web: www.hasorme.com.tr

Tel: +90 212 617 68 11

Adres: Karayolları Mah. Cebeci Cd. 649. skNo:14 Küçükköy-GOP/İstanbul
HRN Tekstil
2001 yılında kurulan Hrn Fabric, Örme sektöründe faaliyet göstermektedir. Kuruluşundan bu yana profesyonellik, deneyim, kalite, güven ve müşteri memnuniyetine aynı şekilde önem verip bugün bu endüstri değerleri ile ile tanınan bir firma haline gelmiştir.

20 yılı aşkın süredir hizmet veren Hrn Fabric, yenilikçi ve zengin kumaş içeriği ile müşteri memnuniyetini öncelikli hedefi alarak yoluna devam etmektedir. Başta Hollanda, Almanya, Rusya, İngiltere, ve Portekiz olmak üzere dünyanın birçok ülkesine ihracat yapmaktadır.


Web: www.hrnfabric.com.tr

Telefon: 0 (212) 503-8346

Adres: Yakuplu Mh. Birlik Cd. No: 2 D: 3 İstanbul / Türkiye
HC Kumaşçılık
Başta takım elbise, ceket ve pantolon için olmak üzere kaliteli kumaşlar konusunda uzmandır.

Temel Faaliyetlerimiz;

• Geniş bir yelpazedeki İlkbahar/Yaz ve Sonbahar/Kış kumaş koleksiyonları

• Üretim ve Geliştirme ile Araştırma ve Geliştirme Departmanları

Temel İlkelerimiz;

• Yaratıcılık ve Yenilik

• Müşterilerimize özel hizmetler

• Dünyanın önde gelen markaları ile uzun süreye yayılan, başarılı ilişkiler

• Etkili bir fiyat politikası ile en iyi kaliteWeb:
www.hctekstil.com

Phone: +9 02124383420

Address:
ORUÇREİS MH. GİYİMKENT 10.SOKAK NO:24/A ESENLER/İSTANBUL
HMK Tekstil
HMK Tekstil, Bursa, Türkiye merkezli bir aile şirketidir. 1951 yılından bu yana kadın bluz ve gömlek kumaşının önde gelen üretici ve ihracatçılarından biriyiz.

Aylık kapasitemiz 1.000.000 metre olup, dokuma üretimimiz ileri teknoloji armürlü ve jakarlı tezgahlarımızda yapılmaktadır. Esnek üretim altyapımız sayesinde pamuk, viskon, naylon, polyester, liyosel, modal, keten ve farklı karışımlı ipliklerle kumaş üretimi yapabilmekteyiz.

Kendi tasarım ekibimiz var. Müşterilerimize yeni kumaşlar sunmak için sürekli olarak araştırma ve geliştirmeye yatırım yapıyoruz.

Boyahanemizde ayrıca müşterilerimizin kalite kriterlerinin karşılanmasını sağlayacak bir laboratuvar bulunmaktadır. Düz boya makine parkuru üzerinde çalışarak çeşitli elyaf karışımları ile yapılan kumaşların boyanması, aprelenmesi ve test edilmesinde her zaman en hızlı hizmeti vermekteyiz.

Ağırlıklı olarak AB, ABD, Rusya Federasyonu, Beyaz Rusya, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerine ihracat yapmaktayız. Bu nedenle piyasada uzmanız ve ana müşterilerimiz Inditex group, H&M, C&A , Mango , Stradivarius, Sandro, Lpp , Tesco, Primark , Ulla Popken, Bershka, Jon Adam vb.


Web: www.hmktextile.com

Phone: +90 224 376 04 20

Address: Gürsu Org. San. Bölg. Turgut Özal Cd.No:3 16580 GURSU / BURSA
Hazal Fabrics
Hazal Tekstil, TÜRKİYE'de yerleşik bir örme kumaş üreticisidir.

Hazal Tekstil, Gaziantep/TÜRKİYE'de %100 Pamuk, Pamuk/Likra, Pamuk/polyester ve Pamuk/Polyester/Likra içerikli örme kumaşlar üretmektedir. Günlük üretim kapasitesi maksimum 20 tondur. Kumaş cinsine göre üretim kapasitesi değişiklik gösterebilir. Özel renklerinize göre kumaş üretebiliriz.


Web: www.hazaltextile.com.tr

Address: İncilipınar Mah. Nail Bilen Cad. Uğur Plaza İş Merkezi No:/197 Kat: 10 No:1005 Sehitkamil – Gaziantep / Turkey
I
İlgi Textile
1995'ten bugüne var olan tecrübemizle örme penye kumaş grupları, fantezi kumaş, jakarlı ve ringel kumaşlar üzerine profesyonel ekibimizle, kendi örme makinalarımızla üretim yapmaktayız. 1995'te "kalite ve müşteri memnuniyeti" ilkesiyle yola çıkan İlgi Tekstil, geçen 25 yıllık süreçte Dünya ve Türkiye'nin, en büyük tekstil markalarına üretim yapan yerli firmalardan biri olmayı başarmıştır.

Firmamız profesyonel ekibi ile 7/24 çalışan kendi makine parkuruyla örme penye kumaş grupları, fantezi kumaş, jakarlı ve ringel kumaşlar üzerine üretim yapmaktadır. İlgi Tekstil sipariş sürecinden üretim sürecine, kalite kontrol sürecinden, nakliye sürecine kadar müşterilerini şeffaflık ilkesiyle bilgilendirir.

Better Cotton sertifikalı ürünler kullanarak çevrenin ve dünya bireylerinin daha sağlıklı olmalarına katkıda bulunuyoruz.

Misyon: Çevreye olan saygıyı ön planda tutarak, kaliteyi temel ilke olarak gören ve sürekli geliştiren, takım ruhu ve anlayışı ile çalışan ve bu alanlarda kendini ispatlamış bir kuruluş olmak.

Vizyon: Örme kumaş üretimi alanında, dünya standartlarındaki kalite anlayışıyla, ekolojik, uygun fiyatlı ürünler üreterek ve gelişen teknolojiyi takip ederek müşteri memnuniyetini sağlamak.

Adres: Bağlar Mah. Barış Sok. No:10 K.2 Güneşli / Bağcılar /İstanbul

Telefon: 0212 655 80 70 / 0212 655 80 71

Web:
https://ilgitextile.com/
Işıksoy
Işıksoy Tekstil 1954 yılında faaliyete başlamıştır ve şu anda Türkiye'nin önde gelen entegre tekstil şirketlerinden biridir. 60.000 metrekareyi aşan üretim tesisleri, kadın ve erkekler için geniş bir dış giyim yelpazesi ve S.E.M marka iplik üretimi ile Işıksoy, tekstil sektöründe tercih edilen firma haline gelmiştir.

Işıksoy, inovasyon kültürüyle öne çıkmakta ve nitelikli insan kaynakları, geniş satış ağı, yüksek kaliteli ürünler, sağlam tabanlı bilgi sistemleri ve sağlam finansal yapısı ile bu sektörde lider konumdadır.

Web: www.isiksoytekstil.com.tr

Telefon: +90 224 261 17 41 - 42

Adres:
Demirtaş Dumlupınar Organize Sanayi Bölgesi Mahallesi, Ali Osman Sönmez Caddesi No:20 16369 BURSA/TÜRKİYE
İremak
1956 yılında faaliyete geçen İREMAK TEKSTİL, 1980 yılından itibaren Bursa'da faaliyet göstermektedir. Geçmişte alt yüklenici olarak kumaşların örülmesi ve boyanması yapan tekstil fabrikası, 2003 yılında boyahane faaliyete geçtiği için firma bu işlemleri kendi fabrikasında gerçekleştirmeye başlamıştır. Tesis, terbiye ve boyamanın yanı sıra boru, film ve rotasyon baskı üzerine baskı işlemleri gerçekleştirmektedir. İşlenmiş kumaşların çoğu esas olarak suni ipek, modal, polyester ve bunların karışımlarından oluşan pamuktan oluşur. Firma, viskon, interlok, jarse, lacoste, viskon (likra) gibi elastanlı, düz dokuma örme kumaş, elastanlı iki kat örme kumaş, pamuk ve polyester karışımları, kadife, havlu kumaş, velsoft gibi kumaşların boyama, baskı ve terbiye işlemlerini gerçekleştirmektedir. , polar.

14 bin metrekare iç alana sahip örme kumaş boyama fabrikası. m., Bursa, Kestel sanayi bölgesinde yer almaktadır. Şirket müşterilerine kumaş boyama, baskı ve terbiye süreçleri dahil geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır.

Yıllık 6 bin ton üretim kapasitesine sahip tesis, ağırlıklı olarak çocuk giyim, tulum, iç giyim, bayan dış giyim ve spor giyim üretiminde kullanılan kumaşlar üretiyor. Bu kumaşlar Akdem Pazarlama'da (Akdem Pazarlama) satılmaktadır.


Теl: +90 224 364 33 78

Аdres: AKD1 92EM TEKSTİL SAN.TIC.LTD.STI. Yunusemre Mah.2 Aksay Sokak No4: Yildirim/Bursa
İpekgül
Çeşitli örgü türleri, çelik örgüler ve baskılar. Örme ve dokuma süetler, lacoste örgüler, yüksek örgüler, şifon kumaşlar ve baskılar. Vual kumaşlar ve baskılar. Gabardin, kadife, pamuk saten, Terry Cotton, Dacron, Poplin, Velboa, Jakar, Poli-Viskon, Keten, Astar, Tela ve iğnelenme


Address: Fatih Cad. Kalender sk. No:6 Merter / İstanbul

Phone: +90 212 637 24 07
İskur Group
Kahramanmaraş'ta 1990 yılında kurulan ve kısa zamanda üretim, sanayi ve pazarlama sektörlerinde kendisine iddialı bir yer edinen İSKUR; yerel, bölgesel ve global ölçekte her geçen gün güçlenen bir işletmeler bütünüdür.
İlk olarak "pamuk", "çırçır" ve "pamuk yağı" üretimiyle faaliyete başlayan İSKUR, günümüzde Türkiye tekstil sektöründe tam entegre en büyük üretici firmalar arasında yer alırken, diğer faaliyet gösterdiği sektörlerde de önemli bir oyuncu olmuş; yurtiçi ve yurtdışında birçok destinasyonda binlerce çalışanı ile hizmet verir konuma gelmiştir.

Kurulduğu günden bugüne hızlı adımlarla büyüyen, kapasitesini artıran, satış ağını genişleten İSKUR, günümüzde birçok farklı sektörde faaliyet göstermektedir. Global ölçekte müşteri ağının genişliği ve kalitesi ile dikkat çeken İSKUR, 4 kıtada 30'u aşkın ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Tarım, tekstil, enerji, otomotiv, plastik, sigorta, perakende mağazacılık ve pazarlama olmak üzere 8 ana sektörde faaliyet gösteren İSKUR; 18 farklı işletme ve 4 bin çalışanıyla, 150 Milyon USD ihracat, 1,2 Milyar TL'lik ciroya ulaşarak ''Türkiye'nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu'' listesine girmektedir.


Address : Genç Osman Mah. Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı İskur Tekstil No 97/A Dulkadiroğlu / KAHRAMANMARAŞ

Phone : +90 344 236 20 00

Web : www.iskur.com
İrfan can tekstil
2016 yılında kurulan irfancan tekstil İstanbul bölgesinde erkek giyim kumaş üretim ve toptan satışı olarak hizmet vermektedir.

İrfancan tekstil faaliyet gösterdiği erkek takım elbise tek ceket ve pantolon grubu olarak renk desen ve tuşe olarak inovatif ürün kompozisyonu müşteri odaklı özel hizmet hızlı servis yüksek memnuniyet etkin fiyat politikası ile yapılandırılmış yaygın pazarlama ağı doğru Pazar konumlaması ve farkındalık yaratan ürünleri ile sektördeki lider konumunu sürdürmektedir.

Küreselleşme ile değişen tüketici davranışlarının getirdiği yüksek rekabet koşullarını yakalamak ve müşterinin ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak amacıyla ISO 9001 kalite güvence kapsamında toplam kalite uygulama ve çalışmalarına önem vermekteyiz.

Sektördeki trend belirleyici rolümüz ile üretim yaptığımız alanlarda dünyanın önemli ve modaya yön veren markaları ile gerçekleştirdiğimiz işbirlikleri Ür-Ge ve Ar-Ge çalışmalarımız Pazar trendlerini yakalayan yenilikçi ve öncü yapımızın önemli bir göstergesidir

Bu başarının arkasında yenilikçi görüş çalışma aşkı ve büyük bir azim bulunmaktadır.


Address: Merter, Mehmet Nesih Özmen Mah. Mehmet Akif Ersoy Caddesi
No:2 Güngören/İSTANBUL

Phone: (0212) 438 79 29

Web:
www.irfancantekstil.com

J
Jade Lace
Nurel Group , Bursa fabrikası ve İstanbul ofisi ile önemli konumda yer almaktadır .Grup bünyesinde medikal tekstil,dantel,gömleklik kumaş, baskılı kumaş ,eşarp-pareo olarak 52 yıldır hizmet vermektedir.Amacımız müşterilerimiz istediği standartlar üzerinde ürün üretmek ve sevkiyatını gerçekleştirmektir.

Jade dantel Nurel Grup içerisindeki dantel bölümüdür ,İç giyim ve dış giyim olmak üzere iki farklı grupta üretim yapmaktadır.Yeni Karl Mayer Jacquard tronic ve Textronic makinalrımız ile yüksek kalite dantel üretimi yapmaktayız .JAde Lace entegre tesis olarak hizmet vermektedir .Büküm bölümümüz, boyahanemiz , internal laboratuvarımız da toplamda 350 kişi çalışmaktadır .Boyahanemiz endüstriyel alanda ekolojik standartlarda su kullanımı ve atık prosesi tesisi ile üretimini sürdürmektedir.

Son birkaç yıldır koleksiyonumuza sürsürülebilir doğal elyaflarla çeşitlendirmiş bulunmaktayız .Bunun yanısıra sahip olduğumuz sertifikalar

OEKO-TEX, BCI, GOTS,RCS,Organıc cotton .

Boyahanemiz H&m, Indıtex,M&S gibi firmalar tarafından acreditedir.

Önde gelen pazarlar Almanya , Fransa,Ispanya ,ABD ,Ingiltere ile yüksek alımlı iç ve dış giyimde ihracatlarımız devam etmektedir.


Address : NUREL TEKSTIL APRE VE BOYA SAN TIC AS DOSAB Karanfil Sk No:4 16000 Bursa / TURKEY

Phone : +90 224 261 1122

Web : www.nurelgroup.com www.jadelace.com

Jakar Tekstil Moda
2010 yılında İstanbul'da faaliyete başlayan Jakar Tekstil Moda, araştırmacı yapısı ve hızla büyüyen müşteri portföyü ile fantezi örme kumaş sektöründe piyasanın aranan isimlerinden biri haline gelmiştir. Kurulduğu günden bügüne farklı kumaşlar üretip imalatcılara kazandırmak hedefiyle çalışan firmamız kısa süre içerisinde yer aldığı örme kumaş piyasasında yeni olmasına rağmen kendisinden daha eski, teknik, donanım ve kapasite açısından çok daha büyük firmalarla rahatlıkla rekabet eder duruma gelmiştir.Jakar Tekstil Moda, günlük giyimden fanteziye, üst düzey kaliteyle üretilen kumaşlarını kendi bünyesinde güçlü AR-GE ekibi ve uluslararası tasarımcıların kollektif çalışmalarıyla son bahar-kış ve ilk bahar-yaz olmak üzere yılda iki farklı ana koleksiyon hazırlamaktadır. Kalite daima zinde ve sürekli hizmet ilkesiyle hareket eden Jakar Tekstil Moda, her yeni sezonda üretmiş olduğu kumaş ve desen zenginliğiyle onlarca konfeksiyon üreticisi ve rekabet ettiği diğer firmalar tarafından her zaman farklı kumaşların üretildiği ve modaya kazandırdığı bir yer olarak titizlikle izlenmektedir.

Alanında güvenilir ve saygın bir kuruluş olma yolunda ilerleyen Jakar Tekstil Moda hızlı servis zamanında ve kaliteli ürün tedariği ile sürekli müşteri memnuniyetini en önemli vizyonu olarak benimsemiştir.

Yenilik ve gelişime önem veren genç ve dinamik yapımız ile koleksiyonlarımızda güncel modayı en mükemmeliyle buluşturup siz müşterilerimizin beğenisine sunmaktır.Address : Telsiz Mahallesi İmdat Toroman Caddesi No:52/E Zeytirburnu/İstanbul

Phone : +90 212 547 01 12

Web : www.jakar.com.tr
K
Karınca Tekstil
KARİNCA TEKSTİL 1974 yılında Hikmet Altinöz tarafından İstanbul Sultanhamam piyasasında faaliyete başlamıştır 2000 senesinde şirketleşerek aynı yıl Osmanbey piyasasına taşınmıştır . 2011 yılında boyahane yatırımı ile öncesinde fason imalat yaptığı Adana Organize Sanayi bölgesinde tesisleşmeye başlamıştır . Boyahane yatırımını takiben , 2016 senesinde dokuma ve iplik hazırlama tesisini kendi bünyesine katmıştır.

KARİNCA TEKSTİL üretiminin konsantre olduğu ürün gamı PES-VIS- EA, ürünlerimiz bayan giyim , erkek giyim , okul üniforması , çalışan kıyafetleri üretiminde kullanılmak tabidir. Dokuma kapasitemiz 500.000 metre/ayda boyahane kapasitemiz 1.300.000 metre/ayda. Desen büro kendi bünyemizde olup, ürün geliştirmek için 4 adet desinatör çalışmaktadır.


Web: www.karincatekstil.com

Telefon:
+90 212 233 20 03 – 231 84 52

Merkez: Rumeli Cad. Nakiye Elgün Sk. No:41/A Osmanbey/İST

İhracat showroom: 19 Mayıs Mah. Dr. Hüsnü İsmet Öztürk Sk. No: 17, ELITE RESIDENCE, Kat:8, D:24 Şişli/İSTANBUL

Dokuma:
Acıdere OSB Mah. İstiklal Cad. No:16 SARIÇAM /ADANA

Boyahane: TOROS KUMAŞ – APRE – BOYA Acıdere OSB Mah. Vatan Cad. No: 6/1 SARIÇAM / ADANA
Ka Moda Tekstil
Ka Moda Tekstil, 20 yıllık birikim ve deneyimle yönetilmektedir. Ka Moda Tekstil, 2017 yılından bu yana müşterilere son teknolojik olanaklarla üretilen en yeni Trendler ve Tasarımlarla katılıyor. Düz Boyalı, İplik Boyalı ya da İpliklerde yılda 2,5 Milyon metre Dokuma ve Örme Kumaş Üretiyoruz .
Geniş Ürün yelpazesi ve İnovatif yapısı ile Kumaş tedarik alanında ilk akla gelen Firma olmayı hedefliyoruz.


Web: www.kamodatekstil.com

Теl: +90 224 502 82 58

Аdres:
Kazım karabekir mah. yaylalı sok. no:4 /a yıldırım – Bursa
Kükrer tekstil
Kestel Organize Sanayi Bölgesinde 5.109 m2 kapalı alanı, 100 çalışanı ve yılda 5.000.000 m dokuma &baskı kumaş kapasitesiyle tekstil sektöründe 1970 yılından beri dış giyim için kumaş üreten bir tekstil firmasıdır.

2008 yılından bu yana ihracatlarımız grup firmamız GESİ TEKSTİL tarafından yapılmaktadır. Kükrer Tekstil ;yarım asırlık tecrübesi ve yeni teknolojik gelişmeler doğrultusunda sürekli kendini yenileyerek geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir.

Address : Kestel Org. San. Böl. Doğan: Sok. No: 3 BURSA / Kestel

Phone : + 90 224 261 30 14

Web : www.kukrertekstil.com

Kasrevi grup tekstil
Firmamız, iş hayatını 1970'li yıllarda babası M. Sıtkı Oral'ın sultanhamam'daki kumaş mağazasında öğrenmeye başlayan Halit Oral tarafından kurulmuştur.

1990 yılında örme kumaş üretimi ile başladığımız ticari faaliyetlerimizi 2017 yılından itibaren Kasrevi Grup Tekstil A.Ş çatısı altında yürütmekteyiz. Genel olarak günlük spor giyim ve aktif spor giyim üretiminde kullanılan düz ve yüksek teknolojili ipliklerden üretilen boyalı ve baskılı kumaşlarda uzmanlaşmış bulunmaktayız. Ürettiğimiz kumaşları Türkiye'den dünyanın bir çok ülkesine ve markalarına hazır giyim konfeksiyon üretimi yapan firmalara satıyor olmakla birlikte, aynı zamanda yurt dışında hazır giyim konfeksiyon üretimi yapan firmalara da kumaş olarak ihracatını yapmaktayız. Ülkemiz iç pazarı için hazır giyim üreten firma ve markalarda kumaşlarımızı tercih etmektedir. Gelişen trendler doğrultusunda sürekli yeni kumaş koleksiyonları hazırlayarak müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Hedefimiz, kumaş üretiminin tüm süreçlerinde gelişen teknolojileri ve inovatif yaklaşımı esas almak, üretimin tüm aşamalarında; insana, doğaya, çevreye, saygıyı birinci ilke edinmektir.

Kumaşlarımızın tamamını uluslar arası kalite standartlarına uygun olarak üretmekteyiz.

Firma olarak amacımız, ticari faaliyetlerimizi devam ettirirken gelecek kuşaklara temiz ve yaşanılabilir bir Dünya bırakmaktır.


Address : Beylikdüzü OSB Mahallesi Birlik Sanayi Sitesi 3 Cadde No: 13/75 Beylikdüzü / İstanbul

Phone : +9 0212 527 73 84

Web : www.kasrevitekstil.com.tr
Kamvol
JSC "Kamvol", BDT ve Avrupa'daki Avustralya merinos yünü içeriği ile yüksek kaliteli özel kumaşların en büyük üreticilerinden biridir.

Büyük ölçekli bir modernizasyondan sonra işletme, modern Avrupa premium ekipmanlarından oluşan güçlü bir filo ile donatılmıştır. Kumaş üretiminde sadece ileri teknolojiler ve uzun yılların yurtdışı tecrübesi kullanılmaktadır. OJSC "Kamvol", teknik ekipmanların sürekli yenilenmesi, yeni ürün türlerinin geliştirilmesi ve ürün yelpazesinin mevsimsel olarak yenilenmesi konusunda kararlı tutumundan vazgeçmemektedir. Uzmanlarımız, tekstil endüstrisindeki Avrupa'nın en iyi şirketlerinde eğitilmiştir. Bu sayede, SUPER 100-140 serisinin %100 yününden seçkin birinci sınıf kumaş koleksiyonumuzu piyasaya sürmek mümkün oldu.

Bugün JSC "Kamvol" size çeşitli kombinasyonlarda polyester elyaf, viskon, PA, PAN, likra elastan iplik, keten eki ile çok çeşitli modern elbise ve pantolon saf yünlü, yünlü, yarım yünlü kumaşlar sunabilir. Şu anda, Kamvol OJSC aşağıdaki kamgarn kumaş gruplarını üretmektedir:

• birinci sınıf kumaşlar (SÜPER 100-140 serisi);
• ceketler için tüvit kumaşlar;
• 'twid' kumaşlar;
• okul üniformaları için kumaşlar;
• üniforma kumaşları;
• kostüm ve elbise kumaşları.

Ayrıca JSC "Kamvol", polyester elyaf, viskon, PA, PAN, keten ve likra elastan iplik eki ile tam yünlü, yarı yünlü örme ve dokuma ipliği (boyalı ve sert) üretir.

Kumaşlarımızın avantajı: mükemmel fiziksel ve mekanik özellikler, mekanik strese karşı direnç, minimum bakım gerektirmesi, düşük buruşma ve dayanıklılık.

Kumaşların koruyucu özelliklerini arttırmak için bir dizi özel apre çeşidi sunuyoruz: yumuşatıcı, yağ-kir-su itici, antistatik.

Kapsamlı kalite kontrol, hammadde seçimi ile başlar ve nihai ürün elde edilene kadar devam eder. Bu, STB ISO 9001-2009 gerekliliklerine göre bir kalite yönetim sistemi sertifikası, Belarus Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı sıhhi sertifikalarının mevcudiyeti ve uygunluk sertifikaları ile onaylanır. Şirketimiz yakın zamanda Oeko-Tex ® Standard 100 sertifikasını almıştır.


Address: 220028 Minsk, str. Mayakovskogo, 176. The Republic of Belarus

Phone: +375 17 282 28 39

Web: www.kamvol.by.
Kumaş tekstil
Koltuksuz Textile
Koltuksuz Tekstil 1988 yılında Denizli'de kurulmuş bir aile firmasıdır. Örme, dokuma ve boya bölümlerinin bir arada olduğu entegre bir tesisimiz vardır. Günlük 30 ton kumaş üretimimiz bulunmaktadır

Özellikle örme kumaş, örme havlu, dokuma havlu ve müslin konusunda uzmanlaşmış bulunmaktayız.

Denizli'de bulunan depomuzda her zaman belirli renklerde stok bulunmaktadır. Kendimize ait boyahanemizin olması için üretim aşamasında termin ve minimum miktarlar açısından bize büyük avantajlar sağlamaktadır.


Address: KOLTUKSUZ TEKSTİL İTH İHR TİC SAN LTD ŞTİ KUMKISIK MAH MENDERES BULV NO:171 MERKEZEFENDİ DENİZLİ

Phone:
0258 382 8123

Web: www.koltuksuz.com
Kolunsag Muflon
Kolunsağ bir fake fur kumaş üreticisi firmadır. Tekstil sektöründeki ilk imalat aktivitemiz 1933 yılında büyük dedemizin Rumeli'den Eyüp, İstanbul'a gelmesi ile başlamıştır. 1990 yılında taşındığımız Esenyurt'ta bulunan kendimize ait modern fabrika binamızda en son ve en yüksek teknoloji ile donatılmış yenilenebilir makine parkımız ile pelüş kumaş imalatı hizmetimizi sürdürmekteyiz.

Firmamız 80 yıldan fazla kendi alanında Türkiye'deki öncü firmaların arasında yer alıp, Türkiye pazar payının % 50 sini karşılayacak şekilde bir üretim kapasitesine sahiptir.

Pelüş benzer isimler altındaki Fake Fur, Faux Fur, Imitation Fur, Polar Fleece, Plush, Mouflon, Shag ve High Pile Fabrics(üzün tüylü kumaşlar) olmak üzere aslında her biri içerik olarak aynı olup, isimlendirmeleri farklı olabilen bu tarz kumaşların tamamını üretilebilmektedir.

Pelüş kumaşı öyle bir üründür ki soğuğa karşı koruyucu bir unsur olarak kullanıldığı gibi bazen konfeksiyonda lüks bir aksesuar olarak karşımıza çıkar ayrıca diğer sanayi sektörlerinde kullanılabilen bir üründür.

Pelüş kumaşı oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir;

Konfeksiyon, Kaban, Mont, Parka, Yelek, Çocuk Tulumu, Vizon Kürk, Elbise, Atkı, Şal, Kürk,

Oyuncak Sanayinde, Şapka, Çanta, Kırtasiye, Hediyelik Eşya, Kişisel Eşya

Ayakkabı, Bot, Terlik, Panduf, Çizme,

Ev tekstili, Battaniye, Paspas, Seccade, Halı, Koltuk örtüsü, Bebek ürünleri, Yatak örtüsü,

Otomotiv Kılıfı, Boya Rulosu, Klima filtresi, Eldiven, Dekoratif Kaplamalar ve modacının dizayn edeceği herhangi bir sektörde de uygulanabilmektedir.

Endüstriyel; Klima Filtresi ve Boya Rulosu

Firmamız üretim hattında kaliteli, doğal, organik ve orijinal hammadde ve malzeme kullanmaktadır. Personelimiz deneyimli, teknolojimiz yenilenmiştir. Firmamız ISO9001 kalite yönetim sertifikası yanısıra yün için WOOLMARK ve pamuk için de COTTTON belgelerinin sahibidir.

Tasarım ve Dizayn ekibimiz dünyadaki trendleri yakından takip ederek yılda iki kez bize özel Yaz-Kış koleksiyonlarımızı belirler. Müşterilerimizden gelen özel istekler doğrultusunda özel siparişlere cevap verilmektedir. Pano olarak da üretim yapabiliriz.

Müşteri memnuniyeti, standart kalite, süreklilik, müşterilerimizin sırlarını muhafaza ve güvenilir olmak firmamızın temel ve değişmez prensiplerindendir.

Firmamız sektörel ve genel bazda birçok yerel ve uluslararası fuarlara düzenli olarak yıllardır katılmaktadır.

Ürünlerimiz Rusya, Avrupa, Balkan ve Ortadoğu ülkelerine ihraç edilmektedir. Yeni uluslararası hedef pazarlara açılmak için çalışmalarımız devam etmektedir.

Fabrikamızın showroom unda ürün yelpazemizi ve canlı örneklerimizi görebilmeniz için siz saygıdeğer müşterilerimizi firmamızda ağırlamaktan memnunluk duyarız.

Saygılarımızla.


Address: Osmangazi Mahallesi 3113 Sk. No:2 Esenyurt İstanbul Turkey

Phone: 0212 886 53 34

Web: www.kolunsag.com.tr
KRM Kumaş
2013 Yılında Osmanbey'de Kurulan Firmamız Erkek Giyim Sektöründe Yenilikçi Anlayşıyla Faaliyet Göstermektedir. Tekstil Sektörünün Erkek Giyim Alanında Öncü ve Rekabetçi Anlayışıyla Yeni Trendleri İplik Karışımları ve Kumaş Oluşumunu Meydana Getiren Bütün Yenilikçi Metaryelleri Üretim Tekniklerini Takip Ederek Tercih Edilmeyi ve Yüksek Kalite Anlayışını Buluşturmayı Hedeflemektedir. Uluslar Arası Moda Markaları İçin Kumaş Üretiyoruz.

ÜRETİM

Özgün Tasarımlar, Modern Çizgililer, (%64 Polyester - %34 Viskon - %2 Lycra) Bu Karışımlarda Yün Görünümlü Kumaşlar Yapmaktayız.

We recommend to specify:

- volume of production (meters per year): 2.000.000 mt
- area of production (sq meters): 1.500 mt Kare
- countries of origin of raw materials: Hindistan - Kore
- features of the use of equipment: Dokuma Tezgahı
- additional services (for example manufacture of samples on request)


Address: MeşrutiyetMah. Hrant Dink Sk. Arifpaşa İş Merkezi No:66 Kat:1/11 Şişli/İSTANBUL

Phone: 0212 240 11 10

Web: www.krmkumascilik.com
L
Lami Textile
Lami Transfer Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 2001 yılında İstanbul'da kurulmuş ve fason transfer baskı üretimiyle faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu günden itibaren hep ileri gitmeyi hedefleyen Lami Tekstil, değişen müşteri talepleri ve moda trendlerine cevap verebilmek için daima yenilikçi bir kuruluş olmayı kendisine hedef belirlemiştir.

Şirket 2012 yılında yeni bir yapılanma sürecine girmiş ve geleneksel transfer baskı alanındaki 25 yılı aşan tecrübesi ve bilgi birikimini dijital baskı teknolojisiyle birleştirmiştir. Kendi bünyesinde faaliyete geçirdiği desen tasarım stüdyosu ve baskılı kumaş üretimiyle birlikte, desen programlarına, dijital baskı makine parkuruna önemli yatırımlar yapmıştır. Koleksiyonunu Avrupa'nın önde gelen tasarım stüdyolarıyla birlikte eş zamanlı çalışarak hazırlayan Lami Tekstil, dünyanın önemli hazır giyim markalarına baskılı kumaş tedariki yapmaktadır. Tekstil sektöründeki yenilikleri yakından takip ederek, kumaş ARGE'sine yaptığı yatırımlarla sezonun en trend kumaşlarını müşterilerinin beklentileri doğrultusunda üretmektedir.

Bugün İstanbul Davutpaşa Sanayi Sitesindeki 3000 m2 kapalı alanda bulunan işletmesinde yıllık 3.000.000 metretül baskı kapasitesine ulaşmıştır. Baskılı kumaş koleksiyonunda geniş bir ürün yelpazesine sahip olup dokumadan örmeye birçok kumaş çeşidini bünyesinde bulundurmaktadır. Bu üretilen kumaşlar ağırlıklı olarak viskon, polyester, pamuk ve keten karışımlı olup, kadın erkek dış giyiminden, iç giyimine kadar birçok alanda kullanılmaktadır. 2014 yılından itibaren Paris, Londra, Münih ve Moskova'daki tekstil fuarlarına katılarak kumaş ihracatını sürekli olarak arttırmaktadır. Ayrıca Avrupa'nın çoğu ülkesindeki satış acenteleri aracığıyla müşterilerine servis vermektedir.

Sektöründe öncü firmalar arasında yer alan Lami Tekstil, yenilikçi ve süreklilik ilkelerini benimseyerek, kalite standartlarından ödün vermeden güvenilir ve saygın bir üretici kimliğiyle hizmetine devam etmeyi hedeflemektedir.


Tel : +90 212 481 48 56 – 481 48 65

Web: www.lamitextile.com

Adres: Maltepe Mah. Davutpaşa Cad. Yıldız sk. No:4/1 Zeytinburnu 34010 İstanbul
Lefa tekstil
Le Fabric Tekstil
LE FABRİC TEKS.İNŞ. VE TİC. LTD. ŞTİ BURSA VATAN CADDESİ SANAYİ BÖLGESİ'NDE 2017 DE KURULMUŞ BİR FİRMADIR. KUMAŞ ÜZERİNE UZMANLAŞMIŞ BİR KADRO İLE GENİŞ BİR ÇEŞİTLİKTE YÜKSEK KALİTELİ KUMAŞLARI, MÜSTERİ ODAKLI RAKİPSİZ ÜRÜNLERİ, MÜŞTERİLERİN İHTİYAÇLARINA ÖZEL ÇÖZÜMLERİ, HIZLI TESLİMAT, ETKİN FİYAT POLİTİKASI VE YÜKSEK MÜŞTERİ MEMNUYETİ SUNMAKTADIR.

LE FABRİC TEKSTİL,ÜRETİMİN TÜM AŞAMALARINDA KALİTEYİ ÖN PLANDA TUTARAK,MÜŞTERİLERİNİN VE İLGİLİ TÜM TARAFLARIN İHTİYAÇ VE BEKLENTİLERİNİ EN İYİ ŞEKİLDE KARŞILAYABİLEN MODERN VE ENTEGRE BİR TESİSTİR.

LE FABRİC TEKSTİL, SEKTÖRDEKİ YENİLİKLERİ SÜREKLİ TAKİP EDEN VE İHTİYAÇLARA EN KISA ZAMANDA CEVAP VEREBİLEN KUMAŞ ÜRETİM TESİSİDİR.

FİRMAMIZ, TÜVİT( CHANEL),ODUNCU,KAŞE, TERİKOTON, FLAM VE VİSKON ÇEŞİTLERİ SATIŞ PAZARLAMA YANISIRA GEREKSE ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ VE YENİLİKÇİLİĞİ İLE İÇ VE DIŞ PAZARDA KENDİNİ DEVAMLI GELİŞTİRMEKTE OLUP ZENGİN KOLEKSİYONU İLE YURTİÇİ VE YURDIŞI MÜŞTERİLERİNE EN İYİ KALİTEDE ÜRÜNLR SUNMAKTADIR. VİZ YON VE MİSYONUMUZ DOĞRULTUSUNDA VE SAHİP OLDUĞU İLKELER VE HEDEFLER DOĞRULTUSUNDA EMİN ADIMLARLA İLERLEMEKTE VE FAALİYET GÖSTERDİĞİ ALANLARDA ÖNCÜ KURULUŞ OLMAYA DEVAM ETMEKTEDİR.Address: VATAN MAHALLESİ 2. VATAN CADDESİ C BLOK NO:104/ G YILDIRIM/BURSA

Web: lefabrictextile.com
M
Marsala
Fabrika 1940 yılından beri deneyime sahiptir ve bu süre zarfında kendisini güvenilir bir tedarikçi ve pazarda deneyimli bir üretici olarak belirlemiştir. Marsala Tekstil Fabrikası, Rusya ve Avrupa'nın önde gelen gömlek ve kumaş üreticilerinden biridir. Her zaman en iyisi için çalışıyoruz. Ekipmanlarımız modern teknoloji kullanılarak üretilmiştir ve diğer üreticilere kıyasla daha iyi kalite üretmemizi sağlar. Koleksiyonumuz, farklı yönlerde birçok tasarım içerir, bu da ürün yelpazenize harika bir katkı olabilir. Bunlar basit kumaşlar, çizgiler, hücreler, jakarlar, baskılar ve diğer birçok kumaş türüdür.

Web: www.marsalatextile.com

Telefon:
+90 (224) 502-0019

Adres: OSB Turuncu Cad. 2.Sk № 3 16140 Nilüfer – BURSA / TÜRKİYE
Modasay
ModaSay Tekstil firması 2004 Yılında Yüksel Altıntaş tarafından Bayrampaşa'da kurulmuştur. Firmamız 2004 yılından beri müşterilerine ARGE tasarım ve tedarik alanında hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

2007 yılı ilk Laleli Mağazamız ile satışlarımıza devam edip,2010 yılında mağazamızı Merter olarak devam ettirdikten sonra;2013 yılı itibariyle Osmanbey Mağazamız ile kaliteye önem vermektedir.

Genç,dinamik ve yenilenmiş kadrosuyla kumaş piyasasında her alanında kalite deneyimini yaşamak isteyen müşterileri taleplerini karşılamaktayız. Yerel ve global pazarlar için renk, doku ve desen harmonisi olan koleksiyonlarımızı zengin yelpaze ağında geliştirmeye ve sunmaya devam etmekteyiz.

ModaSay olarak hali hazırda Rusya, Fransa, İngiltere, Belarus, Ukrayna, Macaristan, Azerbaycan, Özbekistan, İsrail, Yunanistan, İran, Bulgaristan, Ermenistan, Polonya, Kırgızistan olmak üzere 15 ülkede ürünlerimizi yurtdışı müşterilerimiz ile buluşturmaktayız.Web: www.modasay.com.tr

Теl: +90 532 680 82 12, +90 212 417 58 74

Аdres: Cumhuriet Mah. Rumeli Cad. Nakiye elgün Sok. No:16/B Osmanbey/Şişli İstanbul/Türkiye
Migiboy
Migiboy Tekstil yaklaşık 750 çalışanı olan bir tekstil şirketidir. Her türlü örme ve dokuma kumaş üretiyoruz ve ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz ve çeşitli ülkelere ihracat yapıyoruz. Migiboy Tekstil olarak 40 yılı aşkın tecrübemiz ile tekstil sektöründe Türkiye'nin önde gelen şirketlerinden biriyiz ve inşaat, enerji ve konaklama sektörlerine artan yatırımlarla büyümeye devam ediyoruz.

Web: http://www.migiboy.com/

Adres: Mehmet Nesihi Özmen Mah. Fatih Cad. Selvi Sok. No:7 / 1 Merter – Güngören / İSTANBUL
Maliboss
Renkteks Tekstil San.Tic.Ltd.Şti, 1997 yılında Renk Grup bünyesinde giyim ve perde sektöründeki tekstil firmalarına hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.

Kuruluşuyla fason üretimle piyasaya giren Renkteks Tekstil, 2005 yılında ilk makine parkurunu kurarak üretime başlamıştır. 16 yıllık üretim tecrübesiyle farklı sektörlere hitap edebilen firmamız, her geçen yıl büyümeye devam etmektedir. Firmamız 28 adet Raşel Örme makinaları ile şu an aylık üretim kapasitesi 1.000.000 mt üzerindedir. 2020 yılı itibariyle 4 adet brode makinemiz de üretime başlamıştır.

Giyim sektörüne özel yeni markamız Maliboss; dış giyim ve iç giyimlik kumaş ve tül çeşitleriyle hizmet vermektedir. Örme mesh tül, viskon likralı örme raşel kumaşlar, gelinlik kumaşlar, abiye kumaşlar, bürümcük kumaşlar gibi çeşitleriyle piyasaya kalitesinden söz ettirerek yerini aldı. Baskı ve boya çeşitleriyle müşterilerimizin isteklerini dinleyip, onlara özel numunelerle onay alarak işlem yapmaktayız. Kaliteden taviz vermeyen Maliboss, müşteri memnuniyeti ve geri dönüşler ile her geçen gün kendini yenilemektedir.


Tel: 0216 5615432

Web: www.maliboss.com

Adres: Osmangazi mah. Mertler cad. No:20 Sancaktepe / İstanbul
Muratoğlu Kumaş
Firmamız 40 yılı aşkın süredir bay ve bayan dış giyim kumaşları üretmektedir. Kumaşlarımızda polyester-viskon, yün-akrilik, yün-poliamid ve akrilik-polyester elyaflar kullanılmaktadır. İstenilen renk ve deseni üretme kapasitesine sahip olan firmamız koleksiyonu ile modaya ışık tutmaktadır.

Web: www.muratoglukumas.com

Telefon: 0212 565 10 32

Adres: Cumhuriyet Mah. Nakiye Elgün Sok. No: 23 / Osmanbey / Şişli / İstanbul
Mem tekstil
1992 yılında sadece iplik üretimi olarak kurulan firmamız zamanla büyüyerek ülkemizin ve dünyanın önde gelen hazır giyim markalarına değişen moda trendleri içerisinde en kaliteli ve çeşitli iplik ve kumaşları en hızlı terminle sunar hale gelmiştir. Yüksek kapasitemiz, ürün çeşitliliğimiz ve geliştirdiğimiz yeni ürünlerle müşterilerimizin pazardaki rekabet gücünü sürekli artırmayı hedefliyoruz. Her yıl düzenli olarak dünya genelinde tekstil ihtisas fuarlarına katılarak moda trendlerini yakından takip ediyor; inovasyonlarımız için sürekli olarak teknoloji ve insan kaynağına yatırım yapıyoruz.

KUMAŞ ÇEŞİTLERİMİZ:
Boyalı ve Baskılı(Rotasyon ve Dijital):

Süprem
Likralı Süprem
İki İplik
Likralı İki İplik
Üç İplik
İnterlok
Pike
Ribana
Selanik
Waffle
Punto di Roma
Organik kumaşlar
Vortex Viskon Kumaşlar
Flamlı ve Nopeli Kumaşlar

ÜRETİM KAPASİTEMİZ:
İplik---150 ton/gün
Boyalı Örme Kumaş: 40 ton/gün
Rotasyon Baskılı Örme Kumaş: 10 ton/gün
Dijital Baskılı Örme Kumaş: 1 ton/gün


MEM TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.

Address: Mahmutbey Mah. Dilmenler Cad. No:19 Aslanoba Plaza /Bağcılar İSTANBUL/TURKEY

Phone: +90 212 438 21 38

Web: www.memtextile.com
Mahmutoğlu tekstil
Mahmutoğlu Tekstil 1991 yılında Karakuş ailesi tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden beri izlemiş olduğu yenilikçi, sürdürülebilir ve hep daha iyisini üretme politikaları sayesinde Türkiye'nin sayılı üretim firmalarından biri haline gelmiştir.

Mahmutoğlu tekstil üretimini ve satışını Türkiye genelinde sahip olduğu 1 fabrika 2 şube ile gerçekleştirmektedir.
Yaklaşık 20.000 metrekare kapalı alan üzerine kurulmuş olup
Toplam da 260 personel çalışmaktadır.
Mahmutoğlu tekstil sürekli büyüyen ve gelişen organizasyonu ile insan kaynağının eğitilmesine yüksek önem verir. Bu sebeple gerek kişisel gelişim ve bilinçlendirme gerekse yasal zorunlu eğitimler tüm çalışanlarımıza verilmektedir.
Sektörle ilgili en son trendler yakından takip edilip müşteri beklentilerine uygun Tasarım+Kumaş kombinasyonları oluşturulmakta ve müşteri portföyüne sunulmaktadır.

VİZYONUMUZ-MİSYONUMUZ

" Önce insan" felsefesinden, firma güvenilirliğinden ve ürün kalitesinden ödün vermeden, bilgi ve teknolojinin önemini özümsemiş, yetkin ve yaratıcı kadromuzla gelişen standartları takip ederek yatırımlarımızı sürdürüp dünyanın önde gelen tekstil üreticilerinden biri olmaktır.
Ulusal rekabet koşullarında, artı değer yaratmayı vazife bilen, kaynaklarını maksimum etkinlikte kullanan, Müşterilerine sözü verilen sipariş öncesi teslim edilen numune ile aynı kalitede sevkiyatın yapılmasını amaçlayan ,en iyi ve kaliteli hizmeti veren, güvenilir ve itibarlı bir şirket olarak Hizmet kalitemizi en üst noktaya taşıyarak varlığımızı sürdürmek .

ANA FAALİYET KONUSU

Sentetik filamentlerden ve devamsız elyaflardan dokuma kumaş imalatı olup Polyester/Viskon; Pamuk ve Pamuk karışımlar Viskon ve Viskon karışımlı kumaşlar üretilmektedir

FİRMAMIZDAKİ MEVCUT DURUM

Firmamızda, sentetik filamentlerden, devamsız elyaftan, polyester/viskon, pamuk ve pamuk karışımlar ile viskon ve viskon karışımlı ürünlerden örme kumaşlar üretilmektedir.
Bu kumaşların imalatı için gerekli olan faaliyetlerini gerçekleştirirken; sipariş alımı, satın alma, üretim planlama, üretim, satış, yönetim organizasyon, ürün ve yardımcı malzeme stokları gibi süreçler excel formlarında manuel olarak takip edilmektedir.

Firmamız, büyüme süreci ile birlikte bahsedilen süreçlerini yeniden gözden geçirerek, dijital sistemleri daha fazla kullanarak rekabet gücünü arttırmaya ihtiyaç duymaktadır.
Firmamız üretim hatlarında gereksiz bekleme, stok takibi ve üretim hatlarındaki maliyetlerin düşürülmesi ile ilgili olarak 3'er aylık dönemler halinde stok sayımı yapmaktadır. Gerçekleştirmiş olduğu sayımlara bağlı olarak gereksiz bekleyen ürünler ve gereksiz stoklar ile ilgili analizler yapılarak planlama ve üretim süreçlerinde bu bilgiler kullanılmaktadır. Böylelikle verimsizlikler azaltılmaya çalışılmaktadır.

Mevcut durumda kumaş üretim süreçlerindeki, makinelerin çalışması/durması gibi fonksiyonları kumanda eden temel otomasyon uygulamaları dışında kullandığı bir otomasyon uygulaması bulunmamaktadır.
Firmamızın üretim öncesi ve üretim süreçlerinde makinalar tarafından, bağımsız ve otomatik olarak yapılan işlemler ile bu amaçla kullanılan donanımsal ve yazılımsal bileşenler an itibariyle maalesef bulunmamaktadır


Adres: İnegöl Org.San.Böl.Süleymaniye mah.4.cad.No:4, İnegöl- Bursa

Tel: +90 224-215-10-15 -16

Website: www.mahmutoglutekstil.com
Moda Ossa
Moda Ossa, markaya ve üretime yeni bir bakış açısı getirdi. Kadın giyiminde dokuma kumaş konusunda, 2014 kuruluş tarihinden bugüne kadar geçen yıllarda, alternatif yaratan renk ve desen seçenekleriyle hem Türkiye'de hem de yurt dışında da tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Dünya çapında kabul gören üretim standartlarına uygun kaliteli dokuma kumaş ve özgün kumaş koleksiyonu ile tüm beğenilere cevap veren Moda Ossa Kumaş, tasarıma yönelik AR-GE çalışmalarıyla da sektörde modanın ve yeni eğilimlerin yolunu açan uluslararası bir firmadır.

Misyonumuz

Bursa da üretim fabrikamızla, İstanbul da satış ve pazarlama alanında hizmet verdiğimiz tüm müşteri ve ürün segmentlerinde, yenilikçi ve yaratıcı ürünlerimizle öncelikli tercih edilen, izlenen, yönlendiren, sevilen ve sürdürülebilir değerler yaratan lider dağıtım kanalı olmak.

Vizyonumuz
Çalışanların kişisel gelişimine olanak vererek gelişimin ve yenilikçiliğin sürekliliğini sağlamak, sürdürülebilir iş sonuçları oluşturarak hissedarlarımızın yönetiminde sağlıklı ve sürdürülebilirliği sağlanmış bir şirket yapısını oluşturmak.

Address : Halide Edip Adıvar, Akar Cad. No:2/B Bomonti/İstanbul

Phone : +90 212 231 25 42

Web : www.modaossakumas.com

Medas
1997 yılında " Modern ve yüksek kalitedeki ürünleri makul fiyatlarla müşterilerinin beğenisine sunma " ilkesiyle yola çıkan MEDAS, geçen 22 yıllık süreçte sektöründe yenilikçi ve müşteri odaklı çalışma prensipleriyle önde gelen şirketler arasına girmeyi başarmıştır.

2005 yılında Moskova merkezli Rusya faaliyetlerine başlayan MEDAS , 2015 yılında Minsk merkezli Belarus ve 2016 yılında da Varşova merkezli Polonya faaliyetlerini başlatarak herhangi bir aracı kişi veya kurum olmadan müşterilerine ulaşarak yüksek standartları ve yetkin kadrosuyla müşterileriyle sürdürülebilir, güvene dayalı iş ortaklığı oluşturmuştur.

Üretim aşamasından son kullanıcıya kadar, iş akışında deneyimli profesyonel ekibi ve sürecin her aşamasında teknolojiyi kullanarak fark yaratan MEDAS, müşteri odaklı çalışmalarını şirket içi hizmet kültürünü, değişime açık yönetim anlayışıyla bütünleştirerek gelişmeye devam etmektedir.

Müşteri ilişkilerinde kurumsal yapımızın gereği olarak bireysel yaklaşımı tercih ediyoruz. Bu nedenle müşterilerimizin karlılığı ve güveni iş hayatımızda ki en önemli kılavuzlarımızdır.

Faaliyet gösterdiği ülkelerde toplumun ihtiyaç ve hassasiyetlerini kusursuz olarak kavrayabilmek adına, o ülkenin en iyi ve başarılı iş insanlarını ekibimize dahil ediyor, farklı ülkelerden edindiğimiz tecrübelerle birleştirdiğimiz bu benzersiz gücü özgün bir yaklaşımla sunuyor ve sizlere en iyi hizmeti verebilmeyi amaçlıyoruz.

Sektörümüzün tecrübeli isimlerinden oluşan yönetici kadromuzun deneyimini , sahada titizlikle çalışan genç ekibimizin dinamizmiyle birleştiriyor ve müşterilerimizin güveni için çalışıyoruz.

En değerli şeyin zaman olduğunun farkındayız. Dünya hızla değişirken MEDAS'ı faklı kılan bir diğer özelliğimiz yeniliğe ve teknolojiye yaptığımız yatırımlardır. ARGE çalışmalarımızın ve teknoloji alanına yaptığımız yatırımların temel hedefi siz değerli müşterilerimizin karlılığını arttırmak ve sonuç odaklı iş hızınızı arttırmaktır.

Lojistik ağımıza verdiğimiz önemle , bölge depolarımızın haftalık periyotlarda yeni ürünlerle takviye edilmesini ve müşterilerimizin talep ettikleri ürünlere en kısa zamanda sahip olmasını sağlıyoruz.

Sizlerden gelen "özel ürün" siparişlerini de yine aynı titizlik, dikkat ve hızla üretiyoruz.

Her bir ürün için 96 ayrı renkten oluşan ürün yelpazemiz, deneyimli kadromuz, hızlı lojistik ağımız ve müşteri odaklı çalışma anlayışımızla yolumuza devam ediyoruz.

Moripek
3 kuşaklı firmanın bilgi ve tecrübe geçmişi ile tekstil sektöründe yaklaşık 70 yıldır tekstil hizmetine ilk günkü amatör havasıyla siz değerli müşterilerimize sunmanın gururunu yaşıyoruz. Firmamız kurulduğu günden itibaren tekstil sektöründe müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ilke edinmiş, çağın her geçen gün gelişen yeniliği ile birlikte daha sağlam adımlarla hizmet vermektedir. 2010 yılından bu yana şirketimiz, vizyonunu Morelli Exclusive design adı altında dijital baskıya yaptığı yatırımlarla ortaya koymuştur.
Moripek kendi tasarımları ve dünyanın önde gelen tasarım stüdyoları ile yaptığı işbirliği ile kadın giyim modelleri için farklı koleksiyonlar hazırlamaktadır. Global moda trendlerini takip ediyor ve bunları kendi vizyonumuz ve bu konuda büyük deneyime sahip kadromuzla birleştiriyoruz. Toplam 6 koleksiyon ile 2 ana ve 4 alt koleksiyon hazırlıyoruz. Müşteri odaklı hizmetler ile siz değerli müşterilerimize özel tasarım koleksiyonları ve hızlı moda trendlerini sunuyoruz.
Moripek'in ana ilkesi, uzman kadrosuyla hem yurtiçi hem de yurtdışı pazarlara koşulsuz müşteri memnuniyeti, hız, kalite sunmaktır. Moripek, Avrupa ve Amerika'daki payını her geçen gün artırmaktadır.


Address : Demirtaş Dumlupınar OSB. Mah.Istanbul Cad.No:570 Bursa / TURKEY

Phone : +90 224 262 10 45

Web : www.moripek.com.tr

MSS Dokuma
MSS DOKUMA SAN TİC. A.Ş.; 2018 yılında Türkiye'nin tekstil başkenti Bursa'da kurulmuştur.Kadın giyim sektörünün önde gelen markalarına kumaş üretim ve pazarlama hizmeti vermektedir. 2020 yılında sürdürülebilirlik politikası çerçevesinde koleksiyonun büyük kısmında çevreci(sustainable) kumaşlara yer vermeye başlamıştır.


Address: Cumhuriyet Mah. 1243 Sk.No:46 A blok Osmangazi Bursa

Phone: 0224 236 34 34 / 0224 236 34 33

Web site : www.msstekstil.com.tr
Melek Dantel
MELEK DANTEL (GÖRENLER TEKSTİL), 1997 yılında İstanbul'da dış giyim ve iç giyim için çözgülü örme dantel, dantel bantlar ve jakarlı raşel kumaşların üreticisi ve satıcısı olarak kurulmuştur. 1999 yılında İstanbul'un 100 km batısında Çorlu'da 9000 m2 kapalı alana sahip yeni fabrika sahasına taşınmıştır. Daha sonra 2010 yılında Karl Mayer marka jaquatronic makineleride bünyesine katarak dantel çeşitliliğini arttırmıştır ve bu makine parkurlarının eklemensi sonucunda MELEK DANTEL (GÖRENLER TEKSTİL), uzman ekibi ve son sistem makine parkuru ile ayda yaklaşık 100 ton kumaş üretim kapasitesiyle faaliyetlerine devam etmektedir.

Melek Dantel dantel ve raşel kumaş üretiminde deneyimli uzman bir ekibe sahiptir. Ürünlerimiz de elastanlı veya elastansız poliamid, polyester/mikro polyester, viskoz ip çeşitleri kullanılmaktadır.

Markamız (MELEK DANTEL) şu anda İtalya, İspanya, Rusya , Portekiz, Fransa, İngiltere, Belçika, Yunanistan, Ukrayna, Polonya, Fas ve Tunus'a satılmaktadır.

Ayrıca şirketimiz, Zara, Massimo Dutti , Bershka , Oysho gibi uluslararası tanınmış markaların sahibi olan küresel moda perakende grubu Inditex (Merkezi İspanya'da) tarafından akredite edilmiş birkaç Türk tedarikçiden biridir.

Ar-Ge departmanımız mevsimsel trendlere ve gelişmelere göre yılda 400-500 yeni tasarım geliştirmektedir.

Firmamız Fransa, İspanya, İngiltere gibi Avrupa'daki moda merkezlerindeki uluslararası fuarlara katılım sağlamaktadır. Yılda iki kez Interfiliere Paris , Premiere Paris , London Textile Fair fuarlarına katılım sağlamaktayız.

Firmamız uluslararası OEKOTEX, GRS, RCS sertifikalarına sahiptir. Bu standartlara göre üretimine devam etmektedir.


Address : Hatip mah. 1711. sok Görenler sitesi No:10 59860 Çorlu/Tekirdağ.

Phone : +9 0282-654-57-80

Web : www.melekdantel.com

Merboy Tekstil
Merboy Tekstil, sektörünün önde gelen lider örme kumaş üreticilerinden biridir.

Yenilikçi vizyonu ile müşteri beklentilerine hızlı yanıt vermeyi prensip edinen, gelişme endeksli esnek üretim kabiliyetleri ile gerek domestik gerek uluslararası arenada rekabet edilebilir seviyede üretim yapan, entegre kabul edilebilecek saygın bir kuruluştur.

Kısa terminler ile üretim yapabilen ender işletmelerden birisiyiz. Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına, tek çatı altında yanıt verebilmenin gururunu yaşamaktayız. Merboy Tekstil, fantezi ve baskılı örme kumaş üretimi ile birlikte ayrıca teknik tekstil kumaşlarına öncelik vererek, gelecek planlarını bu doğrultuda yapmaktadır.

Her gün geliştirdiğimiz ve tasarladığımız kumaşlarımız ile " aradığınız bir kumaşı biz daha önce üretmişizdir." merboy tekstil olarak bu düşünce ile hareket etmekteyiz.

1970'ten Bugüne

Merboy Tekstilin istikrarlı yükselişinin arkasında uzun yıllara dayalı tekstil deneyim ve birikiminin, teknoloji ve yeniliğe açık olmanın güveni vardır. 70'li yıllarda örme kumaş ticareti ile başladığı tekstil hayatına 1987 yılında kurumsal bir yapıya dönüşerek örme kumaş üretimi ile devam eden Merboy Tekstil, 15.000 m2 kapalı alanda geleceğin teknolojilerini kullanarak tüm dünyaya üretim yapmaktadır. 2002 yılında yeni boya-apre işletmesini bünyesine ekleyen firmamız, baskı işletmesini de bünyesine eklemiştir.

Başarı İlkeleri

Merboy Tekstilin başarısındaki en büyük etken kuruluşundan bu yana aldığı ve uyguladığı ilkesel kararlardır. Merboy Tekstil alınan işi zamanında teslim etmeyi, araştırmaya ve yenilikçiliğe önem vermeyi, müşteri odaklı davranmayı, ihtiyacını müşteriden önce hissetmeyi ilke edinmiştir.

İnsana ve Doğaya Saygı…

Tüm işletme atık sularının arıtılarak doğaya salınması, insana ve çevreye verilen önemin göstergesidir.

Türkiye'den Dünya'ya

Merboy Tekstil, günlük 50 bin metre fantezi ve baskılı kumaş üretimi yapmaktadır.

Üretimimizin %50 sini ihraç etmekteyiz.

Ana ihracat pazarlarımız Avrupa ve Rusya olmak ile birlikte, "yeni pazarlar yeni ufuklar " bakış açımızla tüm dünya da ürünlerimizi giyilebilir kılmak istiyoruz.


Address: Velimeşe OSB Mahallesi 132. Sok No: 4/1 Ergene - TEKİRDAĞ

Phone: +90282 674 48 40 - 41
Mutlu Kumaş
Moda metraj kumaşçılık
Firmamız örme ve dokuma kumaşlarının toptan ticaretini yapmaktadır. Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra modaya uygun, kaliteli kumaşlar sunmak ana hedefimizdir.
Çeşitli üretilen kumaşlara Dijital rotasyon gofraj baskılar yaparak katma değer katılmaktadır.

Tekstil sektöründe kendine yeniliği hedefleyen bir firmadır.

Firma olarak uluslararası pazarlarda pazarlama ağı kuran ve bu pazarlarda başarısını bir adım daha ileri götürmek için profesyonel kadrosuyla çalışmalarına devam etmektedir.

Firmamız Rusya, Kırgızistan ve Özbekistan olmak üzere birçok ülkede faaliyet göstermektedir.


Address: Mehmet Nesih Özmen Mah. Söğüt sk. No:5 Merter/İstanbul

Phone:
0212 516 97 72

Web:
www.metrajkumascilik.com
Modal A.Ş & Özilhanlar tekstil
Özilhanlar Tekstil İnşaat firmamız; tekstil sektöründe 1997 yılından günümüze bilgi ve birikimi ve tecrübemizle 2021 yılında kurmuş olduğumuz Modal Tekstil Entegre San. Tic.A.Ş. fabrikası ile tekstil sektöründe faaliyetlerini her geçen gün artırarak çok önemli bir konuma gelmiştir.

40.000 metrekare açık 20.000 metrekare kapalı alana sahip olan fabrikamızda örme, boyama ve baskı işlemleri bulunmaktadır. Gerek yurtiçi gerek yurtdışında her geçen gün büyüyen Modal tekstil, bünyesine kattığı son teknoloji yeni makineler ve yeni kumaş çeşitleri ile müşteri memnuniyetini her daim kazanmayı amaçlamıştır.

Şirketimiz; İstanbul/Zeytinburnu'nda satış ofisi olup Tekirdağ'da bulunan fabrikamızda müşterilerimizin istek ve taleplerini kırmadan sizlere en kaliteli kumaşı sunmayı hedefliyoruz.

Modal tekstil doğaya ve çevreyle bütünleşmiş, yenilikçi ve sürdürülebilir çevre yaklaşımları ile uygunluk sağlamıştır.

Oeko-Tex, İnditex, GOTS, GRS, OCS sertifikası ile belgelendirilmiş bir firmadır.

İstanbul olmak üzere tüm Türkiye ve dünyanın bir çok yerine hizmet vermektedir. Modal tekstil olarak kendizimizi her daim yenilemeye ve zamana ayak uydurarak ve müşterilerimizin siparişlerini zamanında yüklemeye özen gösteririz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarını karşılayarak; müşteri memnuniyeti odaklı, güvenilir,insan sağlığına ve çevreye duyarlı bir kurum olmak. Özellikle markalaşmaya doğru ve her daim kaliteli kumaş çıkartmaya özen göstereceğiz.

Tekstil sektörüne her daim değer katan bir kurum haline gelmiş olacağız.

Vizyonumuz

Sürekli kaliteli ve yeniliği takip ederek, ülkemizde tekstil sektöründe başarılı bir konum da tutmak. Her daim kumaşlarımızı kaliteli bir şekilde müşterilerimize sunmak.Address: TELSİZ MAH. DURSUN KILIÇ CAD. NO:32 ZEYTİNBURNU İSTANBUL

Phone:
02126652709 - 02126657601

Web:
modaltekstil.com (Özilhanlar.com)
Melen fabrics
MelenFABRICS olarak dokuma kumaşlar alanında müşterilerimizin taleplerini karşılayarak sürdürülebilir ve saygılı ilişkiler kurduk.Siparişten teslimata kadar sorunsuz bir süreç sağlayarak müşterilerimize çözüm odaklı ve güvenilir hizmetler sunuyoruz. Doğayı ve çevreyi korumaya önem veriyor, ürün portföyümüze eklediğimiz sürdürülebilir (geri donusumlu ve organik) kumaş alternatifleri ile üretimimizi bu çerçevede sürdürmek için çalışıyoruz. Urun gamimiz pamuk, pamuk karisimli, poliviskon, geridonusumlu pamuk ve geri donusumlu polyester, organik dokuma kumaslardir. Bunyemizde GRS, GOTS ve OCS sertifikalarimiz bulunmaktadır.


Address: Melen Kumascilik |Mehmet Nesih Ozmen Mh. Zeytin Sk. No:6 | Merter, Gungoren 34173, Istanbul, Turkey

Phone: +90 212 502 58 22

Web: www.melenfabrics.com
MG Group Tekstil
MG GROUP TEKSTİL, yılların getirdiği uzmanlık ve tecrübeyle dokuma kumas sektöründe 2019 yılından bu yana tekstil sektöründe hizmet vermektedir. Yılda 2 milyon metre kumaş üretim kapasitesine sahip olan şirketimiz, Yün, Polyester,Viskon, Pamuk ve Keten karışımlı kumaşlar üretmektedir.

2019 yılından bu yana İhracat yapan firmamız, dokuma kumaş sektöründe. Üretiminin %35'lik kısmını ihraç eden firmamız, başta Avrupa ülkeleri olmak üzere dünyanın dört bir yanına ihracat yapmaktadır. Geri kalan %65'lik üretimini ise iç piyasadaki yerli üretim firmalarına ve ihracatçı konfeksiyonculara yapmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ve her aşamada sürdürülebilir kaliteyi kendisine ilke edinen firmamız, tekstil sektörüne yenilikler katarak, günün modasına uyumlu, doğayla barışık ve insan sağlığını önde tutan kumaşlar üretmeye devam edecektir.


Address: Mehmet Nesih Özmen Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad No :2/C
Güngören /İstanbul

Phone:
0212 641 05 64

Web:
www.mggrouptekstil.com
Mem Dış Ticaret
Firmamız, 20 senedir Çin ve Bangaldeş'te konfeksiyon ürün imalatı yapmaktadır.

İstanbul ofisimizdeki deneyimli kadromuzla, Türkiye'nin önde gelen markalarından Beymen, Beymen Club, Network, Ds Damat, Kiğılı ve benzeri firmalara, koleksiyonlarının hazırlanmasından, siparişlerin yerleştirilmesi, ürünlerin gerek aksesuar gerekse fit onaylarının alınması, ara ve final kalite kontrollerinin yapılmasına kadar, imalatın tüm ana proseslerini takip ederek hizmet vermekteyiz.

Son 10 senedir Çin'de, ağırlıklı sentetik karışımlı kumaşlardan dış giyim (mont ve kaban) üretimi yapmaktayız. Bu süre boyunca, aynı fabrikalarla, kaliteden ödün vermeyen çalışma anlayışımız, müşterilerimizi memnun eden bir standart yakalamamızı sağlamıştır.

Değişen piyasa koşulları ile birlikte, mevcut işlerimizin yanı sıra, Türkiye'de, yün karışımlı ve poly/viskon karışımlı kaşe kaban ve palto üretimini yakın zamanda devreye aldık. Bu alanda, kendimizi sürekli geliştirerek, müşterilerimizden aldığımız olumlu geri bildirimler sayesinde, Türkiye üretim bacağında ciddi üretim hacimlerine ulaştık. Sürekli büyüme hedefimiz, kaliteden ödün vermeyen üretim algımız, bu alanda sayılı üreticilerden biri olduğumuzun en belirgin göstergelerindendir.


Address: Mahmutbey Mah. Dilmenler Cad. No:19 Aslanoba Plaza /Bağcılar / İSTANBUL /TURKEY

Phone: +90 212 438 21 38

Web: www.memtextile.com
N
Nil Örme
Nil Örme; örme, boya, baskı ve finish işlemlerini kendi bünyesinde yapan entegre bir örme kumaş imalatçısıdır. Tekstil hayatına 1940 yılında başladık, bayan ve erkek kumaşında uzmanlaştık. Üretim yelpazemiz, süprem,interlok,ribana, kaşkorse, 3 iplik, 2 iplik, scuba,waffle, pike örme kumaşlardan oluşmaktadır. Kullandığımız iplikler; doğal iplikler (bamuk, keten…), selülozik iplikler(viskon, modal, tencel) ve sentetik iplikler (polyester, polyamid) ve bu ipliklerin elstanlı/elastanszı karışımları.
Tüm üretimlerimiz Oeko-Tex 100 sertifikası kapsamındadır.
Şirketimiz iyi organize bir firma olup, OCS,GOTS,GRS ve BCI sertifikalı kumaş üretimi yapmaktadır.Adres: Cihangir Mah.Şehit jan.Kom.Er Zafer Kızıltaş Sk. No: 1 Kat: 4 Ambarlı – Avcılar / İstanbul

Telefon: (0212) 422 58 78

Fax: (212) 422 83 63

Web: nilorme.com
Nelko tekstil
NELKO TEKTİL 21.02.2018 senesinde Bursa Gürsu Organize Sanayi Bölgesinde kurulmuş olup 2019 yılında Demirtaş Organize Sanayi Bölgesine taşınmıştır.

32 Jakarlı ve 148 armürlü dokuma kumaş üretim ile sektöre giren NELKO tekstil 2019 yılında ihracat faaliyetlerine başlamıştır. NELKO Tekstil bünyesinde üretilen kumaşların %50'i dış pazarlara, %50'i ise ihracata yönelik çalışan konfeksiyon firmalarına satılmaktadır. NELKO Tekstil uluslararası platformda gerçekleşen fuar katılımlarıyla, pazar payını yükseltmek için faaliyetlerde bulunmaktadır. Yılda 4 kez koleksiyon hazırlayan firmamız, markalara yönelik özel koleksiyon çalışmalarına da yer vermektedir.

DOKUMA


Bünyesinde bulunan klimalı 10.000m² kapalı alanı olan dokuma salonunda son model armürlü ve jakarlı dokuma tezgâhları ve çözgü makinaları ile aylık 600.000mt yüksek kaliteli kumaş üretimini en verimli şekilde gerçekleştirmektedir. Dokuma teknolojilerindeki tüm yenilikler titizlikle takip edilmekte ve bu doğrultuda sürekli ve planlı olarak makina ve ekipmanların teknolojileri yenilenmektedir.
Ağırlıklı olarak bayan alt ve üst giyimine yönelik kumaş üretimi yapan dokuma departmanı; aynı zamanda özellikle elastanlı pantolonluk ve gömleklik kumaş üretiminde de köklü bilgi birikimi ve tecrübeye sahiptir. Esnek üretim yapısı sayesinde pamuk, viscose, naylon, polyester akrilik, lyocel, keten, ipek ve elastanlı iplikler içeren kumaşlar üreterek zengin bir ürün yelpazesini moda dünyasına sunmaktadır.

Bünyesinde bulunan AR-GE ve ÜR-GE bölümü uluslararası tecrübeye sahip tasarımcıları ve konusunda çok deneyimli personeli ile tüm moda trendlerini takip etmekte ve firmamızın koleksiyonlarına yön vermektedir.

KUMAŞ BOYA

Modern ve farklı makine parkuru ile kumaş boyama bölümünde hem baskı altı hem düz boya olarak aylık 380 ton kumaş üretimi yapılmaktadır.
Düz boya makine parkurumuz; çeşitli elyaf karışımlarıyla ürettiğimiz kumaşları en verimli şekilde boyanmasını sağlamak üzere seçilmiştir. Üretim; yönetim bilgi sistemi ve kimyasal otomasyonla desteklenerek kumaş üretimi her aşamada izlenebilmekte ve kayıt altında tutulabilmektedir. Üretimde kullanılan kimyasal ve boyar maddeler temiz çevre esas alınarak belirlenmiştir. Bitim işlemlerinin uygulanmasında da tüm yenilikleri takip eden NELKO TEKSTİL son teknoloji makinaları ile ürettikleri kumaşlara artı değerler katmaktadır. Eoketex ve inditex belgeleri vardır.

İTHAL KALİTELER

Nelko Tekstil olarak firmamız uzak doğu ülkeleri Endonezya. Malezya, Çin Kore ve Pakistan gibi ülkelerden 60 gr mt/tül den 200 gr mt/tül e kadar Viskon, Pamuk ve Polyesterdeki kaliteleri ham ve Pfd olarak ithal ederek iç piyasaya ve ihracata proforma ve ihraç kayıtlı satış yapmaktadırAdres: Demirtaş Dumlupına OSB mah Fesleğen Sok. No:6 Osmangazi / BURSA

Tel: 0 224 371 5 444

Web: www.nelkotextile.com
NNK textile
NNK Tekstil 2004 yılından beri çeşitli ülkelere - Rusya, Ukrayna, Beyaz Rusya, Bulgaristan, Sırbistan'a - kadın giyim üretimi için boyalı, baskılı, dokuma ve örme kumaşlar ihraç etmektedir.

Firmamız, alanında uzman üretici partnerler ile yapmış olduğu iş birlikleri neticesinde kalite ve hizmetinden ödün vermemektedir.

Desen tasarımı, varyant ve kumaş ARGE birimlerimizde dünya moda sektörünü yakından takip etmekte olup bunlar, moda ile en iyi şekilde harmanlanıp müşterilerimize sunulmaktadır.


Web: nnktextile.com

Adres: Cumhuriyet mah gazi cad güven sokak no 2/1b nilüfer bursa
Nipteks
Adress: Alaşarköy Mah. İstanbul Caddesi B Blok,No:620/1A
Osmangazi/BURSA

Telefon:
+(90) 224 322 21 11

Web:
www.nipteks.com.tr
Nazik Borde
DÜNYANIN BRODE TEDARİKÇİSİ

1965 yılından beri tekstil sektöründe hizmet veren Brode Nazik, %100 müşteri memnuniyeti ve güvenilir firma profiliyle başarıyı yakalayan öncü markalar arasında yer almaktadır.

KALİTELİ ve HESAPLI ÜRETİM

Brode Nazik, Tekstilin Sanatçıları olan "Tasarımcılar"ıyla uzun yıllardır özgün çalışmalara yer vererek çeşitli brode kategorilerinde birbirinden başarılı koleksiyonlara imza atmış ve bu sayede uluslararası arenada büyük ölçekli toptancıların birincil tercihi haline gelmiştir.

Marka aynı zamanda, teknolojiyi yakından takip ederek üretim kapasitesini her geçen yıl artırmakta ve titizlikle kalitesini korumaktadır. Böylelikle şirketlerin tüm ihtiyaçlarına hızlıca yanıt veren Brode Nazik, müşterilerinin isteklerini de değerlendirmekte ve fabrikasında sipariş üretimlerine yer vermektedir.Adres: Atatürk Mah. Alemdağ Cad. Çiftlik Sok. No:21/C Ümraniye / İstanbul

Tel: +90 850 255 1965

Web: brodenazik.com.tr
Nar Kumaşçılık
2012 yılında kurulan nar kumaşçılık Türkiye'nin çok çeşitli dokuma ürün yelpazesine sahip tekstil kuruluşlarından biridir.

Yıllık 11 milyon metre üretim kapasitesi ile iplik, dokuma, boyama ve terbiye prosesleriyle pazara yüksek kalitede ürün ve servisler sunar. Farklılık yaratan yüksek kaliteli inovatif ürün kompozisyonu

Müşteriye özel servisler, çabuk hizmet, yüksek memnuniyet, Etkin fiyat politikaları ile yapılandırılmış yaygın pazarlama ağı, Doğru pazar konumlanması doğaya saygılı ürünler ve rekabetçi fiyatlar. Kalite Güvence Sistemi'nin yürürlükte olduğu nar kumaşçılık küreselleşme sürecinin ve değişen tüketim ve tüketici davranışlarının getirdiği yüksek rekabet koşullarını daha iyi bir konumda karşılayabilmek amacıyla, toplam kalite uygulama ve çalışmalarını sürdürür. "Şirket toplam kalite ve iş mükemmelliği" bir üretim hedefi olmasının çok ötesinde tüm süreçlere uygulanarak herkes tarafından kabul edilmiş ve şirketin tümüne yayılmış bir yaşam felsefesidir.Şirketimizin sektördeki trend belirleyici özelliği ile üretim yaptığı üç alanda dünyanın önemli ve modaya yön veren markaları ile yaptığı işbirlikleri; ür-ge, ar-ge, pazar trendlerini yakalayan, yenilikçi ve öncü bir yapıyla çalıştığının önemli bir göstergesidir. Bu başarının arkasında yüksek insan kaynakları potansiyeli, satiş ağı, ürün kalitesi, koleksiyon zenginliği, ileri üretim ve bilgi sistemleri teknolojisi ve güçlü finansal yapı bulunmaktadır.

Nar Kumaşçılık olarak artık GOTS sertifikalı şirketler arasındaki yerimizi aldık. Global Organik Tekstil Standardı (GOTS), tüm tekstil tedarik zincirinin bağımsız sertifikasyonu ile desteklenen ekolojik ve sosyal kriterler de dahil olmak üzere organik lifler için dünya çapında lider tekstil işleme standardıdır.

Products

From 2010, NAR fabricatry reflects seasonal trends on fabrics and gives its products to brands worldwide with integrated production facilities with technological superiority.

Our ability to produce yarn dye and plain dye, printed fabrics

Our ability to produce in a wide variety of collars, color capability, color and pattern richness of our archives, respond to a wide range of needs of our customers.

In our collections, we have a range of 150-450 gr / m2 weightless, elastane and elastane, cotton, polyester,

Viscon, polyamid product groups are available.

While the advanced machine park provides variety in finishing operations of different blend fabrics,

It makes a difference in wealth and products in collections.


Adres: M.NEZİH OZMEN MAH FATİH CADDESİ KAYACIK SOKAK NO 17 GUNGOREN / MERTER / ISTANBUL / TURKEY

Tel: +90(212)5390999

Web: Narkumascilik.com
Newlife fabrics
O
Ova textile
Ova tekstil; Türkiye'nin sayılı büyük yarı entegre dokuma fabrikalarından biri olarak faaliyet göstermektedir;

Aylık 250.000 metre kumaş üretmektedir.

Ova tekstil aynı zamanda Avrupa'daki tüm saygın müşteri ve markalardan oluşan bir ağ aracılığıyla bir pazarlama düzeni içinde kendi koleksiyonunu üreterek üretim hattının %100 kapasitesini işletmektedir

Aylık 250.000 metre kumaş üretim kapasitemiz olup, yurtdışı satış organizasyonu üretimimizin %50'sini Avrupa markaları ve perakendecilere ihraç etmektedir.

Kumaş koleksiyonumuz spor giyim ve akıllı giyim bölümünden oluşmaktadır.

Spor giyim bölümü: Reaktif ve indigo iplik boyalı grubu (üstler ve düğmeler) dahil olmak üzere geniş bir spor&casual koleksiyonu ile pamuk ve karışımlarından (düz&iplik boyalı) oluşur. Pamuk, Tencel, Polyter, Viskon, Keten ve karışımlı kumaşlar mevcuttur.

Smartwear Bölümü : poli/viskon ipliği boyalı ve düz kumaşlardan oluşur; Ayrıca Wool&Blends (Streigen yünü) dokuma tesisi bulunan özel bir tezgâhımız bulunmaktadır. Poly/Viskon , Keten, Pamuk ,Yün ve karışımlı kumaşlar mevcuttur.

Sürdürülebilirlik: BCI, Recycle, OEKO-TEX Standard 100 gibi birçok sertifakası mevcuttur.

Ayrıca ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikamızda mevcuttur.

Yıllık Ciro: 20.000.000 USD (Kumaş Satış Cirosu)

KUMAŞ ÜRETİMİ İÇİN ÜRÜN KATEGORİLERİ

ALT GRUP İÇİN:

Kompakt uzun stapelli ipliklerle (yüksek yoğunluklu) Pamuk ve Pamuk Karışımları (Pamuk/Keten ,Pamuk/Tencel,Pamuk/Pes)

İndigo Parça boya ve İplik boyalı(Halat boyama),Sülfür&Delave ipliği boyalı koleksiyon(Pamuk;Pamuk/Keten,Pamuk/Tencel)

Akıllı giysiler için polyester/viskon ipliği boyalı kaliteler

Akıllı giyim için yün ve yün karışımları

ÜST GRUP İÇİN:

Pamuk / Pamuk karışımlı (Gömleklik için indigo ipliği boyalı koleksiyon)

Akıllı giyim için polyester/viskon iplik boyalı. Pamuk, tencel, keten, polyviskon karışımlı armurlü ve ipliği boyalı kaliteler.

Akıllı giyim için yün ve yün karışımları (streigen)

ÖZEL TUŞE

Karbon Kaplama (Lafer Süet kaplama)

Yünlü tuşe

Şardonlu

Su İtici apre (Teflon Kaplama; ütülenmesi kolay ve kaygan saplar)

KAPLAMALAR

Mumlu kaplama

Soluk Kaplama

İki ton Renkli kaplama

Parlak Kaplama

Poliüretan Kaplama

CİNSİYETE GÖRE ÜRÜN KATEGORİLERİ:

- %50 ERKEK

- %40 BAYANLAR

- %10 ÇOCUK

ÜRÜNE GÖRE BAŞLICA MÜŞTERİLER:

- UNITED COLORS OF BENETTON: ÇOCUKLAR VE BAYAN DOKUMA

- EL CORTE INGLES : BAYAN DOKUMA

- ROSNER :BAYAN DOKUMA

- MARCO POLO: BAYAN VE ERKEK DOKUMA

- SLAM : ERKEK VE BAYAN DOKUMA

- MAVİ: BAYAN DOKUMA

- ZARA ERKEK: DOKUMA ERKEK

- ZARA BASIC : ERKEK DOKUMA

- CELIO: ERKEK DOKUMA

- ARMAND THIERY : ERKEK DOKUMA

- EFSANE: BAYAN DOKUMA

- SAN BARTH : ERKEK DOKUMA

SATIŞ AĞI

ALMANYA - FRANSA - İTALYA - HOLLANDA - İSPANYA - TUNUS - FAS
PORTEKİZ - BELÇİKA

ADRES: Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi, Toros Caddesi No: 4 Sarıcam/ Adana / Turkey

Phone: +90 322 394 46 16

WEB ADRES: www.ovatekstil.com.tr
Oztayteks
Öztayteks 2008 yılında kuruldu. Başından beri kalitesi, güvenilirliği ve geniş ürün yelpazesi ile sektörün önde gelen şirketlerinden biri haline gelmiştir. Dünyaca ünlü fuarlarda modayı ve trendleri takip eden genç ve dinamik bir ekip, ticari hayatına bugün ilk izlenimlerle devam ederek her yıl üretim kapasitesini artırıyor.

Öztayteks tüm dünyaya kumaş ihraç ediyor ve moda lideri lider firmalarla çalışıyor. Ülkemizde olduğumuz için yurtdışında güncelleme öncüsü olmaktan gurur duyuyoruz. Gün geçtikçe büyüyüp güncellenirken, müşterilerine en iyi kaliteyi ve en iyi kaliteyi sunmak için belirli bir prensipte çalışıyoruz.

Web: www.oztayteks.com

Telefon: + 90 0212 233 32 33

Adres: Cumhuriyet Mah. Rumeli Cd. No: 94/A Osmanbey / İstanbul
Öz Üçel Tekstil
Firmamız 1998 yılında Bursa'da kurulmuştur. 16000 metrekarelik alan üzerine kurulu olan fabrikamız 1998 den beri kadınlar ve erkekler için pamuk, polyester, viskon ve çeşitli kumaşlar üretmektedir. Bugün sektörde sağlam bir yer edinen firmamız bayanlar ve baylar için gömleklik, dış giyim,pantolon ve çocuk kıyafetleri için kumaş üretmekte ve bunların hem iç pazara satışını yapmakta hem de ihracatını yapmaktadır. Ayrıca Türkiye'de üretilmeyen kumaşların da ithalatını gerçekleştirip boyamasının ve son işlemlerinin ardından satışını gerçekleştirmektedir. Ayrıca son teknoloji renk laboratuvarında renk çalışmaları en kısa sürede yapılmakta ve yine son teknoloji fizik laboratuvarımızda kumaşlara birçok test uygulanabilmektedir.
Hızla büyüyen şirketimizin vizyonu müşterilerimize yüksek kaliteli ve hızlı hizmet sunmaktadır. Misyonu, Ar-ge ve Ür-ge ile ürün çeşitliliğini en iyi şekilde artırmaktır.

Web: www.ozuceltekstil.com.tr

Telefon: +90.224.261 22 24

Adres: Demirtas Dumlupınar OSB Mah. Papatya sk. No:2 16369 Osmangazi /Bursa / TURKEY
Özel tekstil
1940 yılında Mehmet Özel tarafından sürekli büyüyen ve gelişen bir karaktere sahip olan bugün, uluslararası ve iç pazarda tanınan 3 nesil tarafından yönlendirilmekte olup, kendisi için bir isim yapmış, tamamen entegre bir dokuma kumaş üreticisine politikayla yenilikçi ve yüksek kaliteli ürünler bu pazara sunmuştur. ÖZEL KUMAŞLAR, 60 yıllık tekstil bilgisi, özgün tasarımlar, doğru ve kaliteli hizmeti güçlendiren, yeni nesil çağına ayak uyduran, global talep ve hızlı moda trendleri ile geliştirilen, hızlı tepki verme yaklaşımı, ilerici, kesinlikle markalaşma 'hızlı moda ve tekstil "üreten merkezdir.

Web: www.ozeltekstil.com

Telefon: +90 212 520 79 35, +90 212 522 16 78

Adres: Cumhuriyet Mahallesi Nakiye Elgun Sokak No: 31/B ŞİŞLİ / İSTANBUL
Özçimen Textile
Özçimen tekstil 1939 yılında Ali Özçimen tarafından ipek kumaş dokumaya başlayarak Bursa'da tekstil sektörünün öncüleri arasında yer almıştır.1969 yılında da oğlu Şükrü Özçimen tarafından bir aile şirketi haline getirilerek son teknoloji jakar ve armür makineleri ile bayan dokuma kumaş üretimi yapmaya başlamıştır.

Kurulduğu günden bu yana sürekli gelişim içinde olup, ürün ve hizmet kalitesini her daim geliştirecek standartları yakalamak için uygun makine, ekipman ve kadroya sahip olmayı ilke edinmiştir.

Koleksiyonlarını Arge ve Ürge departmanlarının özenli çalışmalarıyla oluşturarak modanın hızla gelişen trendlerini dünya pazarlarının beğenisine sunmaktadır.

Almanyada Munıch Fabric Start , İngilterede The London Textile Fair ,Fransada Premier Vision , Rusyada Interfabrıc Moscow gibi dünya çapında düzenlenen tekstilin önde gelen fuarlarına katılmaktadır.

Üretiminin büyük bir kısmını başta Avrupa ülkeleri olmak üzere Amerika , Rusya ve Türkiyedeki Avrupaya ihracat yapan firmalara vermektedir.

Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutmayı ve hiçbir zaman kaliteden ödün vermemeyi, pazar beklentilerinden teknolojik gelişmelere kadar her alanda araştırmacı ve yenilikçi bir firma olmayı kendisine prensip edinmiştir.


Adres: Demirtaş Org.San.Bölg. Sardunya Sk. No:5 Bursa/Turkeiye

Tel: +90 224 261 10 99/ 261 04 71

Web: ozcimentextile.com

Özteks Fabrics
Firmamız her türlü tekstil sanayinin örme kolunda kullanılan pamuk viskon polyester tiftik sentetik ipek ve sair iplikleri ile bunların karışımından meydana gelen jakarlı ve düz kumaşların imalatı yapılmaktadır.
Firma bünyesinde İplik Aktarma, İplik Fikse, Kumaş Örme , Kumaş Terbiye İşlemleri ve Konfeksiyon yapılmaktadır.

NE YAPIYORUZ?

● Kumaş ve giyim imalatı

● Jakarlı kumaş sektöründe olan büyük deneyimimiz 2011 de başlamıştır.

● Kendi tasarımımızla hazır giyim üretiyor, kendi tasarım ve tadilatları ile üçüncü parti üretici olarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

● Müşterilerimize uygun maliyetle kaliteli ürünler sunmaya odaklanıyor ve onları yenilikçi tasarımlar ve kumaşlarla destekliyoruz.

● Müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor ve onlara göre desteklerimizi sağlıyoruz.

● Yeni teknolojileri benimsemek ve müşterilerimizi memnun etmek için çalışanlarımıza ve işimize yatırım yapıyoruz.

● Sosyal ve doğal çevremizi önemsiyoruz.

MISYONUMUZ

Kalitemize ve zamanlamamıza güvenerek müşteri memnuniyetini sağlamak ve tekstil sektöründe güvenilir bir üretici olmak

VIZYONUMUZ

2025'e kadar Türkiye'deki en güvenilir 3 jakarlı kumaş ve konfeksiyon üreticisinden biri olmak.


Adres: ÖZTEKSFABRİCS KUMAŞÇILIK SAB VE TİC LTD ŞTİ Ç.O.S.B İSMETPAŞA MAH 2 SO KNO:4 KAPAKLI / TEKİRDAĞ

Website: WWW.OZTEKS.COM.TR

Tel : 0282-758-22-58 / 56/55
Ozcan örme
Özcan tekstil 2000 yılında Zeytinburnu'nda kurulmuştur. Özcan tekstil ,fantezi örme kumaş alanında globalleşen Türkiye tekstil piyasasında emin adımlarla ilerlemektedir.

2014 yılında örme makine parkurunu bünyesine katarak üretim aşamasında ki ilk atılımını gerçekleştirmiştir. Özcan tekstil gerek kalite gerekse vizyon açısından istikrarlı bir şekilde ilerleyerek 2018 yılında Aktif Apre adı altında yıkama-baskı-apre kurarak üretim aşamasında büyük bir atılımı daha gerçekleştirmiştirAdres:
Telsiz mah dursunkılıç cad no:6/A Zeytinburnu/İstanbul

Web: www.ozcantextile.com.tr

Phone: +902126795893
Özer jakar
Özer Jakar dokuma büyümekte olan bir teksil firmasıdır.

1980'li yılların başından bu güne uzanan hikayemiz de tek amacımız gelişmek ve geliştirmek olmuştur.

Başlıca ürün grubumuz ağırlıklı olarak abiyelik ve fantezi jakar dokuma kumaşlardır. Tasarladığımız ve dokuduğumuz her yeni kumaşla müşterilerimize bu günün modasını ve gelecek yeni moda akımlarını sunmayı amaçlamaktayız.

Bizler mevcut pazarımızı ve yeni pazarları daha etkin şekilde yönetebilmek için tüm değişimlere çabuk tepki verebilen genç kadromuz ile sonuç odaklı bakış açısıyla kendimizi yarınlara emin adımlarlar ile taşıyabilmeyi hedeflemekteyiz.Adres: Kazım Karabekir Mah. 2.Karaağaç Sk. No:33 Yıldırım/BURSA

TEL: 0224 341 2244

Website: www.ozerjakar.com

Özer Örme
1995 Yılında kurulan Özer Örme yenilikçi düşünce ve Apre çalışmalarıyla sizlere hizmet etmeye

devam etmekteyiz.Örgü kumaş üretimi dışında daha çok (Finishing) işlemlerle doğru ve kaliteli çalışmalarıyla

siz müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz.

İştigal alanlarımız;
- Örgü Kumaş üretimi
- Raşel Kumaş üretimi
- Varak Baskı
- Emboss baskı
- Glıter Sim Baskı
- Hotmelt Laminasyon
- Alev Laminasyon
- Jakarlı plise
- Düz plise vs

Özer Örme Tekstil ticaretin karşılıklı güven ve dürüstlük ilkesine dayalı olması gerektiği fikri ile çalışmalarına devam etmektedir.
Web: www.ozerorme.com

Telefon : +90 212 671 03 14

Adres: Aykosan San.Sit.2. Kısım 7.Ada B Blok İkitelli-Başakşehir/istanbul
Ozyurt tekstil
We are leaders and exports in the industry of knitted and dyed fabrics over 31 years of experience in Turkey.
Today we are working with some of the top companies in Textile sector in Turkey. At the same time, we are exporting to our neighboring countries such as Bulgaria, Greece, North Macedonia, Romania, Russia, Poland, Israel and Belarus. Our main strategy for export is customers to service our dyed and printed fabrics.
Our annual turnover is at 50 Million Dollars and our export sales volume 20 Million Dollars. We reached to these figures with three prdoction facilities and 350 skilled employees. Pls find below a summary about our product range and capacity which will give you as cope of our company.
1-Knitting
Our machine park is highly impressive with 100 circular machines and wide range of products including Single Jersey, Interlock, French Terry, Ribana, Velour, Futter, 3 Yarn Fleece, Polar. We have a big collection of fancy knitted fabrics which we can supply both in dyed and printed.
2-Dyeing
Our capacity of dyeing for fabrics which including cotton, viscose, pol-cot, polyester and polyamide is 30 tons daily. The Company's quality management system complies fully with regulation of Oeko-Text Standard 100. We manufacture organic fabrics that are certificated by Systain&Pure Wear. Also, we have brushing,velour line, carbon brushing, and burning process.
3-Printing
We have started to printing since 2017. We are really successful in this department. We can make reactive digital 10000 meters and transfer digital 10000 meters per day on cotton, cotton/modal viscose and polyester yarn fabrics.

We look forward to working with you in near future

Address : Velimeşe osb hacı şeremet mevkii çorlu, tekirdag - turkey

Phone : +90282 674 46 12; +90212 557 36 37

Email : sales@endora.com.tr

Web : www.endora.com.tr
Özlem Kumaş
Merhaba, Dünya çapındaki Premiere Vision Paris , New York, Moskova, Londra, Munih fuarlarımızdan sonra Viptex'in sıcak ortamında sizlerleyiz. Istanbul'a uğrarsanız, sizleri ofisimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız. Koleksiyonumuz yün, pamuk , polyester viskon dokuma kumaşlardan oluşmaktadır. Ayrıca buklet, makarna, pul, püskül gibi hayalgücünüzü harekete geçirecek çeşitli kumaşlarımızda mevcuttur. Talebiniz üzere, geri dönüştürülmüş polyesterler ile üretim yapabiliriz. Son olarak, sürekli hazır stokları bulunan kumaş grubumuzda 40dan fazla kalitemiz mevcuttur. Minimumları ise sadece 50metredir.


Tel: +90 212 438 5 438

Web: www.ozlemkumas.com

Adres: Koza Plaza, B Blok, Kat:31, Tekstilkent, 34235 Esenler / Istanbul / Turkey
Örkum tekstil
Örkum Tekstil, 50 000 m2 kapalı alana sahip tam entegre üretim tesisinde özgün tasarımlar, yuvarlak örgü, iplik ve düz boyama, rotasyon ve dijital baskı hizmetleri veren Türkiye'nin önde gelen kumaş üreticilerinden biridir. Sertifikalarla desteklenen Uluslararası Kalite Standartlarını karşılayan, Örkum, dünya çapında lider perakendecilere tedarik etmekten gurur duyar.

Yuvarlak örme konusunda uzman olan Örkum, yaratıcılık ve tecrübeyi üst düzey kalite üretmek için birleştirir. En gelişmiş üretim hattı ile donatılmış dikey bir üretim tesisi olan Örkum, yüksek kaliteli ve yenilikçi örme kumaşların yanı sıra özel apre işlemleri ile farklı karışımların düz boyamasını da yapmaktadır.

Örkum, baskı, düz ve jakarlı örgülerde hızlı ve doğru çözümler sunan uluslararası güçlü tasarım ekibi ve üretim ile tasarım inovasyonuna yüksek yatırım yapmaktadır. Üstün hizmet anlayışı, Ar-Ge çalışmaları ve teknolojik gelişime duyarlılığı Örkum'u ideal ortağınız yapmaktadır.Address: Ulas OSB.Mah.216 Sok. No:9/1 Ergene 2 OSB ERGENE TEKIRDAG

Phone: +90 282 655 53 87

Web: www.orkumtekstil.com.tr
Özsar tekstil
Özsar tekstil, 1988 yılında sektöre adımını atmıştır. Fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız, toplam kalite anlayışına sadık kalarak ve konusunda sürekli araştırma-geliştirme yaparak, kalite standartlarına uyarak sektöründe seçkin bir isme sahip olmuştur. Firmamız bütün faaliyetlerini profesyonelce yaparak; hizmet esnasında ve sonrasında sizleri zor durumda bırakmayacak anlayışıyla tüm enerjisi ile çalışmaktadır. Firmamız faaliyet gösterdiği sektörde tanınan bir firma olarak kazandığı saygınlığı uzun yıllar boyunca sürdürme hedefindedir. Sektörün öncü kuruluşlarından biri olma yolunda atmış olduğumuz adımların etkili sonuçlar vermesi sonucu büyüyen bir firma olarak sektörde bizi bulunduğumuz faaliyet alanında lider konuma getirmiştir. Müşteri memnuniyetinin bilincinde olarak müşteri odaklı çalışmalarımızı daha üst seviyeye taşımak için daha çok çalışmaktayız


Address:
Telsiz Mah.Seyitnizam Cd.No 170/2 Zeytinburnu

Phone:
+90 212 546 07 07

Web: www.ozsartekstil.com
Orbit Export
Orbit Exports Ltd, 1983 yılında küçük bir dokuma şirketi olarak kuruluşundan bu yana, Hindistan'ın en büyük yenilik kumaş ihracatçısı olmak için önemli ölçüde ilerlemiştir. Orbit'in küresel erişimi, şirketin ABD, Güney Amerika, Afrika, Avrupa ve Orta Doğu'da üretken operasyonlar kurmasıyla başarısının kanıtıdır. Bugün itibariyle, Orbit Exports Ltd, Kadın ve Çocuk giyiminden Noel el sanatlarına ve Ev Dekorasyonuna kadar çok sayıda dikey alanda faaliyet göstermekte olup, özel kumaşlar ve bitmiş ürünlerle daha fazla ilgi göstermektedir. Şirketin ürünleri, yaratıcılık ve üretim açısından her zaman tamamen orijinal olmuştur ve olmaya devam etmektedir. Bu büyük ölçüde, şirketin kalite ve benzersizlik için uzun süredir devam eden değerini korumak için sürekli çalışan uluslararası tasarımcılardan ve stratejik ortaklardan oluşan özel bir şirket içi tasarım ekibinin varlığından kaynaklanmaktadır. Yönetimin vizyonu, 360 derece yaklaşımı ve çalışanların amansız çabaları ile birleşen ve en son teknolojiyi kullanan Orbit Exports Ltd.'nin önde gelen tekstil üreticilerinden biri olmasına yardımcı oldu.

Başarıya giden yolda çevreye, topluma ve paydaşlarına karşı sorumluluğunun da bilincinde olan şirket, sürdürülebilir kalkınmaya yönelik uzun vadeli hedefini her zaman öngörmüş ve gerçekleştirmeye çalışmıştır.


Address: 122,Mistry Bhawan,2nd Floor, Dinshaw Wachha Road, Near K C College, Churchgate, Mumbai-400 020 (MAH) India

Phone: +91-22-6625 6262

Web: www.orbitexports.com
P
Premium Tekstil
1992 yılından bu yana tekstil sektöründeki bilgi birikimimiz ile Türkiye'de Merter Kerestecileri ve dünyada büyüyen tekstil sektöründe, kaliteli ve modaya uygun kumaşlara olan ihtiyacı karşılama hedefi ile Premium Tekstil 2015 yılında kuruldu. Dünyada modanın gelişmesine uygun olarak müşteriler için hazırlanan koleksiyonlarla aylık 2 milyon MT kapasiteyle hizmet vermektedir.

Web: www.premiumtekstil.com

Telefon: +90 212 452 5054

Adres: 15 Temmuz mah. Gülbahar cd.1507. sk. No:10 İstanbul
Peraline Kumaş
Peraline kumaş reform aksesuar 'ın 20 yıllık tecrübesinden doğan modern piyasa bilgisinden faydalanarak kurduğu yenilikçi kalite değişen trendleri ve gelişen fonksiyonları yakından takip edip araştıran bir firma olarak sektörün her türlü ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için Merter ve Osmanbey mağazalarımız da ithal ve yerli ürünlerle hizmet vermekteyiz.

Firmamız faaliyet göstermeye başlarken "müşteri memnuniyeti kazançtan daha önemlidir "prensibini benimsediği için yıllardır gelişerek şuanda bulunduğumuz noktaya gelmiştir.

Çalışmalarımızdaki özen ve titizliği müşterilerimize en iyi şekilde yansıtıp, onlara hizmet olarak sunmaktayız. Her zaman ilkelerimiz arasında birinci olan kalite ve hizmete göstermiş olduğumuz titizliktir.

Ağırlık olarak Avrupa Ülkelerine ihraç yapmakta olan firmamız başlıca Almanya, İngiltere, Hollanda, Rusya, Ukranya,Romanya,Moldova,Sırbistan gibi ülkelere hazır giyim tekstil ürünleri ihraç etmektedir.

İhracatı gerçekleşen ürünlerin üretim organizasyonu, alanında uzman 15 personelimiz ile tasarlanmakta olup işinde başarılı tekstil imalat firmalarını yakın takip ile üretimi yaptırılmaktadır.

Web: http://peraline.com.tr/

ADRES: Mehmet Nesih Özmen Mahallesi, Savaş Cd No:2, 34173 Güngören/İstanbul

Tel.: (0212) 556 56 44
Pakipek group
Müşteri memnuniyetini hedef alıp gelişmiş teknolojiler kullanan PAKİPEK TEKSTİL dünyanın önemli markalarına dokuma bay, bayan ve çocuk hazır giyim kumaşı üreterek ihracat yapmaktadır. Pakipek Tekstil dünya trendleri ile rekabet ve teknolojiyi maksimum kullanma amacı ile 7.500 m2 kapalı alana sahip modern üretim tesisleri ile hizmete devam etmektedir.
60 yılı aşkın tecrübemiz, büyümek ve daha iyisini yapma yolundaki yoğun çabalarımız, PAKİPEK TEKSTİL A.Ş.'ye ulusal ve uluslararası pazarda sektörün önde gelen ve saygın üreticilerinden biri olarak isim yapmasını sağlamıştır.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmiş


Web: www.pakipekgroup.com

Теl: +90 224 243 20 30

Аdres: Organize Sanayi Bölgesi Yeşil Cd. No:29 Nilufer/Bursa/ Turkey
Pena Tekstil
Pena Fabric yeni gelişmelere açıktır ve bu süreci geliştiren yönetim politikası sayesinde müşteri memnuniyetine odaklanmış, en uygun, en kaliteli ve en hızlı hizmeti sunmaktadır. Pazar trendlerine uygun olarak yurtiçinde ve yurtdışında hizmet veren pazarda öncü olmak.

Değişen bir dünyada yeniliğin gelişmesi ve küreselleşen rekabetçi bir ortamda olumlu gelişmeler elde etmek, doğaya ve insanlara saygı duymak, onları korumak ve diğer şirketler için öncü olmak.

Web: http://penatekstil.com/

Telefon: +90 212 452 73 62

Adres: Yenibosna Merkez Mah. Hafız Burhan Sk. Atlas Konakları Sit. İstanbul
R
ROF tekstil
ROF Tekstil İstanbul/Türkiye'de kurulmuş olup örme kumaş imalatı alanında faaliyet gösterir. Uzun yıllardır tekstil piyasasında tecrübe edinmiş profesyonel ekibiyle uluslararası markalar için kumaş üretimi yapmaktadır. Kaliteli üretim ve hızlı servis ROF Tekstilin ana yapısını oluştururken, müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir.ROF Tekstil Dünya modasındaki hızlı değişime ayak uydrurarak hernevi doğal, sentetik ve karışımlı elyafları yeni tasarımlarla yüksek kalitede dünyanın birçok ülkesindeki markalara ihraç etmektedir. Dünya modasındaki yeni temaları merkezine alarak, müşterilerimize hızlı ve kaliteli üretim yapmaktayız.
NE YAPIYORUZ?
İplikten kumaşa; üretimin tüm aşamalarının izlenebilir olmasını sağlayan ROF Tekstil, üretimin her sürecinde fizik ve kalite kontrol laboratuvarında uluslararası standartlara uygun test yapmakta ve müşterilerine servis vermektedir.ROF Tekstil olarak dünya modasındaki hızlı değişime ayak uydurarak her nevi doğal, sentetik ve karışımlı elyafları yeni tasarımlarla yüksek kalitede dünyanın birçok ülkesindeki markala ihraç etmekteyiz.Dünya modasındaki yeni temaları merkezine alarak, müşterilerimize hızlı, farklı ve kaliteli üretimyapmaktayız.

Adres: BAKIR VE PIRINCILER SAN. ST. ORKIDE CD.NO:13/1 YAKUPLU BEYLIKDUZU 34520 BEYLIKDUZU / BEYLIKDUZU

Tel: +90 (212) 875 01 25 – 26

Fax: +90 (212) 875 01 27

Web: roftextile.com.
RRT
Değerli ziyaretçilerimiz,

Sizleri gelecekteki yeni koleksiyon siparişlerimiz için standımızda ağırlamak isteriz.

Koleksiyonumuz taraflarca yaygın bilinen ve gündelik giyimlerden oluşur.

Bütün deri gruplarımız DMF'den arındırılmıştır ve ayrıca İnditex ve H&M markalarca oldukça talep edilen çevre dostu deri ürünlerimiz mevcuttur.

Bizler kadın giyim, çocuk giyim ve çocuk giyim için elverişli olan PU/PVC deri ürünlerinde, dokuma ve örme fabrikalarında, polyester, pamuk ve viskon ürünlerde, yağmurluk naylon ve polyester ürünlerde uzman sayılırız. Bunun yanında bizler %40 likra ve %60 poliamid oluşan fitness ve yoga koleksiyonları da barındırırız.


Adres: Sanayi Mah.Çağlayan sok.No:14/1 Güngören – Merter – İstanbul Pk : 34173

Tel : 0212 – 515 51 78

Fax : 0212 – 515 51 79
Real Transport
2003 yılından beri nakliye ve lojistik sektöründe faaliyet gösteren firmamız, 2009 yılından bu yana taşımacılık ve lojistik sektöründe faaliyet gösteren firmamız, REAL TRANSPORT markası altında hizmet vermektedir.

Şirket, Türkiye ve Rusya arasında entegre ve parti taşımacılık hizmetleri sunmanın yanı sıra Rusya'da gümrükleme hizmetleri de vermektedir. Karayolu taşımacılığı şirketin lokomotif işidir, aynı zamanda müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda konteyner, vagon ve hava taşımacılığı hizmetleri de sunmaktayız.

Web: https://real-transport.com/

Telefon: +90 212 470 30 73 / +90 212 470 30 74

Adres: Yenibosna Merkez Mah.29 Ekim Cad.İstanbul Vizyon Park Ofis Plazaları 3.Plaza
Roder
Roder Tekstil asla taviz vermeyen kalite anlayışı ile dokuma ve örme ürün gruplarında geniş ürün yelpazesiyle yerli ve ithal ettiği ürünlerde daima yüksek kalite standartlarını göz önünde bulundurmaktadır.

Firmamız kuruluşundan bugüne kalite ve memnuniyet amaçlı çalışmış olup bu sayede başarı çizgisini en üst seviyede tutmuş ve sürekli kendini yenilemiştir. Türkiye genelinde önde gelen markalarla olan işbirliği sürekli gelişime açık ve yenilikçi prensibiyle ortaya koyduğu iş potansiyelleri ile iç ve dış piyasanın öncü güçlü firmalarından biri haline gelmiştir.

Ürünlerimizde kalite ve mükemmelliği sağlayarak müşterilerimizin öncelikli seçtiği güvenilir kumaş tedarikçisi olmaya amaç edinen firmamızın hedefi gündemi takip ederken bünyesinde bulundurduğu ekibiyle tüm dünya geneline hizmet vermeyi hedeflemektedir. Temel prensibimiz olan müşteri memnuniyeti ve kalite ile güvene dayalı müşteri ilişkileri gerek ürün kalitesi ve koleksiyon zenginliği ile mukemmelliği sağlayarak müşterilerimizin öncelikli seçtiği kumaş tedarikçisi olmayı amaç edinen firmamız üstün kaliteyi yakalamak için her
türlü çabayı göstermeye devam etmektedir.
Ürün Çeşitlerimiz;
DOKUMA KUMAŞLAR
ÖRME KUMAŞLAR
DANTEL KUMAŞLAR
SUNİ DERİ, SUET VE KÜRK KUMAŞLAR
HAM BEZ VE BASKIALTI KUMAŞLAR


Address : Mehmet Nesih Özmen Mahallesi Yüksek Sokak No:14/1
Merter-Güngören

Phone : +902122193000; +902122193001

Web : www.rodertekstil.com
Rips Tekstil
RİPS TEKSTİL,2-4 Mart tarihleri arasında E3 Standında siz sevgili ziyaretçilerini bekliyor.

2014 yılında çıktığımız bu heyecanlı yolda her daim Hızlı Servis,Özgün Tasarım,Kaliteli Üretim ve Müşteri Odaklı argemizle sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız.

RİPS TEKSTİL olarak Bay,Bayan ve Çocuk dokuma kumaş üretiminde doğal sürdürülebilir materyallerle ürün grubuna göre özel boya baskı ve apre işlemleriyle oldukça geniş ve yenilikçi bir yelpazeyle üretimimizi titizlikle sürdürmekteyiz.

Kalite Odaklı ve Özel Tasarımlar arıyorsanız RİPS TEKSTİL E3 Standında sizleri bekliyor.

2-4 Mart 2022 Antalya'da görüşmek üzere…


Address: D O S A B AliOsman Sönmez Cad. No:16 Osmangazi/Bursa

Phone: (224)261 55 45

Web: www.ripstekstil.com
S
SS mir moda örme & dokuma
ERDOĞAN kardeşler olarak ticaret hayatımıza 1996 yılında hazır giyim imalatı ile Eminönü Sutanhamam'da başladık. Bursa'da üretimini yaptırdığımız tekstil ürünlerimizi Sultanhamam ve Merter/İSTANBUL mağazalarımızda satışa sunduk. 2002'de tekstil sektöründe al-sat ile de varlığımızı gösterdik. 2010-19 yıllarında Bursa'da sadece fason imalatı yapılırken bir taraftan da hedeflerimizi hep yüksek tutmayı ihmal etmedik. 2019'dan bu yanada ortak aldığımız kararlar neticesinde tüm üretim kapasitelerimizi tek elde topladık. Gün geçtikçe müşteri portföyümüzü ürün kalitemizi ve ürün çeşitlerimizi artırarak hedefimiz doğrultusunda ilerledik.

Gün geçtikçe büyüyen iş gücümüzün artık dışarıdan aldığımız destekler ile sağlanamayacağını anladık ve Bursa'da özenle kendi üretimimizi yapacağımız Dokuma fabrikasını ve Boyahanemizi kurarak sanayileşme sürecimizi güçlendirdik. Edindiğimiz tecrübe ve gözlemlerin getirisi olarak birikimlerimizi doğru ve yerinde kullanmayı başardık. Başardıkça iş heyecanımız arttı ve kısa zamanda iplik hazırlama, dokuma, boya, apre ve satış mağazalarımıza uzanan entegre üretime geçtik. Türk Tekstil sektörünün üretim ve ihracatında önemli bir rol üstlenmeyi kutsal görev bildik kendimize. Bir bireyin, bir şehrin, bir ülkenin var olabilmesi-ayakta durabilmesi- artması ancak ve ancak üretmekle mümkündür.

Yatırımlarımızda büyüme önceliğini insana ve teknolojiye verdik. Dünya standartlarının üzerinde üretim ve hizmet sağlamayı ilke edindik. Bu ilkelerden ödün vermeden yoğun bir tempo ile çalıştık daima; yatırımlara ve büyümeye adım adım devam ettik. Üretim tesisimizde boyahane bölümünde günlük 10 ton yıllık 3.000 ton kumaş boyama üretimi, dokuma bölümünde günlük 4.000 mt yıllık 1.250.000 mt ham kumaş üretimi yapmaktayız...

Bağlı kaldığımız prensiplerimiz doğrultusunda, ülkemiz ekonomisine gerek yarattığımız istihdam ve yatırımlarla, gerekse hedeflediğimiz ihracat rakamlarımızla katkıda bulunmayı en değerli sorumluluk bilip, ülkemizin lokomotif gruplarından biri olma bilinciyle yatırımlarımızı artırmaya gururla devam ediyoruz...Web: http://www.ssmirmoda.com/

Adres: Mehmet Nesih Özmen Mah. Limon Sk. No:16/8 Güngören/İSTANBUL

Tel: 0212 528 52 73
SRC fabric
Binbir çeşit renk ve binbir kalitedeki kumaşları firmamızdan rahatlıkla temin edebilirsiniz. Kalitenin doğru adresi olan şirketimiz yıllar yılı asla kalite anlayışından ödün vermeyen yapısı ve gelişime açık yönü ile siz değerli müşterilerine istemiş oldukları en iyi ve en kaliteli hizmet olanakları doğrultusunda ürünlerini sunmaktadır.

Adres: ORUÇREİS MAH.GİYİMKENT 15.SOK.B152 APT.NO:57A GİYİMKENT/ESENLER/İSTANBUL

TEL: 0212-235-4 -235

Website: www.srckumas.com
Sivteks
Firmamız 1978 yılında Adana'nın Kadirli ilçesinde Malatya/Darende eşrafından Merhum Abdul Baki Siverekli tarafından kurulan Koza Tuhafiye A.Ş adı altında ticaret hayatına başlamıştır.Daha sonra 1982 yılında Adana`nın Kocavezir mahallesinde Sivteks Tekstil tabelası altında toptan kumaş alanında faaliyetlerine başlamıştır. Zaman içerisinde Abidinpaşa ve Melekgirmez mağazalarınıda bünyesine katarak 1996 yılına kadar tüm Türkiye'de müşteri ağına sahip olmuştur. Bu tarihten sonra firmamız büyüme hızını arttırma amacıyla tekstil pazarında üretici kimliği kazanmak için yatırım yapma kararı almıştır. Bu karar doğrultusunda yeni kurulan Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde 32.000 m2 açık ve kapalı alanda kurularak boya-apre, terbiye ve haşıl-çözgü faaliyetlerinde kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Sivteks A.Ş günden güne gelişen tekstil sektöründe müşteri odaklı yaptığı çalışmaları,atılımları ve sunduğu istihdam ile tekstil şehri adananın önde gelen firmalarından birisi olmuştur. Günümüzde Sivteks tekstil yıllık 12 milyon metreye varan üretimi ile Avrupa ülkeleri ve Rusya başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesine ihracat yapan bir firma olarak büyümesini sürdürmektedir.

Web: www.sivteks.com.tr

Telefon: +90 322 394 38 93 - 94 - 95

Adres: A.O.S.B Ankara Caddesi, no:6 Sarıçam/ ADANA
Sergiteks
1980 yılında kurulan Sergiteks, kaliteden, güvenden ve özgünlükten ödün vermeden, kısa sürede modayı tanımlayarak, yerel ve uluslararası pazarlarda lider markalardan biri haline gelmiştir. Endüstri trendlerini yakından takip eden geliştirme ekibi, Amerikan ve İtalyan tasarım stüdyolarıyla çalışıyor. Doğal ve sentetik elyaftan yapılan örme, dokuma, jakar ve nakış kumaşları Sergiteks kalitesinde üretiliyor. Rotasyonel, dijital ve flok baskılar mevcuttur. Sergiteks, 30 farklı ülkede moda işleten büyük markalarla çalışıyor ve her geçen gün büyüyor ve müşteri portföyünü geliştiriyor.

Web: www.sergiteks.com

Telefon: + 90 (212) 219 52 59

Adres: cumhuriyet mh. Nakiye elgün SK. NO:12/A İSTANBUL / ŞİŞLİ
Seray Tekstil
Seray Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. Bursa'da 1990 yılında kurulmuştur. 1983 yılından itibaren küçük çaplı üretim yapan dokuma fabrikası iken her yıl büyüyerek 100% pamuk, pamuk/elastan, polyester/pamuk dokuma bay ve bayan kumaşı imalatı ve satışında uzmanlaşmış ve konusunda Türkiye'nin önde gelen gömleklik kumaş üreticisi firmalarından biri haline gelmiştir.

Bugün itibarı ile; 70.000 m2 kapalı alanda 1. kalite ve dünya standartlarında üretimini yaptığımız, aylık yaklaşık 1.200.000 metre, yıllık 14.000.000 metreyi bulan 100% pamuk, pamuk/elastan, polyester/pamuk karışımlı dokuma kumaş üretim kapasitemiz ile sektörde ayrıcalıklı bir yer edinmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Ayrıca, kendi bünyemizde mevcut polyester iplik fabrikamız ile hazır gömlek ve bayan giyimine yönelik konfeksiyon fabrikamız da mevcuttur.

Dokuma fabrikamız yanında sahip olduğumuz kendi boyahanemizde kumaşlarımız, en son teknoloji ürünü makineleri kullanarak boyama, yıkama, apre, gaze, sanfor, kalender vs. işlemlerinden geçirilerek satışa sunulmaktadır. Kumaş üretiminde kullandığımız iplik ve boya kimyasallarında çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyen, uluslararası kalite standartlarına uygun malzemeler kullanılmaktadır.
Firmamız, Türkiye'de klasik desen gömleklik kumaş denildiğinde ilk akla gelen firmaların başında gelmektedir. Fabrikamızda 1. sınıf kalite kumaşlar klasik desenlerde; armürlü, çizgili, ekose, oxford, şamre, CVC, dakron, poplin likra ve baskılı kumaş türü kalitelerden, yüzlerce desenden binlerce renkte milyonlarca metre kumaş üretilmekte ve satışa hazır halde stoklanmaktadır. Sezonluk değişme gösteren Koleksiyonlarımızdaki mevcut desenlerden üretilen kumaşlar stoklarımızda her an mevcut olup, bu sayede müşterilerimizin anlık taleplerine hemen cevap verilmektedir. Stok bazlı çalışmanın müşteri memnuniyetinin en önemli şartlarından biri olduğunu yaşayarak gören bir firmayız. Özel, kaliteli ve yenilikçi üretim anlayışı ile birlikte son derece geniş ürün çeşidine sahip olan firmamız, her zaman siz değerli müşterilerimizin emrindedir.
Öncelikli hedefimiz, kalitesi sürekli kontrol edilen hatasız kumaşlarımızı siz değerli müşterilerimize rekabetçi fiyatlarla sunmaktır. Güvenilirlik ve sürdürülebilirlik ana prensiplerimiz arasındadır. ''İtibarımız paramızdan kıymetlidir'' sözü her zaman düsturumuz olmuştur.

Koleksiyonumuzda mevcut ürünlerimiz modern teçhiz edilmiş fabrikamızda ve depolarımızda sürekli mevcut olup satışa hazır bulunmaktadır. Ürettiğimiz kumaşlar gerek iç piyasada gerekse yurt dışı pazarlarda artan oranlarda ilgi görmekte olup, ihracatımız genellikle Avrupa ülkelerine; İngiltere, İtalya, Fransa, İspanya (Inditex Grup), Almanya, Yunanistan, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Ukrayna, Rusya, Macaristan, Sırbistan, Karadağ, Makedonya, Bulgaristan, Romanya vs. ve bunlara ilaveten, İran, Ürdün, Suriye, Lübnan, Fas, Tunus, Mısır, Birleşik Arap Emirlikleri ve Avustralya olmak üzere ihraç edilmektedir.

Hedefimiz yurdumuzda üretim yapıp sürekli büyüyerek bir dünya markası yaratmaktır.

Adres: Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi, Menekşe Sokak No:1, 16100 Osmangazi / Bursa / Türkiye

Tel: +90 224 261 3504-05-06

Website: www.seraytekstil.com.tr
Servet tekstil
1997 yılında Merter'de başladığımız iş hayatımıza şuan Yenibosna ve Beylikdüzü olmak üzere iki ayrı fabrika olarak devam etmekteyiz. Yenibosna firmamızda süprem, iki iplik , üç iplik, lakost , mekanik jakar ve pamuklu ürünlerde üretim yapmaktayız.

Yenibosna firmamızda aylık 250.000 kg üretim yapılmakta ve bunun %70'i boyalı %30'u ham olacak şekilde üretilmektedir. Beylikdüzü firmamızda polyester grubu , scuba, dalgıç , polyester , interlok , 4 iğne 4 çelik, mekanik jakar üretimi ve pamuk, viskon ,ringviskon ,modal ,karışımlı doubleface üretimi yapılmaktadır.

Beylikdüzü firmamızda 100.000 kg üretim yapılmakta olup bunun tamamı boyalı satıştır. Bünyemizde 42 adet makinamız bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimizi networkümüzde görmekten onur duyarız.


Tel: 0(212) 552 00 93

Web: servettekstil.com

Adres: Çobançeşme Mah. Sanayi Cad. No:72/1, Bahçelievler / İSTANBUL
Sefa dokumacılık
Sektörde 22. Yılını doldurmuş deneyimli bir ekip tarafından 2010 yılında kurulan SEFA DOKUMA SAN. TİC. LTD. STİ. poly/vısc, poly/vısc ea, yünlü, yün karışımlı, şanel ve fantezi kumaşlar, iplik boya pamuk, pamuk karışımlı kumaşların imalatını yaparak kuruluşundan bu yana sürekli büyüme ve gelişme içerisindedir.

2016 yılında büyümeyi hedef alan firmamız bünyesine 14 adet dokuma makinası katarak sektördeki yerini genişletmiştir.

Aylık kapasitemiz 350.000 mt olup müşterilerimize kaliteli ve hızlı servis vermekteyiz.

İnovasyon, manevra kabiliyeti, genç araştırma ekibimiz ve tecrübemizle her sezon yeni koleksiyonlarımızı müşterilerimize sunmaktayız.

Yılda yaklaşık 250 yeni kumaş üretilmekte ve en az 150 tanesi üretim programına alınmaktadır.Adres : İkitelli OSB. İsteks Dok. San. Sit. D.1 Blok No:17 Başakşehir / İSTANBUL

Tel : +90 212 485 63 44

www.sefadokuma.com

Safran Kumas
Firmamız 2014 yılında kumaş üretimi ve satışı amacıyla kurulmuştur. Ham, boyalı ve baskılı kumaş üretimi ve satışı konusunda deneyimli ve yetkin kadrosu ile çalışmaktadır. Şirket, bu sektördeki tüm teknolojik yenilikleri yakından takip etmekte ve her zaman üretim ve verimliliğini arttırmakta, değerlendirmeler yapmakta ve müşterilerin gereksinimlerini dikkate almaktadır.
Pazarlama ve satış ekibimiz deneyimli satış temsilcileri ve hesap yöneticilerinden oluşmaktadır. Siparişlerin müşterilere teslimine erişimi hakkında gerekli tüm bilgileri sağlarlar ve aynı zamanda sürecin tüm aşamalarının uygulanmasında uzmandırlar.

Web: www.safrankumas.com

Telefon: +90 224 211 73 27

Adres: Cumhuriyet, Nakiye Elgun Sk. No: 35, 34380 Şişli / İstanbul
Sönmez raşel teknik
Raşel Teknik Mühendislik Hizmetleri San.Ve Tic.Ltd.Şti 2004 yılında SAKİN ALTINDİŞ tarafından kurulmuştur. 2007 yılında SÖNMEZ A.S.F İplik Dokuma ve Boya San A.Ş. ile ortaklık yapısı kurulmuş olup halen Sönmez Holding Bünyesinde faaliyetlerine devam etmektedir. 7000 m2 kapalı alanda faaliyet gösteren fabrikamızda 44 adet Raşel Örme Makinası bulunmaktadır.

Günlük üretim kapasitemiz ortalama 8000 İLA 12.000 kg ARASI olup teknolojimizi sürekli olarak geliştirmekteyiz.

Firmamızda polyester pamuklu, akrilik, viskon, fantazi, naylon başta olmak üzere çok çeşitli ipliklerle, boyalı ve baskılı üretim yapılmakta olup, Jakarlı, Raşel ve çözgülü örme dantel 42 tarak ve Atkılı makinalarda bayan giyim,astarlı ,tül ve abiye kumaşların yanısıra döşemelik, perdelik ve masa örtülerine uzanan geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermekteyiz.

Üretimimizin %60 ini başta Fransa, İtalya, İspanya, İngiltere, olmak üzere birçok avrupa ülkesine ihraç etmekteyiz. Ürün çeşitliliği ve ürün kalitesi konusunda sektörün lider firmalarından Sönmez Raşel Teknik olarak ilkemiz müşterilerimizin memnuniyetini her zaman en üst seviyelerde tutmaktır.

SÖNMEZ RAŞEL TEKNİK MÜHENDİSLİK HİZ.TEKS.KONF.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Adres: Demirtas Dumlupinar OSB Mah. Istanbul Cad. NO:568/1 Osmangazi/Bursa, TURKEY

Tel: +90 224 261 1152 Fax : +90 224 261 0434 ,

Web: www.raselteknik.com
Segovin Textile
Segovin Tekstil firmasının kuruluşundan bu yana, ana faaliyetimiz büyük üreticiler ve küresel moda perakendecileri için Boyalı, baskılı ve renkli dokuma kumaşların üretimidir. Yurt içinde ve küresel ihracat pazarları için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
Merkez Ofis: Istanbul Türkiye. – Satış, pazarlama ve yönetim.
Üretim ofisleri: Bursa (Baskı), Adana (İpliği Boyalı)
Taşeron Fabrikalar: Bursa and Adana (Tüm fabrikalarımız Inditex tarafından onaylıdır.)
Segovin, doğrudan çeşitli üretim merkezlerine gönderilen daha özel kumaşların üretiminde görev alan bir Kore tedarikçisiyle güçlü bir ortaklığa sahiptir. (China, Sir-Lanka, Morocco and UK)

İçlerinde, Topshop, LPP, Tally Weijl, Kokai, Next, H&M, Koton LCY, Tesco, Primark, ASOS gibi firmalarında buluğunduğu geniş bir müşteri yelpazesine sahibiz.

Ürünlerimiz, Okoetex, GRS, GOTS and Lenzing tarafından sertifikalandırılmıştır.

ÜRÜNLER

Tencel, Lyocell, modal kumaşlar
100% keten ve viskon keten karışımlı kumaşlar

Daha resmi bir stil için poly/viskon düz boya ve ipliği boyalı

Mevcut üretim kapasitesi ayda yaklaşık 500.000 metredir.


Website: www.segovin.com.tr

Adres: CUMHURİYET MAH. İZZETPAŞA SOK. SÜER APT. NO.3 K:3 DA:7-8 OSMANBEY, PO.34380, ŞİŞLİ, İSTANBUL.

TEL: 0212 220 69 66
Sönmez ASF
SÖNMEZ ASF İPLİK DOKUMA VE BOYA SANAYİ A.Ş.

FİRMA KURULUŞ YILI : 1975

TOPLAM KAPALI ALAN : 12.850 m²

İHRACAT YAPTIĞI ÜLKELER: Almanya, Hollanda, Fransa, İtalya, İspanya, İsveç, Romanya, Yunanistan, Rusya Federasyonu,ABD

ÜRETTİĞİ ÜRÜNLER: Bayan giyim için baskılı ve boyalı floş,viskon ve karışımlı dokuma kumaşlar

SERTİFİKASYONLAR / MÜŞTERİ ONAYLARI: M&S ve H&M Akreditasyonları, INDITEX Green (CTW) sertifikası,OEKOTEX,HIGG

FİRMA PROFİLİ: Sönmez Holding kuruluşlarından olan Sönmez A.S.F İplik Dokuma ve Boya Sanayii A.Ş 1975 yılında Dokuma, Boya ve Baskı bölümleriyle kumaş üretmek amacıyla kuruldu. Hedef aldığı üretimde mükemmellik ilkesiyle iç ve dış piyasalarda kabul gören Sönmez A.S.F ürünleriyle tercih edilen kuruluş oldu. Günümüzde dünya markalarına akredite olmuş üretim tesislerinde çağdaş teknolojinin tüm yeniliklerini içeren makina parkı ve deneyimli kadrosuyla bayan fantezi kumaş üretimi yapmaktadır. Yılda 12 milyon mt. kapasiteye sahip dokuma üretiminde ağırlıklı olarak; floş, viskon, elestan, tencel, yün, pamuk, keten, naylon, polyester elyaf ve karışımları kullanılmaktadır. Düz boya tesislerinde yılda 15 milyon mt kapasite bulunmakta olup,baskı tesislerinde ise 18 milyon metre kapasite ile Ronjan, Reaktif, Dispers Aplikasyon, Pigment, Yakma baskı teknikleri Rotasyon ve Dijital makinalarda uygulanmaktadır.İLETİŞİM BİLGİLERİ: Demirtaş Dumlupınar OSB Mah. İstanbul Cad. No:568 Osmangazi / Bursa

Tel: +90 224 261 04 40

Fax: +90 224 261 22 57

Web: www.sonmezholding.com
Starline Textile
2013 yılında kurulan Starline Tekstil , dokuma, örme , baskılı ve düz kumaş üretimi alanında faaliyet gösterir. Şirketimiz, tasarım, sanat ve teknolojiyi bir araya getirerek araştırma ve yenilikçi vizyonu ile son teknoloji ekipmanlara sahip üretim tesisimizle sektördeki yerini almıştır.

Bir aile işletmesinden bir sanayi merkezine dönüştürdüğümüz 20 yıllık geçmişimiz ile giyim,kumaş ,baskı, üretim dahil birçok farklı pazar segmentindeki müşterilere yönelik özel hizmetler sunmaktayız.Ürünlerimiz ile sayısız projenin içinde yer alarak sektöre yeni bir vizyon katmayı amaçlamaktayız.

Şirketimiz, tasarım, sanat ve teknolojiyi bir araya getirerek araştırma ve yenilikçi vizyonu ile son teknoloji ekipmanlara sahip üretim tesisimizle sektördeki yerini almıştır.


Adres : 15 Temmuz Mh. Halkalı Cd. No:117/ A Güneşli- BAGCILAR- ISTANBUL

Web Sitesi : www.starline.istanbul

Telefon : 0212 602 07 95
SIO tekstil
Bu birikim ile 2017 yılında sektörün talep ve istekleri, bizden beklentilerini de göz önüne alarak yeni ve gözalıcı dizayn modellerle kumaş pazarına merhaba dedik.
1996 yılında hazır giyim sektörüne adım atarak kısa sürede yurtdışı pazarlarında aranılan markaları yaratma başarısını gösterdik.Bu süreçte 26 ülkeye ihracat ve daha bir çok coğrafyada gerek fuar ve işbirlikleri gerekse satış temelli çalışmalarla çıtamizi daha da yüksektik . Hazır giyimde elde edilen başarının arkasında kumaş seçiminden dizayn ve model belirlemeye kadar hemen herşeyin kendi tercihlerimiz üzerine kurulu olma anlayışı vardır.
Amacımız ; kalite , creative bakış açısıyla, hep yeniyi ve özeli kovalayan , tüm enerji ve birikimini müşteri memnuniyeti üzerine kuran bir yapi oluşturmaktı. Memnuniyetle ifade etmek isterizki bu aşamaya hızla koşmaya devam ediyoruz.Hali hazırda iç pazarda belli başlı markalara ve yurtdışından 16 ülkeye ihracatımız devam etmektedir.
Tempomuz her geçen gün yükselmeye devam edecek, çizgimizi koruyarak markamızı global pazarlarda daha da büyüteceğiz.


Address : Oruçreis Mah. Giyimkent sitesi 18. sk. no: 6-8 Esenler/IST

Phone :
+9 0212 438 51 08

Email : siotekstil1@gmail.com
Sarteks Örme
Firmamız 30 seneyi aşan tecrübesiyle tekstil sektörüne hizmet vermektedir.Lüleburgaz'da 50.000 metrekare arazi üzerine kurulu 25.000 metrekarelik kapalı alan ve günlük 25 ton örme,40 ton boya kapasiteli tesisimizde 250'yi aşkın çalışanıyla beraber günümüzde hızla değişen müşteri kalite ve çeşit beklentilerini teknoloji odaklı,insan ve doğaya saygılı güvenilir üretim,yöntem ve araçları kullanarak faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.Üretimimizin %70 i başta Avrupa ülkeleri olmak üzere yurt dışında bulunan satış ofisleri ve depolarımızdan,%30 luk dilimi ise Zeytinburnu'nda bulunan 3500 metrekarelik merkez binamızdan iç piyasada bulunan öncü hazır giyim firmalarına hizmet vermektedir.Ürünlerimizin ağırlığını İkiiplik,Üçiplik,Süprem,Doubleface,İnterlok,Pike,Ribana,Selanik ve Kaşkorse çeşitleri oluşturmaktadır.


Address: Telsiz mahallesi Dursun Kılıç caddesi No:34 Zeytinburnu/İstanbul

Phone: +9 02125106082

Web: www.sarteksorme.com.tr
Serva Kumaş
Serva Kumaş, bir dokuma kumaş üreticisidir. 1940 yılında dokumanın beşiği olarak bilinen Uşak – Karahallı'da Mustafa UÇAR tarafından kurulmuştur. 1948'de İstanbul – Sultanhamam Büyük Yeni Han'da faaliyetine başlamış, 1985'te 2.Kuşak, 2007'de ise 3.Kuşağın bayrağı devir alması ile sürekli büyüyen, gelişen ve kendi pazarında varlığını hissettirmiş tekstil sektörüne gönül vermiş bir firmadır.

82 yıllık birikim ve deneyimi ile %100 Pamuk, %100 Keten, %100 Viskon ve Pamuk-Keten, Pamuk-Viskon, Pamuk-Bambu, Pamuk-Modal, Pamuk-İpliği Boyalı, Düz ve Armürlü dokuma içerikli OCS, GOTS, GRS, BCI sertifikalı 100'ün üzerinde 40 gr/m2'den 370 gr/m2'ye, 90 cm'den 320 cm'e kadar kumaş üretmektedir.

Kadın – Erkek – Bebek – Çocuk giyim, Ev tekstili ve Aksesuar (Şal, Banda, Çanta, Ayakkabı) alanında faaliyet gösteren müşterilerine ürettiği kumaşları 12 ay boyunca kesintisiz sunmak amacıyla ham ve boyalı kumaşları stoklarında bulundurmaktadır. Stoklu renkler dışında renk taleplerinde bulunan müşteriler için ise minimum 300 mt. Pantone renk çalışmaları da sunulan hizmetler içeresindedir.

Serva Kumaş ayrıca bünyesindeki baskı teknolojileri konusunda da çok geniş yelpazede hizmet vermektedir. Rotasyon pigment (3 Renk) baskı teknolojilerinde günlük minimum 100 mt. – maksimum 15.000 mt., Dijital Pamuk Pigment (16.500 Renk) baskı teknolojilerinde günlük minimum 50 mt. – maksimum 500 mt. Üretim kapasitesine sahiptir. Baskı teknolojilerinde kullanılan boyalar dünya standartlarında OEKO-TEX®- (GOTS) Global Organic Textile Standard sertifikalıdır.

Serva Kumaş sertifikalı kumaşları ile sürdürülebilir ve çevreye duyarlı kumaş üretimini garanti etmektedir. Müşterilerinin hayal ettiği özel tasarımları en canlı ve kalıcı renklerle sunabilmek için zararlı maddeler açısından test edilen ekolojik olarak da kalite kontrollere tabi tutulan kumaş çeşitliliğini tekstil sektörüne kazandırmaktadır. Tüm kimyasal tedarikçileri üretim, taşıma ve depolama faaliyetlerini REACH standartlarına uygun gerçekleştirmektedir.Adres: Oruç Reis Mah. Tekstilkent B-3 Blok No:3-4-7-34-35-37 Atışalanı – Esenler / İstanbul

Telefon: +9(0212) 296 29 85

Web: www.serva.com.tr

Serengeti Kumaş
SERENGETİ KUMAŞ olarak 2016 yılından beri müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunuyoruz.
Firmamızda sürekli olarak yenilenen ve sınırsız çeşitte ürünler, sınırlı sayıda üretilmiş özel koleksiyonlar ve sezona uygun seçenekler sunmak için büyük bir özveri ile çalışıyoruz.
Bünyemizde yazlık koleksiyonumuzda , şifon, şifon saten, keten, ipliği boyalı kaliteler , viskon empirmeler, hürrem kalitesi , reaktif ve rotasyon süblime baskılar ile iç piyasa da ve ihracat alanın da aktif olarak rol almaktayız.
Genç ve dinamik kadromuz , hız kesmeden çalışan imalatımız ve profesyonel müşteri takibimiz ile yıllardır yüksek üretim ve satış faaliyetlerimize devam etmekteyiz .


Web: www.serengetikumas.com

Phone: +9 0212 504 91 09

Address: Mehmet Nesih Özmen Mahallesi, Limon Sokak , No:15/D Merter / Güngören İstanbul
Seryaman Textile
Tekstil sektöründe 20 yıldan uzun süre tecrübeye sahip olan Seryaman Tekstil; Recycle OE iplik ve Örme Kumaş alanında faaliyet göstermektedir.

İplik fabrikası Uşak'ta olup Ne 6/1 – Ne 30/1 arası renkli pamuk / polyester karışımlı Recycle OE iplik üretmektedir.

Örme kumaş faaliyetlerimiz ise müşteri talebine göre recycle veya konvansiyonel ipliklerden örülmüş Süprem, İki İplik, Üç İplik, Pike, Ottoman, Waffle, Kaşkorse, Selanik, Jakar İnterlok gibi çeşitli ürünler ile İstanbul bölgesinde devam etmektedir.Address: ORUÇ REİS MAH. GİYİMKENT 10. SOK. NO: 48/A ESENLER / İSTANBUL

Phone : +90 212 438 72 81

Web: www.seryamantextile.com
Şirinler fabrics
2000 yalından bu güne tekstil sektörün de işimizi aşkla yapmaya devam etmekteyiz dünya da değişen ve gelişen teknolojiye entegrasyonu sağlayarak en güncel şekilde müşterilerimize ulaştırmaya devam edip dünya tekstil sahnesinde modanın beliryeci firmaları arasında olmayı hedeflemekteyiz


Address: TELSİZ MH. ZAMBAK SKÇ. NO:36/B ZEYTİNBURNU/İSTANBUL

Phone: +90212 296 02 67

Web: www.sirinlerfabrics.com
T
Tekspa Kumaş
Kendine özel sürekli yenilenen koleksiyonu ve kumaş kaliteleriyle %100 pamuk ve pamuk polyester karışımlı toptan gömleklik kumaş üretimi yaparak yurt içi ve yurt dışındaki birçok seçkin gömlek üreticilerine kendini kabul ettirmiştir.


Web: http://www.tekspakumas.com.tr/

Adres: Meşrutiyet Mah. Dere Sk.No:27 Osmanbey İstanbul / TÜRKİYE

Telefon: +90 212 230 8390
Toraman Tekstil
Toraman Textile has been one of the leading organizations of fast growing knitting industry in our country by; creating a team from experts, since foundation respecting human health, and keeping up with the world of technological developments and information at the highest level. Our goal in the short term is to create new values for our customers by developing new and original designs in the light of this success without compromising our quality and to be with them not only during sales but also after sales. Our goal in the long term is to increase our production by using our resources efficiently and accurately in line with today´s and future customer expectations and to make our production world´s brand by spreading our sales points that are present for today to important textile centers of the world.


Web: www.toramantekstil.com/

Phone: +90 212 416 72 25

Address: Telsiz Mahallesi Imdat Toraman Caddesi No:21 Zeytinburnu / Istanbul
Titizler Tekstil
Örme, Boya ve Apre bölümleri ile entegre bir kumaş üreticisidir. Titizler Tekstil; 1974 yılında kurulmuştur. Firmamız Malatya-da 15.000 m2 kapalı alanda faaliyet göstermektedir. Firmamız 50 yılı aşan tecrübesi, geçmişten gelen deneyimleri, sürekli büyüyüp gelişen ve yenilenen makine parkuru, uzman yöneticileri ile müşterilerinin güven ve desteğini alarak istikrarlı bir şekilde büyümektedir.

Şirketimiz; İstanbul satış ofisi Zeytinburnu'nda olup Malatya 'da bulunan fabrikamızda, müşterilerimizin siparişlerini zamanında yüklemeye özen gösterir. Tüm müşterilerine tam müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda zamanında, düzgün ve kaliteli kumaşları teslim etmeye azami derecede dikkat etmektedir. Şirketimiz bünyesindeki tüm departmanlarda uluslararası kalite standartları mevcut olup, geçmişte olduğu gibi bugün ve gelecekte de yüksek kalite standartlarını sürdürmeyi hedeflemektedir.

Misyonumuz

İnsan sağlığı ve çevreye duyarlı ürünlerle müşterilerimize en iyi kalite ve servisi vermek, yeni nesillere markasını ve kimliğini kabul ettirmiş, müşteri odaklı, teknik ve sosyal anlamda müşterilerimizin kurumsal kimliğimiz ile vazgeçilmezi olmaktır.

Vizyonumuz

Titizler Tekstil Ticaret Ltd. Şti. olarak vizyonumuz: Bizi en iyi olmaya taşıyacak olan ürettiğimiz kumaşlara değer ve farklılık katmaktır.


Titizler Tekstil Merkez Ofis:
Seyitnizam Mahallesi Gümüşsuyu Davutpaşa Caddesi No: 6 Zeytinburnu İSTANBUL

Telefon : +90 212 679 67 17

https://www.titizlertekstil.com/
Tebesa fabric
TEBESA KUMAŞ 2010 YILINDA YELKOVAN TEKSTİL'İN GRUP ŞİRKETLERİNDEN BİRİ OLARAK KURULMUŞTUR. YILDA 10 MİLYON METREDEN FAZLA KAPASİTE İLE BAYAN VE ÇOCUK GİYİM İÇİN DÜZ BOYALI, BASKILI VE JAKARLI KUMAŞLAR ÜRETMEKTEYİZ. ODAK NOKTAMIZ, ULUSLARARASI TEKSTİL ENDÜSTRİSİ İÇİN EN KALİTELİ, YENİLİKÇİ, SÜRDÜRÜLEBİLİR VE ÇEVRE DOSTU MODA KUMAŞLAR ÜRETMEKTİR. MÜŞTERİLERİMİZE EN İYİ HİZMETİ VEREBİLMEK İÇİN MODA TRENDLERİNİ SÜREKLİ TAKİP EDİYORUZ . KOLEKSİYONLARIMIZ İÇİN ÖZEL DESEN VE RENKLERİMİZİ OLUŞTURAN TASARIMCI EKİBİMİZ BULUNMAKTADIR. SLOGANIMIZ "ÜRETİMDE YENİLİK, ÇEVREYE BAĞLILIK"TIR.


Address : PANAYIR MAH.2.DERMAN CAD.NO:255 BURSA / TURKEY

Phone :
+90 224 2610735

Web : tebesa.com.tr
Tunca Tekstil
Polyester ve polyester karışımlı örgü ve raşel kumaş çeşitlerini üretmekteyiz.
Likralı ve likrasız, boyalı ve baskılı polyester ve polyester karışımları üretmekteyiz.

Ürünlerimizin Kullanıldığı Alanlar

- Spor forması için kumaşlar
- Fitness kıyafetlerinde kullanılan kumaşlar.
- Tozluk kumaşları
- Eşofman için kumaşlar


Address: Telsiz Mh. Dursun Kılıç Caddesi no: 18/20 D Zeytinburnu İstanbul

Phone: 0212 415 35 44

Web: Tuncatekstil.com
Tanteks
U
Universal textile
MODA VE KALİTENİN ORTAK NOKTASI 1998'DEN BERİ

HAYATINIZA DOKUNUYORUZ

1998 yılından beri iç-dış giyim ve ev tekstili kumaşlarının üretimini gerçekleştiriyoruz. Time dergisi tarafından 20. yüzyılın en önemli buluşlarından biri olarak gösterilen 'tüylenmez polar kumaşı' üretimimizin çoğunu oluştururken eğitimli iş gücümüz ve üretimde kullandığımız son teknoloji ile 'polyester örme kumaş' imalatında da Türkiye'nin lider firmaları arasında yer alıyoruz. Ayrıca Universal Tekstil olarak Türkiye'ye polar kumaşı getiren ilk şirket olmanın gururunu yaşıyoruz. Örme, boya, baskı ve apreleme tesislerimizde ürettiğimiz tescilli antibakteriyel, terletmez, alev almaz ve tüylenmez polyester kumaş çeşitlerimiz ile sektöre yön veriyoruz. Üstelik ülkemizdeki kumaş üretim kapasitesinin gelişiminde de büyük rol oynuyoruz.

67.720 m²'lik açık ve 50.000 m²'lik kapalı üretim tesislerimizde yüksek kapasitede üretim gerçekleştiriyoruz. Günlük 60 tona kadar ulaşan kumaş üretim kapasitemizle dünyanın birçok yerinden markalara üstün hizmet sunuyoruz. Kumaşlarımızı, uluslararası geçerliliği bulunan kalite standartlarına uygun bir şekilde kendi tesislerimizde üretiyoruz. Avrupa ve Orta Doğu pazarına; gelişmiş teknolojimiz, hizmet kalitemiz ve yüksek üretim kapasitemiz ile yeni değerler katıyoruz.Теl: +90 212 671 03 74

Аdres: İkitelli OSB. Eski Turgut Özal Cd. No:22D 34490, Başakşehir, İstanbul, Türkiye

Web: https://universaltextile.com.tr/
Ünteks
Ünteks Grup 20 yılı aşkın süredir tekstil sektöründe faaliyet gösteren öncü bir entegre tekstil firmasıdır. Grubun bünyesi içerisinde, pamuk ipliği üretimi, örme kumaş imalatı, boyama, rotasyon baskı ve konfeksiyon faaliyetleri bulunmaktadır.

• 1000 çalışan
• Farklı şehirlerde 4 üretim tesisi
• Aylık 1500 ton kumaş üretimi
• Aylık 1.000.000 parça hazır giyim üretimi
• En büyük 500 ihracatçı Türk firması listesinde (2015)
• En büyük 1000 Türk firması listesinde (2015)

Son teknoloji makinalarla donatılmış fabrikalarıyla, konusunda en profesyonel insanlarla çalışan ve müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedeflemiş bir firmadır.Tel: (0 212) 475 51 25

Faks: (0 212) 416 59 53

Web:
www.unteksgrup.com

Adres:
Eski Habipler Mh. Eski Edirne Asfaltı No:987 Sultangazi / İstanbul
Uğur Tekstil
Uğur Tekstil, 1988 yılından beri Orta Avrupada tekstil sektöründe faaliyetlerine başlamıştır.Firmamızın Avrupa ülkelerine ihracatı devam ederken 2005 yılından sonra iç piyasayada yönelerek çalışmalarına devam etmektedir.

Uğur Tekstil kuruluşundan bugüne kadar ; bayan giyimine yönelik elbiselik, gömleklik, pantalonluk, eteklik, ceketlik ve kabanlık tüm kumaş çeşitlerinde sunduğu bol çeşit alternatifleriyle piyasada öncü olmayı kendine hedef edinmiştir.

Araştırma ve geliştirme; firma düşüncemizin kilit noktasıdır. Firmamız piyasaya yeni ve yenilikçi ürünler sunmak için, çalışmalarını devam ettirmektedir.

Uğur Tekstil; sektörde belirleyici özelliğini, ürün çeşitliliğini zengin tutmayı, müşteriye özel çözümler üretmeyi, rekabetçi fiyat politikası içerisinde olmayı, hızlı hizmet anlayışını ve müşteri memmuniyetini ön planda tutmayı benimsemiştir.

Uğur Tekstil; ticaretin karşılıklı güven ve dürüstlük ilkesine dayalı olması gerektiği fikri ile çalışmalarına devam etmektedir.


Adres: Halide Edip Adıvar Mah. Akar Cad. No 16 Bomonti / işli / İSTANBUL

Tel: (90) 212 232 32 65

Web: www.ugurtextile.com

Uğurluoğlu tekstil
1982 yılında İrfan Uğurlu oğlu tarafından kurulan firmamız kendi öz kaynaklarıyla tekstil sektöründe yer almıştır. Şirketmiz aile şirketi olup, 60 personele sahiptir. 40 dönüm arazi üzerine 6.000 m2 si kapalı alan olan yeni fabrikamızda 1999 - 2000 model 38 adet Somet Thema Süper Excel ve 8 adet Picanol Optimax tezgahlarda üretim yapılmaktadır. Yıllık üretim kapasitemiz 4.700.000 m dir.

Hammadde ihtiyacımızın büyük çoğunluğunu yırtdışından ithal etmekteyiz. 40 gr'dan 400 gr'a kadar her türlü lycralı ve polyviskon başta olmak üzere kumaş dokuma imkanımız mevcuttur. Kumaşlarımızın büyük çoğunluğu boyalı satılmaktadır ve ihracat müşterilerine verilmektedir. Konusunda uzman kadromuzla her türlü kaliteyi garanti etmekteyiz. Müşterilerimize daha iyi ve daha hızlı hizmet verebilmek için boya ve apre tesisi düşünülen yatırımlarımızdandır. Firma olarak her zaman şunu amaçladık ; Ürün kalitemiz arttıkça, gücümüzde artacaktır.

Kalite politikamız ; Mükemmel iş sonuçlarının elde edilmesi için, tüm iş süreçlerinin, tüm çalışanların katılımı ile sürekli iyileştirilmesidir.

Bunu gerçekleştirmek üzere, müşterilerimizin beklentilerini fazlası ile karşılayacağız. Çalışanlarımızı tatmin edeceğiz ve bireysel gelişimlerine olanak sağlayacağız. İşbirliği yaptığımız kurum ve kuruluşların beklentilerini karşılarken yarattığımız katma değeri toplum ile paylaşacağız. Tedarikçilerimizle bir amaç ilkesinde bütünleşeceğiz.

Biz yönetim olarak inanç birliği içerisinde tüm kaynaklarımızı bu yönde kullanacağız.

Poliviskonda kalitenin imzası UĞURLUOĞLU ...Web: www.ugurluoglutekstil.com

Теl: +90 224 267 0661

Address: Karabalçık Köy Yolu, 1. Km Ovaakça 16100 Osmangazi / BURSA


Uzkan tekstil
İnovasyonu bir misyon haline getiren ve yuvarlak örme alanında kalite odaklı araştırma ve geliştirmeye öncelik veren Firmamız 2000'li yılların başından günümüze kadar çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca çözgü örme ve Armürlü dokuma kumaşlar üretiyoruz. Moda trendlerini takip ediyoruz ve dünya çapındaki müşterilerimizin çeşitliliğini artırmayı hedefliyoruz.

Düz boyalı iplikler, boyalı dokuma ve örme kumaşlar ile yılda 2,5 milyon metre üretim kapasitemiz ile ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.


Adres: ANADOLU MAHALLESİ, KARLIDAĞ CADDESİ, BÜLBÜL SOKAK, NO:15/B
YILDIRIM / BURSA

Tel:
+9(224) 363 70 25
URIM IBRAIMI - DENIM & COTTON FABRICS
Ciddiyetle, Sevgiyle ve Keyifle yaptığımız bu isi, uzun yıllar tecrübesini bizimle beraber ilerlemek isteyenlere tecrübemizi paylaşıyoruz.

Bizim için aslolan, doğru kalite, doğru fiyat, doğru kişiler ile işbirliği yaparak başarıya ulaşmaktır.

Dokuma kumaş grubunda (Denim ve Non Denim-Cotton), pfd, boyalı, baskılı ve kaplamalı olarak: pamuklu , pamuk lycra, tencel , modal , keten , viskon , naylon ve polyester karışımları ile bunların türevleri olarak geniş ürün yelpazesiyle üretim ve tedarik hizmeti veren firmayız. Türkiye ve dünyadaki büyüyen tekstil sektörünün kaliteli ve trend kumaş ihtiyacını karşılamak amacı ile, dünyadaki moda gelişmelerine göre hazırladığı koleksiyonlar ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Başarılara önem veren ve tecrübelere dayanarak, sizinle beraber daha büyük başarılara ulaşacağımıza eminiz.

Basarı, bizim icin satışla bitmiyor, satış sonrası müşteri memnuniyeti insana ve çevreye saygı ile devam etmektedir.


Adres: Altintepsi Mah. Oztekin Cad. No:50/A Bayrampasa Istanbul

Tel.: +90 212 674 90 07

Web.: www.sabakumas.com / www.nuripekkumascilik.com.tr
Ulupınar yaman tekstil
Unity Tekstil
15 yılı aşkın süredir tekstil sektöründe faaliyet gösteren öncü bir entegre tekstil firmasıdır. Bünyesi içerisinde 1000 den fazla çalışanı bulunan Unity Tekstil; pamuk ipliği üretimi, örme kumaş imalatı, rotasyon, baskı ve konfeksiyon faaliyetleri ile aylık 1500 ton kumaş üretimi ve 1.000.000 parça hazır giyim üretimi kapasitesine sahiptir.

Son teknoloji makinalara sahip fabrikalarıyla alanında profesyonel insanlarla çalışan ve müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedeflemiş bir firmadır.

Çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde olan ve bu konuda hareket eden Unity Tekstil; BCI, GOTS, OCS 100, GRS ve OEKO-TEX belgelerine sahiptir.


Address: Osmangazi mah. 3142. Sok no:7 Esenyurt/İstanbul - telsiz mah. İmdat toraman cad. No:2/4 zeytinburnu ç/ istanabul

Web: www.unitytekstil.com

Phone :
+90 212 558 07 84
Ünlü Transfer
Tüm yaratıcı kumaş ihtiyaçlarınız için ihtiyacınız olan eksiksiz paketiz. Size en güncel kumaş koleksiyonunu sunmak için podyumlardan ve sokak görünümlerinden en son trendleri yalın üretim teknikleriyle birleştiriyoruz.

Ünlü Transfer 1992 yılında ilk adımlarını attı. Firma tekstil dünyasının atılımlarının her önemli anını takip etti. Başlangıçta ana faaliyet alanı polyester kumaşlar üzerine termal süblimasyon baskıydı, ancak şirket laminasyon ve kaplama makinesini ilk aldığında kökten değişti. Zaman geçtikçe şirket üretim hattına daha yeni terbiye teknikleri ekledi ve 2018'den beri kendi kumaşlarını tedarik etmeye başladı.

2021 yılında şirket, kumaşını daha iyi yansıtmak için adını yavaş yavaş HiFabrik olarak değiştirmeye başladı. Şu anda şirket, Transfertex, Browzwear ve CLO3D gibi teknoloji ortaklarıyla derin entegrasyonlar kurarak dijital dönüşüme büyük yatırımlar yapıyor.


Address:
Yenidoğan Mahallesi, Eser Sokak, No: 6-8 Bayrampaşa, 34030, İstanbul, Türkiye

Phone: +90 212 576 5250

Web:
www.unlutransfer.com
V
Viratex
Viratex kumaş ve desen baskı alanında uzun yılların deneyimini koleksiyona aktaran bir kumaş firmasıdır.
Dokuma ve öreme kumaşta geniş trend koleksiyonu ile kadın giyim sektörüne yönelik kaliteli ve güvenli hizmet vermektedir.
Geniş desen arşivi ve özel tasarım koleksiyonu ile digital baskılı kumaşları kendi bünyesinde üretmektedir.Adres:
Merkez mah.Birahane Sok.No:10 Bomonti / ili- STANBUL/TRKYE

Telefon:
+9 0 212 234 6450 PBX

Web: www.virakumas.com.tr
Ventsa Tekstil
2006 yılına kadar astar kumaş üreticisi Ventsa Tekstil, bu yıldan sonra moda ve akşam kumaşlarının üretimine odaklanarak yeni bir geliştirme sürecine girdi ve böylece müşterilerine özel şirketlerin deneyimini ve kalitesini sunabilir ve yüksek yatırım maliyetlerini önleyebilir. Taşeron olarak gerçekleştirdiğimiz süreçler boyama ve dokuma süreçleridir. Hem kendi yapımız hem de dış kaynak kullanımı üzerine üretilen tüm ürünlerin kalite kontrolü Ventsa Tekstil ekipleri tarafından yapılmaktadır.

Web: www.ventsatekstil.com

Telefon: +90 (224) 360 09 94, +90 (224) 361 01 65

Adres: DOSAB Papatya Sok. No: 4 / A Osmangazi / BURSA
V&V Var Tekstil
Var Tekstil`in, 2004 senesinde İtalya'daki fabrikaların koleksiyonlarını getirerek başlayan kumaş dünyasındaki yolculuğumuz kısa zaman içinde seçkin kumaş firmaları arasında yer almamızı sağlamıştır.

Firmamız; yurt içinde ve dışında marka olan kumaş fabrikalarının koleksiyonlarının pazarlamasını ve yurt dışındaki son trendlere yönelik, ilgi çekici kumaş kalitelerinin, tasarım ekibimiz tarafından seçilerek, Türkiye'deki işbirlikçilerimizle üretimini gerçekleştirmektedir. Bunun yanında da, kendi özel renklerini belirlemek isteyen ihracatçı konfeksiyonculara ham bez satışı da yapılmaktadır.

Ürünlerimiz arasında en çarpıcı dokuma ve örme kumaşlar yer almaktadır. Ham ve boyalı olarak milyon metrenin üzerinde kumaş kalitemiz depomuzda hazır bulunmaktadır.

İthal gruplarda ise sektörümüzün kuvvetli firmalarıyla işbirliği yaparak bazen beraber yada kendi aramızda ürün takas ve satışlarını gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede kendi ithal malımız bitmiş olsa bile müşterilerimizi yarı yolda bırakmayarak kısa sürede ürünlerini temin etmelerini sağlamaktayız.

Sizi de müşterimiz olarak aramızda görmeyi arzular, fuarda standımıza bekleriz.


Y
Yenel etiket
Yenel Etiket, 1990 yılından itibaren deneyim ve kaliteyi bir araya getirerek tekstil aksesuarları üreten global bir şirkettir.

Türkiye'nin lider ve deneyimli Tekstil Aksesuar üreticisi firmalarından biri olan Yenel Etiket'in fabrikası İstanbul'dadır. ABD' de bulunan ofisimiz ile de dünyanın en ünlü Amerikan markalarına en iyi ve en hızlı hizmetimiz ile servis vermekteyiz.

Kendi alanında tecrübeli 100'den fazla çalışanımız ile yerli ve global müşterilerimize farklı türde dokuma, baskı, karton, silikon, deri ve dar dokuma etiketle, metal aksesuar, ambalaj ürünleri ve promosyonlar üretiyoruz.

Üretimin her aşaması, müşterilerimizden gelen özel taleplere göre, deneyimli çalışanlarımız tarafından kontrol edilmektedir.

ERP sistemimizi müşterilerimizin isteklerine göre sürekli yenileyip geliştiriyoruz.

Müşterilerimizi kendi yerlerinde ziyaret edip, anlık çözümler üretiyoruz.

Yenel Etiket olarak yeni makine yatırımları yapıp, teknolojiyi yakından takip ediyoruz.


YENEL TEKSTIL ETIKET MATBAA SAN. TIC. LTD. ŞTI.

ADRES: ÇOBANÇEŞME MAH. ÇARDAK SOKAK SAÇSAN SANAYİ SİTESİ
NO: 16/2 BAHÇELİEVLER / İSTANBUL / TURKEY 34196

TELEFON:
+90 212 552 20 86

WEB SITE : www.yeneletiket.com

Yılmazipek
Yılmazipek; gücünü yaratıcılığından, yüksek üretim standardından, deneyimli ilkeli ekibinden, insana, çevreye saygılı, gelecek kuşakların yaşamını daimi kılan sürdürülebilir bütünsel politikalarından, ilhamını ise zengin bir mazisi olan Bursa kumaşçılığının dünyayı giydiren geleneğinden alır.

İnovasyon Geleneği

Yenilik; düşüncemizin, yaratıcılığımızın ve eşsiz ürünlerimizin kalbidir.

Yılmazipek'in kilometre taşlarının başında 1945 senesinde ipek kadın çorabı üretimi gelir. 1974 yılında THK için ürettiği paraşüt bezi bir ilktir. 1994 senesinde ise "kara tezgâh" devri kapanarak yeni nesil dokuma teknolojisine geçilir. Sadece yeniliğe değil, sürdürülebilen yeniliğe adanmışlık, 1997'de Bursa'nın ilk ISO 9001 belgeli tekstil firması olma ayrıcalığını getirir. 2010'da PASTEL BY YILMAZİPEK® markasıyla mamul kumaşa başlaması ve devamında 2013'te kendi boyahanesini açmasıyla beraber inovatif süreçler daha da zenginleşir. 2017'de ekslüziv fillsens® ipliğiyle yarattığı yeni koleksiyonlar dünyadaki en çevreci kumaşlar arasındadır. 2019'da ise, büyük markalar bu çok özel, sürdürülebilir kumaştan ürettikleri kıyafetlerin etiketlerinde kendi markalarıyla beraber fillsens® markasını da yazmaya başlarlar. Aynı yıl FSC® belgesi almaya hak kazanan Yılmazipek, Bursa'da bu kıymetli belgeye sahip ilk kumaş firması olur. 2020'de ise reborn®'un aileye katılmasıyla polyester, poliamit türevli kaynakların geri dönüştürülmesiyle elde edilen kumaşlar, sürdürülebilir inovasyon geleneğinde yerini alır.

Değerlerimiz

Yılmazipek, gerek ekonomik büyüme, gerek sürdürülebilirlik, rekabet, ya da çevrecilik, konu ne olursa olsun daima ilkeli olmayı kendine birinci hedef seçmiştir. Teknoloji, organizasyon yapısı ve insan gücü ile değişimlere cevap verme çevikliğini çok önemser. Karşılıklı güvene dayalı, açık erişilebilir bir iletişim tartışılmazıdır. İşbirliği, kalite, saygılı ve adil olmak olmazsa olmaz değerlerimiz arasındadır.

İş Mükemmelliği

Yılmazipek'in iş mükemmelliği politikası, her işte mükemmeli hedeflemek, bütün süreçlerde kaliteyi gözetmek, en iyi müşteri deneyimini sağlamak ve çalışan bağlılığını en üst düzeye taşımak olarak tanımlanır. Bu süreç, yetenek yönetimi politikalarının üç temel yetkinliği olan müşteri odaklılığı, sonuç odaklılığı ve takım çalışması ile desteklenir.


Address : Işıktepe OSB, Kahverengi Cad. No.1 16215 Nilüfer - Bursa / Türkiye

Phone : +(90) 224 243 88 44

Web : yilmazipek.com

Yılmam tekstil
YILMAM TEXTILE was founded in 1979, in Bursa. The company has been carrying on it's operations as a family business since it's foundation.

Our priority is customer satisfaction with high quality, fast service and new collections. To ensure the satisfaction, all of our departments are working with collaboration.

We are preparing 4 collections in a year with 40 years of experience. We are selling %40 of our production to oversea markets (UK, Russia, France, Serbia, etc.) and %60 of our production to the local market.

PRODUCTION

Volume of production : 350.000 meters per month

Area of production: 5.000 sqm

Features of the use of equipment: jacquard and dobby.

Producing fabrics for: shirt, dress and evening dresses.


Address: DOSAB Nergis Sok. No:2/1 OSMANGAZİ/BURSA

Phone: +90 (224) 361 73 82

Web-site: www.yilmamtekstil.com

Yeşilova Kumaşcılık
Firmamız 2011 yılında kuruldu. Tekstil sektöründe hazır giyim ihracatı yapan firmalara kumaş tedarik ediyor, kumaşlarımızı Avrupa ülkelerine ihraç ediyoruz. Pamuk, polyester, poliamid, viskoz, elastan ve her türlü giysi için tasarlanmış tüm kumaşları tedarik ediyoruz.

Telefon: +90 212 637 87 75

Adres: M.Nesih OZMEN Mah. Fatih Cad. Yuksel Sok. No:5 Güngören / İSTANBUL
Yurdakullar
Üretim - Tesisler

Ne 10/1 den Ne 40/1 e kadar değişik numaralarda %100 pamuk ipliği üretimi yapmaktadır. Ayrıca örgü tesisinde üretimi yapılan tüp ve açık en formundaki yuvarlak örme kumaşların en iyi kalitede boyar madde ve kimyasal kullanımı ile yüksek renk haslıklarında ön terbiye-boya-apre işlemlerini gerçekleştirilmektedir.

Open end İplik üretimi

ROTA TEKSTİL FABRİKAMIZ

2880 rotor kapasiteli open end iplik üretim tesisimizde günlük ortalama 10-15 ton iplik üretimi mevcuttur. Ne 10/1 – Ne 40/1 arasında pamuk, polyester, viskon, tencel, bambu, modal elyaf ve karışımlarından farklı sektörlere göre üretim yapılmaktadır. Ayrıca corolab iplik temizleme sistemi ile kalitenin devamlılığı

Sağlanmaktadır.

Örme Kumaş üretimi

Pamuk, viskon, modal, polyester ve karışımlı ipliklerden yuvarlak örme makinelerde çeşitli kalitelerde boyalı ve ham kumaş üretimi yapılmaktadır. Tek plaka ve çift plaka farklı pus ve feinlardaki örme makinelerde süprem, pike, ribana, interlok, selanik, iki iplik, üç iplik ve elastanlı kumaş üretimi yapılmaktadır. İşletmemizin ham kumaş üretim kapasitesi 15 ton/gün'dür.

Boya –Apre

Pamuk, viskon, polyester ve karışımlı ipliklerden üretilen örme kumaşlara boya ve terbiye yapılmaktadır. Normal apre işlemlerinin yanında, ipeksi apre, anti bakteriyel, ter itici vb. özel apreler de uygulanabilmektedir. Boya-Apre işletmemizin kapasitesi 20 ton/gün'dür.


Address: Telsiz Mh. İmdat Toraman Cd. No:26/1 Zeytinburnu/İstanbul

Phone: 0 212 557 57 21
Z
Z Teks Tekstil
ZTEKS TEKSTİL fabrikası 1998 yılında kurulmuş olup, ISO 9001 kalite güvence sistemine göre kumaşlar üretmektedir. Verimlilik ve sürdürülebilir büyüme standartlarına göre tasarlanan modernizasyon yatırımları, fabrikanın kapasitesini her geçen yıl artırıyor. Zteks'in Beyaz Rusya, Bulgaristan, Romanya, İtalya, Suriye, İran, Suudi Arabistan, Azerbaycan ve Özbekistan ile uzun vadeli ticari ilişkileri bulunmaktadır.

ÜRETİM

Kuruluşunda belirlenen ilkelerden sapmadan faaliyetlerini sürdüren Zteks Tekstil fabrikası, tecrübesini modern teknolojiler ve üretim sistemleriyle birleştirmeyi başarmıştır. Fabrika, yenilikçi bir yaklaşım sayesinde her yıl kumaş çeşitliliğini artırmayı ve endüstriyel ölçekte düzenli araştırma ve geliştirme yoluyla üretim teknolojisini şekillendirmeyi başarıyor. Üretim tesisleri 7,5 bin metrekarelik bir alan üzerinde yer almaktadır. Kumaşların üretim hacmi yılda 1,5 milyon metredir. Çiğ Hindistan'dan tanımsız kumaş üretimi için malzemeler satın alınmaktadır.

İşbirliği şartları Stokta

% 70 kumaş stokta, stokta çalışıyoruz

Stoktan satışlar minimum bir rulo

Minimum sipariş:

Renk başına 500 mt
Fiyat aralığı: 2,5-6 $
Üretim süresi: 10-21 iş günü
Rusya'ya teslimat süresi: 5 -10 gün

Kullanım sektörleri:

• Erkek giyim
• Kadın giyim
• Çocuk giyim

Ürün çeşitleri:

• Gömlekler
• Bluz kumaşlar
• Elbise kumaşları - düz boyalı
• Buklet / chanel kumaşlar
• Okul üniforması kumaşları

Web: www.zteks.com.tr

Telefon: +90(212) 231 78 89

Adres: Nakiye Elgun Sok. No:1 Osmanbey / İstanbul / Türkiye
Zirve
25 Yıllık Kumaş ve Baskı tecrübemizle 30 ülke'ye ve iç piyasamıza baskılı, düz boya, jakar kumaş ürünleri imal edip satmaktayız. Zirve dijital olarak üretim kontrolü ve kalite kontörlü ile her zaman iş ahlakı prensip edinmiş firmadır. Modern makine parkuru ile tam verimlilik ile son teknoloji i kullanarak çalışan tesisimizde, günlük 15.000 mt kumaş baskısı yapılmaktadır. Tesisimiz İstanbul Kağıthane, 2.500 Mt içerisinde Mari Plaza'da yer almaktadır.


Web: www.zirvetextile.com

Tel: +90 212-320-29-90; +90 538 443 31 42

Adres: Gürsel mahallesi nurtaç caddesi no 9/A mari plaza Kağıthane / İSTANBUL
Zares
Dış giyime yönelik dokuma kumaş konusunda uzman olan ZARES TEKSTİL 2010 yılında kurulmuştur. ZARES TEKSTİL kendi alanında müşterilerine zengin kumaş çeşitleri sunmakla birlikte hizmeti ve kalitesiyle ön plana çıkmaktadır.

ZARES TEKSTİL, kaliteye önem vererek müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir.


Address : Mehmet Nesih Özmen Mh. Coşkun Sk. No: 1/1-B Merter-Güngören/İSTANBUL

Phone : (+90) 212 483 46 97

Web : www.zarestex.com
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION

İletişim
BUTTİM PLAZA İş Merkezi, 13. Kat ofis No: 1301 Osmangazi, Bursa, Türkiye